Te gjitha “femrat” e Lionel Mesit (FOTO) | Gazeta Tema
 

Te gjitha “femrat” e Lionel Mesit (FOTO)

Postuar në: Sport |

Luli Salzar

Luli Salzar

Luli Salzar

Andera Rinkon

Andera Rinkon

Xhoana Gonzales

Klaudia Kardione

Klaudia Kardione

Sabrina Raveli

Sabrina Raveli

Mediat argjentinase flasin për një festë të shfrenuar të yllit të Barcelonës, Lionel Mesi. Në festë, në të cilën kanë qenë të pranishëm edhe vëllezërit Milito, Diego dhe Gabriel, si dhe Martin Palermo, është konsumuar alkool dhe drogë, ndërsa kanë qenë të pranishme edhe disa femra, me të cilat, sipas medive argjentinase, futbollistët kanë bërë seks të shfrenuar. Më poshtë janë fotot e disa prej femrave që kanë marrë pjesë në këtë festë.

 

19 Pergjigje per Te gjitha “femrat” e Lionel Mesit (FOTO)

 1. @hotmail.com  --  15 Qershor, 2011 në 1:42 pm

  Ku ka burre qe ju reziston ketyre,aman…. Eh mo Leo,paske lindur me kemishe. Te uroj shendet dhe matrapik te forte…..

  Përgjigjjuni

 2. luli  --  15 Qershor, 2011 në 2:46 pm

  Kto jane per berishen qe te zbutet

  Përgjigjjuni

  • Agi  --  16 Qershor, 2011 në 2:24 pm

   Mendoj se Berisha juve Komunistave ju ka bë Opsesion ????????????

   Përgjigjjuni

 3. Search38  --  15 Qershor, 2011 në 3:29 pm

  Ah te isha dhe une atje, do isha kenaqur, jam i pa fat, ahhhhhhhhhh, ohhhhhhhhhhhhhh, ehhhhhhhhhhh, uhhhhhhhhhhhhhhhhh.

  Përgjigjjuni

 4. Karaduza  --  15 Qershor, 2011 në 8:17 pm

  Ne keta 20 vjet sh.Sali s’beri asgje per Shqipetaret…. Horrat e urojne vetem ne njepike duke i thene: Rrofsh o Sale se na kenaqe tuj pa shale….

  Përgjigjjuni

 5. jurgen  --  15 Qershor, 2011 në 8:38 pm

  edhe une kur te rritem duha te behem si EHW o me falni dmth si Mesi !

  Përgjigjjuni

 6. SAKICA  --  16 Qershor, 2011 në 12:22 am

  O KARADUZA PO FLITET PER DASHNORET E MESIT O TRAP HIDHI 1 SY ANDEJ NGA LLAZI TE MBYLLE PULLAZIN SE DO TE SHQYEJ LEPURI.

  Përgjigjjuni

 7. edi canada  --  16 Qershor, 2011 në 11:15 pm

  o legena …ktu flitet per femra me byth te bukura qe ta bejn k… gjeneral …ju merreni akoma me berishen….

  Përgjigjjuni

 8. etnik  --  18 Qershor, 2011 në 2:11 pm

  very very sexy breeeeee

  Përgjigjjuni

 9. nita  --  21 Qershor, 2011 në 4:15 pm

  kuku po budallica krejt desh more

  Përgjigjjuni

 10. bleona  --  19 Korrik, 2011 në 4:12 pm

  ky edi qfar budalle qe po fol palidhje e spo te vjen marre te dua MeSsI

  Përgjigjjuni

 11. bleona  --  19 Korrik, 2011 në 4:13 pm

  edi qfar budalle koka krejt ani ma qfar fjale i ka shkru palidhje te DuA MeSSiiiii

  Përgjigjjuni

 12. bleona  --  19 Korrik, 2011 në 4:14 pm

  mua nuk me ka pelqy asnjera sepse krejt budallica e budalll ani ma qysh jan dal krejt cullak nuk po ju vjen marre

  Përgjigjjuni

 13. hasan pantina  --  25 Korrik, 2011 në 12:41 am

  te forta

  Përgjigjjuni

 14. kolii  --  12 Gusht, 2011 në 3:37 pm

  shume te forta a ta kisha pas njanen

  Përgjigjjuni

 15. muhamed  --  6 Dhjetor, 2011 në 1:10 am

  o messi sa te forta i paske

  Përgjigjjuni

 16. driloni  --  20 Dhjetor, 2011 në 3:11 pm

  keto jan kurva
  qysh spo ju vjen marre

  Përgjigjjuni

 17. egxona  --  7 Prill, 2012 në 9:23 pm

  Të adhuroj mesi

  Përgjigjjuni

 18. getuarta bunjaku  --  10 Maj, 2012 në 3:05 pm

  ma i mir ne bot messi hahahahahhahah

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *