#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Tetë vite burg, bënin filma porno tepër të rëndë për aktorët

Dy producentë filmash porno në Çeki kanë përfunduar në burg pasi kanë realizuar filma porno me skena sadomazokiste, të cilat nuk i përballonin dot aktorët.

Aktorët plagoseshin aq rëndë në filma sa përfundonin në spital. Producentët kanë bërë 200 filma në studiot e tyre me rreth 85 aktorë në total. Shumë nga aktorët luteshin që të ndërpriteshin xhirimet, shkruan një gazetë çeke.

11 komente në “Tetë vite burg, bënin filma porno tepër të rëndë për aktorët”

 1. Rani says:

  Keta jane njerez te degjeneruar fare, jane çmendur njerezit, kjo duket si salle torturash. Keshtu eshte kur fut te veni hekura ne vend te atij mikut qe e ka vendin e tij me ligj natyre.

 2. mendimi_im says:

  Ku?
  Ne Ceki?
  Ne mes se Europes se civilizuar?
  Ne qyteterim?
  Ahh, shum cudi!!!

  Nejse un po vazhdoj te pi nje caj ketej nga te prapambeturit…

  1. ilir111 says:

   O shoku mos ja fut kot se je djale i zgjuar me horizont, asnje vend nuk eshte i persosur pastaj eshte ne natyren e njeriut te cmendet nga mireqenia ose babezia per te pasur cdo gje materiale.
   P.S vazhdo me cajin ok. po mua me kafen turke me duket se na e kan fut, ajo qe bejne turqit eshte super e jona nuk mund te quhet kafe turke.
   Tung

 3. çami says:

  Mos harroni se njeriu eshte kafsha me e eger .PARIS

 4. bazarhesap says:

  Cfar jane kto xheste makaber ne jemi ne “Evrope” ktu, zhdukuni nga evropa e civilizuar dhe e moderuar barbar . Me njehere te cohen trupat e natos dhe ti bormadojne kto kafshe te mesjetes qe trajtojne njerezit keshtu .Kjo gje nuk ndodh kure ne nje vend Kristian-europjan

  1. Ton says:

   Bazarhesap. Ke shume ”te drejte. Mos u shqeteso shume per ca aktore te filmave porno qe ne fund te fundit jane te rritur dhe mund te marrin vendime vete. Cfare mund te na thuash per keto akte ne boten Islamike te ”civilizuar”. Jam kurioz, kur ju ekstremistet islamike na quani ne ”hipokrite” po te keni vajza pese vjece, a do t’i martonit me 40 vjecare sipas mesimeve te Islamit? Nqs predikoni ketu gjithe diten me nga 20 metra Kuran a do t’i ndiqnit mesimet e tij me perpikmeri?
   http://www.huffingtonpost.com/2011/05/25/child-brides-around-the-world_n_866877.html#283291

  2. Ton says:

   Meqe je shume i shqetesuar per boten Kristiane-Europiane per ca aktor te filmave porno…
   Ke shume te ”drejte”
   Shiko pak keto links se cfare ndodh ne boten e ”bukur” me mireqenie me te ”larte” ne rruzullin tokesor e perbere nga njerezite me kafshe qe kjo toke ka pare.
   Google ”muslim punishments”.

 5. +10 says:

  Thone se i kane bere nje oferte te mire Xhozit….

 6. Grigor says:

  Ok. Meqe ta shpif Evropa pse nuk shkon te jetosh ne vendet ku funksionon Sharia, ligji islamik. Po te jap nje liste te kesh mundesi zgjidhje. Ne Somali, Ceceni, Iran,Pakistan Afganistan, Sudan. Vende ku njeriezit si ty qe i bezdis Evropa do ndihen shume rehat. Ku standarti i jeteses eshte perallor. Ku te drejtat e individit repsektohen ne maksimum. Ku ligji dhe drejtesia jane kryefjala ne keto shtete. Ku shoqeria eshte ne maksimum e emancipuar, e shkolluar, e informuar, e mireushqyer. Ku rrjeti i sherbimeve shendetesore, higjeno-sanitare, infrastruktura jane ne nje nivel qe edhe shtetet nordike i kane zili. Ku proseriteti dhe bolleku duken ashiqare. Ku toleranca, mirkuptimi, dashuria per njeriun, shteti social, respekti fetar jane ne standarte aq te larta sa te lene te dalldisur pa fjale. C’pret o burra. Mos e humb kete rast te arte!

  1. Rani says:

   Eshte me te vertete per tu çuditur keta islamistet shajne Evropen dhe duan Afganistanin dhe Pakistanin, po mire o vlla le te shkojne atje meqenese s’ju pelqen Evropa, keta e meritojne ti çosh ne Pakistan dhe ti lesh ne mes te atyre me mjekrra te gjata dhe te pista qe te shohin pastaj se si eshte Islami i “bukur”.

 7. plaku says:

  Djema une mendoj se, cdo gje ne kete bote ka anen e mire dhe te keqe. Mendoj se, ne nuk duhet te luajme profesorin ketu per vendet qe, sic i quajme neve jane “injorante”, “te palare”, dhe ofendime te tjera. Mendoj se, mbi te gjitha ata jane njerez si neve dhe kane te drejte te jetojne si te duan ne vendin e tyre ashtu sic kemi ne te drejte te jetojme si te duam ne vendin tone. Kush na dha ne te drejten te ofendojme dhe mbi te gjitha te mesojme ata, edhe ata kane dinjitetin e tyre. Ne se ata jane injorante kjo mendoj se nuk eshte faji i tyre personal. Djema mendoj se, nuk duhet share te tjeret. Shifni per shembull sot ketu ne TemaOnlin ne temen me titull “A eshte shtet ky ?… eshte shkruar konkretisht :

  “Pesë vajza të mitura, që ishin strehuar në një qendër rehabilitimi për shkak se më përpara ishin detyruar të prostituonin, janë zhdukur ‘falë’ ndihmës një polici dhe tani janë sërish në rrugë. Lajmi i rëndë vjen në një moment kur një femër në Durrës është ekzekutuar në mënyrë makabre, pasi mendohet se kishte kërkuar paratë e punës që kishte bërë si prostitutë.”

  Shikoni ju lutem videon e meposhteme ku nje “europian” vendos dhe martohet me macen e tij :
  http://www.youtube.com/watch?v=moZbRY4UkAs&feature=share
  Me vjen shume keq se video eshte ne gjermanisht, por ju siguroj se “europiani” martohet me macen e tij.
  Ju dhashe kete video se, nga te dy anet ka ekzagjerime dhe keto nuk duhet shfrytezuar si argumenta per te luftuar besimet fetare. Une mendoj se, duhet bere dallimi midis mesimeve te kuranit dhe bibles dhe disa zakoneve prapanike qe kane mbetur si dhe eksceseve te ndryshme ( si puna e videos ) qe behen nga njerez te vecante.
  Fakt eshte qe, ne Europe kemi problemin e humbjes se vlerave njerezore, gje qe sic thone shume studjues po con dale nga dale ne degjenerim sic ndodhi edhe me perandorine e Romes.
  Pra edhe nje here une kam mendimin se, cdo gje ka te mirren dhe te keqen e vet. Mendoj se vetem dialogu, dialogu midis njerezve qe nuk mendojne njesoj eshte zgjidhja. Shifni per shembull ne Afganistan. Vetem tani pas 10 vjet lufte, po marrim vesh se amerikanet po bejne bisedime sekrete me talibanet e moderur qe, ne Afghanistan edhe talibanet te marrin pjese ne qeverisjne e vendit. Atehere del pyetja persa u vrane kaq shume europiane ( amerikane, gjermane etj ) dhe sidomos kaq shume gra e femije te pafajshem afgane ? He pra pse ? Tani dilet me teorine e re ( qe eshte ne fund te fundit e drejte ) qe duhet dialog. Pse nuk u be ky dialog para 10 vjetesh ? Pershendetje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22618
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22618
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X