#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Bleona Qereti: Jam më e bukura në Hollivud

Këngëtarja Bleona Qerreti, e cila këto ditë ishte në qendër të vëmendjes pasi refuzoi të përshëndeste në gjuhën shqipe gjatë një intervistë në Amerikë, deklaroi se është e sigurt që do depërtoje në tregun amerikan, pasi e llogarit vetën si njëra prej femrave më të bukura në Hollivud.

Ajo, në një intervistë është rrëfyer gjatë për të gjitha. Tha se jeton në një pallat më Rihannën dhe se mbahet vet financiarisht dhe jo nga burri, biznesmeni Gani Bardha, të cilin sipas Bleonës mediet e kanë bërë si Skënderbeu.

“Rihanna jeton në katin e 15-të ndërtesës ku jetoj dhe unë. Janet Jackson është përballë ndërtesës sime, David Foster është 2 ndërtesa më poshtë, por kjo nuk do të thotë gjë, sepse ne nuk takohemi kurrë”, ka thënë Bleona në këtë intervistë.

Duke komentuar deklaratën e saj që ka dhënë se është më e bukura në Hollivud, ajo ka shtuar se yjet e Hollivudit nuk janë të shëmtuara, por as të bukura sa Bleona.

“Nuk kam thënë se janë të shëmtuara, por grimi që bëjnë i rregullon shumë. Unë personalisht që i shoh pa grim, vërej se janë më pak të bukura se unë. Unë jam më e bukura”, ka theksuar me modesti Bleona. /gsh/

54 komente në “Bleona Qereti: Jam më e bukura në Hollivud”

 1. Shqiptari says:

  Po ik mi zocke bufi. U bere ti katunare te krahasohesh me divat e Hollivudit

  1. edrima says:

   Po te ishte ngritur pak me lart nga vaska, atehere do te mund te jepnim nje vleresim me te sakte nese eshte me e bukura ne hollivud apo jo.

  2. Vlora says:

   o rrob i trashe,,,, modestine e ke lene ne Elbasan apo Cerrik

 2. Faik konica says:

  Ti je nje cope mishi me dy sy qe u ngjite dhe mbahesh ne Amerike nga mafija komuniste e vjeter shqiptare dhe s`ben gje tjeter vecse pastrimin e pareve te saj.Ne shqiptaret e njohim shume mire njeri tjetrin dhe ska nevoje askush te rrefehet duke u maskuar, ashtu sikurse ben ti, prandaj mos te rrej mendja se po na e hedh .

 3. tg usa says:

  te rosh vete se trute ti ka mare saliu

 4. Majda says:

  te lumte moj te lumte, jeto.

 5. sasasa says:

  avash moj bleona , se nuk me kane lene mend akoma mua te besoj bullshitet qe nxjerr ti nga goja

 6. BULZAKU says:

  Ne intervisten qe ka dhene,ku nuk pranoi te thoshte FALENINDERIT,dukej si nje femij 7-8 vjecar,shum e pergedhelur,shum euforike.Ajo besoj se eshte mbi 30 vjec,ne mos gaboj ne llogaritjet e mia,dhe fliste si ne ekstaze.Keshtu ja shperblejne atdheut, yjet tona muzikore qe linden dhe u rriten ne Shqiperi,pasi shesin nderin personal nuk e kane per asgje te shesin dhe shpirtin.Sa e mjere kjo vajze-grua qe e nisi karjeren ne Tirane.Sa turp per familjen e nderuar shqiptare te Gani Bardhit.Bukuria e saj nuk me ka terhequr kurre,ajo gjithmon ka imituar Adelina Ismajilin.Megjithate nuk duhet kritikuar dhe aq shume,duhet treguar pak meshire per kete qenie te dobet,ne fund te fundit cfare mund te presesh prej nje kengetareje,qe per te bere karjere shet dhe ……cdo gje.

 7. allahu thot says:

  pse nuk flet shqip un jam shum krenar se shoqet e saj asht ma mir mos me i njoft kush per shqiptare me siedhje dhe ndergjegje shqiptare un kam lind dhe rrit ketu ne usa dhe nuk e kisha lan vehten me ra aq posht per i cop mish.

 8. stegopul says:

  Je me e bukur se sashenka….

 9. lina says:

  Ik mi katunare Elbasani.Kur u bere ti me e bukura e hollywoodit apo ke hapur kembet andej ……

 10. Xha Sulo says:

  I qani hallin.

 11. geno says:

  O Bleona, po me e bukur se ty ke shtepia ne Tirane, tek rruga “Ymeri Kurti” tek stadiumi Dinamo eshte edhe ajo shtesja e domateve tek tuenli, per te cilen t’i flisje me xhelozi dhe e mbaje ne goje

 12. KORCARI says:

  Ti mund te jesh e bukur ….po je fycke ( budallaqe) …..keshtu qe bukuria eshte mire te shkoje bashke me zgjuarsine …..

 13. urim says:

  MOJ Z.BLEONA, TE LUTEM MOS HARRO SE NE VITIN 1996 NE ULQIN IU KE LEPIRE NGA MBRAPA NYSRET MUQIQIT SI NJE PROSTITUT.NE QE TE KEMI PARE ME SY,NUK I HARROJME.ULU PAK ME KEMBE PER TOKE SE NUK E KE KAP ZOTIN PER……!

 14. Ali says:

  Mire e kane ke nji bukuri katuni, por mos u merzit se s’je vetem, ke dhe shoqe te bukura si ti, si motrat Koci, apo si djem te bukur si Sinan Hoxha.
  Vetem dije qe te bukur te ben edhe ndershmeria, zgjuarsia dhe modestia.

 15. maximus says:

  zoti te jep nje dhe te mer nje, te ka dhene bukurine, por te ka mare mendjen, ajde shendet se na hape barkun

 16. shpulla says:

  Vajze, do te bej nje koment me te gjate kur ta thone gazetat e kalifornise, qe bukuria qe keni eshte barazim me fodullekun tuaj, bukuria eshte efemer ndersa fodelluku ju ndjek gjithe jeten dhe te le vetem.

 17. joice says:

  po zezak ke komshij te bej me te bukur

 18. Deni says:

  me kete mendje qe paske ti, do perfundosh te porno.

 19. Vllazeni says:

  Megjithë neverinë që më ngjall budallallëku i Bleonës, (për të mo fol për mosmuzikën e saj, që më ngjet me gërvishtjen e letrës në dërrasë të zezë) pajtohem me thënjen e saj se ajo është më e bukura e Holywood-it.
  Këtë vërtetë e besoj.
  Hajde temë tërheqëse, hajde. Ja arritëm edhe ne shqiptarët më në fund të meremi më këto budalliqe.
  Lumturi hesapi!

 20. Erjon says:

  Sa gjynah qe te jepet rasti te japesh intervista dhe demostron budallallekun tend. Shume shpejt nuk do te afrohet asnje gazetar….vetem nese luan ndonje film porno se atij ja ke marre doren..

 21. olti says:

  Hajde prostitute hajdeeeeeee
  Kot nuk thone: pac fatin e k….
  Thote qe e mbaj vete veten zuzka.
  Une kam degjuar ktu ne Itali qe kjo
  lavire shkonte me te pasur nga 3000-5000 euro nata

 22. nina says:

  o bleona kur qeke kaq e bukur e kaq e pasur pse nuk ben si Angelina, krijo ndonje fondacion per femijet e varfer te Shqiperise. silli ca pare bej koncerte falas vishu thjesht kur te vish ne shqiperi dhe fol bukur.

 23. leone says:

  krahasimin më mirë ta bëje me këto shushkat e kolegjit sepse në nivelin e tyre je pyet sashenkën je e bukur apo jo

 24. labi says:

  ca humori qe paska kjo vajza…

 25. Ermal says:

  Po mire o njerez pse villni kaq vrer per nje shqiptare, per cfaredo ben dhe cfaredo qe thote? Pak me te permbajtur me komentet se ajo Bleon ka nje familje, ka nje rreth te afermish qe nuk do ndiheshin mire me keto etiketime qe lexojne. Duke pare marketingun qe ben Lady Gaga me gjithefare lloj cmendurirash, nuk eshte cudi qe Bleona te luaj ne kete piste per te kthyer fokusin e kamerave mbi vete. Fakti qe jane bere 27 komente, perfshire dhe komentin tim, do te thote qe efektin e pare qe ne gjuhen e marketingut quhet “rumors” e ka dhene, packa se Shqiperia nuk eshte tregu ku synon te hyj Bleona. Packa se personalisht intervista e Bleones me tingellon si histori adoleshentesh, i uroj suksese ne permbushjen e qellimeve te saj!

  1. ina says:

   doja te thoja se bleona nuk ja ni per kusherinjt se njoh kursheriren e pare te bleones dhe thote qe ajo as qe me njeh se nuk i pelqejne kursherinjte asaj, nje njeri qe mohon njerezit e aferm ai nuk eshte njeri por shtaz sa per bukuri ajo eshte nji kukull ne duart e burave sa te merziten do ti flakin tutje

 26. Tosi says:

  Edhe Monica Bellucci ishte shume me e bukur nga yjet e Holliwoodit por nuk ja vari njeri,pasi ne US duhet te kuptosh mire se gjerat nuk funksionojne ashtu si don ti Bleona,por ashtu si duan fansat qe ne rradhe te pare jan patriot te vendit te tyre,eshte nje lloj biznesi patriotik goce..Eros Ramazzoti,Laura Pauzini e shume artiste te tjere qe jan shume me larte nga ju,degjohen vetem ne ambiente meksikanesh..amerikanet e bardhe sduan tia dine fare per ta..midis te berit qytetar amerikan dhe te lindurit ne amerike,do ta kuptosh ne ditet ne vazhdim se cfar ndryshimi eshte..

 27. DuaPune says:

  Megan Fox eshte femra me seksi ne Hollywood edhe ne bote.

 28. Tirona_ime says:

  Te lumte ZOGU i bukur. Ca kan me ty kto merhumet? 1 note me ty;;;;;;;;Pune e modhe per 2000 Euro!

  1. I zhgenjyeri says:

   Jam pjeserisht dakort me tu, por e ke rrit si shume pazarin se asaj nuk i punojne mire sustat..

 29. danny says:

  Do vije koha,dhe shpejte,edhe ti si shume te tjere qe shisni p……….,para se te filloni(pa nxjere albumin akoma),do harrohesh,se kenget e tua,degjohen vetem ne Tirane e Prishtine.Na tregon se ku banon “X” dhe “Y”,sikur je postjere,por harron se ti s’ke lidhje fare me ta.Do te te “shtrydhin”,mire nja dy vjete lokaleve te New York-ut,sa te dale ndonje tjeter “belone”,dhe pastaj,piji lengun pasaportes qe e more mbas nenes time qe eshte 78-vjece.

 30. skela says:

  o Bleona o Bleona i ke bythet si VAGONA .
  Ky eshte refreni yne per ty .
  Te rrosh vet se vitet ikin dhe trute rrudhen por ty te paskan firaksur fare .
  Piqu , moj aguridhe .
  Ato kenget e tua ik kendoi ne Amerike se ne nuk na e ndjen me per ty .

 31. O bo bo says:

  Sa e forte Bleona,thote ne nuk takohemi kurre(te takoje Bleona katunarja Vip-at e botes se i ka komshije me nje fjale ,eshte shume katunare,kujto se po jetove me nje pallat ose afer,duhet me u taku me komshinjte,kujto se eshte ne Elbason

 32. kunadhja thote says:

  Ju falenderoj shume per komentet e goditura rreth ketij “sendi bosh dhe pa vlere” . S”ja vlen te harzhosh kohen e cmuar duke u marre me te dhe si ajo ka plot -pseudo artiste.

 33. Xha Sulo says:

  Eh sa ate keqij jemi ne shqiptaret per njeri-tjetrin. Behemi xheloz e jemi gati ta shqyejme tjetren per hic gje. Po pse cfare kane me shume ato ne Holliwood nga Bleona? Mire e ka, me e bukur se ato eshte. Shihni Kim Kardashian psh, i ka menderet si valixhe. Kur te veje ajo ne moshen e Bleones, do jete si fuci !!! Keshtu Bleona, mburru me ate qe te ka dhene perendia, mire ben.

 34. peshku pa uje says:

  Po cohu ne kembe te te shohim se sa e bukur je moj pispilluce mendje fycke.

 35. New York says:

  Mbeshtes komentin e Tosit, por nje gje dihet katundari katundar do ngelet edhe ne hene ta cosh. Rasti I Bleones e verteton

 36. geni says:

  Nuk do doja te flisja akoma per Bleonen, pasi ne komentet e mesiperme jane thene te gjitha.Ne nje fare menyre bravo per cka beson dhe mendon me vetveten. Kur ajo eshte e lumtur mendoj se te gjithe duhet te jene te lumtur per ate dhe per lumturine e saj. Do te doja thjesht te komentoja disa nga komentuesit e mesiperm,dhe t’u tregoja atyre qe Bleona nuk eshte nga Elbasani. Koencidenca e ka sjelle qe te jetoje disa vite atje,ku besoj se ndryshoi shume nga c’ishte, pavaresisht formimit te saj aktual, me kete do te doja te shpjegoja se nuk mund Elbasani dhe banoret e Tij te personalizohen me Bleonen.

 37. jim says:

  o rob kot, mos u krahaso me janet jackson qe esht 50 vjece se holliwudi nuk esht janet dhe rihana. ty ta rregulloi hunden xhaxhi kirurgu tani na flet per grmin

 38. Merimanga says:

  Hajde Gani Zeza hajde, nuse per kok ke marr, ta keç me ymer!!
  Te thot xhaxhai dy llafe se nuk kam kohe per me shume: ajo jotshoqe qe ju shtofte bukuria, zeri dhe ymri, kur shtrihet me ty enderron per me te bukurin e Hollivudit, dhe kete ta thot xhaxhi me 1000% garanci.
  Me kan ren leshet mua me kooperativiste te zonja si jotshoqe !!!!

  Me respekt te thell
  Merimanga( D. Xh)

 39. Cakalli7 says:

  tlumt p… mi goc kur ke ne plane te na lec ta shome meqe ra llafi

 40. Marini Londer says:

  Bullshit.. you are just underavarage. You have lost the fans in albania to conquer the americans. but bad move. God Bless Albania

 41. pelasgian3 says:

  kjo eshte nje kariolë qe s’e ka shoqen.

 42. Agim says:

  E nderuar zonja Bleona Qerreti,
  Mos te te dridhet syri aspak qe nuk ke thene “Faleminderit” ne gjuhen shqipe.
  Ne shqiptaret jemi armiqte me te medhej dhe me te eger te shqiptareve.
  Kjo dihet den-baba-den. Jemi te fundit ne cdo drejtim nder popujt e tjere te Europes.
  Vetem ne shqiptaret mbi 500-vjet nen Turqine, te fundit ne pamvaresi.
  Mbi 50-vjet nen regjimin me te eger diktatorial ne Europe.
  Te fundit ne permbysjen e diktatures (ajo ra vete).
  Te fundit ose te sterfundit qe mund te hyjme ne Bashkimin Europian.
  I vetmi shtet ne Europe (Shqiperia) qe mbas ardhjes se demokracise ka ne udheheqje mbi 20-vjet te njejtin person , ( ish-komunist e sekretar partie)
  Populli shqiptar i sakatosur dhe i ndare neper 5-shtete.
  Ne Shqiperi 3-besime fetare kryesore zyrtare.

  ne kete forum nga 45 diskutane qe jane deri tani , 44-diskutante nxjerrin vetem helm dhe qelbesir per juve Bleona. TE GJITHE E KANE NGA ZILIA.

  Respektoj ,kete Ermalin, diskutantin e vetem qe nuk te ka baltosur .
  Ne shenje respekti per te po e ripostoj diskutimin e tij me copy&paste:

  “Ermal thotë:
  Po mire o njerez pse villni kaq vrer per nje shqiptare, per cfaredo ben dhe cfaredo qe thote? Pak me te permbajtur me komentet se ajo Bleon ka nje familje, ka nje rreth te afermish qe nuk do ndiheshin mire me keto etiketime qe lexojne. Duke pare marketingun qe ben Lady Gaga me gjithefare lloj cmendurirash, nuk eshte cudi qe Bleona te luaj ne kete piste per te kthyer fokusin e kamerave mbi vete. Fakti qe jane bere 27 komente, perfshire dhe komentin tim, do te thote qe efektin e pare qe ne gjuhen e marketingut quhet “rumors” e ka dhene, packa se Shqiperia nuk eshte tregu ku synon te hyj Bleona. Packa se personalisht intervista e Bleones me tingellon si histori adoleshentesh, i uroj suksese ne permbushjen e qellimeve te saj!”

  Te lumte goja Ermal..
  edhe une Bleones i uroj suksese ne permbushjen e qellimeve te saj.

  Agimi,
  Detroit, Michigan, USA.

 43. idi says:

  ti nuk di te kendosh bleona.kur ke filluar me kenduar ne elbasan stonoje shume .regjizori i programit thoshte se po u be dhe kjo kengetare sdo ngeli njeri pa kenduar.si mund te jetosh pa punuar ,dhe ku ne amerike ne holl .shtepia ku jeton ti do 5000-10000$ne muaj .pa llogaritur gjerat e tjera.atje ka zocka shume here me te mira se ty.nuk shkon gjate me hapjen e kembeve se vjen dita qe ato shqyhen .ik moj barbone pastro ndonje shtepi

 44. tigri usa says:

  JU TE GJITH MUND TE THONI C’FARE TE DONI POR PER MUA QE I KAM KALUAR 10 DITE E 10 NETE NE HOTEL ME BLEONEN DO TE THOJA ESHTE SHUME SEXY NE KREVAT DI TE KRIJOJE VARIACIONE SEXY SI PERPARA PO ASHTU EDHE NGA MBRAPA ESHTE NJISH, DO TE DOJA TA KISHA EDHE NJA 10 DITE TE TJERA, POR SKA RENDESI PAGA PREJ 10.000 U$

  1. Agim says:

   o tigri “prej letre” ,
   nese pretendon se je zotni, ate cmimin prej 10.000 U$ mbaje per vehte dhe mos e trego.
   Cmimi eshte personal dhe nuk i tregohet tjetrit se sa paguan per qejfin qe ben.
   Prej 15-vitesh qe jam ne USA , une gjithmon per cdo gje kam paguar me $ , kjo eshte e vetmja monedhe qe kam perdor . Ne shenimin tend nuk e kuptova fillimisht se cfar do te thonte “U” para “$”, por kuptova nje gje qe nuk je nga ata qe perdor vazhdimisht $.
   Fakti qe shkruan me te gjitha shkronjat e medhaja…e tregon qarte se je 9-uje dhe 1-kos.
   Dhe kryesorja e gjithe eksperienca dhe fantazija jote per “VARIACIONE SEXY” filloka dhe mbaroka me “SI PERPARA PO ASHTU EDHE NGA MBRAPA “…fjalor tipik prej shpellari.

 45. mani endacaku says:

  Kur té pélqen vetja fluturon me pras né prapanic.

 46. korcari says:

  Per korcarin,deri dje shkrojta dhe une me korcari,keshtu po e ve korcari 1 qe mos ngaterohemi.prsh.

 47. Julia says:

  O c’u kenaqem!!!! Po lereni budallacken, fshataren nga Cerriku te gezoje, se aq i ka mbetur! Po me mire qe thote nuk jam shqiptare se do na degjeneronte prejardhjen. Po kur thote qe jam e bukur!!!!!!!! Po kur thote qe jam komshi me Rihanen. Haaaaa. Po e mori vesh Rihana qe kjo thote qe jam me e bukur se Rihana, e beri m..t ne ashensor dhe kjo do i ngjisi shkallet ne kembe. Se nuk ka mundesi te hipi ne nje ashensor ku hipen Rihana.

 48. ariton arita leon says:

  ahahaha pun e madhe se je me nji ndertes me rihanen dhe ato te tjert qe ike cekur po shum oj bleon e kishe lavderuar veten ketu turp per ty mej thon vetit se jom me mira ne holivud po edhe qesht me kryesorja si ke mund me perbuz kombin tend se je shqipetare turp esht me vjen keq edhe pse ke qef te jesh amerikane ti prap je shqipetare dhe smundesh me ik nga kjo ok

 49. filipi says:

  bleon se po ta rris menen po hallall te koft ishalla se jedhnon ndokan se te don se shpejt pleqnija te troket e morali ateher te vret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22618
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22618
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X