Modelja që kërkon 19 herë seks në ditë | Gazeta Tema
 

Modelja që kërkon 19 herë seks në ditë

Postuar në: Lifestyle |

Modelja dhe ish- ylli i pornos, Bree Olson, e cila ka qenë e lidhur me aktorin problematik, Charlie Sheen, duket se është e pangopur për të bërë seks. Gjatë kohës së jetonte me aktorin dhe të dashurën tjetër të tij, Natalie, Olson thotë se bënte seks vetëm dy herë në ditë, ndërkohë që do të donte të bënte 19 herë në ditë, në mënyrë që të kënaqej.

“Jam e pangopur kur bëhet fjalë për oreksin tim seksual dhe nuk kam qenë e mësuar ta ndaj të dashurin me një tjetër. Charlie njëherë bënte me mua seks dhe njëherë me Natalie-n. Nganjëherë të dyja herët me mua dhe ajo xhindosej. Por, me vetëm një herë seks apo dy në ditë, nuk mund të pajtohem, sepse më pëlqen të bëj 19 herë në ditë”, ka thënë Bree Olson.

 

68 Pergjigje per Modelja që kërkon 19 herë seks në ditë

 1. Tironci Lugano  --  24 Korrik, 2011 në 12:47 pm

  E cuditeshme kjo shifra 19

  Përgjigjjuni

  • Rani  --  24 Korrik, 2011 në 1:29 pm

   Si gjithmone ne pararoje je ne kronikat roze. Po Bree e vogel pse e ka lene punen se me ate pune qe ka pasur ka qene ne terezi se ka zezake me shumice per te bere gangbang hahah. Ai nr 19 eshte nr i ndonje dite te superngarkuar qe ka pasur Bree gjate karrieres se saj dhe qe ajo e ka memorizuar, se 19 here ne dite nuk ka njeri qe punon me gjak qe te rezistoje, ndoshta ndonje qe punon me nafte po hahahah. Une njoh nje zezak ju betohem qe nuk genjej qe me ka thene se ai me shume se 3 here kurre nuk e ka bere dhe eshte nja 25 vjeç, eshte ca i vogel me trup po kjo s’ka lidhje per ate pune.

   Përgjigjjuni

   • jimmy  --  24 Korrik, 2011 në 2:11 pm

    Rani me rrespekte kure isha ne gjimnaz pa rrena enisja ne oren 9 te mengjazit deri ne 6 te darkes edhe kure shkonte ne shtepi ajo shkonte edhe direkte ne krevate edhe flinte gjume se ishte e vdekur se mbanin kembet ndersa une shkoja me nje tjeter nga ora 7 -10 pra i mbasha 2 ne dite kete rinine e sotme e ka prishur alkoli droga jane te konsumuar me kimikate me fale pore po e teproje kure isha ne gjermani kame kerkuar qe te beje edhe nje filme por

    Përgjigjjuni

  • Tirona-ime  --  24 Korrik, 2011 në 2:46 pm

   po te bona nja 3 tironas bashke, ,ene munena me ja thy ene rekordin ksaj 19-es,,

   Përgjigjjuni

 2. jimmy  --  24 Korrik, 2011 në 12:50 pm

  ket problem kame pasur une qe deshte 13 ore ne dite me e keqja ishte se qante edhe uluriste vetem dy vje edhe e largova pastaje u deshe qe te nderroje vendin e pune se me dilte perpara e ndjeva veten shume keq

  Përgjigjjuni

  • LOLA  --  24 Korrik, 2011 në 1:02 pm

   HAHAHAAH O JIMMY PO TI ME 13 ORE LODHESH MO JA KISHE BERE 13 HERE NGA 5 MINUTA

   Përgjigjjuni

   • jimmy  --  24 Korrik, 2011 në 2:17 pm

    LOLA . nuke munde te luash me ndjnjat e vajzes qe te ka besuar gjitheshka po te jete per 5 minuta me mire mose shko

    Përgjigjjuni

   • jimmy  --  24 Korrik, 2011 në 3:00 pm

    lola nuke ka sekse per 5 minuta se mi hape mushkerite perpara 1 viti kisha nje studente ne fakultetin ekonomik edhe si knstrukte fizik kishte 2 gishte bythe kure tje beje aseje do te duhej 30-40 minuta per tu prishur se edhe pe te deshe me e ndaluar kon taktin nuke te lente ajo edhe kulmin e qefit e zgjaste me teper ajo pastaj me tha qe e kame nje shoke ne klase pore nuke ma ben qefin si ti se je shume energjike . Edhe gjithmone e kame pasur si tipe qe te gjeje nje dicka te re me joshese se e mira ska funde prandaje edhe tani jame ketu ne fundin e botes gjithesej kame levizur ne 40 vende te botes edhe tashti jame ne nje parajse te vertete ame pa ato istorite e larte permendura se kame shume merake nga semundje te ndryshme qe jane perhapur

    Përgjigjjuni

    • Rani  --  24 Korrik, 2011 në 3:10 pm

     Me duket se Jimmy po e tepron pak, kujton jimmy se ne nuk e dime si shkon ai muhabet hahahah, te ishte ashtu si thua ti o plak s’do te ishe ketu tani duke shkruar ne forum, aman or burre mos e tepro se pse debatojme ketu mos thuaj gjera qe i ke pare neper filma dhe na i tregon neve, se na ofendon inteligjencen.

     Përgjigjjuni

     • LOLA  --  24 Korrik, 2011 në 3:31 pm

      HAHAHAHAHAHHHAHHAHAHA AQ KERKESA KA SA NGELI NE FORUMIN E TEMES

      Përgjigjjuni

    • Ton  --  24 Korrik, 2011 në 9:44 pm

     Jimmy, mos banon ne lakewood ti??

     Përgjigjjuni

 3. LOLA  --  24 Korrik, 2011 në 1:01 pm

  OOOHHHHHH TE KEQEN UNE TY MOJ TI UA NXJERKE SHKUMEN NGA BBBBBB MESHKUJVE

  Përgjigjjuni

  • jimmy  --  24 Korrik, 2011 në 2:00 pm

   kete gje qe kerkojne keta femera quhen semundje profesjonale pra kure e kujtoje qe behesha uje ne djerrse sikur te kisha bere dushe edhe skishte te ngopur edhe ithashe qe kjo seshte pune ajo me tha qe ste le une se me ate tjetren qe do te shkosh cfare do te kete me te mire se kjo e imja pore e verteta eshte qe cdo femer kure vjene teke kontaktet intime ke nje tjeter shije me terheqese ne momentin e te nxehurit qe shkone shume ore pra ka ndryshime edhe ne grupe moshat si nga 18 – 23 nga22 -44 pra cdo moshe eshte e nryshme

   Përgjigjjuni

   • LOLA  --  24 Korrik, 2011 në 2:33 pm

    HAHAHAHAHHAHAHAH JIMMY DETYRE TE VESHTIRE KE DHE TI SEKSOLOG PO MOS U LODH SHUME O FIGURE BEJ PAK PUSHIM

    Përgjigjjuni

    • tourkofagos  --  24 Korrik, 2011 në 3:40 pm

     O LOLA qenke qeflleshke e madhe ti me cupe.

     Përgjigjjuni

     • LOLA  --  24 Korrik, 2011 në 10:21 pm

      po pse cme mungon mos te jem jemi ne 2011 o pyke ka arritur qejfi ne maksimum e ti ma rrofsh model elbasani ishalla

      Përgjigjjuni

  • vinny  --  24 Korrik, 2011 në 2:22 pm

   19 here ne dite sikur te llogarisesh sa te puthen, sa te zhvishen pak preliminare i bije nje mesatare 20 minutash, po te themi 10-15 minuta pushim ou bene 35 minuta dmth 10-12 ore ne dite vetem seks, po dhe 8-10 ore gjum i ngelen vetem 2-3 ore per te shkuar ne banje, te bej dushin, te laje dhembet, te bej pazaret, te iki ne pune , te shkoje restoranteve, kinemave.
   te takoje familjen, shoqnine….pa mar parasysh faktin qe nuk ka mashkull qe te kete 19 orgazma ne dite e per dite…qeka i koker mashtruse kjo..
   Lola, ka hapur nje fan klub ajo, mund te rregjistrohesh ti lol

   Përgjigjjuni

   • LOLA  --  24 Korrik, 2011 në 2:58 pm

    HAHHAHAHAHHAHA FLM PER ADRESEN O JIMMY MUA NUK ME PERSHTATEN LLOGARITE E TUA TI EDHE TE BESH ATE PUNE E PASKE ME KRONOMETER MBAROVE NUK MBAROVE PUNE TI DASHKE PUSHIM PRANDAJ SKE FAT ME DASHNORET E TUA SE TI RRIKE ME ORE NE DORE

    Përgjigjjuni

    • vinny  --  24 Korrik, 2011 në 6:03 pm

     vinny, jo jimmy..lol pastaj kush te tha ty se kam dashnore un i her..kam vite qe jam ne nje manastir, jam murg keshtu qe nuk kam lidhje me keto pune une…

     Përgjigjjuni

     • LOLA  --  24 Korrik, 2011 në 10:21 pm

      uuupppssseee u ngaterrova me jimmy me fal

      Përgjigjjuni

 4. nardi  --  24 Korrik, 2011 në 1:09 pm

  Hajde dhe ketej nga une se te ti plotsoj dhe une ca here jo te gjitha plotesisht se pastaj i bie te rrij tere diten ne krevat me ty.

  Përgjigjjuni

 5. england  --  24 Korrik, 2011 në 1:16 pm

  Nuk perton ti fusesh nje rruge shqiperie!
  i pari mashkull qe do hasesh ne rruge do te plotesoje deshiren tende

  Përgjigjjuni

 6. thanas  --  24 Korrik, 2011 në 1:26 pm

  edi ramen te kishe ta tregonte qefin 22here ne 24 ore

  Përgjigjjuni

  • tiransi  --  24 Korrik, 2011 në 8:55 pm

   ku e paske provuar edin

   Përgjigjjuni

   • LOLA  --  24 Korrik, 2011 në 10:22 pm

    hahaahahahahhhhaahhha

    Përgjigjjuni

 7. joice  --  24 Korrik, 2011 në 1:39 pm

  e ben punen si lepuri kush mund te genjej me shum i

  Përgjigjjuni

 8. marko  --  24 Korrik, 2011 në 1:48 pm

  HeTE PACA.PO ARRIN NDONJEHERE TI VESHESH BREKET APO JO?PO MUTIN KUR E BE SE SHURREN E MUND TA LESHOSH SHATERVAN GJAT Q…ES.

  Përgjigjjuni

  • LOLA  --  24 Korrik, 2011 në 2:05 pm

   IIIIIII NA E SHPIFE TI ORE SKE NDONJE LLAF TJETER

   Përgjigjjuni

 9. demi  --  24 Korrik, 2011 në 2:03 pm

  mbaje brenda e mos e nxirr me qe te mbledhesh mendjen

  Përgjigjjuni

 10. korcari1  --  24 Korrik, 2011 në 2:50 pm

  Cja fut kot,19 here nga 20 minuta,380 minuta,ose 6ore 20 minuta ne dite,harroje sgjen dot aq te ngeshem ne usa.Po edhe ketej nga ne,ka krize me xhan,nuk kane njerezit aq fuqi,buka me liste,kurse ketej nga te pasurit e qeverise ca jane koqethare ,ca i bien sumes.Vetem vibratori te shpeton.

  Përgjigjjuni

 11. shoku Taras  --  24 Korrik, 2011 në 2:56 pm

  …aman silljani nje here Saliut se ndoshta e vdes kjo, ta lere me paralize parciale !! Le te vdese i lumtur !!

  Përgjigjjuni

 12. peshku pa uje  --  24 Korrik, 2011 në 3:02 pm

  More Jimmy po meso me pare te shkruash shqip se le kokrren e namit me ate fjali pa mbarim.

  Përgjigjjuni

  • jimmy  --  24 Korrik, 2011 në 3:20 pm

   UNE U BERA VITE PA SHKRUAJTUR CFARE ME DUHET SHQIPJE UNE KAME IKUR NGA TIRANA PREJE 20 VJETESH EDHE SHEQYRE QE DOLI KY INTERNETI QE PO SHKRUAJ SE DO TE KISHA ME HARRUAR ME SHKRUAJTUR EDHE SE BEJ NDONJE GABIM ORTOGRAFIKE JU KERKOJE FALJE ME NUKE VIJE NE VENDIN TIM SE JAME NE NJE PARAJSE TE VERTETE ME NJE AJER TE PASTER QE PO ME PASTROHEN MUSHKERT NGA SMOKU I EU NGA ZEJLANDA E RE

   Përgjigjjuni

 13. Majda  --  24 Korrik, 2011 në 3:20 pm

  O cuna po c’beni me keto biseda qe flisni per pervoja personale seksuale sidomos per ty Jimmy. Flisni per rastin konkret. Ti Lola me duket qe ja u shton oreksin per te folur djemve. Leri rehat “te shkretet” se behen keq pastaj.
  Lajm koti ky 19 here ne dite. E thote kete gje se do te konkuroje ndonje kolege te saj. E ben si puna e meshkujve ne kohen time kur mbureshin qe kam pase kete e kam pase ate. Kush e kush te kishte me shume femra sikur te ishin placka. Se sot per fat te keq te vine vete ato te propozojne.

  Përgjigjjuni

  • shoku Taras  --  24 Korrik, 2011 në 4:01 pm

   …pse per fat te keq moj Majda, turp eshte te te propozoje femra???…po normal se nga shpellat e saliut nga keni dale keshtu jeni mesuar !!!

   Përgjigjjuni

 14. SKENDERBEU  --  24 Korrik, 2011 në 3:53 pm

  PO NUK E KERKONTE NGA RONI 19 HERSHIN E KERKONTE NGA 19 HAMSHORE ORGJIJE.PSE U NDAVE MOJ KURPUTKE ,I THESHE RONIT TE SHTONTE ORGJINE E MESHKUJVE DHE DO KENAQESHE.GJYNAH KAQ TE BUKURA DHE TE PANGOPURA QE NE MOSHE TE NJOME .PALE KUR TE RITEN.

  Përgjigjjuni

 15. tito  --  24 Korrik, 2011 në 5:24 pm

  numri 19 shume i exsagjeruar, asgja tjeter vcetem fantazi erotike ,

  Përgjigjjuni

 16. ujk marsi  --  24 Korrik, 2011 në 6:07 pm

  uuuu na shkriu fare, ajo mund te kerkoje shume gjera, nga ana seksuale eshte nej llamarine e vjeter, vetem kopjimi me kafshet mund ta ngop,

  Përgjigjjuni

 17. xha Kasua  --  24 Korrik, 2011 në 6:21 pm

  Qenka si sal ram pall gerdeci kjo cupa. Edhe zalua yne nuk mbahet fare ne krevat te lirise, aty tek 19-20 hershi jane edhe ata.

  Përgjigjjuni

 18. maximus  --  24 Korrik, 2011 në 6:40 pm

  po kjo pse nuk punesohet ne bordelle, te pakten paguhet dhe ben dhe qefin

  Përgjigjjuni

 19. majda  --  24 Korrik, 2011 në 7:42 pm

  O shoku Taras,
  Me marsh te keqen se jam nga qyteti 2400 vjecar puro qytetare. Me paske vene dhe pseudonimin e maskarait qe na mori me qafe per 50 vjet dhe manget kishim shpellarin per 20 vjet dhe kete te gjatin qe spo e shkul nga renjet shpellarin.
  Sa per dijeni qe ne kohen e xhaxhit per mua ka qene normale te te propozonte femra e para dhe jo me sot qe eshte mese normale. Por e keqja e meshkujve ka qene dhe eshte se te pergojonin dhe te quanin lavire kur e beje kete gje. Shyqyr zoti une se kam nje pervoje te tille se hajt t’ju degjoje juve pastaj.

  Përgjigjjuni

  • I zhgenjyeri  --  24 Korrik, 2011 në 11:18 pm

   Majda, me duket se ti e rrotulloke mire, e qake zanatin.. hahahahaha

   Përgjigjjuni

 20. Tironci Lugano  --  24 Korrik, 2011 në 8:03 pm

  Majda
  Tju degjoje juve?Merre me qete e ske pse i fut te gjithe ne nje kallup
  pershendetje

  Përgjigjjuni

 21. majda  --  24 Korrik, 2011 në 8:41 pm

  Po ke te drejte Tironci Lugano, se bera me qellim
  pershendetje

  Përgjigjjuni

 22. albani  --  24 Korrik, 2011 në 9:17 pm

  Paska zakonin e Jozefines!
  Jozefina e do 20 here ne dite, numur te plote!

  Përgjigjjuni

 23. Ca te komentosh  --  24 Korrik, 2011 në 10:25 pm

  Te pershendes Majda!
  Patrioti jote!

  Përgjigjjuni

 24. I zhgenjyeri  --  24 Korrik, 2011 në 11:00 pm

  Kesaj me 19 here, as Emin Gjana, nuk ka ci ben !!!!!

  Përgjigjjuni

 25. +10  --  25 Korrik, 2011 në 1:47 am

  Kjo qeka fiks per ne kryesi te PD, ja dhjeka dhe Cilit…

  Përgjigjjuni

 26. Lulzimja me Tanga  --  25 Korrik, 2011 në 5:48 am

  19 here ? ku ? ne goje besoj se eka llafin …se tja besh 19 here kesaj fillo bije ere gome e djegme qe te e dyta

  Përgjigjjuni

 27. Cakalli7  --  25 Korrik, 2011 në 6:35 am

  breja 1m e 60cm edhe flake e tera kete ta kec nja 2 dite po nja 2 dite ama se per me shume i ngarkon mushkat per ne shishtufine

  Përgjigjjuni

 28. Bobi  --  25 Korrik, 2011 në 9:30 am

  Po i gjo i paska ngel fiskim nga filmat porno…prit o goc me karar, se ka ene pune shpie, me gatu, me la, me shpla…jo vetem hajdar gjith diten…

  Përgjigjjuni

 29. Grigor  --  25 Korrik, 2011 në 10:01 am

  Per problemin e kesaj vajze ka nje zgjidhje praktike. I rekomandoj burgun e Peqinit. Aty ka per t’u ngopur ne hajdar. Dhe mes hume se 19 here ne dite. Vtem qejf dhe fuqi te kete per ate pune. Asnje nuk ka per ta lene me koke menjane.

  Përgjigjjuni

 30. Arnoud Korca  --  25 Korrik, 2011 në 10:14 am

  ahahaha, po kjo dashka te gjithe kazermen e ushtrise te kenaqet ahahaha.

  Përgjigjjuni

 31. nardi.fier.  --  25 Korrik, 2011 në 10:19 am

  19 her ne dit,je ti sje ti ne shpi.si tek portokallia,grekia kerkon burr.xaxaxa.ca thot kjo moj amaneeee,di gje kjo ca do me then seks,apo e ngateron me larien e enve.

  Përgjigjjuni

  • gazi  --  25 Korrik, 2011 në 10:51 am

   -kur ka bere ajo filma porn,ti nardi dilje me gjyshi pe dore tek bar rinia..hahahaa

   Përgjigjjuni

 32. nardi.fier.  --  25 Korrik, 2011 në 11:36 am

  o gazi,me gjyshin shkruhet,jo me gjyshi.ok.sa vjece e ben ti kete vajzen,re grup,ne ate mosh kur ka filluar kjo te bej filma,shoqet e kesaj punonin per mua,ok.oooooo gazi

  Përgjigjjuni

  • gazi  --  25 Korrik, 2011 në 11:48 am

   -per nje N qe ti se ve….ooooohu
   nardo nuk eshte krenari ne forum te mburresh qe ke bere tutorin,mbase nje here e nje kohe ne ndonje fshat te fierit,andej nga rruge semanit psh…poo
   po tani ka dale nga moda–po ti me duket se e pi kafen akoma tek bar rinia..hahaaa

   Përgjigjjuni

 33. nardi.fier.  --  25 Korrik, 2011 në 12:33 pm

  gazi ta kam len ty fierin,kam nja 15 vjet ketej nga berlini,vertet e kemi len ate pune tani,ju a kemi lene juve brezit te ri ta beni,te beni ndonje leke per te blere ndonje makin se nuk ju a varin vajzat pastaj,dhe te them te verteten,tek lagja 11 janari e kam shpin une ooooo gazi,nga semani vinim per te rahur ndonjerin kur na kishte leke borxh.xaxaxaxaxa,mbase edi ti, qe per ate pune e kemi ne fjeraket semanin.xaxaxa

  Përgjigjjuni

  • gazi  --  25 Korrik, 2011 në 7:28 pm

   -Po na mburresh me emigracionin ne tani?-pastaj ca ngaterron,makine te mire te tere duan edhe ty nuk te pelqen fiati punto,ma merr mendja…
   ..Po ty ato 15 vjet ne Berrrrlin te kan lene mbrapa me duket,se te thuash qe brezi i ri ka qef te merret me prostitucion,kur atij muhabeti i ka dal boja qe prej 10 vjetesh,duhet te jesh prapa bote,ose nga mallakastre eger..

   Përgjigjjuni

 34. Majda  --  25 Korrik, 2011 në 2:57 pm

  Pershendetje patriot CA TE KOMENTOSH

  Përgjigjjuni

  • gazi  --  25 Korrik, 2011 në 7:22 pm

   –po s’ka nevoj te komentosh Majda,bejme bisede per gjera te tjera….
   …Ate kafen ku e pive ne mengjes,andej nga blloku?-po syte ca ngjyre i ke??hahaha

   Përgjigjjuni

 35. nardi.fier  --  25 Korrik, 2011 në 8:19 pm

  ri, se je mir ne shqipri,ha pensionin e pleqve,se sje per gje tjeter,shiko sa fshatar je,ketu eshte per te komentuar,jo per te pyetur vajzen per ngjyren e syve,edhe pak e do ti kerkosh te dalash bashk per kafe,njerezit e lodhur nuk kan brire,nga komentet i kupton……..te pershendes patrijote.majda

  Përgjigjjuni

  • gazi  --  25 Korrik, 2011 në 8:59 pm

   -sa filozofon ti e burr–une jam ne amerik shoku po nuk mburren si ty,une nuk kam ndermend ti kerkoj te dali me mua nje pseudonimi..ooo kallmi..
   un bej shaka me bashkekombasit kur e shikoj qe su pelqen si bezdis.
   Ja Majden se ngacmoj me,se merzitet dhe Rani pastaj..hahaa
   Megjithate pershendetje patriot t’ja kalosh mire..

   Përgjigjjuni

 36. Majda  --  25 Korrik, 2011 në 8:32 pm

  Gazi po ngaterohesh kot me mua djale.
  jam zonje e thjeshte e perkushtuar per familjen e punen time. S’me ka terhequr kurre blloku dhe kur kam jetuar 3 muaj atje. Sa per dijeni kafen e pi cdo dite poshte shtepise me tim shoq dhe me kolegen e zyres ne pune.
  Ky eshte komenti i fundit qe bej.
  Mbetshi te gjithe me shendet.

  Përgjigjjuni

 37. nardi.fier.  --  26 Korrik, 2011 në 11:20 am

  e shikon o gaziiiiii,qe ben shaka dhe muhabet kot po lidhje,prandaj ta shkruajta,bej koment per temen e asaj qe nuk ngopet me 18 here seks ne dite,po do 19 here,ok,

  Përgjigjjuni

 38. elda  --  26 Korrik, 2011 në 3:16 pm

  qa jeni ju te shqiperis ore nuk e dini qka dmth me te ra gjunjet per toke 10 here ejani ne kosve e perjetono o dembela e

  Përgjigjjuni

 39. elda  --  26 Korrik, 2011 në 3:16 pm

  e lere me 19 here a ka kush qe don me prevu

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *