Drejtori i Policisë Bashkiake godet me grushta inspektoren e tatimeve (FOTO+VIDEO) | Gazeta Tema
 

Drejtori i Policisë Bashkiake godet me grushta inspektoren e tatimeve (FOTO+VIDEO)

Postuar në: Aktualitet,Kryesore |

Florenc Hoxha

(E PERDITESUAR)- Drejtori i Policisë Bashkiake në Tiranë, Florenc Hoxha, ka dhunuar dy inspektoret e pushuara nga ana e Lulzim Bashës, Anila Çobani dhe Etleva Duro.

Denoncimi është bërë nga ana e ish-inspektoreve të Bashkisë së Tiranës, që bëjnë pjesë në listën e 51 inspektorëve të shkarkuar nga Basha. Mësohet se Florenc Hoxha e ka goditur Anila Çobanin me grusht në stomak. Më pas e ka tërhequr zvarrë atë, duke i lënë shenja në krah. Inspektorët e tjerë janë tronditur nga kjo skenë. Ata thonë se nuk ka mbërritur urdhri zyrtar për largimin nga puna të inspektoreve, ndaj ato kanë të drejtë të qëndrojnë në punë.

Por, Bashkia e Tiranës, me anë të një njoftimi për shtyp pretendon të kundërtën, duke thënë se dhunuesit kanë qenë pikërisht dy inspektoret e pushuara pak ditë më parë.

“Drejtori i Policisë Bashkiake të Tiranës, dorëzoi sot një kallëzim penal ndaj dy inspektoreve të Tatim Taksave në Bashkinë e Tiranës, të lajmëruara për largim nga detyra, Anila Cobani dhe Etleva Duro. Policia Bashkiake i kallëzon dy punonjëset për sulm verbal dhe fizik, për kundërshtim në krye të detyrës, si dhe për kërcënim. Cobani dhe Duro prej ditësh dhunojnë institucionin e Drejtorisë së Taksave dhe Tatimeve në Bashkinë e Tiranës, duke mos lejuar funksionimin normal të kësaj zyre. Cobani dhe Duro, prej ditësh, fyejnë dhe kërcënojnë brenda zyrave të Tatim-Taksave, duke e bërë punën të pamundur. Në këtë situatë, Drejtori i Përgjithshëm i Tatim-Taksave në Bashkinë e Tiranës, ka kërkuar ndihmën e Policisë Bashkiake. Ambjentet e Tatim-Taksave të Bashkisë së Tiranës menaxhohen nga ana e sigurisë nga Policia Bashkiake. Policia Bashkiake duke kryer sot detyrën, u përball me një sulm të ashpër të Cobanit dhe Duros, të cilat ushtruan edhe dhunë. Pas kësaj, Policia Bashkiake bëri kallëzim penal ndaj tyre”, thuhet në njoftimin e Bashkisë së Tiranës.

 

96 Pergjigje per Drejtori i Policisë Bashkiake godet me grushta inspektoren e tatimeve (FOTO+VIDEO)

 1. tiku  --  6 Shtator, 2011 në 1:00 pm

  ik o drejtor leshi se nuk te besojme.

  Përgjigjjuni

  • Shefqet Cela  --  6 Shtator, 2011 në 5:56 pm

   Kjo bande nuk ka asnje kufi moral. Ne traditen shqiptare kurre nuk preket gruaja. Keto monstra nuk njohin asnje tradite apo norme morale.
   Une nuk jam çuditur aspak. Kam pare edhe me keq. Ne nje proteste para Kryeministrise se Saliut u dhunuan edhe qorrat, pse kerkonin disa te drejta.
   GARDISTET BENIN SEHIR DHE PASI U KRYE DHUNIMI, NJERI VAJTI PERQAFOI MASKARANE. Nuk i beri pershtypje aspak se qe grua apo qorr.
   SALIU BENTE SEHIR NGA DRITARJA. Nuk morem vesh me tej ne se e dekoroi ate s gardist sepse per te ndeshkuar me siguri jo, siç veproi me ata qe vrane kater veta poshte dritares se tije. Basha ishte minister i brendeshem, tani kryetar bashkie, nje grade me poshte, pra nuk beri vrasje por rrahje.
   Ku ndodhet drejtesija? Pame shenja dhune mbi dy grate, megjithese maskarenjte pretendojne te kunderten sikur u dhunuan ata.

   Përgjigjjuni

   • raimondi  --  7 Shtator, 2011 në 2:00 am

    Degjoni ore idiotet e PS-se — Sala me njerezit e tij ju quan Armik —Ndaj mblidheni mendjen , se perballe keni dike qe ju urren per vdekje —

    Hiqeni Edi frikacakun, vendosni ne krye ndonje qe eshte edhe trim , por edhe Patriot
    se ne kete menyre mund ta mposhtni Salen –Ne te kundert po patet ne kyre ata kauret e PS-se qe jane te gjithe spiune te grekut nuk ju aforhet njeri dhe Saliu do ju grije ….

    –Shiko ca fytyre e poshter ai qe e ka goditur kete zonjen

    —Ndaj elektorati iPS-se te shkoje atje tek kryesia dhe te kerkoje ose te fillojne protestat e fuqishme kunder Sales, ose ajo kryesi te largohet

    Përgjigjjuni

  • Fatos Nano  --  6 Shtator, 2011 në 6:21 pm

   SHIKONI SE CFARE KAFSHES KENEI ZGJEDH JU O QELBESIRA TE lsi. MESHKUJ QE VENE DORE MBI GRATE. JU TE LSI MOS GJECI REHAT NE KETE DYNJA.PLERAT E SHQIPERISE

   Përgjigjjuni

   • Kujtesa  --  6 Shtator, 2011 në 6:48 pm

    Une thashe ku e kam degjuar kete emrin Anila Cobani. Ja kush eshte kjo inspektorja e pafajshme:
    Vëzhguesja e Partisë Socialiste, Anila Çobani ka thyer qëllimisht dje kutinë 1789 përpara kamerave ne KQZ duke futur dorën me dhunë brenda saj…
    Kete e ndiqkan te keqiat te shkreten.

    Përgjigjjuni

    • ZARBUA  --  6 Shtator, 2011 në 8:00 pm

     po ku eshte gabimi i saj? Apo Luli e do kanarinen vetem blu.

     Përgjigjjuni

    • Dean  --  6 Shtator, 2011 në 10:00 pm

     Duket se kujtesa jote eshte teper e djallzuar.
     Edhe sikur te kesh te drejt,ti prap nuk mund t’a justifikosh dot faktin se 1 ”bure” ka te drejte te kapi me dore 1 Femer.
     Imagjino nenen,motre,gruan apo vajzen tate ne ate moment dhe se si do ndjehesh.Po ”shqiptar tradicional” duket se je edhe ti,nga ata qe i PALLOJNE dhe nuk kane te ngopur.

     Përgjigjjuni

     • girrmi  --  7 Shtator, 2011 në 12:11 am

      ej po ca tradite ,ca morali e ca rregulli,,kanarina blu a zyra e shqiptarve.ATA VODHEN NE MES DITES ME DIELL VOTAT.NDRYSHUAN CDO GJE.OK.TIRANSIT VOTUAN ATA U VUNE ME SKUTHLLIQE NE KRYE…eshte nje band qe sperfajson popullin..kane vjedh zyrat,ndajne titujt,minister bashkiak(si ne kohen e dulles medaljet e punes)…keta o duhen vrare..ose ti injorojme komplet vllezer.sjane pjese e shqiperise.ASNJE TAKSE PER SERBET

      Përgjigjjuni

    • Shqiptari  --  7 Shtator, 2011 në 11:23 am

     Qe kur na qenka e ndaluar te jesh inspektore dhe vezhguese moj “kujtese” ! Ky eshte mentaliteti i Berishes dhe bythelepiresve si puna jote more shpellar qe vetem keshtu dini te mbijetoni : permes terrorit ! Por mos harro se populli i perparuar shqiptar dhe jo kermat si puna jote ka nje KUJTESE edhe me te forte se zotrote : GERDEC, 21 JANAR, ETJ. ETJ. pa fund. Kjo po eshte KUJTESA qe do t’i çoje heret a vone ty dhe shoket e tu atje ku e keni vendin : NE BURG !

     Përgjigjjuni

  • jimy  --  7 Shtator, 2011 në 10:11 am

   zyrat e salije berishes jane kthyer ne kriminele e terrorrista . mose juandegjofsha me ate emer tamame funderrinate e botes

   Përgjigjjuni

 2. Or taj!  --  6 Shtator, 2011 në 1:13 pm

  Ky loqja sdi te lidhe dy fjale bashke, 7 here ka thene DOMETHENE ne nje interviste. Me siguri eshte i pergatitur por ka emocione.

  Përgjigjjuni

  • noa  --  6 Shtator, 2011 në 3:52 pm

   …ky maskara di vetem te rrahe, e hoqen nga Komisariati nr 3 vetem pse rrihej me policet, dhe kur ka filluar ne policine bashkiake, ka qene i vetmi drejtor qe nuk eshte prezantuar nga Lul Basha se e ka pase syrin te nxire pasi ishte rrahur me vartesit e vet andej nga erdhi. Le ta mohoje po te jete burre. Po c’burre mund te jete dikush qe ve dore mbi grate, aq me teper po ta kene rrahur grate (do isha shume i lumtur po te ishte kjo e fundit) PO ti o Arben Kau(Gomari do ti shkonte me shume) pse behesh sherbetor kaq i verber, jeta eshte e gjate………

   Përgjigjjuni

   • klajdi kau  --  6 Shtator, 2011 në 11:04 pm

    gomari satom…

    Përgjigjjuni

 3. gello  --  6 Shtator, 2011 në 1:15 pm

  e kishin doren e rende ato grate mor drejtor zgjebarak

  Përgjigjjuni

  • ben  --  6 Shtator, 2011 në 6:22 pm

   oooo si nuk ja veshen me ndonje grusht te vendi…., ta kishin cburreruar fizikisht ashtu sic e cburreruan moralisht, mos ti shkonte me mendja te ziut te kapte femer me dore… debili, ka sy e faqe del e ankohet

   Përgjigjjuni

   • safiu  --  6 Shtator, 2011 në 10:59 pm

    degjo mor ben se keto grate do te merren te pandehura per goditje me rrethana te cilesuara ndaj personave sakat dhe me aftesi te kufizuara, por nga shoh keto kohet e fundit me duket se edhe ndaj grave shtatzan se flori sikur eshte shendoshur mire. mos na ka bere ndonje procke me lulken

    Përgjigjjuni

 4. Albana  --  6 Shtator, 2011 në 1:18 pm

  Ishallah ju marrin dhe ju terheqin zvarre edhe nga shtepite. O popull legen. Ikni merrni ndonje diplome te vertetoni injorancen tuaj o popull qelbesire qe ju ka hyre frika ne palce brez pas brezi. Prisni edhe pak sa te ule mire bythen bytheshqyeri Basha se e shihni cfare do t’ju gjeje. Ik faljuni qelbesires Rama qe po terheq zvarre popullin. Kerkoni t’ju mbroje Rama me strategjine e re te opozites. Nese ti o popull nuk ngrihesh dhe ta qerosh qelbesiren ashtu do vazhdoje t’ju marre zvarre Florenc Hoxha sic edhe e beri ne 21 Janar. Edi Rama, edhe ti e ke borxh gjakun e 4 shqiptareve qe u vrane para kryeministrise. Je po aq fajtor dhe bashkepunetor me malokun dhe bytheshqyerin e bashkise. Frikacak dhe i pafytyre. Qelbanuk. Nuk te vjen turp qe rrihet me grushta ne stomak nje femer? Cfare kodi malokerie e pranon kete? Robt o Florenc Hoxha ku ti kesh. Te vdekshin femijet nese ke, t’u shofte fara dhe kurre mos u shtofsh o raceqen.

  Përgjigjjuni

  • eni  --  6 Shtator, 2011 në 2:09 pm

   sa urrejtje brenda kaq pak rreshtave, … femres nuk i preket asnje fije floku, dhe turp ketyre zgjebarakeve…

   Përgjigjjuni

  • tea  --  6 Shtator, 2011 në 3:55 pm

   BRAVO ALBANA!

   Përgjigjjuni

   • Sociologu  --  7 Shtator, 2011 në 3:01 am

    Bravo ALBANA! Popull frikacak, i rrihen grate dhe nuk leviz! Robt e shtepise o Florenc HOXHA ku ti kesh…

    Përgjigjjuni

  • Dean  --  6 Shtator, 2011 në 6:59 pm

   Albana?!,
   qe ti ke te drejte nuk vihet ne dyshim fare.Po keshtu edhe shperthimi yt eshte i kuptueshem,pasi Shqiperia eshte bere 1 Spital i madh Psiqiatrik’por gjuha qe perdor eshte pak me e rende se sa duhet per 1 vajze/femer.Keshtu nuk ben gje tjeter vecse zevendeson 1 mashkull injorant shqiptar.
   Qetesohu goce,nuk je e vetmja qe vuan ne Shqiperi.

   Përgjigjjuni

   • Albana  --  6 Shtator, 2011 në 7:36 pm

    Mbase ke te drejte per menyren e te shprehurit, por do te me kuptoje po te ishe edhe ti pjese e kesaj administrate malokesh dhe fshataresh te pagdhendur. Do te me kuptoje nese do te dhimbnin hundet nga perzierja e djerses se thartuar me parfumin sepse keta nuk e dine qe parfumi apo deodoranti eshte me efekt parandalues dhe jo prapaveprues, pra nuk mbulon ereqenin por parandalon qe te krijohet dhe kjo per nje kohe te shkurter. Do te me kuptoje nese motres apo nenes tende do ja kerkonin disa here ne dite (dhe jo per fajin tim sepse nuk hyj tek femrat provokuese) dhe per t’i hequr qafe duhet te ishte edhe e sjellshme. Keta nuk kane mesuar te nderrojne breket duan edhe dashnore sepse gruaja qe kane eshte fshatare. Normale sepse kur jane lidhur, Don Zhuanet e sotem ishin vetem ca fshatare qe vinin era dhi dhe derr. Por qe te vihet ne diten te hash grushtin ne stomak, pra edhe dhune fizike pervec asaj verbale, do te doja t’ju ndodhte njehere vete ne familjen tuaj qe ta ndjenit dhimbjen. Ai qelbesira, Florenc Hoxha, jashte shtetit do te ishte denuar penalisht per cfare ka bere dhe do ishte bere dashnorja e tere burgut qe kur te dilte t’i ishte bere guzhineta si komerdare zetori, por ketu ka kohen dhe vendin e vet per te lulezuar dhe hapur bythesh si kaposhi ne maje te plehut. Ju uroj te keni ndonje hall ne Bashki dhe te vini ta zgjidhni. Nuk e kuptoni akoma qe ka marre fund gjithcka. Nga momenti qe preket direkt mender “kreu” i opozites imagjinoni c’mund te ndodhe me te tjeret. E dini si vazhdoj te jem akoma ne pune une? Sepse kam regjistruar ne video qelbesiren fshatare te trashe qe kam mbi koke kur ma ka kerkuar cope fare, me keq se sa Xhelal Mziu i Kamzes. Oooops, se harrova, po nxitoj te iki ne Prokurori dhe ta denoncoj. Prokurore zeza. Prandaj para se te gjykoni, vleresoni dhe reflektoni njehere.

    Përgjigjjuni

    • Rani  --  6 Shtator, 2011 në 8:11 pm

     Ke te drejte per ate te qe thua “se ta lypin kafshet” pa teklif se u çudita edhe une kur erdha me thane se ishte bere mode atje, vetem se ke harruar te thuash nje detaj te vogel “nuk e lypnin vetem maloket po te gjithe pa perjashtim” keshtu qe heres tjeter pak me “objektive”. Pastaj ça te bejme ne moj xhan qe kryetari i opozites dhe ish-kryetari i bashkise eshte i vdekur per se gjalli dhe merret me konferenca shtypi te kota. Juve te bashkise mendoj se jau ka marre mendja se kur ai s’pati bythe te mbroje voten per te cilen u vrane 4 vete, natyrisht qe per ju as qe do te mundohej fare te luante gishtin e vogel per te bere diçka. Sa per ate prokurorine me vjen keq qe shkon te humbasesh kohen kot…………..ne fakt nuk kam asgje te te sugjeroj se e ve veten ne pozitat e tua dhe te them te drejten duke e ditur se ai legen ka qene shef komisariati nuk eshte e lehte ti besh gje.

     Përgjigjjuni

     • girrmi  --  7 Shtator, 2011 në 12:16 am

      UNE NUK DI CA TE THEM…….PRAPE DO E NDJEKIM ED RAMEN ME KETE STILIN E RI OPOZITAR ALLA GANDI….QE E DUAN NGA NJE KOQE PLUMBI KETA PLERAT O DUAN..DUHET ME E BE NJERIN MESIM..OSE DHE DINAMIT KUR KALON ME MAKINE PER NE SHTEPI….PO PO

      Përgjigjjuni

    • FLORENC HALABAKU-SPIUNI-ZGJEBSI QE PINTE KONJAK 30 LESK  --  6 Shtator, 2011 në 8:13 pm

     Presim me padurim te shperndahs videon .Lere ate vend pune te qelbur me ata mostra aty

     Përgjigjjuni

    • LOLA  --  6 Shtator, 2011 në 8:20 pm

     bravo te jap 100% te drejte e ketij mendimi jam dhe une

     Përgjigjjuni

    • fiorel  --  6 Shtator, 2011 në 8:33 pm

     po, po, diku e njoh kete stil te shkruari, them se e di ..kush eshte Albana!!

     Përgjigjjuni

    • Dean  --  6 Shtator, 2011 në 9:33 pm

     Te kuptoj shume mire dhe te mbashtese 100% ne te gjitha qe the me siper.
     Ajo qe doja me thene ishte se me theu zemren te shikoja 1 vajze/nene/moter/shoqe/femer te ishte thyer aq shume dhe te shperthente ne ate menyre.Kjo jo se nuk ka/keni 1 te drejte,pasi te jesh femer ne Shqiperi eshte shume e veshtire,por sepse une personalisht e konsideroj femren shqiptare si bastionin e fundit ne Shqiperi qe BARBARI i Vucidolit nuk duhet ta marre.
     Ndersa per meshkujt shqiptare, tashme eshte shume vone,pasi si te majte dhe te djathte i ka palluar MONSTRA e Vucidolit.
     Kurajo dhe gjithe te mirat.

     Përgjigjjuni

     • sociologu  --  7 Shtator, 2011 në 3:05 am

      Dean ke te drejte! Vucidoli i ka palluar burrat, shpresojme qe grate te bejne histori!

      Përgjigjjuni

    • nga deti kuq e zi  --  7 Shtator, 2011 në 9:43 am

     nuk e di cfar je po paske stil te shkruari te bukur. me permblidhet gjith shkrimi te “prokurore zeza”

     Përgjigjjuni

   • ben  --  6 Shtator, 2011 në 9:40 pm

    sipas teje Dean meqe Albana nuk qenka e vetmja qe vuan, dhe paska edhe shume te tjere, duhet qe mos te ndihet!!!!!???? DERI KUR mor Dean, do duroje ky popull. Thika u ka vajtur ne palce. Mire ana ekonomike qe ka vajtur aty ku nuk mban me, po tani duhet te durojme edhe kur na bejne nenat, motrat, vajzat……. madje sipas teje te rrime duarkryq dhe te shohim skenen dhe te mos ndihemi, se per ndryshe disa te ditur si ti do te na quaje injorante…….Ngrihu o popull, mos duroni PERDHUNIMIN e ketij PUSHTETI TE QELBUR.

    Përgjigjjuni

    • Dean  --  6 Shtator, 2011 në 9:54 pm

     Jo mo ben,thjesht me erdhi keq te shikoja 1 vajze te shperthente ashtu.

     Përgjigjjuni

     • zana19  --  7 Shtator, 2011 në 8:42 am

      Duhet ta pesosh ne lekuren tende qe ta kuptosh ate gjuhe. Ti e shikon ate si femer, jo si nje njeri( femer) te abuzuar cdo dite, e cdo ore qe i ka mbaruar durimi dhe jeton e e shtet policor e pambrojtur ga askush ne vendin e punes. Po ta shohesh e kete prizem, do e kuptosh me se mire nga vjen ajo gjuhe qe perdori. Me vjen shume keq per Albanen dhe gjithe shoqet e saj qe jane te detyruara te durojne
      kete abuzim dhe s’kane nje njeri t’ju dale ne krah.
      Kur ne institucioni kryesor te Tiranes arrihet te rrihen punonjesit, Shqiperia e shkrete ka marre fund. Ja ky eshte luli i qyteteruar ne perendim qe po bie sistemin policor ne bashki.

      Përgjigjjuni

     • Dean  --  7 Shtator, 2011 në 12:41 pm

      JO moj zana19!,nuk e shikoj ate si femer,e shikoj si viktim.
      Mos te vazhdojme me teper se jemi duke thene te njejten gje dhe nuk kuptojme njeni-tjetrin.Kesaj i thone ”hodhi 1 gure budallaji ne pus,dhhe u mblodhen 10 akademik per t’a diskutuar”.

      Përgjigjjuni

  • hasan  --  6 Shtator, 2011 në 9:22 pm

   per cdo fjale ke 100% te drejte!saliu po perdhunon,ndersa edi plera po i ferkon koken viktimave!problemi nuk eshte se perse e ka shitur edi,por problemi i vertet eshte se e ka shitur ne kurriz tone!jemi ne populli qe po i vuajme kafsherit e ketij diktati<ndersa edi kurva po na krihet nga atje lart ku eshte ulur ne krye te opozites dhe po tall b….n me ne!

   Përgjigjjuni

 5. Tiransja  --  6 Shtator, 2011 në 1:20 pm

  Se besoj kurre qe dy koleget e mia te kene ushtruar dhune. Ato kane qene shembull ne ate drejtori.

  Përgjigjjuni

  • genti  --  6 Shtator, 2011 në 1:31 pm

   po keto jan mashtrimet e rradhes te ketij trapi,qe sdi cfar te thot me..gjoja e paskan rrahur grate..pfffffff se beso kush!

   Përgjigjjuni

 6. tironsi vendali  --  6 Shtator, 2011 në 2:04 pm

  po ky vrau 4 persona ne mes te bulevardit dhe se pati per gje,dhe jo me me dy gra te sresuara pse jan pushuar nga puna,tallet ter diten dhe i ironizon i heth ne gjygj.po ishalla bje mo no nji hunde leshe ky kopil i rritur ne shpella,qe nuke e njeh edukaten dhe njerzillekun.

  Përgjigjjuni

 7. gjergji thot  --  6 Shtator, 2011 në 2:16 pm

  Doraci me cungen e ti ska fuqi por ai e meriton ta shkelesh me kem por mos te harroj se dhe ai fatin e ca te tjerve dot dhe per ate do ket dit gjykimi dhe un mendoj se ati doracit te policis bashkiake do ti vi shum shpejt

  Përgjigjjuni

 8. Hari  --  6 Shtator, 2011 në 2:24 pm

  Ky Hoxha duhet te jape llogari per ato qe ka bere ne date 8 Maj ne zonen qe mbulon rajoni i policise Numer 3 !!!! I di mire ai se cfare ka bere se iu shet mend te gjitheve neper tavolina! Vetem duhet dikush ta marre ne pyetje!!!

  Përgjigjjuni

 9. Bamka  --  6 Shtator, 2011 në 2:52 pm

  Halall hallall e pac o bamke qylollari, ju nga qelepiri keni dal e me qelepir po rroni. Eshte drejtori bamke qe mbajti dashin e kurbanit nga kembet. Dhe per dhurate i dha luli te haje vetem topet e dashit.

  Përgjigjjuni

 10. saranda  --  6 Shtator, 2011 në 3:18 pm

  ik o dorac mire do ishte te te kishin rrahur ta prisnin dhe doren tjeter,palaco!!!

  Përgjigjjuni

  • tironsi vendali  --  6 Shtator, 2011 në 4:37 pm

   me falni po kushe eshte doraci se jam kurjoz,se nuk e di

   Përgjigjjuni

   • safiu  --  6 Shtator, 2011 në 7:47 pm

    flor hoxha ka gishtat e dores se prere se donte te kapte peshq me dinamit, por e kapi peshku ate.

    Përgjigjjuni

    • tea  --  6 Shtator, 2011 në 10:30 pm

     kur nuk i keputi koken do kishte pastruar nje hale

     Përgjigjjuni

 11. odiseu  --  6 Shtator, 2011 në 3:22 pm

  Perse te mos bejne keta lapanjoze keshtu, sikur edhe frymen na e japin keta se duan…Shiko cbehet, kemi kaq vite qe ulerjme nga marazi per gjithe felliqesite qe ben Stani i Satanit Sali, dhe ai del e tall menderen neper ekrane, jo me jashte ekraneve qe keta sojseze te bejne gjemen.. Ptu Sa rrace e keqe dhe e ndyre paske qene mbi kete toke…Ne kete xhunglen tone, kane faj si Viktima si Krimineli, ky i fundit gjen pa ben…

  Përgjigjjuni

 12. gentjan  --  6 Shtator, 2011 në 3:42 pm

  turp shume turp qe ushtrohet dhune ndaj femres.te denoncohen ne prokurori

  Përgjigjjuni

 13. minatori  --  6 Shtator, 2011 në 3:43 pm

  Po a ka grua ose moter ky lloz i LULIT! Me cfare te drejte dhunon dy femra dinjitoze e intelektuale! Por ta vere vethke ne vesh se nje dite do te jape llogari per keto veprime sic parashikon ligji.Ju bej thirje burrave dhe vellezerve te ketyre motrave te nderuara,te ruajne gjakftohtesine se hakun atij do tja marrim ne te gjithe dhe sipas monedhes qe ai do te kerkoje.
  Ai mbetet nje personazh komik qe shitet per pak gje dhe perdoret fare kollaj nga LULI.Por te dy ata do te takohen ne nje vend.Shume shpejt bile.

  Përgjigjjuni

 14. Joni  --  6 Shtator, 2011 në 3:52 pm

  U drejtor mos te kane kapur me zor ato dy grate ty… u se mos te kane perdhunuar o drejtor dhe ty te vjen turp ta thuash… se jane dy gra ato o drejtor dhe jane aq te egra sa ti bashke me policine nuk i perballoni dot.O i shkreti drejtor!

  Përgjigjjuni

 15. Arian  --  6 Shtator, 2011 në 5:34 pm

  Cfar nuk degjon ne Shqiperi,une nuk kuptoj a kane burra apo vellezer ato gra apo jo,ky meriton gjysmen e lekut dhe me ligj e me kanun.

  Përgjigjjuni

 16. Mashtruesi  --  6 Shtator, 2011 në 5:52 pm

  E mo votuesit e homo lulashkes, u mbushet mend tani qe lulka vetm mashtron. Ku jane premtimet? A ju fshifte mortja o te gjithe ju qe votuat kete kermen, ku kan tallur loqen gjithe zezaket e hollandes.
  Po a votohet ky tip hemafrodit (as burre, as grua). Qe qesh si idjot vend e pa vend. Kjo moster e ka vendin tek gropa e hajdin sejdise, aty i ka koleget e jo ne bashki.
  Turp edhe per Edushken, qe nuk hap zerin , per punonjeset e tij deri dje. Po ca them edhe une edushka eshte i mbytur ne mut deri ne fyt.
  Mjere shqiptaret ke kane ne koke.

  Përgjigjjuni

 17. InA  --  6 Shtator, 2011 në 6:00 pm

  2 video nga sherri ne bashki

  http://www.youtube.com/watch?v=nralYuZT3es&feature=player_embedded#!

  Përgjigjjuni

 18. Gazmend Nushi USA  --  6 Shtator, 2011 në 6:08 pm

  Ja ka luajtur zotin plehrave te komunizmit.

  Përgjigjjuni

  • Salimuti2011  --  6 Shtator, 2011 në 9:12 pm

   Shprehje komunistash perdorke more qafir! Ata nuk e kishin per gje te perdornin per keq dhe vend e pavend emrin e Zotit.
   Zoti te ruajte mende (po te kene ngelur sado pak)!

   Përgjigjjuni

  • amy  --  7 Shtator, 2011 në 8:53 am

   Me kete gjuhe qe flet o gaz menderja, te uroj qe e njeta gje ti ndodhe gruas tende po pate apo cupes tende, apo sat motre aty ne amerike, se ashtu do e kuptosh mire se si guxohet te keqtrajtohet nje grua. Po kujt i flas une, ju derrat e berishes s’jeni njerez, fatkeqesisht ju jeni ca kafshe me fytyre njeriu qe s;keni nocion se c’eshte demokracia. Ju dini vetem se c’eshte kafsheria.

   Përgjigjjuni

  • Shqiptari  --  7 Shtator, 2011 në 11:33 am

   Komunist e kelysh komunisti je ti mor i pafe, qe nga mentaliteti qe shpreh dhe nga mbiemri qe mban ! Te te vije turp per ato qe thua se as ne kohen e Leke Dukagjinit nuk ngrihej dora mbi grate. Por me sa duket shpellari Sali e disa si puna jote qe s’u mjafton nje jete ne USA per t’u civilizuar, s’duan t’ia dine as per Kanun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Përgjigjjuni

 19. Elion  --  6 Shtator, 2011 në 6:13 pm

  Po ik moj mashtruese ordinere. E para ai se ka prek me dore fare. E dyta shih ca ordinereje qe eshte ajo. Keto ordinere kane 11 vjet qe vjedhin ne bashki. Boll mo

  Përgjigjjuni

  • Salimuti2011  --  6 Shtator, 2011 në 9:15 pm

   Eja Elion te korrim se bashku! Ne jemi te paret, tiranasit do jene te… fundit!

   Përgjigjjuni

 20. Gazmend Rushi USA  --  6 Shtator, 2011 në 6:16 pm

  ky trapi florenc hoxha ka qene shef komisariati qe rahu njerez te pafajshem mbas mbylljes te demostrates te 21 janarit dhe luli e mori ne bashki si besnik i tij

  Përgjigjjuni

 21. I zhgenjyeri  --  6 Shtator, 2011 në 6:20 pm

  Po burra apo vellezer , a kane ato grate ? Nqs nuk kane, eshte fati i tyre i keq, nqs i kane dhe nuk behen gjalle, me zi ja befshin…

  Përgjigjjuni

 22. Ivani i madh  --  6 Shtator, 2011 në 6:27 pm

  Turp e nje mije here turp per kete palaco qe ngre dore pa te drejte ndaj ketyre grave,po keto gra kane burra vellezer bij baba llare e fis qe ta bejne zap kete rugac se ligji nuke ben zap se vetem keshtu vihet nderi ne vend.QE TE BEHET MESIM PER RUGACET E TJERE TE KETIJ PUSHTETI te cilet marin shembull nga krye rugaci sali e ilir trapi.

  Përgjigjjuni

 23. SADIU  --  6 Shtator, 2011 në 6:41 pm

  Ai perdori plumbat pa gje te keq duke vrare kater veta ne mes dites ne kryeqendren tone, dhe jo per te rrahur me grushta e pellemba e ka si ato eurot qe mori ne rrugen e sali kombit. Nga burrat qe merren me grate cdo gje prete nga ata. Luli, lulashet ka marre pase dhe nga lulash kriminelet hu dhe varferi do te kemi .

  Përgjigjjuni

 24. Zylo  --  6 Shtator, 2011 në 7:07 pm

  Si nuk e rrahen per verteti keto 2 inspektore kete trap? Dy duart per nje koke jane.

  Përgjigjjuni

  • amy  --  7 Shtator, 2011 në 8:56 am

   Zylo, ato vetem bertiten e po akuzohen per dhunim nga bashkia. E imagjinon ti se cfare do te kishte ndodhur po te kishin qene ato qe vinin dore, do te ishin ne pranga tashti.

   Përgjigjjuni

 25. Zylo  --  6 Shtator, 2011 në 7:10 pm

  Gjithe te hequrit nga puna ne Bashki duhet te reagojne fuqishem deri sa te vije gjithe trupi diplomatik aty e te behet skandal nderkombetar.

  Përgjigjjuni

 26. SKENDERBEU I VJETER  --  6 Shtator, 2011 në 7:13 pm

  A KANE BURRA KETO GRA TE RRAHURA ,A KANE VLLEZER,A KANE KUSHERINJ,? NESE NUK VENE NDERIN NE VEND KETA BURRA ,HARAM DHE TURP U QOFTE QUMSHTI I MEMAVE.REMBENI KOPACET DHE BEJENI DAULLE KETE KOKE SHINIKUN QE VETEM FYTYREN TJA SHIKOSH DO ZBULOSH GJURMET E KRIMIT DHE TE FRIKES QE E KANE MBERTHYER.VRAPOI LEPURI NE DERE TE PROKURORISE DHE BERI KALLZIM PENAL POR ME EMER TE POLICISE DHUNUSE QE GJOJA NA QENKA DHUNUAR.FEMRA VETEM GJERA TE BUTA KA O IDIOT DHE NUK TE DHUNON POR TE PERKEDHEL KURSE TI PASKE KOKEN SI BRUME DHE MUSKUJT SI DRU,QE DHUNOJNE VETE SHIKUSIN ME QENIEN DHE EGZISTENCEN TENDE DEBILE.TE ISHA UNE NJERIU I FAMILJES SE KETYRE GRAVE TA KISHA HEQUR KOKEN ,POR KETE RRADHE DO TA VIJA NE TEPSI DHE DO JA SHPIJA LULIT NE ZYRE SI KURBAN BASHKIJE.

  Përgjigjjuni

 27. shqiptari  --  6 Shtator, 2011 në 7:16 pm

  Me pelqeu komenti i Albanes

  Përgjigjjuni

 28. studenti  --  6 Shtator, 2011 në 7:20 pm

  ktu po perdhoset gjithcka

  Përgjigjjuni

 29. Rani  --  6 Shtator, 2011 në 7:35 pm

  Po pra se deshen Lul Bashen tiransit se deshen “fryme te re” ne bashki se ishin merzitur me Ramen, mbajeni tani Lulin se ky eshte vetem fillimi, ec bab jepini se mire ja beni atij mileti perderisa nuk ngrihet t’ju q……ropt nga me i vogli deri te me i madhi…………….

  Përgjigjjuni

 30. Malsori  --  6 Shtator, 2011 në 7:54 pm

  O KUJTESA A KE QEF ME SHKU NE KREVAT AAA?

  Përgjigjjuni

 31. Tironsi  --  6 Shtator, 2011 në 7:56 pm

  O ERION- Ado kalos nè stafetè preshi i Tritanit te Ty? Prite prite se do tè vij

  Përgjigjjuni

 32. Kujtesa  --  6 Shtator, 2011 në 8:02 pm

  Gjithe punonjesit e bashkise po na dilkan vezhgues te PS. Administrata me profesionale ne vend, e dinim, po edhe keta na dolen te gjithe me teser te kuqe. Heu bre

  Përgjigjjuni

 33. joni  --  6 Shtator, 2011 në 8:06 pm

  Trim i madh ky florenci.

  Përgjigjjuni

 34. FLORENC HALABAKU-SPIUNI-ZGJEBSI QE PINTE KONJAK 30 LESK  --  6 Shtator, 2011 në 8:10 pm

  Ketu s ka fare nevoje per koment.Dihet qe jane kafshe dhe qe vetem me kafsheri e kane marr cdo gje.Te them te drejten me behet qejfi per te gjithe “Tironcit” qe kane votu PD(partine e debilave) qe kane 18 vjet lemsh me pronat e veta,dhe te vetmin institucion qe s’e kishin zaptuar shpellaret ua dhane me duarte e tyre e tani rrine rrugeve:na myten maloket…mire ua bene dhe :ky eshte vetem fillimi!Ishalla vini mend ne 2013,se kam besim te plote qe do bejne shume e me shume skandale te tilla dhe do varferohemi akoma me shume dhe bankat do plasin shume shpejte.

  Përgjigjjuni

 35. irene  --  6 Shtator, 2011 në 8:14 pm

  Mos u habisni, Ky eshte stili i drejtimit BASHA. C pune ka policia bashkiake me ispektoret. Ne rast se ato jane te pushuar e nuk largohen, vendos GJYKATA,{megjidhse atje ka toma e Sashenka,por prap ajo vendos} dhe vendimi ekzekutohet nga policia e shtetit. Imagjinoni Ju tashti se si mund te vazhdoje ne pune nje drejtor policie bashkiake ne kete menyre. [por mos u habisni ky eshte stili drejtimit BASHA}.
  Hajde palle..tipit BASHA..hajde

  Përgjigjjuni

 36. rrapi  --  6 Shtator, 2011 në 8:28 pm

  sja paska marr koken…

  Përgjigjjuni

 37. alondra  --  6 Shtator, 2011 në 8:56 pm

  florenci gishtat e njeres dore dhe syrin e ka humbur duke gjuajtur peshk me dinamit dhe per me teper ishte punonjes garde…vite me pare kur ishte PS ne pushtet. Po se hoqen ath sepse ju erdhi keq per monstren dhe e ben edhe pedagog ne akademi te rendit….me pas saimir muca kusheri nga e ema e emeroi drejtor komisariati duke qene se vete ishte drejtor policise se tiranes…
  Florenci eshte nga ata qe t’emen e ka bere mut si me te harrur e si qepaze …jo se e ema eshte me e mire…bej prind te te ngjaj xhanem….po zoti ia merr haken atje ku i dhemb…plehra ka edhe dy femije si drita…dhe vetem aty jo,ne koken e tij e paste te keqen se i ka hyre ne hak shume njerezve

  Përgjigjjuni

 38. Salimuti2011  --  6 Shtator, 2011 në 9:19 pm

  Kam frike se do dale Xhozi e te mbroje femrat. Me kete rast edhe duket e dhimbshme edhe ia fut Lulit. Hmmmm…. po nuk e le une ama!

  Përgjigjjuni

 39. berati  --  6 Shtator, 2011 në 9:44 pm

  turp per ne shqiptaret turp

  Përgjigjjuni

 40. TEFTA ALIKAJ  --  6 Shtator, 2011 në 10:06 pm

  qent shqipetare ne bashkine e lulit dhe te jorida tabakutdhe te panaritit

  Përgjigjjuni

 41. genti  --  6 Shtator, 2011 në 10:22 pm

  po keto grate nuk kane djem burra vellezer dhe ndonje te iki e ta bej gjak kete florencin mbase kupton ..kafsh antike.po ska faj ai fajin e ka kryetari i ketyre qe rri e ben publicistike.ska as tu thote ketyre se keto dolen ne protesta ne tirane mire ne populli tjeter na tha lepur e vete na doli luan.hajt ju shoft rraca gjith fares suaj ne ps e pd e kudo qofshin.spo del ndonje i cmendur qe ti thote vetes ik pirdhu e ti mari me radhe nga nje koqe plumbi berishes bashes jozit rames nanos metes.se pastaj nuk besoj se do dal ndonje tjeter e te bej si keta

  Përgjigjjuni

 42. irma tirane  --  6 Shtator, 2011 në 10:25 pm

  Epo le te shkojne socialistet ne parlament dhe ne keshillin bashkiak, se asnjerit prej tyre nuk i punon gruaja ne tatimetLe ti plasi syte Arvizu qe shkon e uron Bashen per vjedhjen, dhe Edi Rama qe do te na coje ne BE(be e leshit).Ky eshte turpi i te gjithe neve me ze e figure se si rrihen grate neper zyrat e shtetit nga ca qelbesira te yshtur nga Basha e me bekimin e kryeqelbesires Berisha.A doni me o shqiptare edhe grate na i rrafi Sala, tani ska ngele gje tjeter vec tjua bej ne tavolinat e zyrave si Serbi kosovareve.
  Sa shpejt e hoqi masken shreku Basha pa bere akoma muajin ne detyre, po zaten ai se pati problem te vriste 4 vete ne bulevard dhe jo te terheqe zvarre grate neper zyra.Jetojme ne Tirane, ne Tiranen e pushtuar nga trimat e tipit Hoxha qe spaska piken e burrerise e merret me grate.Po grua ka ai kriminel a nuk i vjen turp asaj nga sjellja e te shoqit apo do jete edhe ajo tip i forte.Le ta mendoje vehten ne vend te bashkeshorteve te atyre dy zonjave te keqtrajtuara dhe po ti lexoje keto rreshta le te me pergjigjet.
  Turp, turp turp.

  Përgjigjjuni

 43. Albann  --  6 Shtator, 2011 në 11:44 pm

  Ky pushtet eshte ngritur me dhune dhe mbahet po me dhune.Keto dy femra grinden kot,po qe se s kane bashkeshorte apo vellezer qe i pergjigjen dhunes me dhune,bejne mire te heshtin.Ai i rrahu po dhe mund tu mbyllte deren e ti perdhunonte.Kush do e ndeshkonte??? Policia ???,prokuroria???gjykatat???..Hapini rrugen marezise dhe mos u beni viktima si ata te 21 janarit….qe derdhen gjakun kot.Perse vleu gjaku i atyre njerezve???!!!Cfare ndryshoi??? Asgje Ai prape vodhi,korruptoi dhe po perdhunon njerezit…Opozita eshte e izoluar nga nderkombetaret dhe s ben dot asgje.Ka vajtur ne parlamet ti laje kembet Saliut..Mos beni “heroizma” duke shkateruar veten apo familjen,se nuk ia vlen…Diktaturat rezohen vetem me revolucione jo me “kryengritje” individuale.Zoti ju ruajte!

  Përgjigjjuni

 44. petrika  --  7 Shtator, 2011 në 12:31 am

  NGRIU POPULL DHE MER HAK PER GJITHCKA QE PO NA BEJNE KY SOJ HAJDUTESH NUK ESHTE CESHTJE HAKMARJE POR ESHTE CESHTJE LIRIE KETA E DINE SE PO KUK E MBAJTEN PUSHTETIN ME CDO MJET DO TE VIJE DITA QE TE JAPIN LLOGARI PER TE GJITHA KUPTOJENI SE KETIJ RREGJIMI TE URRYER PO I VJEN NGORDHJA PRANDAJ JANE TERBUAR DHE NGADO QE KTHEJNE KOKEN JU DUKET GREMINE DHE NUK DINE SE CBEJNE PRANDAJ BASHKOHUNI QE TI SHTYPIM KTO PLEHERA . VELLEZER SHTRENGONI RADHET SEPSE TE BASHKUAR NUK KANE CFAR TE NA BEJNE QENDRONI TE BASHKUAR QE TA REZOJME KOLEREN KOMUNISTIN E FUNDIT QE PO PERPELITET NE BALLKAN TE SHESHI TE SHESHI TE REZOJME FELLIQESIREN EDI RAMA O SOT O KURRE PO NUK DOLE NE KRYE TE PROTESTAVE TANI LARGOU NGA AJO KARIKE LEROJA ATIJ QE NUK I TREMBET SYRI ATIJ QE ESHTE NE GJENDJE TE UDHEHEQ KETE POPULL

  Përgjigjjuni

 45. GETE  --  7 Shtator, 2011 në 12:34 am

  ikni ore qelesira te ndyra se keni 10 vjet aty ne ate bashki dhe sjeni fryre prape doni ska me ikni qelbesira te ndyra.

  Përgjigjjuni

 46. petrika  --  7 Shtator, 2011 në 1:00 am

  GJYNA QE EMRIN E PASKE GETE SEPSE PASKE TE LEHUR TE BUKUR

  Përgjigjjuni

 47. Savo Dukati!  --  7 Shtator, 2011 në 2:32 am

  Më të ndyrë se Sërbët dh kriminelët stalinistë të Saliut dhe Metës të jenë këto dy zonjat që u torturuan nga pasardhësit e Rakoviçit?. Me zakon ju do merrni plumbin. të paktën heshtni morra tifoje.

  Përgjigjjuni

 48. Sociologu  --  7 Shtator, 2011 në 3:15 am

  Vetem GRATE mund ta shpetojne kete vend me plehra,
  Saliut e kompani do ti vije e keqja nga nje grua… Jo nga burrat! Keni per ta pare.

  Përgjigjjuni

 49. Eftimi  --  7 Shtator, 2011 në 6:57 am

  O popull !
  Cliroje BISHEN tende……..

  Përgjigjjuni

 50. luis  --  7 Shtator, 2011 në 8:20 am

  Ky eshte vetem fillimi,te tjera me ta renda do te shihni.
  Rraca e Berishes eshte rraca me e ndyre e globit.Ata u perzune nga stepat e Rusise per sherre e ngaterresa,iken prej andej dhe shkuan ne Kosove ku edhe nderruan emrat per te humbur gjurme,por nuk kaloje shume kohe dhe zanati filloj,tre here u dogj fshati ku jetonin keta ne rrethinat e Gjakoves per faj te tyre.Prej andej u perzune dhe zune vend ne Vicidol,tani e kemi ne Tirane krye pashaj i shqiptareve.

  Per sherr te tij u dogj Shqiperia ne 97,per sherr te tij do digjet se shpejti ku i takon per here te dyte,heren e trete mbase vijne ne mend shqiptaret per ta shporrur por deri atehere do jete teper vone sepse do jete larguar me desshiren e te Madhit nga kjo bote.
  Kenaquni i popull kote me pashane tuaj qe u shkerdhen para e mbrapa.

  Përgjigjjuni

 51. Malo  --  7 Shtator, 2011 në 10:37 am

  Eh, pas kesaj maskarade do them : KU JE O ENVER.

  Përgjigjjuni

 52. lira  --  7 Shtator, 2011 në 10:46 am

  O zonja dhe zoterinj, po Anila eshte burre s’eshte grua , me vjen keq qe nuk e njihni nga afer. Provokoi sherr me stilin e Erion Veliajt.

  Përgjigjjuni

 53. mekaniku  --  7 Shtator, 2011 në 11:11 am

  NE qe vdesim, çdo dit duet te çoemi dhe nje her, por per ti hequr qafe keta rrugaç dhe plera qe i konsiderojn zyrat e shtetit poron te tyren,kjo esht dhe arsyeja qe EDI RAMA u zhduk pa len gjurm,se ai rrogen e vet e mer,dhe ben anglezin ne syt e nderkombetarve,si ai nxenesi qe kerkon me sjellien e mir ti imponoj respekt e dashuri mesusit te vet,Megjith se ai pa si ju vran njerzit perpara kembeve te tij dhe iku si i menderosur,ky burracak qe nuk meriton per mendimin tim as rrespektin me te vogel,qe pret ti bien koqet dashit,dhe ben sehir me qetesin me te madhe kur shikon qe rrugaçet e SALIUT terheqin zvarr ish punojset e veta qe kan punuar dit nat ,per te arritur ate qe beri ai ne bashkin e tiranes,ai vet duet te shkonte ne bashki e ta kapte per fyti kte shkerdhat te ulet qe meret me grat,dhe ather do te shikonte ai çfar mund te bente ky popull per te,Jam shum i indinjuar kur shikoj qe ky popull shpresen e var tek ky njeri shpresen dhe kytregon nje lloj indiference karshi ktyre njerezve,qe te ben te mendosh se pikerisht ky duet te jet paterica me e fort e saliut ne pushtet,ose ky luan harakiri me ndnjenjat e atyre njerezve qe shpresen e tyre mduket e kan varur ne nje vend te gabuar,mendoj se ka ardhur koha qe opozita te ket nje kryetar qe te haet dhemb per dhemb me kta gangstera,dhe ketyre njerezve ti thuet hapur se i esht shenuar emri ne listen e atyre qe kan abuzuar me njerez te pa fajshem gjat ushtrimit te detyres shtetrore,lista e ktyre njerezve te lexohet haptas ta din kush jan çfar kan ber dhe çi pret kur te tjeret te vin ne pushtet,ky duet te jet presioni i opozites,mos hecet mo me teorin qe çudia me e madhe tre dit zgjat,kto gjera me detyrojn mos kem besim tek kryetari opozites,se siç thot populli plumbi del me plumb.

  Përgjigjjuni

 54. emigranti  --  7 Shtator, 2011 në 12:07 pm

  O PLEHERE ,,,,,o …….ku a ka burrin ajo gruaja te shkoj ti thot nja 2 fjale atij legeni …qe merret me grate ….po nuk kA burra joooo …….jam dakur me ty MEKANIKU

  Përgjigjjuni

 55. inf  --  7 Shtator, 2011 në 7:28 pm

  Po a kane vlla po a kane burra kto gra po a kane djem kto gra po a ka burra ne ate instutucion
  apo jo ,po si guxon ky klysh i sali bashes te rrafi Grate ne mes te drites se diellit ne mes te zyrave te shtetit ,po si shpjegohet kjo pune te nxjerri dhe te rrafi grate e botes ky bythqirri i lule bashes.
  Po ju o burrate e tyre a jeni gjalle a jeni mire nga trute apo jeni burracak po shkoni shkerrdhejani ropt mor atij shkerrdhate qe po ju merr errzin o te mjere .
  Ja u ben ju po te ma bej mua une ja Kalaroj me grua me moterr me none e me babe mu ne gop te semes ketij rrugaçi ketij digjenerate qe rref grate e botes ne Zyrat e shtetit.
  Ikni rrifeni ikni pallojeni ne dru ikni o te mjere se nuk rrifen garte ne zyrat e shtetit.
  kush eshte ky klysh dhe bir kurve kush e njef ket plere te thote ç’fare eshte ky debil mos eshte i semure dhe e kane vu aty Mafia qe te terrorrizoje Miletin ket pis Milet.
  o Kapterr i sali bashes thirri trynit o bythqiri i mutit se do perfundosh brenda o hoorrr i sali met bashes o bandit i Marrsahllit sali romi berrisha o ty te qifshin ropt e shpise tiranasit o leshko i qelbur o harbut i sali gazepit.ptu o qelbesire shkoni Masakroheni ket burracak qe rref Grate e juja o zeberhanerr o halabakerr qe rrini me grate vetem per dyshek .

  Përgjigjjuni

 56. dr tr el ko  --  8 Shtator, 2011 në 12:53 am

  Po Elsa Ballauri ku eshte? Ku eshte ajo femer qe mbron te drejtat e njeriut (ne kete rast te femrave se eshte femer vete),apo ka ngel keq ne kete histori,nuk ka cfare te thote,nuk mund te dale kundra ati personi,qe e donte me aq deshire te behej kryetar i bashkise,qe nuk la forume e tv pa dale tifoze e Lul Bashes….
  Sot une moj e nderuara zj.Ballauri,te drejtohem ty,cili eshte mendimi yt per kete ngjarje ???

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *