#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar, përfundon në spital

E rrallë dhe e paparë, një plakë plot 82 vjeçe greke, ka bërë seks për herë të parë në jetë, me një të ri shqiptar por akti i nxehtë nën avuj epshi e ka rrëmbyer të tërën aq sa ka përfunduar në spital.
Ngjarja ka ndodhur në Greqi, raporton korrespondenti i agjencisë NOA, i cili citon burime zyrtare nga Qendra Spitalore e Athinës.

Hera e parë duhet të ishte një gjë e veçantë, emocionuese dhe duhet t’i dhurohej atij për të cilin ndjen dashuri, shumë dashuri, aq sa vendos t’i japësh atë që ke më të shtrenjtë dhe më të veçantë, virgjërinë.
Por për 82 vjeçaren helene, nuk ka ndodhur kështu. Pasi kaloi adoleshencën, rininë, u bë mesogrua dhe më tej nisi të thyhej në moshë, kurrë por kurrë ama, nuk pranoi të çvirgjërohej. Ajo nuk iu tut kushedi sa djelmoshave grekë dhe burrave pafund që në jetë e lutën dhe iu përgjëruan që t’u jepej.
Kaloi plot 81 vjet të jetës së saj, pa bërë kurrë seks, pa shijuar kurrë çastet që i kishte parë shumë herë në TV dhe i kishte dëgjuar shumë herë, por që kurrë nuk i kishte provuar.
E tani që është 82 vjeç, duket se ka zënë mend. Fitimtar, ka qenë një djalosh shqiptar vetëm 32 vjeç. Ai, ishte mashkulli i vetëm i jetës së saj, mashkulli që e çvirgjëroi.
Prej disa vitesh, 32 vjeçari shqiptar punonte si ndihmës në shtëpinë e gjyshes që i thërriste “jaja”. Plaka e kishte punësuar për ta ndihmuar në punët e kopshtit dhe të shtëpisë.
Djaloshin e kishte strehuar në banesën e saj dhe ai jetonte e ushqehej atje. Sigurisht që i jepte edhe para, por jo shumë, lekë xhepi.
Këto ditë, plaka po e shihte me syrin ndryshe të riun shpatullgjerë që vërtitej në shtëpi duke punuar.
Plakës iu tek keqani që të bënte seks me të. Pa një pa dy, nuk e ka zgjatur më, por duke parë njëri-tjetrin ai i është hedhur në krahë dhe kanë nisur kështu një natë epshore.
Por plaka ishte e virgjër dhe akti seksual e ka dëmtuar. Kur i është shqyer cipa e virgjërisë, plaka pati një gjakderdhje serioze dhe djaloshi shqiptar u tremb shumë. Ai kërkoi ndihmën e policisë dhe në pak minuta atje mbërriti një autoambulancë.
E moshuara u dërgua në repartin e Patologjisë. Por plakës i vinte zor të tregonte të vërtetën dhe fillimisht tha se ishte rrëzuar dhe ishte lënduar e kishte pasur hemorragji.
Pak më vonë, që të dy kanë pranuar të vërtetën, duke rrëfyer se plaka kishte qenë e virgjër dhe kishte pasur gjakderdhje andaj duhej dërguar në spitalin gjinekologjik ku të mund të merrte mjekimin e duhur.
Një mjek obstetër ka vizituar plakën dhe ajo i është nënshtruar një operacioni delikat.
Në spital, ka mbërritur një grup hetimor i Policisë së Athinës. Atje, i riu shqiptar ishte trembur seriozisht se mos ngjarja dyshohej nga policia si një abuzim i tij me plakën greke.
Gruas plakë i është kërkuar të konfirmojë nëse ishte përdhunuar dhe nëse donte të denonconte 32-vjeçarin. Përgjigjja e plakës plot humor, ishte: “Jo mor jo, doja vetë pa bëra seks me të, edhe pse isha e virgjër. Tani që ia hodha, uroj që herën tjetër të jetë më e bukur e më shumë ta shijoj”. /noa/

62 komente në “82-vjeçarja e virgjër bën seks me një djalë shqiptar, përfundon në spital”

 1. Ksaj i thon tamam .:Te plaste cipa says:

  Lajm interesant .
  Me ne fundit Greqis i plas dhe shpresa e fundit cipa 82 vjecare ruajtur /fshehur diku nga syri keq.
  Europa nuk ka cte shpetoj me Greqis ,shkaktar behet nji shqipcar .
  Kurva Plak po dridhet .

  1. Bora e Korabit says:

   A more cuna shqiptar qi na e morret bojen.Shkoni ene palloni plakat greke.Shqiptaret nuk kane me pune dhe e vetmja menyre me jetu asht te kenaqin greket dhe greknit.Shpresoj qi gjyshja greke e LOLES ta kete pensionin e mire dhe ta kete morr ANTIBEBE ilacin se mos ngelet shtatzon.Varferia te degjeneron si njeri.Sa per te virgjer nuk besoj se e ka gjet ky token greke.Greknit edhe kur ta bojn dhuraten ta kane me hile.Ta japin te vyshkur ene te thare.Tani gjyshja e Loles ja ka tregu rrugen mbeses e cila bon vetem orgazem gojore ketu ne chat.Go LOLA.Go for it.

   1. Mandi says:

    Ah moj Bora e Korabit sa shume e do kkkkkkkkk ti ta mbeshtese.

    1. LOLA says:

     me ke flet ti bora e korabit apo me mamin tat me duket e ke par mamin ne pozicion te veshtire ti qe paske ngel me goditje ik mos e gric shume bbbbbb po ik dhe ti kap ndonje plake greke dhe ishalla te cvirgjeron ajo se ti qenke kkkkkkkk gomari

   2. xhorxho says:

    Ty Bora e Korabit nuk te ka shkrir akoma bora ne tru o andertaler ,dike dhe me shkrujt pale .Shko gjej ndonji dhi malit e shijonu njeri tjetrin .Zbriten kafshet nga mali e kan msu te shkruajn ne interrnet .

   3. jimy says:

    o BORJANA Ketu ku po jetoje sote njoha nje plake nja 75 vjece ka 3 shtepija edhe duhet qe tja shikoje e tja mirmbaje kompanija ku une punoje se nuke ka femije edhe burri i ka vdekure ..sikure vetem nje shtepi qe kushtone 600.000 $ te ma jape une po e ngreje plaken bashke me themelet edhe sahere ne dite te doje me uje te ngrohte e te ftohet ate pune

    1. Aishja prej Sauku says:

     Lutju zotit mre Jimmy qi plaka te mos merr ilace qe te ulin tensionin dhe te hollojne gjakun,se nryshe ke me u akuzu se e cvirgjerove plakushen.Ene mos harro te perdorish Kllufa mbrojtes se mos infektohesh me mykun qi do i ket cone “lola” (dmth vagina”asaj plakes.Kujdes se mos i thye kockat,ene te bllokohet “Dauti”dmth penisi ,si qeni i Selmonit ,qi ngeli ngjit me bucen e Besimit te ura e Lanes. Kesaj i thone me te pa zoti kur ke komshije plaka te pasuna.Boni qef ju mre Jimmy,se jua ka bo allai kismet.Ene ju pagujn ene ju bojn te krenoheni ,se jeni te paret qe je tu hanger hallve ne kazon te ndryshkun.oh jom e virgjer ti je i pari.Te kom prit 82 vjet,ty DARLING, te ka dergu me mision C’PIMI Saliu prej Albanie.Mortja qi su han djem budalla.Gjentellmeni e bon dhe nuk del tellall rrugve.E shijon dhe hesht.Merr paret ene i dergon ne Shqipni,sic bonte Zoni im kur punonte te Kosta ne Athin.Na ka pru pare te modhe ene kemi ndartu gjith ket Vile ne Sauk. “KOLO-SPITI “thot Zoni jem.un sdi greqisht,por me duket se perkthehet shpi me ngjyra ylberi.

  2. armand says:

   po ky patrioti 32 vjeçar qenka djale trim dhe i guximshem…….dhe shume r.k.

 2. vlonjati says:

  obobo e hengri dhe eleftheria hahahahahaa

  1. vlora -uji i ftohte says:

   Po turkofagosi ku eshte fshehur ????? Shqiptari te merr gjak ne….

   1. Donika says:

    Sigurisht tourkofagosi ishte ai vet, denoncim duhej te bente i gjori djale,sa turp nje 32 vjecar te bej sex me nje gjyshe,ndoshta nga halli e kishte i gjori per te fituar ca lek nga prostituta-greke plake,nder ka edhe mashkulli jo vetem femra o shqiptar…

    1. skenderbeu says:

     plakusha duhet shkuiar ne butg se e ka detyruar te bej seks po te kishte djaloshi nje pag apo vend pune tjeter do tia qone kamet nje vajze.

 3. Ahahahha says:

  I keshilloj djelmoshat shqipetare ne greqi te jene me te permbajtur me gjyshet…Po kane mllef per te zbrazur ta zbrazin te zockat e reja jo tek gjyshet hahahaha…

  1. uk boy says:

   po un i keshilloj shqiptaret ti zen gjyshet gocot dhe mbesat para dhe mbrapa se e mbajn veten me te lart se shqiptaret.bravo djalit e shpertalloj plaken e beri qe ta mari ambulanca hahahahahahahahahah

 4. paraziti says:

  cudi si ka dal gjak dhe nuk ka dal shellir se kjo e ka pas si spec gogozhar , turshi.

 5. Berisha largohu says:

  A nuk paska gra te reja per kete shqiptarin qe ka ra viktime e gjyshes? Bo bo.

  1. Kkoli says:

   Po Eshte Shqiptar….= Hamshor ska Shaka,
   E me I lumte palla..
   Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysh Heladha.

   1. franko says:

    Fole dhe ti o gomar.
    Kam pershtypjen se po qarkulloj ndonje lajm qe nje shqiptar palloj nje dele greke, prape ti do ta pergezosh.

    1. Kkoli says:

     Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysh o lanet

     1. Ton says:

      Hahaha! Zgjuar qenke??

 6. Ramy says:

  KY mund te jete tourkofagos i cili me dashurine e madhe per greket ka c`montuar plaken hahahahahah

  1. Donika says:

   Hahahahaha, no coment,hahahaha…

  2. hajriu says:

   Po ça thu o ramy , ky do çmontu per vete ……. grek hesapi

 7. hajriu says:

  Merrini mare me burra e me gra se e meritojne

 8. Kujdes se ta bej me gjak!!!!!!! says:

  Ahahahaha Tema jeni te medhenj..
  Turkofagos nuk e do veten tani, ahahaha,
  Tamem Ky shkrim Eshte per ty.
  Mos u perkul edhe po Tu keput rripi I pantallonave Edhe po te ra sapuni,
  Shiko mire rreth e rrotull dhe mos ha shum mut se pastaj ta bejm me gjak..
  Ahahahahaha C’fare gallate.

 9. anastasi says:

  po mor po tek burrat nuk ka asnje grek te virgjer kurse plakat presin harillen e shqiptarit ne pleqeri ti pastrtoi salcikin e thartuar

 10. haha says:

  DeMotivational.ne.Shqip me solli ketu 😀

 11. TEMPLARI says:

  ahahahh tourkofagos as ajo plaka sja jep. sma do menja te shkoje me njeri neandertali. ai tourkofagos do jete fytyre greku. dihet qe shumica grekeve jan te perzier me turqit edhe me ato vendet perqark. kshu qe turkofagos do jet ndonje xhuxh me fytyre ezmere floke te zeza dhe me musteqe . me pak fjale do jet qenie inferiore. hahahahahahahahahahahahaha

  1. Donika says:

   Tourkofagosi eshte ne spital ke plaka, po pret te sherohet plaka, se dashka prape plaka s…,tash e ka nderin tourkofagosi me at plehren-greke te bej s…hahahahahahahja…

 12. Rani says:

  S’ka pase faj plaka se s’ka gjetur greke te rregullt se ata qe ka gjetur kane qene bythare si shumica e hellaseve deri sa ka rene te ky shqipja hahahahah

 13. ?? says:

  haaaaaaaa haaaaaaaaaa haaaaaaaa haaaaaaaa TEMA jeni NJESH…”akti i nxehte nen avuj epshi” haaaaaaa haaaaa haaaaaaa haaaaaaaa AVUJ EPSHI haaaaaaa haaaaaaaa haaaaaaaaaa haaaaaaaaaa

 14. ujk marsi says:

  te lumte koburja more djale. kam frike se do jete ndo nej kamionist ky levend djale , si la nostra categoria , cioe la categoria degli camionisti , noi si che sapiamo a fare sesso, e che sesso.hahaha . persa i perket fagosit ky nuk eshte ne formum se po i kerkon adresen ketij cunit, hahahahhha hade cok guzel.ajo plaka e shkrete ka pas te drejte qe nuk kish bere sex, jan ete gjithe frocio greket hahaahha

 15. PAL says:

  Pa… stomak t’fort paske pas mor djal.

 16. Ramy says:

  Tourkofagos nuk ndjehet mire sonte pas aktit seksual me plaken, Eshte duke menduar qe ti thote plakes qe eshte dashur te presim edhe pak se jemi ngutur ca hahahahahahahaha

 17. stalinsali says:

  Ade plake ade, ne kete moshe ta cane testaten, dhe me piston alvanos pale.

 18. Arjani says:

  C merreni me fagoturkosin. Lereni dh….eni me nje m..t.

  1. lenci thote says:

   hhahahahaa turkofagosi su be i gjalle e shikon si ta cajne marmiden shqiptaret ne spital te cojne direkt……o turkofagos

 19. Proletari says:

  Ne vitin 2003, nje malsor nga Vranishti i Hasit, nje Pal(i)Kari(35cm) kishte 30 vjetorin! Kushurinjte e tij Defrimi dhe Flamuri,(emra te vertete) duke e ditur qe ishte akoma i virgjer, i gjeten nje kurve filipinse nja 35-40 vjece dhe ja bene dhurate per ditelindje!! Ne ate party, qe midis shume dashamiresve isha dhe une, ne Woolwich SE London, mbas shume birrash e qoftesh, rreth ores 04:00 am, u tronditem nga sirenat e policise dhe ambulances dhe trokitjeve te fuqishme ne deren e shtepise! Te trembur hapem deren dhe menjehere mjeket e ambulances nxituan ne katin e dyte dhe nxorren prej dhomes Marin(filipinsen e rregjur) e mbuluar me gjak nga mesi e poshte!! Ne thame : Bobo o Mole( shkurt per Mylaim) cfare i bere more pse e therre? Na tha : Jo he burre, ajo me tha fute krejt, une shkova ne gjys e i plasi gjaku!!
  Pastaj ketej ne Angli, ka plot lyrrashe, qe nga Vlora e deri ne Tropoje qe puthen neper klube nate e flene e martohen me plaka angleze, qe jo vetem jane mbi 60 vjec e te shemtuara tek zoti, por edhe balenat jane me elegante! Ne fjalet e Berluskonit(drejtuar Merkel) : So damn unfuckable!!
  Smjafton aq po ketyre Don Zhuaneve, ju duket vetja super seksi!!!
  Ah pika, njerez te semure qe kane enderruar te flene me nenat e tyre, si quhet ajo sindroma..e Eudipit??? Bobo na vune faqen e zeze!!! Turp turp e me turp!!!

  1. Aishja prej Sauku says:

   Ne te shkretave na keni lon ktu ne SALABASTAN ene ju morre qerratenj shkoni ene knoqni plakat greke e angleze.Po na tregoni ene me mburrje se e keni 35 cm qi e futshi ne vrimen tuj ishalla.Vini ktu n’Shqipni ene na sillni lloj-lloj smundjesh.Gamoret alvanoz me PALL ne dore po cajn Pi-krizen e greknve.Ku u katandisem mre burra e ALVANIS.Ka me u ngrit Ali Pash Tepelena prej vorri,Jeni kthy ne LAVIRE te PUSHTAVE.

   1. Arberor says:

    Pse Ali Pasha nuk e kishte greke Vasiliqine?

    Pse i thoni kurve plakes, ajo paska mbajtur deri ne ate moshe, ndersa ju te gjith ketu jeni prish qe ne veze ma merr mendja…, te pakten mos te veje ne ate bote ashtu sic erdhi…nuk e shof torukofagosin, dic i ka ngjare. 😀

 20. Plaku Mere says:

  ….bomba e madhe ra!! dhe tani nuk me ngelet gje tjeter vetem te qesh Hiiiiiii

 21. ujk marsi says:

  o korbi i zi apokalypsis, lali ketu i zgjedh te mira se helbete jam ne moshe te re dhe natyra eshte treguar bujare me mua,kurse ju me gjithe fagosin qe per mua je i njejti ju keni kaluar nga sponda tjeter me kohe, e di sondazhin e istat sa froccio ka greqia?! nuk kane per ta besuar njerezit sa shume qe jeni, te deklaruar jane mbi nje milione, imagjino korbo, shto ketu dhe pedofile e transeksuale, dhe behen shume fare. ca te te mollois more i mjere! zoti per ju qe hiqeni besimtare ju a ka dhe atributet per ti perdoruar sic duhet jo ti biri defit, hahahaah . cok guzel ,

 22. Tirona says:

  ja prova qe greket jan dhe mbeten gay. ka kerku kkkk gjith jeten gjyshja shkrete po i kan dal te gjith partneret gay. e kishte rujt per 82 vjet me shpresen qe do e gjente, biles kishte duru edhe kto 20 vjet nga shqiptaret vetem e vetem qe ta gjente grek. u merzit dhe pa qe nuk kishte per ta gjet noj kkkk grek dhe tha: o po ne djall te veje, se nuk do vdes un pa e provuar kkkk un. se mos me ngeli mua budallaqes nderi i greqise, vajzat e mija e te gjitha te rejat u knaqen me kkkk shqiptar….

 23. Lbd says:

  artikulli seshte aspak etik nga ana gjuhesore.. eshte i formuluar shum harbutshem. nuk eshte nje artikull per nje gazet prestigjove. gazetari jo i zoti

 24. miri suedi says:

  ju ne shqiperi i keni ra b….mbrapa pallatit te kultures me prostituta lulishtesh ,ju ben pershtypje ajo plaka. edhe une kam pas nje me te re se ajo ketu ne suedi me ka majt me pa zoti, shoket e mi canin deboren 1 meter te trashe 40 grade minus dhe mbas pune dilnin me ariun ne xhiro.kush ka provu punen ketej ja di vleren plakes.

  1. PAL says:

   Ha ha ha ha ha ha………

   Plak, plak nat e dit
   qe te shohim pakez drit…

 25. presheva says:

  gjyshja bashke me shtetin grek paska falimentu…………………………………………..tourkofagos hahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahah si e kemi nusen?mirèèèèèèèèèèèèè

 26. Ca thu ore, pse ore, kshu ore... Ik ore says:

  Po I lumte palla atij djali se ja paska ca zgardaballen asaj grekes,
  Po tourkofagosi ku eshte apo I ka shku deri ne fyt,gahahaaaaaaa

 27. nga deti kuq e zi says:

  shqiptari te zgjidh krizat o grekofila ! nese ndiheni keq nga borxhet apo falimentimi i shtetit tuaj, te pakten, nje te fundit, shqiptari s’jua kursen ! e kemi te madh, kujdesin per ju !!!

 28. Andrea says:

  SHQIPTARI TE DEKOROHET, SE C’VIRGJEROI NJE GREKE.

 29. moli says:

  Nuk mesohet<> ne pleqeri.Ai djali ka rrezikuar shume se mund ti ngelesh ne dore plaka dhe kush i besonte qe raporti ishte konsesual.Sidoqofte beri mire qe i shtriu kabllin vetem e vetem se eshte greke ska rendesi mosha.

 30. Gjergji says:

  HA HA HA HAAAAA Pse nuk komenton turkofaggot? I vjen keq per rracen e tij. E shikon Anastas se c’te bejne shqiptaret, te dergojne ne spital me penis, prandaj mos e zgjat me!

  1. daniel says:

   ore turkofagos dhe shume te tjere kane kthyer pergjigje por meroja nuk po i boton se e di mire ai pergjigjen e merituar ,megjithate bravo temes per lajmin e vertete dhe shume te rndesishem i shkruajtur me shije bravo mero je akademik ja theve turinjte greqise

 31. vinny says:

  Shqiptar ka qene shqiptar, po greket nuk jane mesuar me aq te madh, jane mesuar me ate te grekerve qe e kane si kinezet…
  Shqiptari thyen arra…

 32. Arianit says:

  Une kam degjuar se ai i shkrete kur bente sex me plaken ne fytyre i kish vene nje foto nga gazeta te Bleona Qerretit tu thone o kosove ta honksha locken……..

 33. Arjani says:

  Kemi 20 vjet qe po ja permiresojme racen popullit konglomerat, te vetquajtur grek. Te na jene ndopak mirenjohes thua ?

  1. vampiri says:

   ore pse e gjykoni shqiptarin e shkete, kushedi sa koh ka pas pa i nderruar vajrat, nuk ka pyetur me epr moshe, po ka menduar ate shprehjen plak, plak po e ka flak, edhe flaki o nxori belciku djalit. sa per greket u plas cipa qe 10 vjece, po kjo eshte nga ato qe i ka shpetuar gjermanit, ne kohen e luftes.

 34. Anduelinda says:

  Sa gje e peshtire. Shqipos i kishin mbaruar vajzat e reja keshtu. E shikon 5 min qejf e perfundon ne prokurori dhe per cfare per nje gjyshe.

  1. turgofagos says:

   Korrak,shiko sa komente keni bere.Sta qi,,mou,po ne cfare qyteti ka ndodhur kjo??.E ka njeri nr e telefonit te korrakut alvanos.

 35. bigbanbu says:

  Ec
  diali yp gigi ec shqipe kush e di mbase
  I ka ngec shuli te vafrit i esht ndryshkur e per seks
  Ta vaisur iu permbloth plakes.

 36. lokja says:

  heeemore biro po mir ja bere plakushkes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22614
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22614
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X