#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Tv Klan e Andis Harasani, të mërzitur me Ramën pse “harroi” Konferencën e Pezës

Tv Klan është mërzitur shumë me kreun e opozitës, Edi Rama. Shkak për këtë është bërë fakti pse ai nuk ka kujtuar 69-vjetorin e Konferencës së Pezës.

“6 shtatori i këtij viti nuk solli skena gjigande ku nën dritat shumëngjyrëshe ngjiteshin artistë të mirënjohur e të rinj.

Edi Rama dhe e gjithë Partia Socialiste duket se e braktisën datën historike që për ta kishte vlera të rëndësishme për t’u përkujtuar.

Vitet e kaluara organizimet nisnin që një ditë më parë, ndërsa shtatori i vitit 2011e gjen Pezën të organizuar në mënyrë spontane nga vetë banorët.

Të vetmet festime u bënë nga vetë banorët, shumica e të cilëve ngrinin pikëpyetje për mungesën e kreut socialist”, shkruan Tv Klan.

Edhe deputeti Andis Harasani, njësoj si Tv Klan, është mërzitur shumë me këtë gjë. “Nuk e kuptoj dot se përse Partia Socialiste këtë radhë e harroi festen e Pezës”, citon Tv Klan Harasanin.

43 komente në “Tv Klan e Andis Harasani, të mërzitur me Ramën pse “harroi” Konferencën e Pezës”

 1. zefi says:

  I rekomandoj TV KLAN-it dhe deputetit anti RAMIST,qe te qajne edhe hallin tim se GOMARI ME ESHTE BERE KAPS ka 5 dite!!!Me qe veteriner nuk kemi ne fshat,le te na dergojne ndonje ANAL-ist,qe t’i tregoje ndonje THAGME te “MENDIMIT NDRYSHE”,se me siguri GOMARI DO DHJESE SE QESHURI!!!Kjo mendoj se eshte metoda me e mire dhe AMBIENTALISTE per DALJEN NGA KAPSLLEKU OPOZITAR,qe e ka zene GOMARIN TIM TE SHKRETE!!!

  1. ZIVERI says:

   HARASANI – ALIAS QERESTEJA- ESHTE NJE HAJDUT QE E DI BANKA E KOSOVES SE CFARE KA HEQUR NGA KY KELYSH SIGURIMS I NANOS. E DI EDHE KESH-I, E DI EDHE KUSHDO QE E NJEH SADOPAK KETE IDIOT TE VOGEL ME PORDHE TE MADHE.

 2. Agnesa Shkodra says:

  Mirë ka bërë Zoti Edi Rama Peza simbolizon luftën civile mes shqiptarve 1941deri1945.

  1. Dean says:

   JO,nuk perfaqesonn ”luften civile”.
   Peza,ka qene thjeshte 1 vater e Nacionalizmit dhe jo e Komunizmit shqiptare.
   Myslym Peza,ne ate kohe ka qene 1 i FORTE i zones,por qe e shfrytezoi pushtetin e vet per lufte kunder Italianeve,dhe nuk ka pas asapak lidhje me Komunizmin.Biles edhe 1 teser partie i’a kane dhene shume vone Bab Myslymit,jo se e donte,por sepse Enver Hoxha dhiste gjak nga Ai…………….etj.

 3. antonio says:

  Me qe nuk ka pune ky Harasoni,le te merret me festimet e MBLEDHJES SE FAMSHME TE MUKJES,se i takon te veje atje si TRADHETAR I PS-se e SPIUN I NANOS!!!

 4. labi nga memal says:

  E PASKA ZEN MERAKU ANDIN EDHE KLANIN E SALES ,PER PEZEN USHTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPOLITIKAN ME 400 FYTYRA

 5. arben says:

  keto jane morracaket e fundit qe kane ngelur tek p s

 6. Ina says:

  Keta palaço duan te ngrene keshtjella me rere. Kane vene ne krye te bashkise Lule Bashen, le te ‘kujdeset’ kjo kukull e shemtuar me te tilla organizime. Keta do i ‘vene fajin’ Rames edhe kur grate e tyre te ngelen shtatzena…Pune plehrash!

 7. vinny says:

  A je anetar i PS-se, a ke deklaruar mbi 16 milione euro pasuri personale, atehere perse se organizon vet nese je aq i ludhur me ate feste!?
  Me 1500 euro fton tre kengetare qe te kendojne gjithe naten dhe ja ku u be festa Pezes.

 8. Shebeniku says:

  O ANDIS. O LEGEN. Qè kur Nano tè bèri me pozitè mendon vetem pèr tè Vjedhur e duke pèrçare. Je NJE plere. Jashqitje e shoqerise sè shendosh civile.

 9. raimondi says:

  Edi e harroi festen se po te vente ne feste do ti dukej si miting proteste , ndaj edhe nuk vajti fare .Se Edi protestat ika shume zet,jo per gje por ngaqe nuk do timerzitet Salalooooooooooooool

 10. ZQK says:

  Peza nuk i takon vetem PS-se, por gjithe shqiptareve. Me fjalen “shqiptare” i perfshij te gjithe, qofshin edhe horra e tru shplare. Konferanca e mbajtur ne Peze eshte pjese e nje historie te lavdishme qe na nderon si komb.

 11. besa says:

  Andis mos u bej merak per fgesten behu merak per pasurine tende e qe mbase nuk do ta shtosh dot ne te ardhmen. Ti nuk ke profil politikani te kapi rryma kot. Nuk ke as inteligjence e as kulture.

 12. TEFTA ALIKAJ says:

  le ta festojne keta te tjeret qe e dune shqiperine dhe historine

 13. haskoduka says:

  Si shumë të tjerë edhe ky a. harhasani është bërë deputet me votat e të majtëve dhe tani që është me mandat në xhep bën si i fortë me Edi Ramën, duke e kudërshtuar atë. Ky koloneli Zi i Nanos ky trathtar i të majtës bashkë k.islamin bëjnë lojën e shefave të tyre (Nano + Berisha). Kur dhe këta një ditë do t’i largojnë do të mbeten në rrugë si ZAGAR.

 14. andi says:

  Shqiperia prandaj nuk behet se ka qelbesira si Harasani dhe KacSumrrumi (keshtu i pelqen Kol Balles ta quaje Kac Islamin qe ka qene dikur me PS.) Hajdute kalibri dhe spiuna te ndyre. Cfare mund te presesh nga nje burrec prej 1 meter e dyzet. Ai gjithe jeten e vet ka pas komplekse. Gabimi me i madh i Rames eshte qe ja la Kac Sumrrumit reformen elektorate dhe organizimin per zgjedhjet e 2009??? Vetem te hiqte Ramen eshte gati te shese nene e babe, grua e moter… Cfare them dhe une, Gruan!? Gruan e shkrete pale sa here e ka shitur! Nuk ngopet se pari”grate e botes plehra… Yyyyyy…. derra te shqipfur. Kur do ju fshije fshesa e ketej populli se nuk kemi te ngopur tju shohim dhe pas hekurave te gjitheve…

 15. en leka says:

  andis harasani tani ka kohe , te shkoj ti ferkoj bythen metes ta marri ne lsi keto jane cibane te popullit zoti rama ta pastroje partin e tij nga keto cibzne te rrezikshem per shoqerine shqiotare

 16. mali says:

  Andi nuk ka kohe se do nxjere shoqet shetitje ne malin e Dajtit

 17. Devolliu says:

  Po ky Horrhasani me atë Kaçsaliislamin pse nuk shkuan në Pezë mo?
  Madje ta kishin marre me vete dhe atë të marrosurin e Viçidolit që t’iu tregonte shqiptarëve se “i digjet shpirti” për partizanët dhe Luftën Antifashiste Nacional-Çlirimtare.
  Sikterr mor fytyra të fëlliqura!

 18. sandri says:

  ik o torollak kokdru qe po mos te ishte Nano qe te mesoj si vidhet do ishe tu shit banane

 19. nano says:

  Me siguri edi do ket qen ke nona e harasanit me pa filxhanin .

 20. gjethi i thate says:

  Keta e bejne si ajo qe tregohet me gomarin.

 21. FORTIM says:

  Ca jane keta super legena o burre i dheut.Hapin lajme ne FB dhe pastaj komentet e atyre qe nuk u pelqejne i bllokojne sic ma beri mua ky legeni.O Andis RAMA ESHTE KRYETAR I PS.thuaja edhe Tosit edhe Skraparliut.Ps ta shohin me dylbinj.Shko edhe ti ne Skraparlinjte e inatosur te shpk partise more surrat mut.

 22. nastradini says:

  Bravo more Edi Rama! Se na bere qefin qe degjove me se fundi nastradnin. Por edhe nderkombetaret. Qe shikojne me dylbi cdo levizje te PS-se. Mire bere o Edi Rama qe nuk shkove te festosh si dallkauk i pandreqshem datat e ZEZA te historise kontemporane shqiptare. Sic ka qene edhe Konferenca e Pezes. Qe i hoqi sovranitetin vendit per te sjelle ne pushtet hordhite komuniste. Te etura vetem per gjak dhe per te grabitur pronat dhe pasurine e tjetrit. sepse eshte koha qe PS-ja te sillet si partite e ngjashme ne rajon dhe Bote. Qe kane harruar me kohe datat dhe simbolet e ZEZA te kohes se komunizmit.

  1. antonio says:

   Sa per dijeni,ty,o KERLYSH I BASHKEPUNTOREVE TE NAZI-FASHISTEVE:KONFERENCA E PEZES ESHTE NGJARJA ME MADHORE E SHQIPTAREVE PAS BESLIDHJES SE LEZHES NGA SKENDERBEU!!!VETEM KETO DY NGJARJE MADHORE LIDHEN ME NJERA TJETREN,por ti,zagar anti shqiptar te NGRIHEN LESHTE E KOKES E TE BEHET GJAKU UJE,ME QE KETE NGJARJE HISTORIKE TE LAVDISHE E ORGANIZOI PARTIA KOMUNISTE E SHQIPERISE DHE ENVER HOXHA E JO BALLOSTET E ZOGISTET TRADHETARE!!!KOMUNISTET NGRITEN POPULLIN NE LUFTEN E LAVDISHME NACIONAL-CLIRIMTARE,CLIRUAN VENDIN DHE E RRESHTUAN SHQIPERINE NE KRAHUN E KOALICIONIT FITUES ANGLO-SOVJETO-AMERIKAN!!!PO JU,ZAGARE TE FASHISTIT BERISHA,CFARE KENI BERE PER SHQIPERINE KETO 21 VJET KAPITALIZEM???E KENI DJEGUR,SHITUR,SHKATERRUAR PASURINE KOMBETARE,DUKE E LENE POPULLIN NE MJERIM!!!Beni ndonje krahasim e SOCIALIZMIM,SE CFARE KENE BERE ME MIRE SE AI PER POPULLIN,pervec VJEDHJES SE VOTAVE,PIRAMIDAVE FINANCIARE,GJAKMARRJES,ANALFABETIZMIT,SHKATERRIMIT TE SPITALEVE,ARSIMIT,PYJEVE,BREGDETIT,etj!!!Mos harroni DROGEN,PROSTITUCIONIN DHE KRIMIN E ORGANIZUAR,qe po i fut TMERRIN SHQIPERISE DHE BOTES!!!Kjo eshte Shqiperia e sotme,ndersa ajo e SOCIALIZMIT,shqiptareve ju hiqej kapelja kur kalonin ne dogana!!!Haaaa!!!A e dini se sa eshte numuri i shqiptareve neper burgjet e botes per krime te bera e te pa bera???Pyesni Berishen!!!!!

   1. gazi says:

    antonio
    lere nastro se ka qen xheloz me fiqte dhe pulat e nje komunisti,prandaj e urren Enverin-se i vodhi dhe e futen ne burg,hahaha

   2. Tironci Lugano says:

    antonio
    Po te nderro te pakten nickun se nuk te shkon kur flet per konferencene pezes ncncnc nuk shkojne.psh vej ndonje proletar,

    1. anticensurë says:

     tironco si shkoi takimi me plakun tek “selina”?
     pitë ndonjë birrë,apo ishte shpejt?
     sa për nikun e antonios e ke gabim,o tironco nga lugano,këtë ta them unë labi nga rrashbulli!
     koferenca e pezës nuk ishte koferenca e partive të majta!
     koferenca e pezës ishte një bashkim i shqipëtrëve kundër pushtuesit!
     “pa dallim feje krahine dhe ideje”kjo ishte thirrja e saj!si shkuan punët më pas,se për inat të vjerrës shkoj e flë me mullixhinë,nuk është vëndi për të diskutuar!
     antonio i ka dhënë një përgjigje të shkëlqyer nastros,unë do ti shtoj diçka që ai e ka harruar!
     ose më mirë shqipot e kanë harruar dhe e keq interpretojnë!

  2. anticensurë says:

   nastro këtu e ke dhj..amosur pak si shumë!
   kur thua:”per te grabitur pronat dhe pasurine e tjetrit”ja fut pak pordhës!
   ty ndoshta të ka lënduar shumë shtetëzimi i fabrikës së sapunit,por si ti dhe shumica e shqipove të indoktrinuar nga propaganda dallkauko-postkomuniste,keni harruar një gjë të vogël!ose e lini me qëllim jashtë!
   qeveria e dalë pas luftës së lavdishme antifashiste bëri për herë të parë atë që nuk e kishte bërë askush më parë!bëri REFORMËN AGRARE! i dha tokën atij që e punonte!si shkoi më vonë është tjetër!
   prandaj o nastro mos deformo mënçurinë tënde për shkak të urrejtjes që ke për padrejtësitë e regjimit komunist!mos quaj grabitje atë që në të gjithë botën,pavarësisht nga mënyrat se si bëhet,quhet REFORMË AGRARE!
   nastro kjo që po ndodh sot është GRABITJE,si e poronës dhe e lirisë!
   nastro më thuaj një nga ata “QË GRABITËN PRONËN DHE PASURINË E TJETRIT”morën diçka për vete?
   më thuaj se si dhe me sa përpikmëri bënë të gjitha konfiskimet?
   më thuaj se kush i zhduku dhe po i zhduk për të përfituar personalisht sot?
   vetëm një gjë mos ma lidhe me komunizmi këtë që po ndodh sot!hë të keqen se është bërë bajate!
   përshëndetje dhe gjithnjë jam për kafenë tek tajvani pavarësisht kundërshtimeve tona!

 23. eli-Tiv says:

  …ky harasani verdalloset te klani????……jane leter e djegur ose me mire e vetedjegur.!!

 24. Agron says:

  Agnesa nuk besoj qe te kesh njohurite e duhura per Pezen Heroike.Per me teper ju me cpo kuptoj nuk keni dhe informacionin e duhur pasi Pezen e njeh Europa si Ceten e Pare Luftetare Kunder Fashizmit ,n q s ju fashistet italjan ter asaj perjudhe i konsideroni shqiptar eshte problemi tuaj qe ta konsideroni dhe luften heroike qe ka zhvilluar kjo cet si luft civili,me fal por ky esht problemi yt.Kuptohet qe mua personalisht nuk me vjen mir si nje djel me prejardje nga kjo zon me tradita te vyera atdhedashurie ,trimirie e patrriotike.

 25. V.F.L.P says:

  E di kush se c’simbolizon nr-69?! hahahahaha…… nirvana eshte kenaqsia e vertete, abra-katabra… hahaha

  1. anticensurë says:

   varet nga pikvështrimi!
   nqs ti do të jesh me një femër ajo sheh një bythvrime!
   nqs je me një mashkull,o lali,do të shikoni të njëjtën gjë!

 26. Andis Harasani says:

  Urime per komentet. Te gjitha te bazuara ne analize te ftohte. Ju faleminderit

  1. tg usa says:

   mund ta kishte organizuar dhe luli apo diktatori i vicidolit
   peza eshte e shqiptareve jo vetem e rames
   z.harasani ti ke dashur te gjendesh ne muhabet

 27. Andis Harasani says:

  TG Usa – sme ka interesuar kurre se cben doktori a luli a kushdo…ata jane kundershtaret tane politike.per mua ata duhet te zhduken nga pushteti nje minute dhe me pare.
  Por duhet te organizohemi ne dhe ti bejme gjerat ndryshe.
  Dhe sa per komentet – ne asnje vend nuk kam thene qe pse nuk e organizoi Rama. Pse e gjithe PS Rama eshte? Pse Rama do beje cdo gje? Po deputetet e Tiranes cbene? Po kryetari i PS i rrethit te Tiranes???
  Kete po them zoteri…
  Por sigurisht gjithkush e lexon sic i intereson. Une mbaj pergjegjesi per ate qe shkruaj. Me emer dhe mbiemer. Dhe kurre nuk shaj njeri. Dhe kurre nuk merrem me familjet e askujt.

 28. Bardhi Tolabi says:

  Andis Harasani,nipi i Sabri Fejzos,komandant Brigade ne Korce,me diktatori dhe me qylaxhiu ne rradhet e ushterise.I tille duhet te jete dhe ky (K)Andisi.A ju kujtohet se pikerisht ky ishte i ngarkuari i PS-se per progrmain,i cili ne fillim te fushates elektorale pretendoi se bashku dhe me te tjeret e LMN-se,se Programi ishte rreth 1000 faqe?Dhe kur PS-ja humbi me 2009,(jo nga vota,por nga vjedhja e votes),keta ju sulen Rames,se PS-ja nuk na paska patur program.Dhe tani,ne vend te bejne politike dhe te denoncojne partine kundershtare te tyre,PD-ne,qe eshte dhe ne qeveri dhe ka bere njemije e nje te zeza,keta i versulen partise se tyre dhe Kryetarit te saj.Le te me thote dikush qe kane te drejte,atehere dhe une do te hedh poshte fjalen e urte te popullit:”per inat te sime vjere,do te fle me mullixhine”.Sepse nuk ka bythe te rije kjo qe bejne keta.Marrin vota te majta,behen deputete te majte,shajne te majtet,i bejne fresk dhe mbeshtesin te djathten dhe Berishen.Kete e bejne jo vetem ne Shqiperi,por si deputete e bejne dhe neper forumet Europiane.E pra,keta jane me zi dhe se Ilir Meta me LSI -ne e tij,i cili mire apo keq,doli hapur dhe beri koalicion me Berishen.
  Keta tipa dhe ata qe mendojne si keta,qe ne rastin konkret tallen dhe me ngjarjen e Konferences se Pezes,nuk di se cfare emer tu vesh.Konferenca e Pezes,ESHTE KONFERENCA E VETME E BASHKIMIT TE POPULLIT SHQIPTAR.Aty morren pjese shumica e njerezve,qe deshironin te luftonin armikun pushtues,nga te gjitha rrymat dhe krahinat,nga te gjitha besimet qe egzistonin deri atehere ne Shqiperi.Ne Konferencen e Pezes,nuk ishin vetem Komunistet,bile keta ishin pakice atje.Atje kish perfaqesues te Ballit ,te Legalitetit,te besimeve fetare.Eshte tjeter problemi se a ju permbajt dhe a u zbatuan drejt vendimet qe u muarr aty ne periudhat e mevoneshme.Por,nuk eshte e drejte qe dikush pjesemares i kesaj Konference,te ngrihet ne qiell dhe dikush tjeter te hidhet ne koshin e plehrave.Gjerat dhe ngjarjet,duhet te vleresohen per rolin dhe problemet qe zgjidhin ne nje kohe te caktuar dhe jo te gjykohen per ato qe kane ndodhur ne periudhen e mevoneshme.Po ju sjell vetem nje shembull te asaj periudhe.Lufta e Dyte Boterore,u arrit te fitohej ne saje te Aleances Anglo-Amerikao-Sovjetike.Ne vitet e mevonshme,kjo Aleance,u prish,dhe per shume vite me vone,midis Anglo-Amerikaneve nga njera ane dhe Bashkimit Sovjetik nga ana tjeter,u krijua situata e “Luftes se Ftohte” per rreth 45 vjet.Ndersa sot,nuk ka feste te fitores mbi Fashizmin qe ben Amerika,pa pjesemarrjen e Rusise dhe nuk ka feste te Rusise,pa pjesemarrjen e Amerikes.Aterhere perse tallen keta njeres me festimin e Konferences se Pezes?A nuk ishin ato dite pjesemarrsit e saj,ALEATE PER LUFTE KUNDER PUSHTUESIT?A nuk duhet te jemi krenare per ngjarjet qe na bashkojne dhe ti ngreme ato ne tradite” te veprimtarive te sotme politike,te forcave te majta apo te djathta?A nuk eshte ky Andisi me shoke kunder bojkotit,pra kunder ndarjes?Atehere,perse ky dhe gjithe te djathtet,tallen me kete ngjarje?Kjo tregon se keta te tillet dhe te djathtet e sotem ne pushtet,jane kunder Bashkimit,kunder Bashkepunimit.Kjo tregon se te djathtet,te cilet kane shumicen ne pushtet,bejne sikur ju vjen keq qe te majtet nuk marrin pjese ne parlament,por nga ana tjeter bejne cmos qe atyre,te majteve,tu behet e padeshirueshme pjesemarja ne Parlament dhe me kete,ata kerkojne qe per deshtimet e tyre tja hedhin fajin mos bashkepunimit te PS-se.Ja se ku te con injorimi i vlerave te Konferences se Pezes,e theksoj te Konferences dhe jo te periudhave te mevonshme.Injorimi te con ne percarje,ne mungesen e bashkepunimit,dhe mirekuptimit midis paleve ne gjetjen e gjuhes per zgjidhjen e problemeve te vendit dhe jo vetem ato qe lidhen me integrimin.

 29. ca si larg nga aty, dmth ne Kopenhagen says:

  Nese vertet je Andis Harasani,
  Ti (i lejoj vetes te te drejtohem me ti, se nga mosha jemi ppak a shume njelloj) e di shume mire se kur fillojne njerezit te shajne:
  1-nese jane nga rruga, gje qe nuk eshte aktuale ne forum
  2-nese ju ka shkuar shpirti maje hundes.
  Besoj se eshte e dyta.
  Nuk eshte e drejte te te shajne, pasi nuk eshte argument per temen per te cilen flitet.
  Nga ana tjeter, ju te “grupit te mendimit ndryshe”, jeni bere shume te perbuzur me menyrat se si shpreheni ne lidhje me problemet e partise tuaj.
  Shembuj ka sa te duash, por me flagrantet jane shkrimet e Islamit tek “Panorama”, shprehjet e tua para mediave, dhe veprimet qe ju si grup beni, ne kundershtim me vendimet e perbashketa qe merrni ne forumet e partise tuaj.
  Ne lidhje me Ramen, e simpatizoj se eshte psikopat, por per ate vend te dale nga shinat e normalitetit, besoj se do te ishte ilaci i duhur, qe ose ta vere mbi shina, ose ta coje ne dreq fare.

 30. eni leka says:

  ore ti andis harasani nuk keni bythe te merreni me zotin edi …edi i ka fituar zgjedhjet 2 heret e fundit pamvaresisht se mafia beri punen e saj prandaj mos thuj asgje me rrugacet ka ra ne hall bashkimi europian e gjithe bota ata e kan driten e shkurter edhe ju qe shani kryetarin tuaj sju vjen turp nigjoni nanon meten fundrrinat e kombit qe e zhvaten si ka mbet gja ketij kombi pse flet per pezen per luften qe ka bere populli baballaret tane apo je kopil ti,une qe po te shkruj babai im ka ken ne auzhvick austri 2 vjet nga ushtria gjermane dhe nuk te le te flasesh mbrapsh,ti shkruan ashtu sic ta do ty mendja por ti nuk ke te drejte te shash kryetarin psocialiste kete e treguan me se miri kabllogramet e departamentit amerikan edhe tosi ish kryetar p socialiste asht ba milioner ku i mori paret ky mut muti ky xhuxh ,narses ne rast se te kujtohet filmi beteja per romen…..prandaj shko te meta ..te bac vucidoli yte luli vocerr hajduti ku do tjeter

 31. drini says:

  gje e mir per ty Andi qe i lexon keto komente (ne se je ti vertet ) sepse kjo esht nje sondazh qe ti duhet ti besh vetes ne raport me opinionin publik . tani pse nuk u interesua kush nga te PS per ta festuar cdo vit kete fest nuk esht gje emadhe si peza te gjitha krahinat moren pjes ne ate luft dhe nuk luftuan me pak se peza dhe ato . nuk esht ps ja ne terizi te dal e te hedh valle ne pez cdo vit . ps dhe 3/4 popull jan ne luft me agjentin serb sali dhe gjth asaj pjese te pandergjegjeshme por qe nuk din se ku i con kjo mushk dhe shkojn e votojn si bagetia .ketu.ti me te drejt revoltohesh ne forum nga shariet qe njerezit bejn . por dhe ne te thon se je kulish i nano pordhes ,nuk u be hataja por ti mundohu te burerohesh e te vendosesh nga cila an do shkosh dhe ti ( se kush pjerth per te vet quajturit politikan te leshit

 32. pamiko says:

  HISTORIA PERSERITET ,KACI DHE HARASANI JANE ANTARET E DENJE TE MUKJES ,QE SEBASHKU ME TOSIN E NANOS FUTEN NE ANALET E HISTORISE SI TRADHETARE…….

 33. faqeziu says:

  Andisi me mire te pergatitet per festen e PD-se ne dhejtor se kushedi mund te behet antari i saj me i ri ne diten e themelimit, si ata fatosat e vegjel i benin pioniere diten e themelimit te partise.

 34. paskuqani says:

  Ubo ky plera me permen e me bo ironi me festen e PEZES kta pederasta te perdal, tallen me pjesen me te mir te kti kombi, ,tallen me ata qe per venin e vet sakrifikun jeten, ne moshen me te bukur, tallen keta legena qe i kan fal jo vetem detin grekut por edhe bythen,pjesa me e turpshme e kti populli ben sot arakiri me piedestalin dhe krenarin e vetme kombetare,keta te perdal qe jo vetem po tallen sot me ket popull,por po e çnderojn dhe po e perdhunojn per dit me kto matrapazlliqet e veta.Me keqardhie po e them qe pjesa me e keqe e kombit sot kan mar ne dor frenat e politikes,po hedhin vrer dhe balt pambarim,mbi figurat komtare dhe tek njerzit me patriot te kti kombi,ky legeni dhe shoket e kti qe e mbeshtesin ne kte mendim,le te festojn me çiljeten bashk 4 shkurtin,kur ne TIRAN shoket e ktyne qe shesin sot detin,ne bashkpunim me gjermonin vran 104 burra,ndermjet tyne pa tjeter mund teket qen ka rrezik dhe gjyshi arasonit me qe osht TIRONC i vjeter,Vetem i gjo te keni te qart,qe pjesa patriote qe gjithmon sakrifikon, per venin e vet,jan po ata qe sakrifikojn gjith mon,dhe pjesa qe shet venin e vet jan dhe me prejardhie nga po te njejtave fise,qe e kon shit historikisht venin e vet,qysh ne koh te SKENDERBEUT,dhe fatkeqsisht pjella ksaj pjese,sot drejton politiken SHQIPTARE,pranej kon fillu me bo biznes me trojet qe na kan len te paret tan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82084
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82084
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34798
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34798
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X