Diskoteka ofron muzikë dhe…seks oral (VIDEO) | Gazeta Tema
 

Diskoteka ofron muzikë dhe…seks oral (VIDEO)

Postuar në: Lifestyle |

Një diskotekë në Rusi është vënë në qendër të vëmëndjes, pasi përveç muzikës që ofron, organizon edhe shfaqje seksi. Pasi kërcejnë, drejtuesit e diskotekës ftojnë të rinjtë, të cilët dalin vullnetarisht të bëjnë seks oral në skenë. Një 17 vjeçar rus, i shokuar nga ajo që ka parë, ka hedhur një video në rrjet, ndërsa policia ruse tashmë ka nisur hetimet.

IPTV duke filluar nga 790 Leke ne muaj Na ndiqni ne Facebook Sherbimi VOD

8 Pergjigje per Diskoteka ofron muzikë dhe…seks oral (VIDEO)

 1. Aqifi  --  26 Shtator, 2011 në 11:23 am

  Tourkofagos, e papare he! Si te duken keta ruso-greko-sllavet e ashtuquajtur “kristiane”?

  Përgjigjjuni

  • Dj Achmed Infidel  --  26 Shtator, 2011 në 11:35 am

   o qife o pallosh groshe——ca lidhje kane kristianet ketu????
   ti si turkoshak ca mendon per ata qe martohen me kusheriren e pare dhe kane haremin ne shtepi????
   http://www.peshkupauje.com/2009/12/shkurt/angli-vellezerit-shqiptare-martojne
   Feja i ka sherbyer pushtetit historikisht———–dhe shpesh eshte vete pushteti————te gjitha pa perjashtim——-sidomos fete monotesite qe kane preardhje nga hebraizmi.

   Përgjigjjuni

   • 'jo po ta dish'  --  26 Shtator, 2011 në 12:17 pm

    O idiot kush ta ka thene qe fete monoteiste e kane prejardhjen nga hebraizmi?

    Përgjigjjuni

    • Dj Achmed Infidel  --  26 Shtator, 2011 në 12:23 pm

     me trego ti trushplare atehere————-Krishti—–per kristianet ———-Abrahami per muslimanet——-nga vijne sipas teje????
     ishte lapsus te gjitha——e kisha fjalen per keto te dyja.

     Përgjigjjuni

 2. Ramy  --  26 Shtator, 2011 në 11:38 am

  Rrace e ndyre

  Përgjigjjuni

 3. Latif Dreqi  --  26 Shtator, 2011 në 12:01 pm

  Lereni more rinine te jetoje..lereni more rinine te gezoje si ta doje vete..rinia nuk do limite, nuk pranon “gardhe”…rrofshin cupat ruse!

  Përgjigjjuni

 4. akil  --  26 Shtator, 2011 në 12:02 pm

  ec aty lola

  Përgjigjjuni

 5. stalinsali  --  27 Shtator, 2011 në 4:08 pm

  Boo boooo, Turkofagos cte paskan punuar !

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>