mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTO LAJM- Berisha i jep dorën “lavires së Bulevardit”

Kryeministri Sali Berisha është përballur dje për herë të parë me kryeprokuroren Ina Rama, që prej demonstrative të 21 janarit, kur u vranë katër persona, ndërsa Berisha e quajti më pas kryeprokuroren “lavire Bulevardi”.

Pavarësisht akuzave dhe fyerjeve që ka lëshuar ndaj kryeprokurores, Berisha nuk e ka pasur problem që t’i japë dorën asaj, në takimin e zhvilluar për korrupsionin, ku merrte pjesë edhe ambasadori amerikan, Aleksandër Arvizu.

 

81 komente në “FOTO LAJM- Berisha i jep dorën “lavires së Bulevardit””

 1. LULZIM BASHA says:

  po pse moj te helmofte pse ja dhe doren

  1. Vlora says:

   edhe ajo as qe ja hedh syt fare…..
   mir ja ben,,,,,, e injoron

   1. Aqifi says:

    Nuk duhej te ishin cuar ne kembe as Ina Rama dhe as Vali Leskaj po te kishin pak dinjitet…

   2. EDIRUCI says:

    JA DHJEU MIRMENGJESIN……NUK RREZOHET BERISHA VETEM ME TE URRYER NE KOMENTE.

   3. CFURKU says:

    AJO KA NDENJUR SI E DHJERE OSE NE PRAG ORGAZME DHE ESHTE NJE ME BERISHEN. NDRYSHE, DO KISHTE IKUR ME KOHE ME TREBICKEN EDHE AJO.

  2. Gabriel Garko says:

   Raporti me interesant midis dy figurave publike ne Shqiperi.
   Birish pabesia me Ina bukuranen.

   Rapport/Mardhenie Tutor – Prostitut.
   Vet e zgjodhi bukuranen per ne prokurori/semafor, vajza ja sygjeroi.
   Kur nuk ju bind per klientet, apo nuk paguan leket e torturon e degjeneron
   publikisht, lavire e therret dhe ajo si prostitut profesioniste e di se
   cilit tutor do ti bindet.

   E shikoni sa perunjshem rri e buzqesh. Njesoj sikur me nje tutor

  3. Rilind says:

   As mos te cohej ne kembe, ta injoronte fare !!

  4. Gazetari says:

   Mendoj se Berisha beri nje gabim te math. Por kjo e pranoje, heshti, do te thote qe dhe shume keq se ka pasur Berisha.

 2. LULZIM BASHA says:

  rasti me ideal per tja dh…………..jer

  1. Ton says:

   Hahahaha Luli. C’i vure gjithe ato pika kot!~!

  2. e VERTETA says:

   po cfare tja dhjec ketij ky eshte kaqe i djer sa se lan as lum e as perrua ithon nj proverbe popullore,nejse skizofrenia nuk ka funde zoti e turperofte te ligun

   1. EDIRUCI says:

    VETEM LAKURIQI ESHTE I PASTER E I VIRTYTSHEM…HA,HA,HA..

 3. Ina says:

  Kush eshte tani ne te vertet LAVIReeeeeeeeeeeeee !
  shkerdhat o vertet kafsha birirsh ee thuj pasanej o doc o mjaft vetIronik .

 4. arber says:

  hahahaha shikoni shaqiri dhe rama cfare fytyre kane kur i japin doren xhelatit, komunistit me te eger ne europe, ne nuk kemi shtet po bande kriminelash…shyqyr qe kemi topallicen si politikanen me te sukseshme ne vend

 5. Qami says:

  kur behen mbledhje per sy e faqe duken sheshit qe nuk ka mire kuptim ose zgjidhje, shikoni foton, vetem detyrim nga arvizu per sy e faqe, pyetja eshte, Kush eshte qellimi ? ti themi popullit qe Saliu po lufton Korrupsionin ?

 6. idriz seferi says:

  i pa fytyri ngelet i pa fytyr , pra ai ska dinjitet. peshtyn lart dhe ajo i bie mbi fytyre. e cfare te presim nga ky i pa fytyre.

  1. Ngjela says:

   Bravo o Idriz Seferi, vertete Ina nuk kishte fetyre perpara nje burri shteti si Berisha.

 7. Argita_B says:

  Thone se Berisha eshte me kancer !!

  1. ela says:

   se besoj dot..eshte shume e bukur per te qene e vertete:) zoti na falte

  2. Ina says:

   Jo vetem berisha edhe dy te tjer pjes e qeverrise tij berisha “fliet” nga zera te besuar brenda tij ka tumor ne kok dhe ne gryk dy tjeret spo i deklaroj . Zoti vonon por nuk harron ,shif ci beri Caves vllait te idealit berishjan hehheeeee eshte haku gjakut te popujve qe kto qelbesira te shoqerise i shkaterrojne jeten .

  3. tg usa says:

   fjala jote ne vesh te allahut si thote mendimi i tij

  4. koli says:

   a thua ka drejtesi ne kete bote, i ka marre ne qafe disa, ferri e pret/

 8. Mirdita e kuqe says:

  Me pelqen shprehja e fytyres se prokurores se duket sikur i thote troç: Po ta jap doren per miresjellje, megjithese e di qe je idiot total

  1. petrefi says:

   Jo moj Mirdite ,ajo i tha ‘Jam vejze e mire une xhaxhi Sali”.

  2. Trimi says:

   Ina nuk eshte kurre per lufte, ajo e shkreta vetem paqe do..

 9. sherifi says:

  Mire ky gogoli qe se ka problem,lepin ate qe peshtyn,po kjo ina pse ja zgjati doren ketij legeni.

  1. plaku says:

   sherifi,
   Une mendoj se ambasadori amerikan ka biseduar qe perpara me te dy dhe ka marre premtimin e Ines se do ti japi doren ketij vemje.

 10. Ardiani says:

  Pan shikoni, a mund te kete ne kete faqe dheu nje burrec tjeter, perpos Sale trapit; vini re eshte aq i pafytyre sa qe edhe ate qe ka dhjere nga goja e vet, ne kete rast e ka ngrene te gjithe… Turp per nje “bure…” te tille”, kaq i marrrrrr…e, njeheresh dhe i paturp. Turp edhe faqe e zeze edhe per ate Lirine… qe e mban ende prane…

  1. Jozefina says:

   E c’ka dut me ba sipas teje t Liria duht me kerku dashnor ne ket moshee .Hik mr komunist ,Lirija asht pron e brishes ,plasni po dashtet e.

   1. emigranti athine says:

    Ulu moj n(d)ejun ti.Se po te kapi prej xhelesh,e po te xjerr perjashta.

 11. saimiri says:

  parim mafiz;duaje mikun po mbaje me afer armikun

 12. tani says:

  Nje gje eshte e vertet qe ky njeri nuk ka kufij te moralit apo le te themi nje karakter minimal qe i duhet nje buri shteti.
  Ky eshte nje karagjoz ,i paskrupullt ,thjesht nje njeri me energji negative.
  Bulevardi per kohen perpara viteve 1990 ka qene FRYMEMARJA E QYTETEVE,nqs ky karagjoz e ka fjalen per bulevardin e Tiranes une si pjestar i atij brezi qe ne ato rrethana qe ishte jeta mund te deklaroj se Bulevardi qe vendi ku mori rruge LIRIA JONE edhe solli ate mbeshtetje qe populli i TIRANES I DHA STUDENTEVE EDHE DEMOKRACISE ,pavarsisht se kjo demokraci u perbalte nga njerez si ky servili i te gjitha koherave qe nuk e ka per gje te kthej sipas interesave te tij personale-provinciale.
  Demokracia ne shqiperi do mare kohe sepse ne krye te saj qe ne fillim u vune njerez jo te ndershem nga morali e them morali qe ka lidhje me qellimin per te ndihmuar vendin te shkoj perpara ne rrugen e duhur ate rruge ku RINIA por edhe plot jete njerezish kishin deshiruar,SHQIPERIA NE EUROPE.
  fATKEQESIA ISHTE SE PJESA E QYTETERUAR NGA TE GJITHA QYTETET U DETYRUA TE LARGOHET JASHTE EDHE QYTETET U ZEVENDESUAN NGA NJEREZ TE PACIVILIZUAR TE CILET MUND TE MANIPULOHESHIN KOLLAJ NGA POLITIKA DJALLEZORE E KETIJ SOJI POLITIKANESH QE QEVERISIN SHQIPERINE.

 13. plaku says:

  Cfare kryeministri je ti more horr. Ke akuzuar kryeprokuroren si “lavire bulevardi” dhe nuk te hyri gjemb ne kembe. Ajo eshte femer more qen e biri qenit. Zakonisht kur njeriu nuk ka argumenta dhe ka frike se i iken karrikja perdor ofendimin. A e di ti more vemje kuptimin e fjales “lavire” ? Cfare te thuash, ky horr gjen dhe ben, dhe populli injorant e zgjedh. Shif videon:
  http://www.youtube.com/watch?v=4aM5rEjpUt8&feature=youtu.be
  Vete i kater ne shtepi dhe 45mije leke perkrahje dhe voton Salen. Dhe ne presim qe Shqiperia te behet demokratike. Ilir Meta doli me ze dhe fytyre me bllok ne dore duke bere alliverishe dhe “populli” i dha 140mije vota.
  Mire thoshte Churchilli se edhe demokracia ka te keqiat e veta, por me pak se sistemet e tjera shoqerore te mepareshme.
  Te mendosh se vota e ketij injoranti ( rasti siper )qe nuk ka lexuar nje liber te kete te njejten vlere si vota e nje shqiptari te mesem.
  M.gj.ate keto jane rregullat e lojes ne demokraci dhe Shqiperia duhet te presi deri sa ky injorant te mesoje te lexoje.

  1. Kalorsi i zi says:

   plaku, ky ”injoranti” sic thoni ju nuk e di cfare eshte demokracia, po ju plaku nuk e dini cfare eshte diktatori??????
   analizoni jeten politike te Sali berishes dhe krahasoheni me profil diktator te cdo kujt diktator. Plaku ne shume komente tuaja jeni konfuz, mos haroni qe komentet tuaja lexohen nga shume komentues… ja cfare me pergjigjeshit dje,,, une mendoj te kunderten tuaj, po ashtu dhe per USA duke ju referuar te gjitheve diktatoreve, Sadam hysen, ben laden, gadafi, te gjithe kane punuar per CIA’n ose usaid si Sali berisha ose Ilir Meta.

   plaku — 21 Tetor, 2011 në 10:54 am
   Kaloresi i zi,
   Me fal te lutem, por une kam mendimin se Sala i ka te gjitha keqiat, por diktator nuk eshte.Amerika nuk de lejonte nje diktator ne Shqipri as edhe nje ore. Sala eshte nje i korruptuar qe mendon vetem per familjen e tij dhe jo vendin e tij. Pershendetje

   1. plaku says:

    Kaloresi i zi,
    Une kam keto mendime :
    – Hapa linkun ne gjermanishte ne lidhje me fjalen diktature ( se per fjalen diktator nuk ishte shkruar gje ) dhe linku eshte :
    http://de.wikipedia.org/wiki/Diktatur
    Ne link thuhet :”Diktatura eshte nje forme regjimi, i cili dallohet nga qeverisja me fuqi te pakufizuar e nje personi te vetem, diktatorit, ose nje grupi njerezish qe qeverisin ( p.sh. Parti, xhunte ushtarake, familie ).
    Mos harro se ne Shqiperi ke :
    – Liri shtypi dhe fjale dhe mund te thuash dhe shkruash ( sic po bejme edhe ne ne forum ) cfare te duash per Salen pa te hyre nje gjembe ne kembe.
    – Zgjedhje te lira.Eshte tjeter pune qe populli nuk ngrihet per falsifikimin e zgjedhjeve.
    – Nuk ke ligje te jashtezakoneshme qe te kufizojne te drejtat e njeriut.
    – Ke sistemin e tre pushteteve te pamvarur nga njeri tjetri te garantuar me kushtetute. Eshte tjeter problem se populli ja fut gjumit kur shef se institucjonet kushtetuese jane te shitura.
    – Nuk ke polizi sekerete politike.
    Kaloresi i zi, ti thua se une kam thene : ” une mendoj te kunderten tuaj, po ashtu dhe per USA duke ju referuar te gjitheve diktatoreve, Sadam hysen, ben laden, gadafi, te gjithe kane punuar per CIA’n ose usaid si Sali berisha ose Ilir Meta.”
    Une pretendoj se nuk i kam thene keto fjale.
    Falemiderit per debatin civil. Pershendetje.

    1. Kalorsi i zi says:

     Plaku, pra ne shqiperi nuk asgje nga ato qe shkruan, dhe populli nuk fle gjume por ka frike sepse vritet si bageti ne mes te bulevardit dhe dekorohen vrasesit, liri shtypi ne shqiperi ? hipokrizi, pyesni Z Mero Baze ose te tjere qe e kane paguar politikisht ose nga ana financiare,
     Ndersa komentin per USA eshte mendimi im.

  2. beso says:

   plaku,jepet dora ne ato raste,se e ka protokolli,dhe protokolli eshte pune muuuuuuuti.Tani,une e di qe ti Inen e ke pike te dobet,per nje arsye aterore,por ajo nuk ben per kryeprokurore,t’a themi hapur.Sinqerisht nuk ben,ashtu si nuk bej dot une per minister ekonomie,si nuk ben dot ti per keshilltar te joezefines,etj me rradhe.Ina po ha”buken” kot ne ate vend ku eshte,po kot fare kot.Nuk ia arriti deri me sot asnje prej proçeseve te medha qe tundin Shqiperine,Gerdeci,videoja meta dhe masakra e 21 janarit.Ndoshta eshte ngritur steka shume dhe eshte femer,por kjo s’e pengon te lere detyren,se mbase ndonje tjeter do bente nje hap me shume.Tani,edhe ti plaku,po te ndodhesh ne avion me saliun dhe ai te takoje ca udhetare per show popullor,ndoshta do te zgjase doren dhe do t’ia zgjatesh,por kjo s’do te thote qe ti heq dore nga NEVERIA per kete njeri te mbrapshte.Shendet!

   1. plaku says:

    beso,
    Jam plotesisht dakord me ty se, Ina nuk eshte per ate pune dhe merr rrogen kot. Kam mendimin se, nuk do ishte keq te behesha keshilltar i “dezinjatores” Josephina. Ne koke eshte bosh por si femer ( ti vesh nje shami ne goje qe te mos flase ) mendoj se nuk eshte keq. Gjermanet thone : “probieren geht über studieren”
    te provosh ka me teper vlere se sa te supozosh. Beso, nuk e di se pse mu kujtua pjanisti i madh hungarez Franz List. Thone qe, kur ai luante ne pjano dhe pas koncertit ju puthte doren grave te aristokracise ato krenoheshin shume dhe nuk e lanin doren me dite me radhe per “te ruajtur sa me shume puthjen e Listit.” Beso, po te tregoj nje histori te vertete per punen e puthjes se dores. Ne protokollin e tregetise se jashteme kishte dy vete qe ishin te sigurimit. Nje here nje kolegja jone u takua me polaket dhe nje polak ( e kane zakon qe, per respekt ju puthin doren grave )kur i dha doren kolegja, desh tja puthte por ajo terhoqi doren me lezet. Pasi mbaruan me polaket, shefi i protokollit ( i sigurimit ) i thote i acaruar koleges se e teproi duke mos i dhene doren polakut per tja puthur. Kolegja e sqaroi shefin, duke i thene se, ne mengjez heret kishte pragatitur per femijet fasule per dreke dhe kishte grire qepe per fasulet dhe dora i vinte akoma nje cike ere qepe dhe prandaj nuk e la polakun ti puthte doren. Kjo histori u be si barcalete ne tregetine e jashteme.
    Beso, une kam patur ne debat me Kaloresin e zi siper, dhe kam dhene mendimin tim se Sala i ka te gjitha te keqiat por nuk eshte diktator. Mendimi yt eshte shume i rendesishem per mua. Cili eshte mendimi yt ne lidhje me Salen, eshte ai diktator apo jo. Pershendetje.

    1. beso says:

     jo plaku,nuk eshte diktator edhe sipas meje.Ai mund te shperdoroje pushtetin,por kush eshte lart e tenton gjithmone kete.Pushteti eshte si droga-thote nje filozof italian bashkekohor-sa me shume ta perdoresh aq me shume kerkon doza me te medha.Ti e di qe une,sapo hapet rruga filloj te zbrazem kunder kapitalit dhe parase,se saliu sundon me keto te dyja maksimalisht.Po deshe hidhi nje sy nje artikulli te besnik sinanit tek Shekulli.com.al,se mu duk shume i koncentruar.Ka edhe komente te bukura.Plaku,une po citoj nje pyetje shume te bukur te nje mendimtareje te re indiane,Arundhati Roy ne librin”Po vijne mushkonjat-Arrivano le cavallette”:”Po pas demokracise a ka jete”?!Ajo Arundhati Roy eshte ne moshen e Ina Rames dhe timen;imagjino sesa force dhe karakter ka,qe merr persiper te demaskoje te ashtuquajturen demokraci indiane dhe Pax-in amerikan ne Lindjen e mesme dhe te Largme.Besoj se ti me ngacmove jo kot,sepse duhet thene me te madhe qe saliu nuk eshte diktator,por sundon sepse ne nuk bejme aq,per t’ia mbyllur hapesiren e sundimit.Shiko qe Topi u zgjua njehere dhe i plasi prape buza sales?Po sikur Topi te rrije zgjuar perdite?Po sikur Ina Rama te mos friket por te gdhije netet perpara megaproçeseve me ministra,zv/kryeministra e pazarxhinj te vdekjes gerdecare,a nuk do ti plaste koka saliut?E keshtu me rradhe,deri tek ty e tek une.Zyrtaret paguhen per te ndenjtur zgjuar,apo jo?Plaku,nuk mbaroj keshtu une,ndaj po e mbyll me pershendetje!

    2. beso says:

     Plaku,se dola nga tema,vertet ta ndjen te besh sekretarin e jozefines?Une per vete me nje injorant mund te rri nja dy ore,por oren e trete me iken truri fare.

     1. plaku says:

      beso,
      Ke te drejte. Me kujtohet se kam lexuar se Napoleoni kur mbaronte pune me grate qe i sillnin. Dilte nga dhoma dhe i thoshte sekretarit : ” Paguaj dicka asaj te lutem, dhe bej qe te mos degjoj me budallalleqet e saja.” Pershendetje

    3. emigranti athine says:

     Plako.Jam ne pergjithesi jam dakort me mendimet tuaja.Dhe nuk jane aspak konfuze sic mund ta cilesoje ndokush.Por me ate shamine ne gojen e Jozit ,nuk ma mbush mendjen.E di pse?
     Ishte njehere njeri qe e kishte gruan memece.Dhe e dergon tek doktori per ti bere derman.E operoi doktori gruan e tije dhe u be ajo per bukuri.Dhe filloi te fliste normalisht.Nbas disa javesh shkon ky,perseri,tek doktori bashke me gruan.Edhe i thote.
     -O doktor,a ia mbyll perseri gojen gruas time se me cmendi
     -Jo-i thote doktori-per te ia hapur mundem,ndersa per te ia mbyllur gojen gruas nuk e ben dot as zoti.
     Pershendetje

     1. plaku says:

      emigranti athine,
      Shume faleminderit per historine e vogel. Nuk e kisha degjuar me pare. E magazinova qe ta kem dhe tja tregoj gruas sime kur zihemi.
      Pershendetje.

  3. koli says:

   o plaku mos u merzit mor bur, tjetri eshte malok.

 14. GJINI says:

  Ende nuk ka linde Huana Kurti ne Shqipni ,e cila nuk ia dha doren e zgjatur te Ramiz Alise ne Teatrin Migjeni ne Shkoder, duke i thane shprehjen:”Nuk e meriton doren time nji kriminel dhe vrases si ti”

 15. B.Shkoza says:

  Nga saliu mos u cuditni ai ben c’do gje, CDO GJE, per fronin.

 16. gjon zaveri says:

  Eshte vertet problem qe te qeverisemi me votat njerezeve qe blihen me nje thes miell,te pakten zoteria qe patim fatin ta shikojme ne vidio te kerkoje me shume,te vere nje proteze.Me kete varferi ekstreme dhe me kete mentalitet kam frike se keshtu do te ndodhe dhe 10-15 vjet.

 17. E verteta says:

  Shikoni fytyrat e luciduara te shefit te sherbimit sekret dhe kryeprokurores.Jane te lumtur deri ne orgazme.Tfu krimba plehu.

 18. ela says:

  fajin ne kete rast e ka lavirja jo ky moster se ky ne rregull eshte

 19. altini007 says:

  per mendimin tim sduhet tja kishte dhene doren.
  do kish mbetur salla si pall aty ne kembe sdo e kish dashur veten.

  gazeta TEMA ju lutem beni diçka.
  mezi na hapen faqet e gazetes suaj online.
  vonojne shume te hapen.
  nderroni serverin ose beni diçka ju lutem
  me respekt nje lelxues i perditshem.

 20. Landi- Sverige says:

  Ky krye mafjoz shkon ne nje takim me teme mbi luften ndaj korupsionit. Si ka guxim kjo fytyre qe eshte perfaqesuesi i korupsionit ne Shqiperi dhe me gjere te japi doren e ti te lyer me vjedhje, me vrasje dhe me sa e sa vepra anti-kushtetuese, kryeprokurores, se ciles me paturpesine me te madhe e ofendoje me shprehje si te nje rrugaci.
  Ti je me te vertet figura e se keqes, te shemtuares dhe e injorances.
  Mllkuar qofshe o i cekulibruar.

 21. dora says:

  nje ftyre kane te gjithe e te gjithe do ti paguajne ashtu si i takojne,ti lajne aty ku ti dhembe me shume ,se shume nena qajne se nuk kane asgje me i ngop femijte e tyre me buke etj etj.

 22. Niko says:

  Saliu cdo njeri qe i kundervihet e sulmon aq ashper sa ai del jashte kontrollit dhe ndoshta per kete arsye ai duhet trajtuar dhe kuruar.Ndyshe nuk ka si te ndodhe kur ai ne vazhdimesi perdor ndaj kundeshtareve te tij nje fjalor agresiv te pa moralshem dhe poshterues.Por ky i pandreqshem dhe te paudhe ne mos nje dite ne trjetren do ta gjeje vendin e tij.

 23. memecit na i erdhi goja says:

  Ina Rama, po te kishte patur 2 pare tru ne koke duhet te kishte kerkuar nga sali idioti t’i kerkonte falje publikisht para se te pranonte t’i jepte doren.

  Kjo tregon sesa respekt ka dhe ajo per veten dhe te gjitha femrat qe abozuhohen ne zyrat e qeverise vemje-berisha.

 24. sali berisha says:

  Shikoni si rri B.Nishani,si i dh…,ne breke,eshte dhe minister i brendshem????!!!!.

 25. memecit na i erdhi goja says:

  Ina, shtremberoje surratin sa te duash, je kryeprokurore, pse nuk e hodhe ne gjyq kufomen-berisha per fyerjen skandaloze qe te beri? Pse Ina nga se pate frike…?!

  Si mund te presin njerezit te mbrosh drejtesine ti kur nuk ke kurajo te mbrosh vehten.

 26. tironci says:

  sali berisha eshte kanceri i SHQIPERISE

 27. memecit na i erdhi goja says:

  Ina Rama, une e di se me ke ke te besh ti por nuk di se cfare t’u premtua ty per kete xhest! Ndoshta Arvziu me shoke po te modelojne ty si kryetaren e ardhshme te pd apo te parlamentit?

  Te shikojme do te dalin llogarite?!!!

 28. topolino says:

  hanë e dhjesin në një çanak këta – ka pas thënë gjyshja ime

 29. topolino says:

  prandaj mos u çudisni qe i shihni doreperdore…

 30. i drejti says:

  si rri ai burri me mustaqe – ga-ti-tuu.ai qe te do-te-shan-ofendon kritikon-vret- zakon i ngelur nga e kaluarae tij – KOMUNISTE -.

 31. Devolliu says:

  Ky është Saliu i SHPELLAVE, kryehajduti e kryekrimineli i Shqipërisë.
  Pas do i shkojë Gaddafit; i njëjti “fat” e pret.

  1. Njecke says:

   Po si bre na vune kryeminister nje shpellare qe ka mbaruar shkollen ne France dhe nuk pranuan te vejne nje mjelese lopesh nga devolli ne qeveri. Shpresojme se ne vitin 2023 djali Balles se Librazhdit te jete kryetari i aleances koqe zi. I perjetshem qofte kujtimi.

   1. Albann says:

    Fol shqip,duket si arabisht.

 32. shvejk says:

  Ai si tha kot lavire ,e njeh me mire se ne.

 33. agbi says:

  kujdes se do biesh nga muri me keto fjale te medhaja .or pilaf.

 34. Kam mendimin se sal vicitoli nuk ta jep doren kot me duket se e futi ne dore edhe prekuroren e pergjithshme se nuk po i ndihet zeri qe ta shaj me,prandaj vellezer ketu vetem populli po beri gje per te rrezuar ket qeveri se me ket opozit qe kemi ne ajo as te q,,,, as te leshon dhe me editoriale nuk rrezohen diktatoret me thoni nje rast qe diktatoret jan rrezuar me editoriale,lus zotin qe sal vicitoli te ket perfundimin e Kadafit

 35. memecit na i erdhi goja says:

  topolino ashtu thoshte dhe gjyshja ime.

 36. abdulla abdullai says:

  o plaku po perse shkruan marrezira o i shkrete ,mjaft me me ate gjermanishten tende te peshtire do me tregu se je koke e madhe??po si thua qe Sala nuk eshte diktator???dhe nje nga argumentat false qe perdor eshte liria e te shprehurit te mendimit ketu ???Po mire mo perse nuk e ve emrin e vertete Zoterote qe ta shikosh pastaj se ku te vete koka,ke frike pra Sala ka perhapur friken ,,thjesht te le pa pune a ka me keq????prandaj boll o plako me idiotesira.

  1. plaku says:

   abdullai abdullai,
   Nje pyetje je akoma cam apo e ke nderuar kombesine ?

 37. abdulla abdullai says:

  Degjo plako une nuk e ndroj kollaj kombesine ,po futu me mire ne teme e mos bo lojra fjalesh ,leri keto kombesite se kane marre ere me kohe ,pergjigju temes a asht sala diktator ???ose perse ti plako nuk ve emrin e vertete kur shan Salen?????apo nga qe ka liri ????

  1. plaku says:

   abdulla abdullai,
   A nuk ishe ti more vemje qe pretendove se je cam para nje jave dhe volle vrer kunder popullit tend duke e cilesuar ate hajdut, vrases, i pabese, qe kishte prere gishtat dhe qafat e grave dhe vajzave greke per tju marr unazat ose vareset e floririt. A ishe ti apo kush ?
   Dhe te mendosh se ti e quan vet veten njeri. Tradhetine e duan por tradhetarin jo more bukeshkale. A je akoma cam apo jo ?

 38. Kanina says:

  Njeri i pafytyre, as skuqet e as zverdhet…

 39. Illo says:

  Kjo grua e pjekur nuk duhet tja jepte doren , ketij plaku qe nuk njef veten . Pa i dhene doren do te merrte ate , qe meriton .Ne jemi shqiptare , pastej jemi tolerante . Nuk mund te kete globaliste , pa pasur individualitet . Keshtu mendoj une . Illo

 40. Albann says:

  “Tutori” takon “laviren e bulevardit”.”Lavirja e bulevardit” qesh sikur ti jete bere kompliment dhe jo te jete ofenduar..Foto sh e bukur.

 41. sonila says:

  Me vjen shume keq per kete femer pa dinjitet,qe eshte ne krye te organit te akuzes.Turp,turp….Me veprimin e saj duke e injoruar burracakun tropojan, duhet te mbronte gjithe femrat ,nenat ,motrat shqiptare te cilat i ka percdhunuar nga foltoret e kuvendit,kryeministrise etj etj.O Zot e gjefsh nga njeri tjeter se saliu me fjalen “lavire bulevardi” publikisht te ka perdhunuar me keq se fizikisht.Dhe ne presim drejtesi nga ty o ………..!!!!!!!!

 42. SKENDER BEU says:

  ARGITA NA KE DHENE LAJMIN ME TE GEZUAR.THONE SE KANCERIN TE GJITHE HAJDUTET DO E MARIN NE VEND TE KEQ DHE JA U KANE FUTUR ME VAKSINE QE PASTRON PLERAT EGJALLA TE KOMBIT.

 43. abdulla abdullai says:

  Po si nuk kini turp e lavderoni ina ramen nje lavire tamam lavire,sala e ka gjet tamam ku ka burre qe i del Sales perpara more miq edhe ambasadori amerikan i hapi rruge e i tha BURRE SHTETI,megjithse kishte vrare qytetaret e vet…….prandaj mos flisni kot per jepini hakun Sala asht i paaritshem edhe edi iku me bisht nder shale,ky edhte SALA burre trim,,

 44. Vasel Malaj says:

  Lojera te felliqura nga njerez me karakter te ulet.

 45. Kamer Nimani says:

  Zonja Krye Prokorore po te drejtohem keshtu se e merr nji rrog si e till por e till ti nuk mund te jesh Populli kan shum arsy te thon keshtu po ja nisim nga fundi moj prokorore kur ti nuk bere as nji rragim kur Sali Berisha te beri lavjere bulevardi mos kujto se keni fituar pik por keni humur shum dhe ti moj zonje duhet te ishe ndier shum keq dhe tani vjen puna e i nep doren keti goj shperlari cfar duhet te themi per juve ne kete rast neve na ka ber shum pershtypje qendrimi i jot me sa duket ty as burrit tat nuk ju ben pershtypje mjaftoni te merrni nji rrog te keni nji pozit dhe kaq por neve ne shipni themi ndryshej me moralin nuk ndrrojm as gje ne ket bot po ti moj zonje na thoni cfar keni ber ju ne krye te Prokororis as gje mos e zbardhe ceshtjen e Gerdecit jo apo te Rruges komit qe u mushi xhepat oborrtarve a po vrasjet politike dhe ato Ekonomike me karekter pronash dhe parash a po vrasjet ne bulevard me urdher te K Ministrit dhe ate te Ministrit Rendit a po vjedhjet e Ilir K M Skraparit me thuaj moj K Prokorore Cfar keni ber gjat kesa Karrjere tuaj Ahere na thuaj pse i dhe doren Salushit Rames Z Ina Rama ti nuk je per ket pun mos i merr ne qaf Shiptaret se ti kur sje per vete nuk mund te jesh per Qytetaret Shiptar lere punen se as kush nuk ka vdekur nga uria as mot as sot

 46. Fred says:

  O popull idiot por qa mendoni se ina Rama e saliu Jane qa pernjemend gaboheni ,, ashtu Ishte loja ,, po sala vete e ka shied ur inen prokurore po the te shahemi qe te mbulojne krimin e saliu o popull I trashe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 81882
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 81882
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34780
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34780
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 24728
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 24728
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X