“Unë jam vajza e kryqëzuar nudo” | Gazeta Tema
 

“Unë jam vajza e kryqëzuar nudo”

Postuar në: Lifestyle |

Gjithë Gjermania po flet për të. Tani ka vendosur të flasë ajo. Chantal Anderson, 24 vjeç, është vajzë që u shfaq e kryqëzuar nudo në një klub nate në Berlin.

Ajo ishte në qendër të vëmendjes në festën e ditëlindjes së klubit të natës Maxxim.

Por që atëherë, ajo thotë se ka frikë. “Njerëzit më fyejnë, kam marrë kërcënime me vdekje”. Thotë se për këtë ka lajmëruar edhe policinë.

“Unë jam rritur në një familje katolike. Familja ime është besimtare. Nuk doja të lëndoja asnjë ndjenjë fetare,” thotë Anderson.

Menaxheri i klubit thotë se ajo nuk e dinte për kryqin. Në fakt ishte menduar diçka në formë X-je.

E lindur në një fshat të vogël në Bavari, ajo tani kërcen nëpër klube nate. Ka xhiruar edhe të paktën dhjetë filma porno.

Dëshira e saj më e madhe: “Më shumë tolerancë. Çdo njeri ka lindu nudo”.

2 Pergjigje per “Unë jam vajza e kryqëzuar nudo”

  1. Cakalli7  --  1 Dhjetor, 2011 në 3:46 pm

    nji ket gjermonen do e morim partizone

    Përgjigjjuni

  2. Aqifi  --  1 Dhjetor, 2011 në 3:57 pm

    Suksese ne karriere. Prinderve bravo u qofte se paskan edukuar goxha vajze. Ve bast se ne ata 10 filmat role murgeshash ka luajtur me kete prejardhje familjare dhe edukim katolik qe paska.

    Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *