#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

“Unë jam vajza e kryqëzuar nudo”

Gjithë Gjermania po flet për të. Tani ka vendosur të flasë ajo. Chantal Anderson, 24 vjeç, është vajzë që u shfaq e kryqëzuar nudo në një klub nate në Berlin.

Ajo ishte në qendër të vëmendjes në festën e ditëlindjes së klubit të natës Maxxim.

Por që atëherë, ajo thotë se ka frikë. “Njerëzit më fyejnë, kam marrë kërcënime me vdekje”. Thotë se për këtë ka lajmëruar edhe policinë.

“Unë jam rritur në një familje katolike. Familja ime është besimtare. Nuk doja të lëndoja asnjë ndjenjë fetare,” thotë Anderson.

Menaxheri i klubit thotë se ajo nuk e dinte për kryqin. Në fakt ishte menduar diçka në formë X-je.

E lindur në një fshat të vogël në Bavari, ajo tani kërcen nëpër klube nate. Ka xhiruar edhe të paktën dhjetë filma porno.

Dëshira e saj më e madhe: “Më shumë tolerancë. Çdo njeri ka lindu nudo”.

2 komente në ““Unë jam vajza e kryqëzuar nudo””

 1. Cakalli7 says:

  nji ket gjermonen do e morim partizone

 2. Aqifi says:

  Suksese ne karriere. Prinderve bravo u qofte se paskan edukuar goxha vajze. Ve bast se ne ata 10 filmat role murgeshash ka luajtur me kete prejardhje familjare dhe edukim katolik qe paska.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22614
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22614
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X