#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Mësuesja e fesë kapet duke bërë seks me nxënësin

Ajo duhej t’i mësonte atij Biblën, por i mësoi diçka tjetër…

Amerikania Heather Daughrill, 28 vjeç, ka bërë më shumë se disa muaj rresht seks me një nxënës 13 vjeç, të cilin e ka njohur në një kamp ku mësohej Bibla. Mësuesja e fesë tani rrezikon deri në 5 vite burg pasi ka bërë seks me një minoren.

Një burim anonim ofroi informacion për policinë, e cila ra menjëherë në gjurmë, sidomos kur përgjoi mesazhet që dërgonte mësuesja. Padia që është ngritur ndaj saj është e gjatë, ajo akuzohet për marrëdhënie seksuale më një mitur, rrëmbim, detyrim për të bërë seks, nxitje të kriminalitetit tek të rinjtë, etj.

12 komente në “Mësuesja e fesë kapet duke bërë seks me nxënësin”

 1. Sem Luma says:

  Edhe nje rast shume i mire per te pare e kuptuar qe Biologjia (Ndjenja emocionale) eshte shume me e hershme dhe me e forte se Religjioni dhe Etika. Kjo nuk do te thote qe gjera te tilla duhen lejuar apo mbeshtetur, mirepo duhet te kihen parasysh. Realiteti i botes se njeriut nuk eshte bardh e zi. Per kete arsye, llomotitjeve te teperta religjiozo-morale (te te gjitha feve) nuk duhet tu besohet edhe aq shume.

  1. N.V. says:

   Cfare te bente e zeza mesuse,
   ta linte oxhakun pa fshire…

  2. Trimi says:

   Sem Luma

   Feja nuk ka ardh që ti ndaloj ndjenjat apo emocionet

   mirëpo që ta mësoj njeriun se si ti ketë ato nën kontrollë.

   Por pasi bibla ka shpesh herë skena të nxehta romantike atëher mund të rezultoj kjo.

   E nëse nuk e ke epshin tënd nënkontroll atëher bën mardhënie me motrën tënde me nënën tëne me vajzën tënde i përdhunon siq po dëgjojmë çdo ditë nga bota e krishterë.

   Kurse ti Mark Gjonaj Feja në esencë është për bashkimin e njerëzve në besimin e Zotit një, dhe ky besim nuk njeh racë e as gjuhë e as komb e as vend e as pozit e as ngjyr, por kur filloi devijimi në kishë atëher filluan tu thon të bardhëve se Perëndia është i bardh kurse djalli i zi dhe zezakëve ju thonin Zoti është i zi kurse djalli i bardh dhe kështu kisha u bë përqarëse në mesin e popullit.

   Por mos i shtin të gjitha fetë në një thesë, sepse Feja Islame i pranon ndryshimet e njerëzve në gjuhë komb racë etj dhe kjo është begati e Zotit dhe fuqi e tij që asnjë njeri në botë nuk mund ta gjesh identik 100% në fizionomi dhe ndjenja dhe të menduar etj, kusr në anën tjetër e lufton racizmin dhe nacionalizmin.

   Por ne shqiptarët e kemi këtë të metë sepse jemi eciklopedi për çdo gjë por në realitet nuk dim asgjë.

 2. shaba says:

  E shte keqe ka ktu ,mesusja eshte treguar thjesht e dashúr me nxensin buoh..! Cer mesuesesh doni ju e idiota .

  1. Pelikani says:

   O Shabe… po pse sdo e doje edhe ti i zysh si kjo qe te te bonte leksion? Hajde tani tani pranoje…! :p

  2. Argita_B says:

   Nese ne vend te atij djalit do te ishte vajza jote 13 vjeçare, e ne vend te mesueses te ishte nje mesues 30 vjeçar e ti bente te njeten gje vajzes tende per muaj me rradhe, do thoje “çer mesusish doni ju e idiota”??!

 3. Dean says:

  Te kapen moj goce???
  Po kush paska qene ai i pashpirt qe te ka spiunu ty?
  Zoti e ”denofte”.

 4. anastasi says:

  turkofagosi eshte kapur me janullatosin hahahahahahaha

 5. Mark Gjonaj says:

  Z. Sem Luma: Ju e keni mire, por duhesh derguar deri ne fund mendimi, jo nuk duhet besuar feve dhe aq shume , por aspak. Feja eshte percarsja me e madhe e njerzimit dhe predikuesit e saje, jane mashtruesit me te medhenje te Botes. Marrim vetem Biblen qe eshte nje liber i vjeter dhe qe thone se eshte bashkimi i 66 librave, diku kam pare dhe nje shkrim tjeter qe Bibla eshte prej 73 librave. Dhe keto libra i kane shkruar dishepujt e Krishtit, si Shen Pali, ne Librin e vjeter ka shkruar dhe disa Moisiu dhe keshtu me radhe. Tani, duke pase sejcili autore prodhimin e vet, si u be libri i Zotit, pra i frymzuar 100% nga Zoti? Nuk flasim nga vlerat e keshillave per edukim, ato mbulonin arritjet e fillozofise, sociologjise dhe historise se deriathershme. Pra, Bibla, u shkrua nga njerez, nje permbledhje dogmash qe gjejne debulese tek njerzit, sa qe Maikell Jesef,kristian pricer, kur predikon biblen, renkon si nje esterike femer, me nje prekje te thelle para besimtarve, duke i genjyer e mashtruar me sociologjine, fillozofine, dhe gjithe sabxhektet shkencore qe mesohen neper shkolla e universitete. Po kaq te pafytyre jane sa flasin per astronomine, per planetet, yjet, galeksite dhe se meqense i ka krijuar Zoti dhe Krishti eshte i biri i Zotit edhe ai shetit nga ato planete, nga kashta e kumtrit apo rruga e qumshtit. Si nuk kane turp, perse nuk demaskohen keta mashtrues te njerzimit, qe jetojne me kete zanat, duke u bere barre e rende e popujve qe jo vetem qe po kalojne nje krize te papare ekonomike kapitaliste, por duhet te mbajne ne qafe dhe keta maskarenje. Si nuk kane turp kur permendin dhe perdorin arritjet e shkences dhe qe jane ne opozite me te se ua ka nxjerre bojen! U ndalova sepse keni konkluzion te sakte mesuar nga biologjia se ndjenja emocionale eshte ma e fort para fese(religionit), pra ja ka mbylle syte te shkretes, qe po te ishte ne Iran do ta vrisnin me gure te gjoren. Faleminderit zotni!

 6. tg usa says:

  si per biblen behet analogji per koranin ,krapin dhe qefullin.

 7. Me mire kjo se hoxha ose prifti apo jo Hajrixhiu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22614
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22614
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X