#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTOT më të bukura të vitit 2011

Teksa ky vit është duke u mbyllur, fotografë të shumë, amatorë dhe profesionistë, janë nderuar për fotot e tyre gjatë këtij viti, të cilat kanë përcjellë momentet më domethënëse dhe më të bukura. Fotografët që kanë sjellë në foto kulturën e vendeve të ndryshme, natyrën, destinacionet etj, janë shpërblyer me udhëtime dhe aparate fotografike. Foto më të bukura do të ekspozohen në Royal Geographical Society të Londrës. Ne kemi sjellë disa prej tyre.

5 komente në “FOTOT më të bukura të vitit 2011”

 1. hajriu says:

  Shume foto te bukura , por kjo e fundit eshte shume domethenese.

 2. Greisi says:

  AJO ME FEMIJE FANTASTIKE

 3. Korcari says:

  Foto te bukura, per “kripethatet”.Korcari

 4. silva says:

  Shume foto te bukura,gazeta Tema te kenaq

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22663
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22663
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X