FOTOT më të bukura të vitit 2011 | Gazeta Tema
 

FOTOT më të bukura të vitit 2011

Postuar në: Lifestyle |

Teksa ky vit është duke u mbyllur, fotografë të shumë, amatorë dhe profesionistë, janë nderuar për fotot e tyre gjatë këtij viti, të cilat kanë përcjellë momentet më domethënëse dhe më të bukura. Fotografët që kanë sjellë në foto kulturën e vendeve të ndryshme, natyrën, destinacionet etj, janë shpërblyer me udhëtime dhe aparate fotografike. Foto më të bukura do të ekspozohen në Royal Geographical Society të Londrës. Ne kemi sjellë disa prej tyre.

5 Pergjigje per FOTOT më të bukura të vitit 2011

 1. hajriu  --  20 Dhjetor, 2011 në 2:11 pm

  Shume foto te bukura , por kjo e fundit eshte shume domethenese.

  Përgjigjjuni

 2. Greisi  --  20 Dhjetor, 2011 në 3:21 pm

  AJO ME FEMIJE FANTASTIKE

  Përgjigjjuni

 3. Korcari  --  20 Dhjetor, 2011 në 3:47 pm

  Foto te bukura, per “kripethatet”.Korcari

  Përgjigjjuni

 4. laos_spa1  --  20 Dhjetor, 2011 në 5:58 pm

  nice photo..

  Përgjigjjuni

 5. silva  --  20 Dhjetor, 2011 në 8:46 pm

  Shume foto te bukura,gazeta Tema te kenaq

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *