Top Channel “vdes” Sali Berishën | Gazeta Tema
 

Top Channel “vdes” Sali Berishën

Postuar në: Aktualitet,Kryesore,Politika |

“Vdes Sali Berisha nga një atak në zemër”. Ky ishte lajmi i publikuar na faqen e Top Channel rreth orës 11:45 të mbrëmjes së të martës.

Por, e gjitha ka qenë një alarm i rremë, pasi faqja e Top Channel është sulmuar nga hakersa dhe për këtë arsye, pas lajmit është bllokuar disa minuta, për të rifilluar punë si normalisht.

Lajmi për vdekjen e Sali Berishës ka qëndruar fare pak në faqen e Top Channel, por kaq është dashur që nëpër rrjete sociale dhe forume të nisin diskutimet nëse Sali Berisha vdiq vërtet.

Për fat, ka qenë një lajm i rremë.

40 Pergjigje per Top Channel “vdes” Sali Berishën

 1. Argita  --  11 Janar, 2012 në 1:47 am

  Mase po ja ndjellin.

  Përgjigjjuni

  • Aqif Shkozema  --  11 Janar, 2012 në 5:38 am

   …ore vellezer;- Shakaja gjysma e se vertetes.
   Prandaj,merrni masat,pergatituni,se aty e ka,
   prapa kokes.Ate dite,te gjithe do te gostiteni me
   Birra Korca,dhe Pjeshke Lapardhaje,Te dyja i donte
   shume merhumi.Sa per Arroret,ishallah behen kur te
   festojme 100 vjetorin e lindjes se tij.Per nje gje na
   vjen keq;- qe nuk e nxorri dot shqiperine nga
   vapori i mbytur,perkundrazi,hysmetin ja beri per
   ta zhytur edhe me thelle,packa se na thote se
   varferia po ecen,dhe shqiperia po lulezon…
   Po qysh na mbeti si Derri Mac ne dore ky dallkauk?!
   Nejse i urojme mbyllje sa me shpejte te dy Syve—Amin…

   Përgjigjjuni

   • fule  --  11 Janar, 2012 në 10:16 am

    Kamunistet e vertete nuk vedsin, ata jetojne ne zemrat e popullit shpellar…:)

    Përgjigjjuni

    • semi  --  11 Janar, 2012 në 1:36 pm

     eshte bere nje gabim kur shkruet vdiq, jo, per te duhet te shkruhet ngordhi, sic shkruajme per ato gjallesa qe futet merumi.

     Përgjigjjuni

   • asso  --  11 Janar, 2012 në 11:01 am

    aaaaaaaa,ju lutem arroret i ruajme kur ti dal shpallja e vertete e vdekjes se ministrit “ne detyre” te bujqesise ,bukuranit te qeverise e Shqiperise, se ai vdes per arrore, me i pre e me i mbjelllllll!!!!!!

    Përgjigjjuni

  • noa  --  11 Janar, 2012 në 1:47 pm

   Mbase e ka kerkuar vete Projekt-Nekrologjine, si Doktor Adhamudhi,…
   fjala e hartuesit ne vesh te Zotit!!!!!!

   Përgjigjjuni

 2. Enough is Enough  --  11 Janar, 2012 në 1:57 am

  Jalla o zot degjoja fjalen hakerave ahhahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahhhahahhahahahahhhhahahahhahahha

  Përgjigjjuni

 3. raimondi  --  11 Janar, 2012 në 1:57 am

  Shume keq — Tregon qe eshte nje tv jo serioze Ca gje duhet me mase

  Përgjigjjuni

  • aldo  --  11 Janar, 2012 në 8:12 am

   rajomod vur gjyslyqet a derezi, a kupton nuk e ka bere TopChannel, ketu behen hack site me te rendesishme boterore, jo me faqja e nje televizioni!

   Përgjigjjuni

 4. arber  --  11 Janar, 2012 në 2:00 am

  Per fat, paska qene paralajm…

  Përgjigjjuni

  • hasan  --  11 Janar, 2012 në 10:04 am

   Shyqyr qe paska qene genjeshter.Do kishim mbetur pa prijes ne keto kohe krizash.

   Përgjigjjuni

 5. Fatmir  --  11 Janar, 2012 në 2:04 am

  Si jemi katandisur ne shqiptarët, presim ti vijë vdekja, kur ja ka caktuar Zoti, sepse asnjë prej nesh, nuk është në gjendje, të reagojë kundër këtij sistemi.

  Përgjigjjuni

 6. rezi  --  11 Janar, 2012 në 2:06 am

  Për fat të keq, duhet thëne…se për heroizmat e tij, do kish mbyllur edhe një gropë m…nga ato që hapi për 20 vjet.

  Përgjigjjuni

 7. BERISHA LARGOHU. KUR DO TE NGRITEN SHQIPTARET KUNDER BERISHES???  --  11 Janar, 2012 në 2:18 am

  Meqense populli nuk eshte i zoti te shkatrroje Berishen, te pakten te vdese Berisha!!

  Përgjigjjuni

 8. Gjergj  --  11 Janar, 2012 në 2:45 am

  Na hiku jeta tu prit me vdek “udheheqsit”. I here pritem tna vdiste Dulla, tashi presim t’na hiki Sala. Ske ç’thua, jemi popull trim dhe liridashes.

  Përgjigjjuni

 9. Iliri  --  11 Janar, 2012 në 3:59 am

  vdekja eshte kapak floriri per kete qen Vucidoli…duhete te paguaje ne fillim para se te ngreje mushkat

  Përgjigjjuni

 10. Iliri USA  --  11 Janar, 2012 në 4:10 am

  Nje njeriu qe i lusin vdekjen,trgon se Ai fare robi eshte bere dalje per se gjalli.Nuk ka me keq se sa kur te bejne dalje per se gjalli.

  Përgjigjjuni

 11. nora  --  11 Janar, 2012 në 5:49 am

  hajde tia bejme gropen vete o shoke se na i ka nxirre neve

  Përgjigjjuni

 12. EDI RAMA LARGOHU SE SHKATROVE SHQIPERINE  --  11 Janar, 2012 në 6:10 am

  VDES SALIU TE PIKELLUAR 50% NE SHQIPERI 2MILION NE KOSOVE,1MILION NE MAQEDONI 2MILION NE DIASPORE;VDES KING JONG RAMA TE PIKELLUAR VETEM FILOGREKET E JUGUT

  Përgjigjjuni

  • Dean  --  11 Janar, 2012 në 12:03 pm

   Po o BARBAR Malesh.
   Prandaj edhe JUGU nuk e duron dot bashkjetesen me veriun dhe per rrjedhoje duhet qe Shqiperia te NDAHET.
   Jeni kafshe shume te keqija.

   Përgjigjjuni

   • kali kuq e ka nji huq  --  11 Janar, 2012 në 4:48 pm

    kaq i sigurt je,qe ai”edi rama largohu…”qe po komenton mesiper eshte “Barbar malesh” dhe nuk eshte thjesht “moter minoritare” qe hedh helm greku qe te fusi pak percarje,dhe qe ti te thuash pikerisht ato qe the??!!..
    ashtu sic esht dhe”ramy apo”tg usa”..
    pershendetje

    Përgjigjjuni

 13. djale gege  --  11 Janar, 2012 në 8:34 am

  Idiote virtuale

  Përgjigjjuni

 14. Horri i bulevardit  --  11 Janar, 2012 në 8:37 am

  Esht gjynaf te iki keshtu dhe jam kunder atyre qe me zor e presin vdekjen e Sali Berishes.
  Ai na duhet i gjalle, se msusi i tij iku pa dhene llogari, ky duhet te japi llogari para popullit, besoj se nje rast si ai i Kadafit, do ti jepte nje lehtesim te madh popullit.
  Per diktatoret vdekja eshte flori, hakmarrja eshte ajo qe diktatoret i tremben me shume, keshtu qe le ti japim ate qe ai ka me shume frike, Hakmarrjen.

  Përgjigjjuni

 15. Trevisani  --  11 Janar, 2012 në 10:06 am

  Jam dakort me horrin e bulevardit. s Berisha naduhet pasi te vije demokracia dhe te funksionojne institucionet juridike.Pa s Berishen ne banken e te akuzuarve, Shqiperia nuk hecen perpara. Falenderoj gazeten Tema dhe lexuesit esaje ne gjith globin.

  Përgjigjjuni

 16. ismeti  --  11 Janar, 2012 në 10:36 am

  per fat te keq te shqiptarve laji qelloj i RREM,oh sa mir do ishte te ishte i VERTET

  Përgjigjjuni

 17. vullnetv  --  11 Janar, 2012 në 10:39 am

  O njerez kafshe .Fundi do ju vije me tmerr.A e kuptoni se ju mbron Berisha se ndryshe do ishi te varur.Kujtoni 1991 dhe listat me mertat e komunisteve qe duheshin egzekutu.Bashkevuajtes dhe bashkefajtore.Kjo fjali ju shpetoj.Tmerri juaj eshte afer .Po pregditemi edhe ne.Por kur te vije koha mos u fshini pas internetit

  Përgjigjjuni

 18. saimiri  --  11 Janar, 2012 në 11:25 am

  me duket se eshte hera e dyte
  qe lakohet,e treta qofte e verteta.

  Përgjigjjuni

 19. Erald  --  11 Janar, 2012 në 11:39 am

  Nje fjale e urte popullore thote mos ja uro te tjerve te keqen se e keqja te kthehet rreth vetes. Tani ahani e jepni zjarre si pushka e jevgut siq e keni zakon tere jeten. Ju faleminderit per mirekuptimin dhe moskuptimin

  Përgjigjjuni

 20. arvanites  --  11 Janar, 2012 në 11:58 am

  Tani kemi shprese vetem te Mayat.

  Përgjigjjuni

 21. LILOLABJA  --  11 Janar, 2012 në 12:35 pm

  Ai ka kohe qe ka vdeke per kete popull, por si ka ardhur rradha akoma te varroset shpresoj te jete 21 Janari.Fjalet e urta zene vende per te tjere burra ky nje kriminel i ndyre eshte dhe per keta tipa kur vdesin thone “nje hale me pak”.

  Përgjigjjuni

 22. BARO CORROGJAFI  --  11 Janar, 2012 në 12:37 pm

  NDIEVA KEQARDHJE KUR MESOVA SE ISHTE NDARE NGA JETA KRYEKOMUNISTI SHQIPTAR I KOHES SE DEMOKRACISE,POR U QETESOVA KUR DEGJOVA SE ISHTE LAJM I RREME.DO TE THONI JU PSE ,KUR SHUMICA E SHQIPTAREVE QE E KERKOJNE QERIMIN E TIJ NGA KJO BOTE? UNE PREFEROJ TE KUNDERTEN: PO TE LARGOHET KSHTU PA U NDIERE,I NDIERI KURRE NUK DO TE JAPE LLOGARI PER CFARE I KA BERE KETIJ VENDI DHE E DYTA SE AI DO TE NA I LERE (LITARIN ) ,JASHTE DHE SHERRIN NE DERE.TANI EDHE PO TE NDODHE NE TE VERTETE,NUK DO TA BESOJE NJERI.A JU KUJTOHET “UJKU I ZYLFOS” ?

  Përgjigjjuni

 23. vetetima  --  11 Janar, 2012 në 12:37 pm

  O erald djali .Ne na eshte kthyer e keqja ne 2005 ate themi ishallah iken po kaq kupton se te ka hedhur trute e gomarit e keqja e Shqiperise

  Përgjigjjuni

 24. ELENA GJIKA  --  11 Janar, 2012 në 1:39 pm

  JAM ME SE E SIGURTE PERKUNDER MOSHES SE SALIUT,MAFIOZI I DROGES RAMA DO VDES PARA SALIUT PSE?SEPSE RAMA ESHTE I SEMURE MENDOR DHE SHUME LEHTE MUND TE MERR INFARKT.

  Përgjigjjuni

  • jetmiri  --  11 Janar, 2012 në 2:03 pm

   Mos u tremb Elena se nuk bie rrufeja ne hale,dhe nje hale si berisha e djeg rrufene…

   Përgjigjjuni

 25. leon  --  11 Janar, 2012 në 1:58 pm

  mer mire ne flasim,,,mire e bojme.. po i rruajme bythen Sales ashtu si enverit,,,,ai s iken pa hu….mbidhni ment..se Sala ka qene e o klysh kurvese ene ai qe do vij pas eshte pjese e litarit qe ka lone enveri jashte,,,Keto duhen marre c kane vjedhur dhe te denohen si n Iran me gure….

  Përgjigjjuni

 26. gjon  --  11 Janar, 2012 në 2:54 pm

  FJALA E THENE NE VESHE TE NPERENDISE

  Përgjigjjuni

 27. SKENDER BEU I VJETER  --  11 Janar, 2012 në 4:50 pm

  THUHET PER FAT LAJMI ISHTE I REME! MENDOJ DO ISHTE PER FAT NESE LAJMI DO ISHTE I VERTETE.DO SHPETONIM NJEHERE E MIRE NGA KOLERA E MALEVE.

  Përgjigjjuni

 28. vjosa  --  11 Janar, 2012 në 5:45 pm

  Dhe un vajta e bleva nje Qingj per ta festuar vdekjen e Salos,por ahh..nje her tjeter

  Përgjigjjuni

 29. Koqevari  --  11 Janar, 2012 në 6:03 pm

  Kete dite pret sot “Shqiperia” …. sa me shpejt te vije kjo dite feste aq me shume do gezoje gjithe rajoni dhe Europa.

  Përgjigjjuni

 30. ana  --  11 Janar, 2012 në 6:50 pm

  Shyqyr qe nuk e kam lexuar se do me kishte pushuar zemra nga gezimi.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *