#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Xhoana Nano hap restorant luksoz për klientë VIP në kryeqytet

Tashmë që ka vendosur të qëndrojë përfundimisht në Tiranë, familja e ish-kryeministrit Fatos Nano, duket se dhe po bën plane aftagjata për të ardhmen e tyre të sigurt financiarisht, duke shtuar bizneset në kryeqytet.

Mësohet se Xhoana Nano sapo ka hapur në një ambient ngjitur me ato ku ndodhet edhe agjencia e saj e udhëtimeve: një restorant super-luksoz, i cili ka mirëpritur emrat më të njohur të politikës dhe biznesit. Sigurisht klientët VIP janë ata që frekuentojnë më së shumti restorantin, i cili ka si specialitet prodhimet e detit.

Burime të sigurta konfirmuan se ky është një biznes i ri i zonjës Nano, e cila ka vendosur të provojë një linjë tjetër fitimprurëse, ndryshe nga ajo e agjencive të udhëtimeve. Restoranti ndodhet në mjediset e stadiumit Selman Stërmasi në kryeqytet, i cili siç shihet edhe nga pamjet e jashtme nuk të lë përshtypjen e një lokali luksoz, por nga brenda mund të konfirmosh krejt të kundërtën. Sigurisht, ata që kanë patur fatin të shijojnë recetat e zgjedhura, konfirmojnë se ky restorant është një ndër më të rafinuarit në Tiranë./shqiptarja.com

27 komente në “Xhoana Nano hap restorant luksoz për klientë VIP në kryeqytet”

 1. dritani says:

  Me helikopter shkohet?

  1. velo says:

   Jo thjesht me Trap ne dore…..

 2. BERISHA LARGOHU. KUR DO TE NGRITEN SHQIPTARET KUNDER BERISHES??? says:

  Te gjitha parate te vjedhura duhet ti kthehen shqiptareve, parate e shqiptareve kthehen investime mafioze.

  1. Cakalli7 says:

   po grupi sa te ngjallet enveri te nesermen gjene e pare ate do beje

 3. aleksandri i madh says:

  hahihahihahi Tos kumarxhiu paska lene lesht neper kazino ne Austri prandaj qenka kthyer per te bere lek ne Shqiperi.

 4. aleksandri i madh says:

  Klientet VIP te Tosit jane Vucidol Vucidolovici, Ilir skraparlliu trumpeta, Fejzo Fantomasi e plote plehra te tjera qe e kane vendin ne burg.

 5. TIRONCI I VJETER says:

  Xhona ne ATHINE kur ishte emigrante bente edhe nje pune te veshtire kujdesei per vipat,besoi se edhe ate pune ne rrestorantin e vete…..

  1. DuaPune says:

   “Happy Ending” i themi ne ketej nga Amerika. Chinatown-at e amerikes jane plote me qendra relaksimi/masazhesh qe pasi mbaron te ofrohet nje Happy Ending tek dhoma matane…

   Kshu do e bej dhe xhoana. A ka kate te dyte ky restoranti? Besoj se Arjan Cani me Blendi Fevziun do i bejne masazhe njeri tjetrit mbas drekes te restoranti xhoit.

 6. saimir says:

  Ish kumbari Nano ka ditur t’i mbuloje mire vjedhjet e tij ndaj shtetit shqiptar dhe sot goxon me lehtesi te zhvilloje biznese dhe te jetoje i patrazuar. Ai eshte nje model i shemtuar i njeriut lider te nje shoqerie ne nje kohe te caktuar tranzicioni e cila tregon edhe nivelin kulturor primitiv te konceptit te shoqerise per liderin dhe lideret e saj.

 7. arber says:

  Duhet te konfiskohen leket e krimit dhe te korrupsionit,popull uhet revolucion te gjithe ne burg te shkojne dhe ilace u shkofshin te tjerat

  1. Nentori kuq e zi says:

   Mos ja fusni kot…Xhoy i ka fituar leket me djersen e bythes,dhe i ka plotesisht te merituara. A e keni menduar ju ndonjehere cfare do te thote qe pervec se te punosh ne emigracion edhe te pallohesh nga lloj -lloj greku i pire pas ores 4 te mengjesit…keshtu qe i ka hallall leket dhe bizneset..ishalla i jep noti nai goce qe ta trashegoje kete si profesion,se shkon kot masanej investimi..Fatos Nano for President ..Xhoana First Lady..reklama me e mire per popullin tone kaq shume te shquar per prostitucion dhe kontrabande te paligjshme dhe trafiqe te ndryshme…Eh ku ka si ti o Shqiperia ime…

 8. shkodrani says:

  para nje muaji ishte ne angli ne brighton ne jug te anglise.qytet i njohur per gay.dhe ajo me fatosin tallnin edi ramen ne nje restorant ,tosi thoshte ky qenka qytet per edi ramen ,ajo ja priste, ai ka dhe diplomen per ketu,se di pse nuk vjen te jetoje keu.me te vertete qe ata te dy e urrenin aq shume edi ramen sa qe pyesja veten pse gjithe ky medhef per edi ramen.kjo eshte nje buce qe na ruaj zot.ai tamam nje gangster pordhac i vogel

 9. nasi says:

  Tani u kthyen nga shetitjet neper Bote e sidomos nga Vjena ku kane dhe nje vile supermilionerem ne emer te Xhoana Nanos dhe te cilen e ruan ambasadori yne ne Sllovaki Agim Isaki. Tani jane kthyer dhe kane hapur kete superrestorant me parate e vjedhura kur ishte krtyeminister dhe qe nuk ia preku as Saliu. Kete restorasnt e kane bere enkas para se te zgjidhet Presidenti i ri i Republikes ne korrik dhe ftojne cdo nate deputete, politikane, kurva qe te fusin ne kurth depuetet qe me vonre tju bejn e presion qe te votojne Nanon si President ose iu nxjerrin videot me femrat qe kane ne nje dhome te fshehte ne qoshe te restorantit. Kane vendosur mikrokamera filmimi per disa qe duan ti fusin ne kurth ose qe i kane per tu b ere presion

 10. Nani says:

  Eshte e vertete se kane perdorur tekniken me te sofistikuar ne tasvolina e dhoma tek ky restorant i Xhoanes per te futur ne kurth deputete e politikane,bile ia kane vene syrin dhe ambasadorit amerikan qe ta filmojne se e ka qejf Xhoin. Dhe me pas ti bejne shantazh se thuaj per Nanon President. Gjithcka eshte model spiunazhi ndonese e vesnhur si restorant e me ushqim te nivelit te larte. Duan te filmojne e pergjojne gjithcka dhe me pas per presion

 11. lavderimi says:

  Kam nje te njohur qe punon aty dhe me tha se vete Xhoana me nje inxhinier specialist te TVSH qe here punon dhe tek Sandri i Tv Klan kane kontrolluar gjithe sistemin e survejimit nga te rrallet ne bote, shume i shtrenjte dhe i sofistikuar per disa tavolina qe duan ti kene nen survejim se cfare thone dhe tek dhoma pas dhomes ku futen personeli, ne te majte gjendet nje superdhome VIP ku hyjne ata qe duan te fusin ne kurth , pa iu treguar, ku pijet jane te shtrenjta dhe ne nje moment kur klienti VIP pine apo nxehet mire edhe n ga koqet i fusin nje treshe femrash ukrahinase te cilet jane superseksi , porse gnjithcka edhe ne filmim nga mikrokamerat e vendosura ne vend krejtesisht ku nuk te shkon mendja., qe vetem Xhoana dhe inxhinieri qe kryen rregjistrimet e dijne,. asnje tjeter nuk e dine pasi kane dhe nje dhome ku jane vendosur aparaturat qe bejne rregjistrimin nga kamerat ose mikrofonet e vednosura per ata qe duan ti fusin ne kurth. Kete gje kane menduar dhe per ambasadorin amerikan Arvizu qe ta fusin ne kurth . Xhoi ka nje liste per ata qe duhen ftuar enkas me diplomaci dhe me pas ose pija ose ndonje ilac miklues q

  1. Olti says:

   Endrra jote kjo kur te rritesh? Te gjitha keto gjera ia thane atij te njohurit tend dhe me pas ai t’i tha ty, dhe ti po i shkruan ketu te gjitha qe degjove. O Lavderim, ik e lej ndonje koment ne ndonje faqe thashethemesh se qenke me keq se femrat. Qenke dhe nje palle qe nuk e ke shokun perderisa e more mundimin t’i shkruash te gjitha ato qe ti thua se paske degjuar.

   1. Olti says:

    Motra pronesi nuk kemi per emrat por sikur nuk eshte mire te ngaterrojme me emrat e njejte njeri tjetrin.

    Mbi te gjitha une mendoj qe meshkujt shqiptare i marrin te keqen femrave.

 12. lavderimi says:

  Kam nje te njohur qe punon aty dhe me tha se vete Xhoana me nje inxhinier specialist te TVSH qe here punon dhe tek Sandri i Tv Klan kane kontrolluar gjithe sistemin e survejimit nga te rrallet ne bote, shume i shtrenjte dhe i sofistikuar per disa tavolina qe duan ti kene nen survejim se cfare thone dhe tek dhoma pas dhomes ku futen personeli, ne te majte gjendet nje superdhome VIP ku hyjne ata qe duan te fusin ne kurth , pa iu treguar, ku pijet jane te shtrenjta dhe ne nje moment kur klienti VIP pine apo nxehet mire edhe n ga koqet i fusin nje treshe femrash ukrahinase te cilet jane superseksi , porse gnjithcka edhe ne filmim nga mikrokamerat e vendosura ne vend krejtesisht ku nuk te shkon mendja., qe vetem Xhoana dhe inxhinieri qe kryen rregjistrimet e dijne,. asnje tjeter nuk e dine pasi kane dhe nje dhome ku jane vendosur aparaturat qe bejne rregjistrimin nga kamerat ose mikrofonet e vednosura per ata qe duan ti fusin ne kurth. Kete gje kane menduar dhe per ambasadorin amerikan Arvizu qe ta fusin ne kurth . Xhoi ka nje liste per ata qe duhen ftuar enkas me diplomaci dhe me pas ose pija ose ndonje ilac miklues qe do tju futet ne gote ose shishe qe pa e kuptuar ata te marrin flake dhe me pas futen femrat ukrahinase.

 13. sokoli says:

  Nuk jam krejt i sigurte por nga nje njeri i brendshem tek restoranti i Xhoana Nanos me ka treguar se jane ne plan qe te ftohen ne restorant dhe te filmohen gjate gjithe ngrenies apo pirjes dhe me pas nese arrijne ti miklojne me femra qe me pas tju bejne shantazh qe te punojne per Fatosin per President keto persona:
  1-Ben Blushi 2-Tom Doshi 3-Paulin Sterkaj 4-Sadri Abazi 5-Arben Ahmetaj 6- Albert Caci 7- Arben Isarai 8- Gjovalin Kadeli 9-Gramoz Ruci ( nese e han te shkoje) 10-Sokol Olldashi 11- Astrit Patozi 12- Nasip Naco 13-Ambasadori amerikan Arvizu 14-Lulzim Basha 15-Shpetim Gjika 16-Blendi Fevziu 17-Andi Bejtja 18- Aleksander Frangaj 19-Muhamed Veliu 20- Alfred Peza 21- Frrok Cupi 22- Arian Cani 23-Ardit Gjebrea 24-Martin Leka dhe disa te tjere te cilet jane ne listen e Xhoanes. Gjithcka serviret ne kete restorant jo per fitime se kane plot para,por per ta patur si qender te klubit Nano President dhe duke i shantazhuar me video gjitheketa apo te tjere te cilet te dalin hapur nga halli i videove pro Nanos President. Nje pjese te ketyre vete Xhoana mund ti sajise me miklime dhe jo vajzat ukrahinase. Gjithcka per Nanon President !

 14. Qitesi says:

  Mos e akuzoni jane pare me gjak e sakrifica nga Vjena.

 15. tano says:

  gjeja e duhur qe i duhet shqiperise ne keto kohe te veshtira eshte Fatos Nano president.ai eshte politikan kalibri,profesor ekonomie dhe me njeri me kulture te gjere.ah sikur te kthehet dhe njere koha kur ishte droga sheshit se po vdesin njerezit per buke…

 16. Nardi says:

  E sakte bile Agron Kuliqaj me nje pjestar te Xhoanes po bashkepunojne per keto filmime qe disa deputete te PS ti fusin ne kurth ne kete restorasnt VIP me femra e pije qe me pas tua nxjerrin si presion. Gjithcka ne kete restorant eshte shkelqyer me ushqime te mira,pije por kryesorja filmime komprementuese per disa dhe futje e joshje me femra te klasit telarte. Me pas punon vete fatosi me presione

 17. Boner says:

  Me VIP besoj shqiptaret nenkuptojne kurvat,maloket kriminele ,hajdutet,dmth cecenet e pasuruar ne menyre te piset….restorant i VIP…ave tingellon qesharake si dikur ‘Plazhi i Kingave” ne Vlore ..ku ka VIP Shqiperia??? besoj Lek Plepi do jete klient i pernatshem ..ka vetem Dhipa si Xhoana ,femra me ordinere e Pallateve Agimi,,nje moracake qe hapte shalet per gjys camcakizi si e jema dhe tezet e saj

 18. G.Kushi says:

  dolen ata florinjte e popullit, vjedhur ne tunel nga ca “fshatare”

 19. E sakte says:

  Per Boner
  Shume e sakte ajo qe thua nuk te heq asnje presje. Pse keto maskarenj nuk bejne sikur nje bamiresi per te varferit ne ate vend te mallkuar. E pate kroniken tek “Fiks Fare” te dates 16 si qante nje nene se nuk kishte c’ti jepte femijeve te saj pervec lakrave.C’na duhet ne lokali i vipave “kurva” kur keto rropen keto popull me sa fuqi kishin. Mire na e bejne se ne jemi akoma ne gjume te thelle dhe deri sa te na dali gjumi ato e bene kete vend shosh……..

 20. roland says:

  mos i bini nqafe tosit ore, se me lekt e burgut e ka hap rasturantin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82059
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82059
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34797
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34797
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X