#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Monika Kryemadhi: Meta mund të bëhet pedagog shumë i mirë tek Ekonomiku

“Vajza nuk shkoi një javë në shkollë sepse e ngacmonin fëmijët”

Monika Kryemadhi, bashkëshortja e kreut të LSI, Ilir Meta, ka folur për GSH në lidhje me gjyqin e Metës dhe përjetimet e familjes. Ajo ka thënë se fëmijët e saj janë ngacmuar për këtë çështje dhe ngacmimet kanë qenë shumë të rënda. “Vajza ime e madhe nuk shkoi në shkollë për një javë pas një ngacmimi që i bënë në shkollë,” tha Kryemadhi. Ajo u shpreh se vizita e Berishës në shtëpinë e tyre dy ditë përpara dhënies së vendimit ishte një rastësi. Thotë se i ka gatuar supë me kungull dhe mish me kumbulla. Sipas Kryemadhit, në darkë nuk është folur aspak për vendimin, por kryesisht për fëmijët. Kryemadhi thotë se është shumë mirë me shëndet ndryshe nga sa spekulohet se është sëmurë për shkak se ka kohë që nuk shfaqet në media. Ajo shton se do e pinte një kafe me Ina Ramën kur ajo të jetë një qytetare e thjeshtë, për t’i sqaruar disa gjëra. Bashkëshortja e Metës shton edhe se Meta nuk mund të jetë më në krye të LSI pasi ia ndalon statuti. Ajo deklaron se Meta mund të jetë një pedagog shumë i mirë në fakultetin ekonomik. Megjithatë Kryemadhi shprehet se Meta është shumë i ri për tu tërhequr nga politika. Kryemadhi thotë se gjysma e deputetëve të PS e kanë uruar Metën pas vendimit. Vetë ajo nuk pranon se do ishte pjesë e mazhorancës pasi është natyrë që nuk bën kompromise. “Do jem shumë radikale, e pasuportueshme për të tjerët,” thotë ajo.

72 komente në “Monika Kryemadhi: Meta mund të bëhet pedagog shumë i mirë tek Ekonomiku”

 1. tironsi says:

  Ju kerkoj te falur, por kjo me perzjeu stomakun…………U ZOT, O ZOT, keta te vjedhin, te vrasin e pastaj ??????? meta pedagog i ekonomikut????????????? po ca i duhet apo per te ‘argumentuar” milionat qe ka ne banke. o ju hengert me e keqja qe mund te gjej njeriun!

  1. Aleksander says:

   Vajza ime e madhe ka tre vjet qe nuk i sheh gjysherit ne Shqiperi,sepse SHqiperia eshte ne dore te Metes e Monikes,qe ne vend qe te punojne per te hapur vende pune per baballaret e papune ,bejne keto qe bejne. Po per ata femije qe ua vrane baballaret sepse protestuan per vjedhjet e Ilirit ç’mendon Monika? Ju duhet ti lironi vendin kujt eshte ne gjendje e me vizion per te bere Shqiperine nje atdhe te te gjithe femijeve,sa me shpejt aq me mire per te gjithe, edhe per femijet tuaj.

  2. Vila says:

   Hajde Monika hajde, po Iliri yt e ka noten mesatare 5.00 dhe ska burr nene qe e merr ate si pedagog. Ai mund te behet palogog, por asgje tjeter, aspak.

  3. Tropojani nga Vicidoli-konvertuar Tirons tash 20vjet says:

   Por Meta mund te nderroje edhe vendin me Ndrea Prenda Panda:

   http://youtu.be/VsRiwFZOJ6c

   Shnet e bothe te forta o Ndrea Panda! A do e majsh gjate???A te nderroj pak Ilir Meta???

  4. bulevardi says:

   Kjo ca esht grua a bur apo transeksual,se per grua 100%nuk me njgane.jo mo jo ste sjellin lumturi gjaku i popullit .Ketu do lahen te gjitha,skan turp fare dalin dhe neper media usht usht.

  5. triona ime says:

   hedh monika kurva,nje gur,dhe ne me vrap ta gjejme,,,,,,lejeni prostituten tef foli,se nuk na gje gjo

  6. ferdije says:

   ilir meta esh me koti gjeri me sot
   edi rama ja nxori te gjitha korupsjonet qe beri
   dhe u bashkua prap dhe njerit e njohen te gith///////????????

 2. Shqiptari says:

  HAHAHHAHAHAHHAHAH Si mund te behet nje mundes politikan Pedagog. Vetem Nqs do u mesoje lenden “Si te vjedhesh dhe tja hedhesh pa denuar” do ishte pedagog perfekt.

 3. Vlora says:

  ik moj plehre nuk ben kompromise ti…..

 4. Dean says:

  Dhjam,djerse,parfum i neveritshem dhe Injorance.Perzieji sa me forte dhe ja ku ke prodhuar 1 monster sikur kjo kafsha SHEMALE ne foto.

 5. Kalorsi i zi says:

  Mos na bej ndonje biznes me notat ?

  Arvizo, si mendon ti a behet kryeministre kjo kryemadhi ? apo jo

  Kur do dali ai burre shqiptar ti perzej keta legena qe tallen me popullin shqiptar,.

  1. Ton says:

   E mor karlores, e ka fajin Amerika! Burre shqiptar? Pse e kerkon? Beje ti!
   Ti nga je? Te gjithe thone: kur do dale ai burre, t’a beje!! Prandaj keta po bejne spektakel, se te gjithe po presin nga ai burri qe do dali!!

   1. Kalorsi i zi says:

    Ton i vockel, kokveza tha ne abcnews, qe videoja e metes ishte e prekur !!!!!! Kush eshte ky ambasador expert ne te gjitha fushat qe na thote Ilir Meta eshte i ndershem dhe pasurite i ka vene me pune. Ose, Basha eshte yll ne ngjitje per politiken shqiptare. Po te pyes, e ke pare ndonjehere ne tv us ndonje ambasador te beje politiken e usa.?
    Kur ti thuash femijes mos vidh mos genje mos u merr me droge ose nuk eshte mire te behesh prostitute dhe ajo te mendoje se babai i saj eshte budalla, komunist !!!!!!! Do lutesh dhe ti te dale ndonje burre sado i vogel qofte vetem 24 ore. Qofsha dhe une, Zoti me dhente kurajon

    1. Ton says:

     Zoti t’a dhente fuqine? tani eshte Zoti?
     Zoti nuk vret.
     Perseri po pret nga dikush tjeter?
     Deus ex Machina??

    2. triona ime says:

     ore lopcari i zi ,,,,cne arvizuja ne komentet e tuja te trasha, dhe idiote

 6. Skrapalliu says:

  I.Meta te vije ne Skrapar e te zhvilloje bujqesi-blegtorine ne eshte vertet atdhedashes i Shqiperise.Ai s’ka me nder ne Tirane.
  Shembullin e Metes ta ndjekin te gjithe palopolitikanet qe lane qymezet e fshatrave qe u ulen ne krye te shtetit e bene katraure Shqiperine edhe pas 100 vjetesh.
  Keta palopatriote debuan qytetaret e ndershem te Shqiperise nepe bote sepse i kishin konkurente ne qytet dhe ju a nxirnin lakrat ne shesh.
  Shikoni listen e katundareve ne politike,se u shojten qytetaret e c’do qyteti te atdheut me aftesite,ndershmerine dhe kulturen e tyre.
  Eshte fakt qe fshatari ne maje te qeverise,fshataret do mbaje pas bythes se tij.Fshatari ne brezin e gjashte fillon te qytetarizohet.

 7. Iku Prifti doli Mona says:

  U zhduk nje vit Mona nga frika mos i nxirrte videon Tan Prifti. Sapo qe ia mbyllen gojen Priftit me regjistrimet e Brahos, ja ku del Mona prape.

 8. dordon says:

  Doli dhe qellimi i vizites se S.B dhe kjo eshte “supa” e shijshme qe gatuajne si familje…

 9. bushi says:

  O shqiptare, e degjoni fshatarken dibrane te infektuar me virusin e fshatarit skraparlli? E shikoni si shprehet e sigurte dhe kerkon te sillet si qytetare, kur ka ndermend te pije nje kafe me znj Rama, qytetare e vjeter e Durresit, por pasi ajo te leje detyren e ndjekjes se hajduteve te tipit Meta-Berisha. Lere pastaj kur thote se nuk ben kompromise, pasi eshte radikale…, ndaj kujt?
  Por duket se edhe me lejen e te shoqit po paralajmeron daljen nga skena shqiptare te tij e jo vetem…
  Jo shume e cuditshme dukuria shqiptare, e thene (si dukuri) nga Lenini, qysh pas revolucionit te 1917 ne Rusi. Komunisti qe leshoi urdherin e pare ne historine e globit per fillimin e genocidit te kuq (duke leshuar urdherin e shkruar per shfarosjen e familjes se Romanoveve cariste), cuditerisht pati thene: “Fshataret e civilizuar me shpejtesi dhe te veshur me pushtet, do te perbejne rrezik per pushtetin e sovjeteve…”
  Komentet do te ishin te teperta…

 10. Palma e Mesiles says:

  Erdhen mesazhet nga Amerika presim deklaratat e te luajturit mendsh profesor doktor Pabesise.Cdo gje ka nje fund.Puna eshte si e zgjedh fundin te gjate apo te shkurter.Ne rastin e mesiperm Iliri duket si pedagogu i te ardhmes.Besoj leksionet e preferuara do jene ato qe kane te bejne me korrupsionin.Duhet dikush te pergatisi politikanet e ardhshem.

 11. Blendi says:

  Oh sa qejf, Meta pedagog! Une do te regjistrohem te ky universiteti qe do te japi mesim Iliri. Ai me siguri do te me mesoje si te behem shume i pasur ne nje kohe shume te shkurter dhe me shume ndershmeri.

  Tung,
  Blendi

 12. Tutu says:

  Monster horroresh e injorance mund te jape mesim vetem tek universiteti Kristal se vetem atje prodhohen intelektuale te llojit o hajdute se do tu vije dita ti paguani te gjhtha

 13. Teta says:

  Sa per ngacmimet e femijeve , lani hakun e femijeve te 4 te vrareve ne 21 janar.Per te tjerat i keni marre vete ne sy kur vidhni e mashtroni.E keni filluar me vagonet qe do bliheshin ne Gjermani dhe vazhdoni me koncesione hidrocentralesh.U bene 20 vjet qe emrat tuaj perfliten ne te gjitha qeverite e ketij vendi.E per kete jeni vetem ju pergjegjes.Une Moniken e degjova edhe mbreme ne nje tv ku u perpoq te lante me nderit e familjes se prinderve, surratin e perbaltur te te shoqit.Por te gjitha keto perpjekje tregojne se vertet jeni perlyer keq.Sa per faktin qe Iliri do ta bente mire punen e pedagogut ne Fakultetin e Ekonomise po ju them mjere studentet kush do ti mesoje.Por jam e sigurt nje gje do tua mesoje mire se si te besh korrupsion, te vjedhesh dhe te tradhetosh elektoratin per perfitim pushteti.

  1. qwwee says:

   21 janarin e beri kush e beriii po leje ket muhabet se t gjith me nga 500 euro n xhep u gjeten po mbylleni gojen

 14. Sinani says:

  Monika do te sqaroje disa gjera me Ina Ramen? Cfare eshte kjo gjuhe halabakesh nga nje femer? Ti Monika nuk ke cfare te sqarosh! Ti dhe bashkeshorti yt do te jepni llogari! Per fat te keq llogari do te japin dhe femijet tuaj! Mos u habisni! Tani eshte teper vone!

 15. niku says:

  zoti nuk i ben padrejtesi askujt
  njerezit i bejne vetvetes,

  si do dalin keta njerez para zotin ?

 16. Albert says:

  Kjo kafshe-monster eshte treguesi me i qarte sesi kete vend e ka mbuluar fund e krye llumi,turpi,injoranca,mediokriteti,banaliteti!!!
  Per kesi monstrash te vjen keq po t’i kishin rene per hise edhe ndonje vendi tjeter,jo me t’i kemi vete mbi kurriz!!! Si i thone nje fjale,as hasmit s’duhet uruar nje fat i tille. Oooo Zot i Madh!, na i kurse o i madhi Zot kesi poshterimesh!!! Me mire na deno me zjarr,me uri,me acar sesa te na perdhoset nderi e dinjiteti si njerez e si shqiptare ne kete fare feje!!!!….

 17. Torrishta says:

  Nuk kisha dëgjuar për mish me kumbulla…
  Bëhemi kuriozë për kafen Monika – Rama, se sa kilogram hipokrizi do ketë përbrenda…

 18. fuck all says:

  hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaaa
  mjere vatanoi e mjere mileti por sidomos mjere toka jone qe mban mbi kurriz monstra te tille, genjeshtare, hajdut, vrases, injorant, bisha pa piken e dinjitetit. I thoni kesaj bushtres qe ka femije qe nuk kane me nenen e baben, vellain, shoket per faj te ketyre grabitesve ketu. Kujt i plasi se goca e ksaj nuk shkoi 3 dite ne shkolle se e ngacmuan femijet per babin mafioz kur ka femije qe shkollen e enderrojne dhe nuk munden te shkojne sepse duhet te punojne per capen e bukes. Keto jane bushtra e bija bushtrash (me falni por ne keto raste edukata iken me bushtrat)

 19. inf says:

  E kam thene e sterthene se i eshte bere Goca e madhe ne moshe dhe ky i jati nuk zen mend kujton se ajo nuk di nuk kupton .
  Shikoheni tani filluan ngacmimet pse jo mbidhe tet Bure dhe rri rahat mblidhe tet shoq nga tepeleku i kokes dhe rri rahat ktheja SHQIPTAREVE te gjitha ato Fonde qe ke vjedhur bashke me Meten burin tend lopçar hajdut dhe rri rahat Largohu nga tokat qe ke zaptuar ti me gjithe meten tend dhe rri rahat ,ja u kam then e sterthen qe ju eshte bere çupa Grua dhe ju vazhdoni po ne te njejten linje .
  Ti rri dhe shikon Fashion ne Tv e tua ai burri jot ben kerrdine tuj vjedh e tuj kercenuar Gazetare politikan njerez te thjeshte Gllaberime nga te gjitha krahet dhe tani doni paqe me cilin me Kerrcenimet qe i keni bere Familjarisht Dritan Priftit duke i kercenuar ti dhe burri jot met rroçka Femit Gruan dhe te tjere.
  JOOOOOOOOOOOO Shoqja e Shallavreve Kerrdija jote ka filluar qysh me Freshin dhe pastaj me Vizat qe ke shit ti burre e grua duke perdore Vulen e PS ,,,i rrope Dibranet dhe Skrrapallinjt.
  Ndrroni kurs ikni ju jeni fajtoret e femive te Tu Ti dhe META jot .
  Nuk eshte kollaj te gllaberosh Milona EURO dhe pastaj te behesh Gazi i botes me soj e sorrollop.
  Vajza jote eshte e pa fajshme ju duhet ti pergjigjeni asaj per demet qe i keni krijuar ti dhe burri jot Meta Hajduti .
  Nuk ka Oqean qe ju lan juve te dyve na Mekatet qe i keni bere popullit.

 20. salistalin says:

  Ik moj plehre e degjeneruar, e shumta fare ti me ilir shtangen mund te beheni shites bulmeti te kalitrojes ne Vlore, mund tu a hidhni njerzve ne kandar kur te shisni djath me niseshte.

 21. sherifi says:

  Moj mona,po si del ne interviste ti moj xhane,si nuk te vjen pak zore ?
  -mona po vertet ti kujton se i ha mileti ato mbrrockullat e tua?
  -po ilir meta eshte hajduti me i madh nga qeveritaret shqiptare te pakten keto 100 vjete qe nga krijimi i pamvaresise.-
  -po ilir meta sa mori ne dore frenat e qeverise ne 2001 sikur shqiperin ta kishte prone te tijen dhe e filloi i shkreti me mbrojten e floririt qe ishte ne kerrabe”aty nuk ishte i sigurt” e trasferoi me mjetet e ushtrise per ne skrapare ku atije nuk mberriti asnje kacidhe.
  -pastaj po ky ilir filloi nje fushate te shfrenuar ne emerimet neper vende kyce ku ishin parat me te medha si ne tatime,dogana,polici,neper drejterit ku ishte paraja me e madhe,opo ku do qe te shkoje nga saranda ne shkoder shefat e doganave nga skrapari,kudo qe te shkoje nga durresi ne korce drejteret e policive nga skrapari sa mileti pyeste i habitur “opo sa milion banor ka ky skrapari?”
  -po Drini Kryemadhi moj mona vellai jote kur e bere drejtor tek tranportet e di ti mona sa para ka mare vetem ne nje tender?ja po ta them une ku isha dhe pjesemares ne ate tende dhe jame skualifikuar se kisha oferten me te ulet oferta ime ishte 350 milion leke te vjetra dhe u fitua me 750 milion leke te vjetra,dhe mbasi une bera ankim ne agjensin e prokurimit publik zotrote mona shkove me autoritetin si gruaja e k/ministrit dhe e grise ankesen time.
  -mona kame shume e shume shembuj te tjere,edhe nga sa perqind merte iliri jote nga petrit ago(miku i tij)qe ishte drejtor i pergjithshem i doganave apo shume raste te tjera por ne kte shtet qe ske ku e gjen te drejten ske se ku te akohesh se iliri fiton perseri ashtu si fitoi gjyqin per vidion kjo eshte shqiperia,kjo eshte drejtesia tek ne.
  -prandaj mona nuk eshte me vend ajo puna e ilirit si petagog ekonomie se e para ai ska haber nga ekonomia dhe e dyta per cfar leksine do komunikoi me studentet si te vjedhin me shume kur te dalin ne jete?
  -iliri duhet te mari kerraben dhe te shkoi sa me thelle ne zonat e skraparit dhe te ruaj nje tufe me dhi.

 22. dani says:

  yt familje e peshtire

 23. inf says:

  o Sherifi
  ajo puna e krrabes fantasike..
  likja thote sherifi te marri Krraben dhe te
  shkoi sa me thelle ne zonat e çorrovodes dhe
  te Rruaj nje tufe me dhi .e lezeçme o sherif.
  pershendetje hahahahaha nji tufe me dhi hahahaha
  pedagogu meta hekraxhiu i shtanges.pis milet.

 24. aron says:

  Po femijet e Aleksit,Faikut,Ziverit dhe Hekuranit a nuk jane super te lenduar pasi nuk u vu drejtesia ne vend ,per ate video u ngriten per korrupsionin per tradhetine e te majtes per bashkeqeverisje me vrasesin dhe hajdutin e Kombit ? Po femijet e mi dhe te gjithe pjesmarresve ne demonstraten e 21 JANARIT SI NDIHEN NE SHKOLLA E NE PUNE QE JANE TE DETYRUAR TE HESHTIN SE UA PERPLASIN NE FYTYRE ,MORE PJESE DHE TI ,PSE NUK TE VRANE EDHE TY,si nuk mund te mendosh per keta femije dhe per lotet e Anes?

 25. Albert says:

  PROPOZIM!

  Ne kuader te aktiviteteve qe do zhvillohen me rastin e 100-vjetorit te shpalljes se pavaresise,propozoj qe te startoje konkursi per tre ekspozita interesante qe kane te bejne me faktin se cilet shtetare shqiptare gjate nje shekulli kane qene:

  1- Me te korruptuarit
  2- Me injorantet
  3- Me spiunet dhe tradhetaret.
  E di se do kete prej atyre qe mund te perfshihen ne te tre rubrikat,pasi keto cilesi jane si amalgame,d.m.th nje spiun eshte edhe injorant edhe i korruptuar. Per keto raste,kandidati te vendoset ne rubriken per te cilen historia e ka vendosur,d.m.th ku ka bere demin me te madh;si spiun,si ijnorant apo si i korruptuar,ne varesi te konjuktures kur ka vepruar.

  Konkursin e deklaroj te hapur. Suksese!

 26. Petro says:

  Mona te shikoje syte e perlotur te Anes se vogel qe mbeti jetime per shkak te babezise se Ilirit dhe te mos na tregoje peralla se nuk i shkonte dot vajza ne shkolle e teri e veri.

 27. Leka says:

  Ne fund te shkrimit,kjo ish kooperativiste e zonave malore, e nxjerre tamam vehten.

 28. murati says:

  DO JAPI LENDEN PAKUJDESIA NE VJEDHJE TE HAP PROBLEME
  MONIKA DASHUROVE LEKET NE JET ZOTI TI DHA PO STE BEJN PUN SE ZOTI TE LA SI BURR
  JENI FAMILJE PA SENS

 29. mali says:

  hahahahahah te shkretet studedte kush e di se sa para do tu kerkoje per nje lende

 30. Albert says:

  Mete kokelopa eshte ne dileme; Bllokun-defter te videos ta jape per ankand,apo te botoje liber me shenimet e “vyera” qe ka mbledhur nga puna “vetmohuese” si anetar qeverie!!! Hall i madh e ka zene!!!…..

 31. mali says:

  te shkretet student kush e di se sa para do tu marri per nje provim??

 32. zonje e nderuar ,ke ne thojn po qan me lot perpjet,po vall ti qan se e ngacmuan vajzen nuk shkoi nje jav ne shkoll per qdo femi me vjen keq,por femija i juaj i ka te gjitha te mirat babin mamin,ka veshjen me moderne,kushte qe sdo i mungoj asgje ne jet,po vall si do i qajm ata qe kjo qeveri ku burri juaj ishte ndares i parave te popullit,ja morri jeten e ati babi, te asaj vajze qe edhe ashtu te vafer jetonin ,dhe su mjaftoi shkuat edhe me larg ja morret jeten e lat ate vajze pa baba pa pare se ajo sdo ket me mundesi as te shkollohe,ndergjegjeja duhet te ndahet ju qani me lot perpjet .ma mir moj zonje te te mos kishi dal para publikut fare se mete vertet po e kaloni,qdo kufi,

 33. nora says:

  Eshte mesuar me nga 70000 euro iliri ku ti gjejne studentet e shkrete nuk i do as leke.

 34. Propaganda says:

  Ku je moj e mavrosur me boj more shoke cesht kjo mish me dy sy
  ik moj torrollake parazite moj kepush gjakpirse ty bashk me kokdemin tend ilir shtangistin pfuu njerz pa dinjitet far e keq vodhet vrat e pret ate popull fukara
  do tju zene ahet e fukarenjve dhe jetimve me vjen keq per femijt tuaj cfaj kan ata te paguajn mekatet e tuaj
  Tani na del ke dhe fallxhore na fton Ina Ramen per kafe perse apo ti shohesh filxhanin
  E di une cdo ty me yt shoq kok lopa me kok demin tu marr ndonje katundar myzeqeje tu ver ne parmend te plugoni tokat e myzeqes se u ben mire dhe per shendetin vetem ashtu do I lani mekatet

 35. Agroni says:

  Le të behet por mbasi të gjykohet nga drejtesia me ardhjen e socialisteve ne pushtet..

 36. elinor bahiti says:

  Meta: pra, po ta shikojme nga afer ceshtjen ne fjale, rezulton se 700 mije X 7% = 49 mije euro ne xhepin tuaj. Kjo pra, eshte edhe formula ekonomike e tenderave!

 37. hajdut si iliri.i pafytyr si iliri.

 38. leku says:

  po monika ke te drejt.po sikur ta bejme guvernator te bankes shqiptare.te flere mbi leke.e ka hobi hajdutllikun.

 39. joni says:

  Ca fytyre e vrazhde nuk vjen ere gjini femerore, po te kesh nje grua te tille behesh me kriminel dhe hajdut se ali baba, ligji i kompesimit beri punen e vet ne kete rast

 40. 100 usd says:

  Po ku ka turp kjo !

  Ushtaret e gardes kur Likja ishte kryeminister, i kishte gjet belaja per i cike gjume se kjo vinte i cike si vone ne shpi dhe qe mos bente zhurme hynte nga dritarja. 😛

  Tan Lepuri tregon se Monika ishte shume e dashuruar mbas parave, ndersa vete shoku Nano i ka thene zonjes Kryemadhi qe te beje ADN-ne per femijet e Ilirit.

 41. alushi says:

  Cfare race e ndyre,shif Nexhmijen Hoxhen,shif Tefta Camin,shif Leme Hysenin,motra e ish ministrit te shendetsise se Enver Hoxhes,shif Monika Kokmadhin,gra ms te poshtra ska njoft historia,ishalla u shofshin kjo pjelle e ndyre,vetem te keqija kemi pas prej tyne or ti.

 42. geno says:

  Kjo eshte pa cipe si njeri, kjo eshte edhe buce edhe nje super hajdute. Po ku i gjete miliardat e pasurite qe jeton ne super luks sheikesh, ti mos zgjebese vishje brek basme e haje vetem spinaq kur ishe studente???? Shporruni race e qelbur hajdutesh e kriminelesh, na plasi trapi per femijet e tyu pjelle kriminelsh, kur femijet tane jane viktimat e krimeve tuaja. Mallkuar qofshi brez pas brezi

 43. Heldi says:

  Kush eshte ky tranvestiti tek fotoja ??

 44. fshatari says:

  E nderuar zonje!Pyetja ime eshte:kur do ta befasoje ILIR META qytetarin shqiptar me romanin e tij?te gjithe po shkruajne pse jo edhe ai?materjal ka sa te duash!Biles une besoj se ka shume naive qe mezi po presin kete dite.E kemi pare me EDI RAMEN.

 45. banka says:

  se shpejti do kemi ne qarkullim 10.000lekshat e rinje me fytyren e ilir metes

 46. APOKALYPSIS says:

  Kjo do bej mire te ndjeke keshillat e atyre qe i duan te miren, e te mos shfaqet ne asnje media se eshte simboli i kulmit te shemtise njerezore, dicka mes mashkullit dhe burrit te fryte … MY GOOOD sa e shemtuar!!
  Lere gojen qe e ka plehere fare e i duhet qepur!!

 47. firenze says:

  ilir derrkuci pedagog? haaaaaaaaaaaaaaaa, po ai nuk ka lexuar as nje liber ne jeten e vet? pupuupupupup ca cmendurie, o ca nuk po degjojme nga atdheu une i mjere…….

 48. BARO CORROGJAFI says:

  EDHE ALI PASHE TEPELENES I GATUAN NE NJE DARKE 40 GJELLE,TE GJITHA ME PAK KUNGULL.EDHE SALA DUKET SE E KA PELQYR SHUME SUPEN ME KUNGULL,PRANDAJ U SHPREH SE KISHTE NGRENE DHE KISHTE PIRE NJE VERE TE SHIJSHME TEK ILIRI ( jo tek Monika). SA PER ATE QE ILIRI MUND TE BEHET NJE PEDAGOG SHUME I ZOTI TEK EKONOMIKU,KA SHUME TE DREJTE M O N A : ME MIRE SE AI NUK MUND TE JAPE ATJE LEKSIONE SE SI VIDHET THESARI I KERRABES, SE SI BEHET KORRUPSIPONI DHE SI VIDHET KY VEND SI SHQIPERIA .TANI MONIKA HODHI NJE RREZE SHPRESE SE ESHTE E GJALLE MIDIS VDEKURISH.

 49. rexha10 says:

  KA TE DREJTE MONIKA .
  MATEMATIKA E ILIRIT TE EKONOMIKU ESHTE:
  _ DY KORRNACKA ME BIRRA X 4 teca(CENTRALE PER PRODHIM ENERGJIE)=700,000 euro
  PER KETA PEDAGOGE KA NEVOJE SHOQERIJA SHQIPTARE.
  A NUKE JANE STUDENTET ATO QE PO DENONCOJNE PEDAGOGET SEPSE KERKUAN 3000euro per te marre nje provim ? KUSHEDI zonja MONIKA MENDON SE MUNDET TE KETE EDHE KETU NJE FUSHE TE VOGEL BIZNESI PER ILIRIN. DUHET ME I MARRE LEJE ministrit EQEREM TAFAJ,SE EDHE KY NUKE ESHTE PA ZE.

 50. Gazi says:

  Po ti vini re mire nga “qafa” duket tamam si burre…Hahahahha Monika bitch

 51. Ok Albert says:

  Ok Albert, po e filloj une: berisha, edvRama,meta, Jane 3 kampionet ne te treja bashke, dy prej te cileve edhe Rural-champions, kurse edvini champion ne perversitet tjeter, me qiri I man vjet, aferim!!

 52. Diti says:

  O Monida Kryemadhi sa na ke cuditur mbreme! na vinte turp nga vehtja se po humbisnim kohen kot me Ty. Boll na lodhiK/familjari jot.fole e fole per shume gjera edhe sa mikesha ka Rama edhe kete e kishe merak – me thashetheme merresh ti .PO na mallengjeve se vajza jote qau pse e ngacmuan ne shkolle per baban qe eshte ne gjyq…po mire ku i gjetet gjith ato para ju pa punuar -fare e ne kete moshe te re? po per ata femije jetim te 21 janarit e se djali nuk duroi dot dhimbjen e vdekjes se babait te tije qe ju i bete koke palare! e pse nuk po gjendeshin vrasesit, pse nuk fole .e na fole per rrush e kumbulla – mos dilni me qe te dy – Boll

 53. Horri i bulevardit says:

  Pare ke sa te duash, por me ket ftyr qe ke dal ktu, ste bojn dermon paret, ska doktor qe te merr ne dor me ta rrugullu at ftyr, tu ka bo dhjomi tamom si ato derrat e majm per mish qe rritshin kaurret anej ka Miloti.
  Monika Kryemadhi, tka ra lloto, baben e ke pas shef policie, xhajen shef policije per Tironen.
  Komplet familje spiunesh dhe kur meno se soji jot do me sjell demokraci, hapu tok dhe futu, kjo ka met.
  Ka gjet tenxherja kapakun, Kryemadhja o martu me Meten koklopen, nderthurje me te mire skena me gjet.
  Hafije, spiune, spajun, keto jane ato qe mund tju pershtaten ju si familje, se per paret qe keni von, so ndonji problem se keni me i nxjerr prej bythe.

 54. drita bashaj says:

  Po moj zonje e peshtire, te behet pedagog dhe t’ju mesoje studenteve cfare: formulen e shkaterrimit te vendit, te korrupsionit, mashtrimit dhe imoralitetit? Shqiptaret i kane mesuar ato pa vajtur ne shkolle. Kerkoi Berishes ta dergoje ambasador te krimit dhe poshtersise ne burgun shqiptar….Ka edhe guxim te hape gojen. Poshtersia, ligesia dhe injoranca e kesaj bande ka arritur Everestin! Shume shpejt do e shihni se kush do jete profesioni juaj i ardhshem….

 55. TELI DACI says:

  DEGJONI O MILET
  PO U HAP NDONJE UNIVERSITET
  EKONOMIK ALI BABA ME 40 HAJDUT
  ISGURT DO JET PEDAGOG PER
  LINJEN E KORUPSIONT
  I THON NJE LLAFI QE
  ;DI ,DI SA NJE DHI
  E NE SKRAPAR DHI KA

 56. raka says:

  Petagog Iliri?Skandaloze,Alarmante,pa nje dite pune ne jeten reale,pa firmosur kurre ne bordero;vetem deputet,k/minister,zv/kryeminister,u be miliarder!Po si mundet,i lindur i rritur ne fshatrat e Skraparit me grua te lindur e te rritur ne bodrumet e Shallvareve?A kane moral keta njeres?
  Po kush e humbi qe ta gjeje ky,mos e humbi Saliu?

  1. rere says:

   vendi ku ke lindur nuk ka rendesi as shkolla qe ke bere nuk ka rendesi rendesi ka sa di te ecesh perpara meta ka treguar qe eshte osigjeni per pd dhe ps po ste pelqu ty ik qiu

 57. aleks says:

  Po pra mi Monika, Lopa do japi lenden e KLEPTOLOGJISE(ose shkenca e zhllapjes dhe rrjepjes). Aman mi sa keq me vjen se qenkan lenduar ndjenjat e femijes tat! Pse mi keni ndjenja ju familjarisht? Mendoja se kishit vetem pare e dhjame…..

 58. Emigranti says:

  Shqiptar me falni qe po shkruaj keto fjale por ky eshte realiteti neve si popull nuk na e ka Cajun as Sala as Rama as Meta as Ramizi as Enveri as mehmeti as Zogu as Ismail Qemali as Fan Noli as vellezerit Frasheri as Skenderbeu as Greqia as Italia as Serbia as Rusia as Kina as Amerika asnjeri nuk na e ka Gabon por e kemi vete ne si popull sepse sa dime nga historite boterore te gjitha shtetet kur kane nderruar sisteme apo qeveri me dhune ose ka passer revolucion (URSS,France,etj) ose ka pasur lufte civile (Amerike,Greqi,Libi,) etj se shembujt Jane te shumte she ne te gjitha keto vende ka pasur qindra,mijera,miliona te vdekur dhe ne shumicen e rasteve Mbreterit apo Presidentet apo Kryeministrat apo Diktatoret kane mbetur te vrare ose vdekur ose kane perfunduar neper burgje ndersa ne shqiperi na vodhi na shiti na vrau Zogu,Enveri,Ramizi,Saliu,Fatosi,Iliri e plot emra qe nuk kane fund (nuk mund ti shkruaj te gjithe se nuk mbaroj dot per 1 vit se shkruajturi) na kane vrare Turqit,Greket,Italianet,Serbet etjere!!!!! Pra si neve ne Shqiperi asnjehere nuk kemi bere revolucion asnjehere nuk kemi bere lufte civile asnjeri nga keta hajdute kriminele maskarenj nuk ka pesuar asgje por vetem se kane Ikur nga karrigia dhe kane vene femijet,nipcet,kushurinjte e tyre ne karrige dhe jane po te njejtet fytyra,po te njejtit qelbesira,po te njejtit kriminele,po te njejtit hajdute . Ku ka Turpin me te madh per ne si popull qe jemi spiunaqe nga koha e Zogut,Enverit,Sales jemi ne si popull qe spiunonim vellai vellane qe ne kohe te Skenderbeut, ne kohen e Ali pashes, ne kohen e Zogut ne kohen e Enverit ne kohen e Saliut ne kohen e Fatosit e deri me sot dhe kame frike se keshtu do te vazhdojme edhe 1000000000 vjet si nuk u beme njehere burra qe te luftojme si trima por gjithmone si legena si hajduter si ne 97 qe duhej te kishim bere lufte civile ti kishim vrare nga Sala e Fatosi etj por ja ku jane prape Sala ne pushtet qe na vrau,na preu na vodhi na plackiti qe nuk eshte gje tjeter vecse nje cope idjot qe as di te flasi shqipen mire e Jo me te komandoj nje shtet. Prandaj Shqiptar nuk na e ka fajin njeri por e kemi ne si popull sepse jemi popull budalla popull legen popull frikacak ne I kemi inat Grekerit por Greket kane luftuar me Turqit ,Italianet,Gjermanet, Kane bere lufte civile dhe papadhopulos dhe njerezit e tij vdiqen burgjeve ne I kemi inat Serbet por Serbet Jane te paret qe luftuan Turkun dhe fituan pavaresine luftuan gjermanin austriakun etj kurse ne u beme Miq me Turqit,Italianet,Serbet,Greket u beme Myslimane dhe tani me Salen me shume ka Xhamia ne Shqiperi sesa dyqane buke. Edhe njehere te me falni per keto qe shkruajta se do rhino qe nuk jam Shqiptar por jam Shqiptar por kjo eshte e verteta une kam ikur nga shqiperia qysh ne moshen 17 vjece dhe nuk jam kthyer me ne Shqiperi per 22 vjet sepse ai shtet ai pushtet ata politikane ata hajduter ata kriminela ata idiota ata shpirt ligesht ata maskarenje dhe I pari eshte Enveri,Ramizi,Saliu I cili eshte maskarai hajduti krimineli I poshtri me I mash qe ka njohur kombi Shqiptar kush me kupton e falenderoj kush nuk me kupton do ti lutesha te lexonte historine dhe mbasi te kete mbajtur shenime te me kritikoje ju faleminderit.

 59. ferdije says:

  ilir meta me koti qe kapar qo bot sa me edi
  sa me berishen populli se beson me?????????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82123
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82123
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34801
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34801
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 24835
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 24835
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X