Ja kush janë vithet më të bukura në botë (FOTO) | Gazeta Tema
 

Ja kush janë vithet më të bukura në botë (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Fundshpina e saj është më e fotografuara në botë dhe kjo, jo pa qëllim, pasi vithet e Kim Kardashian janë më të dëshiruarat në botë. Ky përfundim është arritur nga një sondazh i Zoo Magazine, pjesëmarrësit e të cilit janë shprehur se vithet e Kim janë më të bukurat dhe më tërheqëset në botë. Kim ka lënë pas emra të tillë si Rihanna, Scarlet Johansson, Pixie Lott etj.

“Vithet e Kim janë të njohura në të gjithë botën, kështu që e meriton këtë çmim”, ka thënë drejtori i revistës, Damien McSorley. Sondazhi tregon gjithashtu se tashmë ka rënë miti që femrat elegante pëlqehen më shumë, duke qenë se vithet e Kim nuk janë edhe aq elegante.

34 Pergjigje per Ja kush janë vithet më të bukura në botë (FOTO)

 1. salistalin  --  8 Shkurt, 2012 në 1:24 pm

  Jo mer jo, Kardashiania eshte bere si teto Sofka me ate rrote bythe qe terheq nga mbrapa.

  Përgjigjjuni

  • Taqo Dhemballa  --  8 Shkurt, 2012 në 8:46 pm

   Moj Stalinke, mos ke ngaterruar porten bre djalke ? E paske lene shtatezane po kur do pjelle se po e pret Taqkua.

   Përgjigjjuni

   • salistalin  --  8 Shkurt, 2012 në 10:33 pm

    hahahaha, jo bre Taqke, e kam ca larg bre se ta kisha afer ja terezitja mire.
    Pastaj ce kjo shtatezane bre, Kardashja seshte para po mbrapa me rimorqo

    Përgjigjjuni

    • Taqo Dhemballa  --  8 Shkurt, 2012 në 10:41 pm

     Po prandazaj u habit Taqkua dhe te pyeti MOS ke ngatarruar porten, bre djalke. hahahaha

     Përgjigjjuni

     • salistalin  --  9 Shkurt, 2012 në 9:12 am

      Edehpzez bin lahversum je bre Taqke

      Përgjigjjuni

 2. Hakardashian  --  8 Shkurt, 2012 në 1:31 pm

  po debile grua, vetem prapanicat nxjerr ne foto!

  Përgjigjjuni

 3. lola  --  8 Shkurt, 2012 në 2:00 pm

  Aman se kjo lloj by the na ka ardh ne maje te hundes, kudo, ne Shqiperi. Dava by the kooperativisteje. Thjesht i perdor dikush qe ka mundesi t’i “promovoje” celulitin qe e paska si djathe kackavall baxhoje.

  Përgjigjjuni

  • tirona ime  --  8 Shkurt, 2012 në 3:17 pm

   ti flet per veten,apo per kte kukllen ktu,,

   Përgjigjjuni

   • Joni  --  8 Shkurt, 2012 në 5:45 pm

    Loles i merr te keqen kjo o tirona se kjo eshte “kukull” celuliti qe e kane perdor te gjithe, s’vlen dy leke me gjithe ate valixhen e importume qe ka…

    Përgjigjjuni

 4. Tronci Lugano  --  8 Shkurt, 2012 në 2:12 pm

  beso
  Duke pare qe je lodhur me statistikat e Shqiperise Tema mendoj per ty.Pak relax
  pershendetje

  Përgjigjjuni

  • beso  --  8 Shkurt, 2012 në 4:01 pm

   tironci,une them qe ajo fytyren e ka me te bukur se b..tha,por fotoreporteret s’qenkan ne nje mendje me mua.Pershendetje

   Përgjigjjuni

  • Kanina  --  8 Shkurt, 2012 në 4:24 pm

   Tironco,

   thuaj c`te duash, por une do te preferoja me mire b…ythen e rrumbullakosur te Kimit, sesa te shkoja ushtar ne Afganistan….Po e pata gabim me korrigjoni. Tung

   Përgjigjjuni

   • beso  --  8 Shkurt, 2012 në 6:24 pm

    une do shkoja nje jave ushtar ne afganistan per ti bere Kimit ca foto me..profesionale.

    Përgjigjjuni

    • Kanina  --  8 Shkurt, 2012 në 9:09 pm

     Beso
     ashtu qofte, por se mos te hash pataten ne AfganistAN DHE FOTOT I BEJNE TE TJERET PASTAJ…HAHAHAHAH.
     Pershendetje

     Përgjigjjuni

     • beso  --  8 Shkurt, 2012 në 11:17 pm

      po erdhi kimi ne afganistan mullahet bejne armepushim,se kimi i ka bombat pa djegore.Ej,kanina,afganet jane rrace shume e bukur,si burrat dhe grate,po fati i ka denuar me luftera.

      Përgjigjjuni

 5. muco agai  --  8 Shkurt, 2012 në 2:19 pm

  Rrofsh o bir se na kenaqe, me gjoks, shale edhe mollaqe

  Përgjigjjuni

 6. tirona ime  --  8 Shkurt, 2012 në 2:59 pm

  kto bythe i vlerson ,,,,bleta ne maje te malit,,ktu ke tema,ca miza ne bythe te kalit

  Përgjigjjuni

 7. durresstar  --  8 Shkurt, 2012 në 3:13 pm

  po prandaj po te them mi lola,,,nxirri ti te tujat

  i mer dhe aishen prej saukut!!

  Përgjigjjuni

 8. Argita_B  --  8 Shkurt, 2012 në 3:22 pm

  Eshte e pamundur qe mos te shohim nje foto apo artikull pet kete Kardashian ne çdo dy dite!
  Kjo eshte si puna e Paris Hilton, qe asnje se di se me ça merret, po e shohim veç ne foto apo televizor!!
  Keta jane njerez qe vetem bejne fresk gjithe diten dhe asgje tjeter!
  Ndonje gazetar apo redaktor ke Tema duhet te ket ren ne dashni me ket goc, perndryshe, ska si te jet ndryshe :)

  Përgjigjjuni

 9. agjenti  --  8 Shkurt, 2012 në 3:30 pm

  dikend e njeva tue thane se jozefina i ka apo ika pas njekshtu
  por mue me duket se ja kan ba draas tan aj puntuer tue punua.kardashjanes ka koh kur te hin ne pun gjan puntor bodh pa pages.

  Përgjigjjuni

 10. Artur  --  8 Shkurt, 2012 në 3:39 pm

  Fundshpinën më të bukur në botë e ka KEYRA AGUSTINA……..

  Përgjigjjuni

 11. lola  --  8 Shkurt, 2012 në 3:49 pm

  O katnare ky trup as i afrohet prerjes se arte (golden rate). Fryni syte dhe shfryni faqet :P:P:P:P:P:P:P

  Përgjigjjuni

 12. lola  --  8 Shkurt, 2012 në 3:51 pm

  Kullosni syte o trudeformuar
  http://640pixels.com/inspiration/30-most-beautiful-women-in-the-world.aspx

  Përgjigjjuni

  • durresstar  --  8 Shkurt, 2012 në 4:25 pm

   lola te bukura jane,,po ti ku je???

   Përgjigjjuni

  • salistalin  --  8 Shkurt, 2012 në 4:56 pm

   Ti rrofsh o LOLA qe na dergove linkun po nuk po shikoj ndonje gje konkrete ketu. Ke ndonje link ku ka me shume transparence ?

   Përgjigjjuni

  • gallata  --  9 Shkurt, 2012 në 5:46 am

   Rrofsh o Lola na kenaqe syte !-Me pak e bukura ketu eshte Aniston .

   Përgjigjjuni

 13. fuck all  --  8 Shkurt, 2012 në 5:08 pm

  Kta thone kshu se si kane pare te miat. hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah, kjo vetem surratin ka te bukur se trupin e ka si borbardha dhe 7 xhuxhmaxhuxhet me ndryshimin se kjo hyn tek xhuxhmaxhuxhet.

  Përgjigjjuni

 14. brigada 8s  --  8 Shkurt, 2012 në 6:07 pm

  Mos Lola! Pse na i bere kete te keqe? Apo ti fusim nga nje shpulle ketyre tezeve qe kemi dashnore ketu?

  Përgjigjjuni

 15. paul  --  8 Shkurt, 2012 në 7:03 pm

  Per mua bythe ka vetm Gjini i portokallise.

  Përgjigjjuni

  • Xh Tmeja  --  8 Shkurt, 2012 në 7:50 pm

   Ja ke fut kot fare lol ,ku ka Boeth si ato te regjizorit te portokallis cere thu mo !

   Përgjigjjuni

 16. Agron Bisha  --  8 Shkurt, 2012 në 10:02 pm

  Kur i thane KIMIT qe gazetaret po merren me bythen tende AJO u pergjigj sprish pune le te hane nje cope BUKE prej bythes sime.

  Përgjigjjuni

 17. dritani  --  8 Shkurt, 2012 në 10:35 pm

  Nga keto bythe vihet ne pikepyetje shprehja “No brain no gain”.

  Përgjigjjuni

 18. miri suedi  --  9 Shkurt, 2012 në 12:10 pm

  ti kepusesh nje gelboqe ne grope te by… pastaj ti futesh koken e macokut.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *