Nuk i mjaftojnë burri dhe i dashuri, kërkon edhe qen | Gazeta Tema
 

Nuk i mjaftojnë burri dhe i dashuri, kërkon edhe qen

Postuar në: Lifestyle |

Një bashkëshort, gruaja e tij dhe i dashuri i saj janë arrestuar nga policia në SHBA pasi kishin përdorur faqen Craigslist për të gjetur një qen që të bënte seks me gruan.

Shane Walker, që punon si stjuardes, dhe gruaja e tij fotografe, Sarah Dae, të cilët thonë se janë të angazhuar në një martesë të hapur, u arrestuan pas një operacioni policor.

Çifti dhe i dashuri i saj, Robert Aucker, u kapën në flagrancë ndërsa ishin nisur për në fermën ku gruaja do bënte seks me qenin, kurse ata do shikonin.

Personi që ofroi qenin për seks lajmëroi policinë dhe në vend të tij shkoi një detektiv. Dy burrat i thanë policit të maskuar se edhe ai mund të merrte pjesë në këto seanca seksuale të çuditshme.

Sherifi i zonës, që njihet edhe si ndër më të ashprit në SHBA, tha se do kërkojë të rreptësohen më shumë ligjet për të tilla kafshëri.

Sarah Dae

Shane Walker

Robert Aucker

34 Pergjigje per Nuk i mjaftojnë burri dhe i dashuri, kërkon edhe qen

 1. Mr. Crowley  --  1 Mars, 2012 në 2:03 pm

  Hahahahah kjo qenka e madhe.

  Perfundimisht bota eshte drejt fundit.

  Përgjigjjuni

  • troy  --  1 Mars, 2012 në 4:08 pm

   Ky qeni fytyre perversi paska!!!

   Përgjigjjuni

 2. Aqifi  --  1 Mars, 2012 në 2:07 pm

  Paska dashur te shkoje ne fis e shkreta grua, te behet nje buçe e vertete…

  Po dhe ky i shoqi goxha burre paska qene…

  Përgjigjjuni

  • Edi  --  1 Mars, 2012 në 2:27 pm

   “Sherifi i zonës, që njihet edhe si ndër më të ashprit në SHBA, tha se do kërkojë të rreptësohen më shumë ligjet për të tilla kafshëri.”

   Une se kuptoj se si mund te quhet “kafsheri” kur njerezit shkojne dhe kapin kafshet, perdhunojne njerezit qente dhe quhet kafsheri????? :@:@:@
   Duhet te quhet “Njerzeri” se njerezit jane qeniet me perverse dhe me te ndyra qe ekzistojne!!!

   Përgjigjjuni

 3. Fatmir  --  1 Mars, 2012 në 2:22 pm

  Se ka fajin burri, qe shkerdhehen me qente, te c’mendura si puna e kesaj!

  Përgjigjjuni

 4. Horri i bulevardit  --  1 Mars, 2012 në 2:40 pm

  Mbo pershtypje qeni, se rru fare, tani qe ata impotentet do shkojn mren, qeni ka per tja knu kongen Sares i vetem.

  Përgjigjjuni

  • Aqifi  --  1 Mars, 2012 në 3:06 pm

   Ne fakt qeni duket me i bukuri nga te tre meshkujt. S’ka pas faj Sara qe ka zgjedh qenin…

   Përgjigjjuni

 5. Kanina  --  1 Mars, 2012 në 2:46 pm

  Keta jane perverse te semure….

  Përgjigjjuni

 6. Kaktusi  --  1 Mars, 2012 në 2:46 pm

  E shikoj qe ti e e dashke me gjemba, se sade mish nuk te pelqeka ty!
  Ca kohe ka ardhur, edhe qente nuk po gjejne derman.
  Demshperblim qenit shpejt!

  Përgjigjjuni

 7. ismeti  --  1 Mars, 2012 në 3:14 pm

  ksi qenusha ka merak sala se jav lshon depudetve te pd ata edhe ashtu nuk guzojn te hapin gojen

  Përgjigjjuni

 8. APOKALYPSIS  --  1 Mars, 2012 në 3:16 pm

  Ha ha ha sa i lumtur duket qeni, jo vetem qe palloi per qejf, po shikoni kur te marre dhe demshperblim per abuzimini seksual qe i eshte bere ….

  Eshte mese fakt tashme, qe cmendimet i kane zbrazur e leshuar kta anromale neper rruge…

  Sikur te kish mundesi te kalonte nje re zhdukese e te shfarroste cdo lloj qenie te tille, bota do ishte me e bukur ….

  Përgjigjjuni

 9. BERISHA LARGOHU.  --  1 Mars, 2012 në 3:29 pm

  Ky eshte llum i papare ne kete planet, keto persona duhet te vriten pa gjygje.

  Përgjigjjuni

  • suzana  --  1 Mars, 2012 në 10:31 pm

   Taqo mos u beni ipokrit dhe mos pretendoni sikur s’do ta benit nje gje te tille!

   Përgjigjjuni

   • Taqo Dhemballa  --  2 Mars, 2012 në 10:23 am

    Po nuk te ben gje qeni Taqos ty moj Suzke. Ariu thuaj, ai te kenaq ty. haa

    Përgjigjjuni

   • suzana (Kosove)  --  2 Mars, 2012 në 10:41 am

    Tema online, qfare kuptimi ka e-maili me “fusnote”, apo i detyrueshem, kur ju vete si Gazete nuk ju permbaheni rregullave?

    Përgjigjjuni

 10. adrian  --  1 Mars, 2012 në 3:38 pm

  origjina kreke ma merr mendja se i paskan qejf leshatore qenin si priftat greke gay…hahaha

  Përgjigjjuni

 11. durresstar  --  1 Mars, 2012 në 3:42 pm

  hajde taqke,,,tani qe gjetem qenin,mos e hum rastin!!
  haahaaaaaa

  Përgjigjjuni

 12. Dean  --  1 Mars, 2012 në 4:18 pm

  Po qenin a e kan arestu??????????

  Përgjigjjuni

 13. GENTI  --  1 Mars, 2012 në 4:52 pm

  hahaaaa e bre TAQKO po me qenin do benje sex ah te kapen tani ju Grekerit edhe me GOMARIN veni de bravo siga siga

  Përgjigjjuni

 14. analist  --  1 Mars, 2012 në 4:57 pm

  Kjo eshte demokracia o njerez,ka lezet,demokraci amerikane i thone kesaj e jo injorance.Kjo demokraci po eksportohet dhe ne vendet qe Amerika detyrohet ti pushtoje dmth ti cliroje nga regjimet diktatoriale dhe tu sjelle lirine,demokracine si dhe ndonje qen per seks….

  Përgjigjjuni

  • elinor  --  1 Mars, 2012 në 7:41 pm

   Analesho; amerikane ishte edhe ai qe i denoncoi edhe ai qe i arrestoi. Edhe ata qe do t’i gjykojne amerikane do te jene. Nuk ka lidhje me demokracine amerikane kjo. Njerez te semure ka kudo – edhe ne vendet arabe. Tjeter se nuk merret vesh cfare ndodh ne ato vende se nuk guxon kush t’i publikoje perversitetet e shumta qe ndodhin edhe ne boten tende te dashur myslimane.

   Përgjigjjuni

   • net  --  1 Mars, 2012 në 10:44 pm

    o rob,

    eshte vertet se kudo ka njerez te prishur por kur bene raportet 99% andej nga ana juaj jan te tille,kurse 1% prej nesh :))

    Përgjigjjuni

 15. Genti35  --  1 Mars, 2012 në 5:03 pm

  Sa inat me vjen, qe jane lane ngref qenit.

  Përgjigjjuni

  • Shtegtari  --  1 Mars, 2012 në 5:36 pm

   Bravo Gent 35, ky eshte koment; i lezetshem, shume konçiz dhe kuptimplote.
   Njerzit e kesaj bote te degjeneruar po behen me keq se kafshet se veç instikteve te kafsheve kane plus edhe djallezine, poshtersine e pabesine qe kafshet nuk i kane.
   Keshtu si po vene punet, me kete rruge drejt fundit qe po merr kjo bote e degjeneraur, ke hak qe te vjen keq per qenin; eshte kafshe besnike, i gatshem edhe te flijohet per te zotin; gjynah qe smund ta shprehe me fjale kete fisnikeri, qe po behet gjithmone e me e rralle tek njerzit.

   Përgjigjjuni

 16. Erald  --  1 Mars, 2012 në 5:35 pm

  Une per veti kam jetuar 11 vite ne Europe dhe tani jetoj ne Shqiperi. E di realitetin Europjane. Per te gjithe ju qe terboheni 100% mbase integrimeve Europjane perverse shkofshi dhe u pallofshi shendosh e mire me kete kulture dhe jete te avancuar.

  Përgjigjjuni

 17. plaku  --  1 Mars, 2012 në 6:51 pm

  Jane njerez te semure. Kam degjuar se ka edhe njerez qe ju vjen orgazma kur bejne seks me kufoma njerezish.Kur isha ne Itali kisha nje shok italjan i cili, ishte indinjuar nga fakti qe, nje italjan tjeter i tha se ai dhe gruaja e tij e paguanin ne se, ai bente sekse me gruan dhe burri shifte. Nje shoqe zvicerjane e gruas sime i tregoi se, nje doktor i spitalit shkonte tek prostitutat qe, ato ti pregatisnin nje ushqim si per qente, ta lidhnin doktorin lakuriq me zinxhir, ta godisnin me kamxhik dhe ta detyronin te hante ushqimin e qenit. Vetem keshtu ai kishte orgazme dhe paguante. Nuk di se cfare te them. Mos valle jane semundje psiqike? A duhet denuar dikush sepe ai eshte i semure dhe nuk detyron njeri me force te plotesoje ekseset e tija seksuale. Eshte tjeter pune ne se ai, kerkon te plotesoje ekseset e tija seksuale me force duke mos respektuar te drejten e tjetrit per te thene jo. E di se, do kritikohem per mendimet e mija nje cike ultra liberale. Pra ne se, nje njeri ploteson eksceset e tija seksuale dhe tjetri i pranon, ………………….Kuptohet qe njerez te tille nuk do te doja kurre te ishin ne rethin e te njohurve te familjes sime. Por ama qe ti vrasesh sepse jane te semure dhe kane ekscese seksuale me duket nje cike…….

  Përgjigjjuni

 18. bora  --  1 Mars, 2012 në 7:40 pm

  Po te ishte ne shqiperi ai qeni mund te denohet se shkon me prostituta.

  Përgjigjjuni

 19. sillo  --  1 Mars, 2012 në 7:59 pm

  Plaku pas ke ikur per l… keta jane te semure mendore dhe duhen indentifikuar per tu kuruar pa demtuar ,shoqerine,jane te papergjegjshem por ne cdo moment behen te rrezikshem,shume vite me pare shikoja ne nje film si nje djale i ri dashuroj nje vajze qe kish vdekur e re ne aksident vetem nga fotografia tek guri i varrit,ishte plot fantazi si film kur ai enderonte sikur ish bashke me te cdo nate ne varr, por fundiish tragjik per te dhe per familjen e tij,vdekja ish me embel se jeta dhe zhduku familjen dhe veten.

  Përgjigjjuni

 20. Guxhua  --  1 Mars, 2012 në 8:11 pm

  Ky veprim ka dy kuptime. E para ajo ka dashur te tregoje qe eshte BUCE. E dyta ajo duhej tja ngrefte nje gomari dhe burri ta mbante deri sa ti hynte i teri.

  Përgjigjjuni

 21. kozel  --  1 Mars, 2012 në 8:18 pm

  po ti qenke plak i rrjedhur! hahahahaha jo mo jo se bej shaka si kush ka mendimin e vet ,por mua nuk do me pelqenin keto anomali.

  Përgjigjjuni

 22. Gjethi i thate  --  1 Mars, 2012 në 10:47 pm

  Këto janë shënjat e shkatërimit të botës në 21.12.2012.Vetëm se mayat nuk mund të mendonin që qentë do të bënin jetë “njerëzore”

  Përgjigjjuni

 23. net  --  1 Mars, 2012 në 10:47 pm

  cdo njeri qe ule veten ne kete lloj menyre nuk eshte se jan te semure po jan imoral dhe te prishur deri aty ku ska me…

  plakuuuuuuuuuu, hi dore duke mbrojtur njerzit e prishur

  NUK JANE TE SEMURE, por jan mese te vetedijshem per ate qe bejne.
  kjo nuk eshte semundje por eshte imoralitet qe nuk vjen ne nje dite por me kalimin e kohes duke bere mekate cdo dite e cdo nate njeriu ulet dhe ulet edhe me shum se kafsha…

  te lutem mjaft me iden se jan njerez te semure, po te jete nevoje jan me te zgjuar se une e se ti, por keshtu jan katandisur nga imoraliteti i pa kufi.

  Përgjigjjuni

 24. populli  --  2 Mars, 2012 në 2:05 am

  plaku, nje “shoqe” e gruas ?! tani e kuptoj pse ishe aq entuziast per legalizimine prostitucionit ne shqiperi.

  me vjen keq per ato mbesat e tua.

  Përgjigjjuni

 25. hasan beu  --  2 Mars, 2012 në 12:17 pm

  a ka vend edhe per gomarin tim?

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *