#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTO LAJM: Hajde të ta puth atë grusht!

Mjafton një njeri për të ndezur gjërat. Ndodhi kështu edhe në Tunizi, kur një person nxiti Pranverën Arabe. Këto ditë në Shqipëri flitet vetëm për një person. Quhet Gjergj Ndreca dhe ka trazuar një shoqëri të fjetur, duke u zotuar se do godasë zyrtarët më të lartë. Policia e gjurmon, e arreston, e pyet dhe e lëshon. Ndreca i ka shqyer maskën kësaj qeverie dhe këtij kryeministri që mban peng shqiptarët në varfëri e mizerje për 22 vite. Në këtë foto shihet Gjergj Ndreca, i cili sapo është liruar nga komisariati. Dhjetëra të përndjekur e kanë rrethuar menjëherë. Ndërkohë që Destani nga Devolli i Korçës, nipi i ish të burgosurit politik me 43 vite, Sami Dangëllisë, sapo e pa Ndrecën i kërkoi që ta bënte dorën grusht dhe më pas i kërkoi leje për ta puthur.

31 komente në “FOTO LAJM: Hajde të ta puth atë grusht!”

 1. Rolandi nga Devolli says:

  O Gjergj , pergezime per inisiativen Tuaj . , por , kujdes , ai qe po te puth doren eshte nga ata …., prandaj , te lutem , lajini duart me uje te bollshem e detergjent te forte

  1. Vlora says:

   te lumte ajo dore dhe u pasofte nga te tjere grushta…………

   edhe un e puth ate grusht.

   1. Ramy says:

    Ky qeka kamunist. Po a nuk eshte turp me godit te zgjedhurit e Doktorit?

  2. shkelzen nano says:

   E njoh Gjergjin e Ndrecave,edhe pse ka ba joshu burg afro 8 vjet i ka ik truni se Belthel ika vjedh 2 milione dollare gure nga tokat e tij me ndertue rrugen e bac sales. Gjergji duhet rujt me roje se ka me e vra noj kopil nomeklature. E kam pa ne Fokus se si ka fol per spiune e sigurimit xheosefina e cil paska shkue ne itali me t fejumin ne itin 1987 dhe ka takua per llogari te sigrimit njerun e sigurimit ne vatikan

  3. fortim says:

   Roland ti vetem nga Devolli nuk je.Je nga VICIDOLI ndoshta ,bile meqe eshte ai krimineli andej shume si ty u pelqen edhe Vicidoli per te banuar
   por kurre nuk mund ti besh moral te burgosurve politike ti dhe ai qe ngrofej ne nje oxhak me Enver Hoxhen ne kohen kur Z.Ndreca vuante denim pa bere faj.TURP O NJEREZ TE MALLKUM SI PUNA JOTE.

 2. ina says:

  eshte shume njereozr reagimi i ketij njeriu-hero i vuajtjeve ne Shqiperi. Une kam respekt per keta njerez dhe bashkohem me veprimet e tij.

 3. kola@aol.com says:

  Ashtu si gjergji duhet te bejne te gjithe te ish te perndjekurit sidomos ata qe jane ne moshe te vjeter dhe skane chumbin. te dalin en rruge dhe te shajne dhe godasin me veze dhe mut deputetet dhe ministrat. fudnja nuk do humbin me shume se ckane humbur

  1. M says:

   S’ka pse i puth grushtin por bashkoje grushtin me te..

 4. barbara says:

  Paska akoma burra shqipja ,zoti te te shtofte jeten o Gergj, emeri qe i dha lavdine ketij kombi.

 5. gjimi says:

  per mendimin tim nuk ke nevoje ti puthni doren por te bashkoheni te gjithe bashke e ti drejtoheni parlamentit mbase keshtu mund te fitoni te drejtat tuaja sepse nuk keni qfare te humbni me shume se qkeni humbur.

 6. amerikani says:

  GRANDE GJERGJ,,JE I MADH….DO MBETESH NE HISTORI SI NGA TE PAKTET BURRA SHQIPTAR TRIMA E BURRERI..

 7. Shefqet Cela says:

  E rendesishme eshte qe ata e kane kuptuar, me ne fund, se ky rregjim i Berishes, eshte vazhdim i rregjimit te meparshem nga pikpamja e thelbit. Ne fakt eshte pjella me e keqe e asaj diktature. Ndersa ajo ushtronte diktaturen e shtresave te varfera, kjo ushtron diktaturen e familjes, grupit mafjoz te kontrolluar nga Saliu dhe interesave te huaja nepermjet agjentit te tyre Sali Berisha dhe lukunise qe e rrethon.
  Nga pikpamja e formes eshte veshur me petkun demokracise false dhe diktatures se kamufluar. Forca levizese eshte propaganda populiste, terrori fizik dhe ekonomik.
  I LUMTE NDRECES QE REVOLTOHET PER BEMAT E TYRE!

 8. tomori i beratit says:

  I duhet edhe Shqiperis nje NJERI SIMBOL qe ka vuajtur neper burgje dhe sot per te jetuar ka VETEM GRUSHTIN E TIJ KUNDER PADREJTESIS.Urimet e jete te gjat ketij HEROI.

 9. racionali says:

  Sic duket vetem Gjergjat ,mbas atij ta Kastriotit vjen dhe Gjergj Ndreca.Respektet e mija zoti Gjergj, per te gjthe aktivitetin dhe vuajtjet tuaja.Historia kurre nuk harrohet dhe shtremberohet.

 10. LORA says:

  Hajde eunuk hajde!Ne vend qe te bashkoje grushtin me ate te zotit Ndreca ja puth si te ishte “kumbari” i nje klani mafioz.

 11. pali prej Sh'Pali says:

  Gjergjit ,jo me i puthe grushtin publikisht,se “nji puthje e tille na e pat cue dhe Zotin tone ne Kryq”,por grusht bashkuem per rreth Gjergjit dhe shokeve te Tij te mashtruem dhe te rrejtun tash 20 vjet!
  Kete duhet te bajne sot ato qi duen me shpetue prej skamjes dhe diktatures komuniste, femijet e Gjergjit dhe te tyret!

 12. iluministi says:

  Je
  per tu marre shembull Gjergj..je i vetmi njeri me bole ne shqipri

 13. DRITANI says:

  0, si nuk kam një grusht të fortë
  t’i bij mu në zemër malit që s’bëzanë,
  ta dij dhe ai se ç’domethanë i dobët –
  n’agoni të përdihet si vigan i vramë.

  Unë lugat si hij’ e trazueme,
  trashigimtar i vuejtjes dhe i durimit,
  endem mbi bark të malit me ujën e zgjueme
  dhe me klithma të pakënaqura t’instinktit.

  Mali hesht. Edhe pse përditë
  mbi lëkurë të tij, në lojë varrimtare,
  kërkoj me gjetë një kafshatë ma të mirë…
  Por më rren shaka, shpresa gënjeshtare.

  Mali hesht, dhe në heshtje qesh.
  E unë vuej, dhe në vuejtje vdes.
  Po unë, kur? heu! kur kam për t’u qesh?
  Apo ndoshta duhet ma parë të vdes?

  0, si nuk kam një grusht të fuqishëm!
  Malit, që hesht, mu në zemër me ia njesh!
  Ta shof si dridhet nga grusht’ i paligjshëm…
  E unë të kënaqem, të kënaqem tu’ u qesh.

  O GJERGJE MJAFTON GRUSHTI YT I PARE QE TE FILLOJ DEBIMIT I I POST-ENVERSTEVE NE FUQI.

 14. sokol says:

  Tema ju lutem informoni pak kush eshte ky tipi qe ka ngren grushtin.

 15. E.h says:

  Respekte!!!!!!!!!!!!

 16. Qitesi says:

  Ja veprimi e aksioni Opozitar,te lumte ndreca je i vecante per nga reagimi dhe kurajua ndaj ketij regjimi FASHIST.

 17. gjergji says:

  me vjen mire qe ndodhi.

  shqiptaret priten nga gjyqtaret…………

  i thone gjergjit bjeri…….

  a do t,ju vije valle ?

 18. TIRONCI I VJETER says:

  O Ndrece grrushti tu bofte varre ene po deshe jena gati me u bashku me ty per te dhone grrushta me te vorta se se bashku bohet ene grrushti me i forte.

 19. liria says:

  liria nuk vjen nga individe nuk ka ndodhur asnjehere.

 20. Edison says:

  Te lumte dora !

 21. Shqiponja says:

  Shqiptaret duhet te jene te gjithe Ndrece; dhe sot; Neser eshte shumvone. Jo vetem Ndreca por te gjithe ne nuk kemi cfare te humbim me shume se kemi humbur. Ndrec te lutem na prij, fitorja eshte e jona.

 22. armend says:

  Duke lexuar komentet po kuotoj se një pjese të popullit i pëlqen dhuna. Atëherë, pse ti vemë faj regjimit të E. Hoxhës që e dhunoj duke e futur në burg?

 23. someone says:

  Bravo o Gjergj Ndreca, e ke bo si burrat! Jo si ne qe mcifemi pas kompjuterave!

 24. noreqwt8 says:

  Thanks a mountains for providing individuals with a extremely superb moment to know articles and blog posts from this placement. It is often exceedingly ideal and complete of a lot of jollity as a service to me and my office peers to affect your network orientation actually three times a week to learn the latest issues you entertain got. And definitely, I’m so at all times fascinated with the great principles you concede. Selected 1 points in this post are starkly the most useful we have had.

  VimaxPenis EnlargementVimaxVigRX Plus

 25. Pharmk434 says:

  Hello! dkedfbk interesting dkedfbk site! I’m really like it! Very, very dkedfbk good!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82279
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82279
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34820
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34820
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X