#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Kjo është ora më e shtrenjtë në botë

Një prodhues orash nga Zvicra zbuloi sot atë që mund të quhet pa frikë ora më e shtrenjtë në botë.

Ora e re e Hublot kushton 5 milion dollarë dhe është punuar me ar të bardhë dhe është veshur me diamante.

Në total ka 1292 diamante dhe gjashtë prej tyre janë më shumë se tre karatë. Kompania Hublot, në pronësi të gjigandit francez të luksit LVMH, thotë se për të përgatitur këtë orë kanë punuar për 14 muaj 17 njerëz.

Hublot, që i shet zakonisht orat me një çmim prej 24 mijë dollarë, do e prezantojë këtë xhevahir në një panair bizhuterish.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22614
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22614
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X