mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Festë e çmendur për 8 marsin në Tiranë (FOTO)

Panorama Plus ka publikuar sot disa foto nga festimet e 8 marsit në Tiranë, në klubin Mumja. Në festë performuan tre striptistë të ardhur nga Londra, një balerinë femër dhe dy djem, njëri prej tyre me ngjyrë. Deri në orën 12:00, ata kanë performuar duke kaluar çdo limit, ndërsa kanë marrë në pistë femrat dhe kanë bërë lojëra seksuale me to.

104 komente në “Festë e çmendur për 8 marsin në Tiranë (FOTO)”

 1. Labi Vlore says:

  Lakuriq me gjethe fiku.Do jete skandalizuar Saliu.Do te urdheroje nje ekip hetuesish te partise se vjeter komuniste,qe te zbuloje se kush na i ka sjelle keta diversante Londineze qe po shkaterrojne shpirtin dhe nderin e kombit.Agjitacion e Propagande.Perhapje e shthurjes Anglo-Amerikane ne vendin e vlerave te Shqiponjave.Vidh,vrit,plagos,rrih,poshtero,varferi e tejskajshme per popullin nuk jane skandale per vendin e Shqipeve,por keto maskarralleqe te padurushme.

  1. Aishja prej Sauku says:

   Si pas vendit bohet dhe kuvendi moj gra.Ne skemi buk me hanger,Veriun e ka mbyt bora dhe varfnia,Shqipnin mbare e ka mbyt papunsia,krimi dhe pislliku,dhe e vetmja gje qe na ka mbet mangut jan me pa karat dhe bythet lakuriq te anglezve.Ne Tirane vriten femrat nga kriminelat,dhe asush nuk doli ne protesta.8 Marsi esht dita kur grate te kujtohen per te mbrojt te drejtat e tyre dhe jo per te marre eren e karave..neper disko. Mir qe e zgjeroni dhe thelloni pusin,… se Ujin e kemi me orar,lene ma cmimin e energjise jan katastrofale.Buken dhe energjine e merrni prej Sebise me kredite dhe borxhet qe jua ka marre Berisha dhe Topalli arabve… .ska gjo ma te keqe kur nji popull merr ajer nga bytha.Shqipnin e morri lumi…burrat vjedhin e drogohen,grate po qelben e degjenerohen.E dini si me tha nji gjermon me te cilin isha ul ne aeroplan pardje….kur u futa ne disko kujtova se jom ne Majorka,-tha ai,po kur dola perjashta e kuptova se jom ne Afrik…Ajri i ndotur prej makinave dhe mbeturinat qe hidhen rrugve ta bojne te qarte se ky vend esht primitiv dhe i pacivilizuar.Turp,turp.Shqipnia nje vend ne mes minifundit dhe ferexhese.Sa qesharak aq dhe i dhimbshem

   1. Edi Detroit says:

    Aishe, si yll i kulturuar qe je po te kthej pergjigje ty ( mgjse ti mendjen e ke te TL,haha),per mua ska asnje gje te keqe, eshte thjesht nje defrim per femrat, qe iu shton dashurin dhe deshirat seksuale per partnerin e tyre ne jete( burrin apo te dashurin), keto praktikohen shpesh ketu.Aishe me fal qe ta them po nuk kuptoj qe ngatrron dhe fut edhe fene ne kete muhabet,mua kur isha para 2 vjeteve me rezultoi sh.mire Shqiperia dhe sidomos femrat seksi shqiptare.Mos u ul ne nivelin e ketyre komentusve ketu poshte meje,ti je ndryshe,,,

    1. timo says:

     Në ato lloj diskosh këtu ku jetoj unë por edhe atje ku jetoni juve shkojnë vetëm ata njerëz të kulturuar si puna e juaj. Të pa kulturuarit shkojnë në teatër, në opera, në biblioteka, në muzeume, në kinema. Shëtisin në pyje, në male e në plot aktivitete të tjera . Po, edhe në disko shkojnë, por jo të këti lloji. Në atë lloj shkojnë vetëm të kulturuarit.

    2. Aishja prej Sauku says:

     I dashur Edi-Detroid.Miqte dhe shoket e vertet duken qe edhe kur je nervozu dhe shkruan e cakardisur,prap i zgjedhin fjalet dhe nuk te fyejn.per kete te falenderoj sinqerisht.Isha ne Shqipni per vizit gati 1 muaj dhe duhet te me besosh se jam shum e shqetsuar per situaten katastofe dhe pa shpres qi mbizotron atje.
     ah mor Edi-Detroidit qe do se jemi larg.te falenderoj per komentin teper miqsor.e kuptova qe e kam tepru pak,por me beso miku im vdekja e Megi Jokicit asaj vajze te pafajshme para 1 muaji ne Tirane me ka plagosur ne shpirt.
     Si nuk ngrihet askush te protestoj as nga grate socialiste as nga grate e Kuq e Zise.
     8 Marsi eshte dita kur grate duhet te kujtohen per padrejtsite qi po ju bohen dhe jo te shkoj mas testosteronit si lopet budalle.
     Aishja nuk osht as Nan Tereza as Zholefina-Vokshi-Doda.
     Un e dua jeten,lirine dhe seksin pa paragjykim.
     Por kur jeta osht plot patrejtsi,krime,vjedhje,seksi vjen ne rradh te dyte.Pershendetje miqsore dhe mos u shqetso per T.L se e kom lon ne dur te sigurta.
     Lola kujdeset plot perkushtim per te……
     Aishja osht vec me bo punet e shpise,me la e me gatu…..
     Knaqsit e mollve t’omla te paradisit,….. i shijon me Lolen.Mu s’ma var fare.I duke pak e eger ene tarallake…
     Noshta ka te drejt cuni…Por ai e ndjen se prej meje nuk i vjen kurre nonji dam ose e keqe.
     Ndersa ty mre Edi-D ,nuk te len amerikanja jote te heqesh keq.
     Ca te boj une se po vjen pranvera ene m’osht hollu gjaku krej,jom bo si ato kecet e pabindme,sa ne maje te shkomit,…prap ne gjethe te ferrave..se di cfar due….

    3. 'kodoshi' says:

     o edo po ketu nuk eshte detroit mer lal…nji gje normale dhe realitetin tha aishja….nuk dua te dal si ‘fundamentalist’ por te me kuptosh drejt se per argetim jemi te gjithe por jo per degjenerim,sipas vendit behet kuvendi apo jo lale?..nuk eshte problemi se eshte e veshtire per te gjetur femra per striptiz ketu ne shqiperi apo ne maqedoni a bullgari problemi qendron se nuk eshte as vendi dhe as momenti qe rinia (apo grate)shqiptare te perballen me nje defrim te ketij lloji,mentaliteti dhe kultura shqiptare ka ende hapa per te avancuar,per te degjeneruar eshte shum e thjeshte,po te bej nje pyetje te thjeshte? ti a e con motren tende te defrej ne nje ambient te tille??

    4. pezaku says:

     ju raft damllaja,!!o te degjeneruar

   2. Lomi pri Baldushku says:

    O Ishe una kom hap nji disko n’Baldushk,bo vaki fitoj nai lek se kom ftu kët treshen pri Londre me u çvesh çupulak si i ka bo nona. Beromi i hall Baftishas m’tho se ka p’t’dal napër europt me gjet çupulakët mo t’mir ne ti bjeri m’Baldushk. Ne ke p’t’a pa tina ka p’tu bo nomi. Gjith Tirona kap’tu mledh m’Baldushk. Ene vet Sala ka p’t’ardh. M’ka thon hoxh Enveri,hoxha i katunit ton, Veri, qi kishte bisedu me Salën vet, m’ Lezh, me rastin e festës t’Salës. Vre ko zoja Aishe, katuni jon s’osht mo si përpara. Gith katnarët jon bo zenjina. nuk ka familje pa dy tre kanoqe. Për shemllit una kom tre kanoqe. NJi e kom m’qenër t’katunit, nji e kom n’moj kodre ene nji qetër m’breg t’lumit. Masanej kom ene diskon m’qenër, njit me xhomin e Verit. Katnarët vijn ke xhomija, ne me at rast, hyjn ene m’disko. Ose vijn m’disko, ne me at rast, hyjn ene ke xhomija e Verit. Ene una kom qar, ene Veri. Hajt tyrqeta jer pri jer.

  2. rofeshate says:

   Kjo teme duhet trajtuar me seriozitet. Nuk ka lidhje as Saliu, as Aliu ne kete mes. E rendesishme ne kete mes eshte, menyra sesi shqiptaret i perceptojne gjerat. Kjo menyre festimi eshte krejtesisht e kundert me ate qe percon 8 marsi, si nje feste qe kerkon t’i jape gruas dinjitet, apo edhe ne konceptin si “feste e nenes”. Grate e hardallosura ne keto foto nuk me duken nena potencialisht te mira. Mbi te gjitha, duhet thene se levizjet per emancipimin e gruas, prej nga buron edhe kjo feste, kane kundershtuar fort shnderrimin e femres ne nje objekt seksual. Ky nuk eshte emancipim. http://www.e-zani.com/2012/03/09/chercher-la-femme/

  3. lal krosi says:

   Me siguri keto jane anetaret e Lidhjes se Gruas se PD. Ku jane Jorida Tabaku, Majlinda Bregu, Mesila Doda? Po teta Rajmonda ku eshte? Mos valle po shijojne ne heshtje spektaklin?

  4. Arturi says:

   Ato qe shkojne ne kte shfaqje duhet te jene kto fshatarkat qe i japin gaz makines. Jane te kulturume shum fshatarkat, jane moderne, provojne eksperienca te reja. Qelbi e mbyti kte vend.

  5. klodiana rasputana says:

   keto jane te punesuarat e administrates se bashkise dhe qeverise, kane mare rrogat dhe po gezojne.

  6. fredi says:

   sala thote ishalla drogohen se per ndryshe do me mbesi droga pa u shitur o miku im sala ekaquar popullin neket katastrofe

 2. ada says:

  Degjenerim dhe turpi i dites se 8 marsit keto festime dhe aq me teper me keto foto. 8 Marsi eshte dite proteste dhe jo per striptizem o gra injorante qe jeni ne kete festim.

  1. na ka zon rrota bishtin says:

   …bravo Ada

  2. Shqiptari says:

   Vetem gra nuk shof aty une 🙂 Cupelina tirana ka plot tirana, kshuqe….

 3. gjimi says:

  kjo feste nuk i perket fare festes qe me te vertete meritojne nenat shqiptare,por per mendimin tim i takon festes te jozefina topallit ne pallatin e kongreseve si dhe te burrit te shtetit saliut i cili nuk mund te mungonte edhe ai pa pershendetur dhe duke i marre te gjitha vajzat edhe grate nga administrata i qoj edhe ne ate lokal qe vetem atyre mund te ju perkase dhe jo pjeses me te madhe te nenave shqiptare,pastaj vetem ne shqiperi konsiderohet si feste pasi ne vendet e tjera te evroper eshte nje shenje proteste per te drejtat e grave.

 4. like says:

  ku eshte jozi argita monda melisa ciljeta albana etj se nuk po i shikoj ne publik.

 5. salistalin says:

  DEGJENERIM TOTAL !

  1. net says:

   fole drejt, por puna nuk eshte vetem te flasim dhe te rrime indiferent, puna eshte te japim solucione…

   ke sulocione ti stalin ?

   1. salistalin says:

    E ca solucioni mund te kete ketu. Une mendoj se nuk ka solucion se ska te beje fare me nje te tille. Ketu behet fjale vetem per formim dhe vlere njerezore, norma dhe vlera. Disa i kane, disa ju kane then ketyre ik pirdhu.

   2. armand says:

    Ngadale Net mati fjalet se s’je ne vend islamik.Ata te fotografise kane menyra te ndryshme argetimi nga ty dhe une por kjo s’na jep te drejten qe ti gjykojme dhe denojme per ate qe kane bere.E gjitha eshte zhvilluar ne nje ambient te mbyllur dhe jo ne mes te rruges.Nje gje duhet ta kesh gjithmone parasysh qe ketu jemi ne Shqiperi dhe jo ne vendet arabe.Ketu se kemi zakon te vrasim njerez me gure ne emer te allahut.Kur ty dhe sojit tend do ti veje mendja te na sillni ligjet ekstremiste te islamit duhet te kini parasysh, dhe mbaj vete pergjegjesine per kete qe po them,se kemi per t’ju shkuar te gjitheve ne hell.Ketu se kemi zakon ti martojme motrat me djemte e haxhes.Njoh shume persona te besimit (fese) tend qe naten e ndajne krevatin me kusherirat e para.Prandaj lere moralin se i perket nje kategorie besimi qe le shume per te deshiruar ne kete drejtim.

 6. Labi Vlore says:

  Uppppppuuuuuuu.Qyqja.U prish dynjaja.Vajzat kane hequr citjanet.Po shkon drejt shthurjes ai vend.Duhet mbledhur pleqesia e fshatit me plakun Mere ne krye,te merren masa per kesisoj turpesh qe ka perhapur Rama ne Shqiperi.Fajin e ka Rama per shthurjen ne ate vend.Ai e ka hapur stilin i pari kur doli lakuriq ne plazhet nudo te Frances.Kjo nuk eshte Europe,kjo eshte Grope.Po Kosovaret i kane pare keto pamje??Se i kena dhe myslyman te betuar me mjekerr te gjate.Bashkombasit e Kosoves do te jene me te indinjuarit.Ata nuk tolerojne te jesh i krishtere,lere me pastaj te besh kesisoj maskaralleqesh.Shqyqyr zotit qe kemi Kosovaret,se disa Shqipatreve te Shqiperise u ka plasur cipa.Kjo eshte kulture qe ka sjelle ne Shqiperine tone Kauri Derrit.Femra duhet te jete si kjo me poshte.
  http://www.google.it/imgres?q=plaka+shqiptare&um=1&hl=it&safe=off&biw=1280&bih=699&tbm=isch&tbnid=F10onxeO6nLDPM:&imgrefurl=http://www.skflamurtari.com/flotakuqezi/modules/news/article.php%3Fstoryid%3D1421&docid=uVEZAL6Qx5TYVM&imgurl=http://www.skflamurtari.com/flotakuqezi/uploads/img4a57c93cbd01a.jpg&w=464&h=346&ei=YK9bT4uiKIvY4QSyp_jdDw&zoom=1&iact=hc&vpx=539&vpy=166&dur=494&hovh=160&hovw=195&tx=100&ty=124&sig=113302006514074564566&page=2&tbnh=153&tbnw=182&start=15&ndsp=24&ved=1t:429,r:14,s:15

  1. net says:

   shkrim i bukur labi, nderime

   1. suzana (Kosove) says:

    Obobo, qfare jane keto foto!!! qka eshte ai popull ashtu, bububu, do ti kisha kajt t’amen nje burri qe do me trajtonte ashtu..
    Ato grate ne ate Feste e paskan tepruar, por ne anen tjeter, le te bejne qejf, per inat te net-it, nuki-t, e juve te tjereve qe trajtoni motrat e grate tuaja si ne ato foto, Shqiperia ne Europe, hahahahahaha,

    1. Muhamet says:

     Kam jetu ne perendim nje kohe por nuk kam pa keshtu. Katastrofe.

  2. korca says:

   O LABO ..QENKE NJE COP K… TI….QE NUK E DI CFARE EMRI TETE VE..PO CLIDHJE KA KRISHTERIMI KETU MO…PERVERS NE MENDIME…..PO CFARE KA QENE SHQIPERI MORE PARA PUSHTIMIT OSMAN..MO IDOT…

   1. ardi says:

    Me idiot se ty qe nuk kupto ironine, nuk ka, lexoje me vemenje plako!

   2. net says:

    jepi pergjigje me argumenta dhe mos e shaj labin e drejte

   3. Zana says:

    Ironia eshte e qarte dhe mos ja fut kot plako……….

  3. mister x says:

   prandaj jam kundra bashkimit me kosoven, se jane shume te prapambetur. aty feja myslimane po perhapet shume dhe po shkojne ne fondamentalizem disa. shqiperia i ka mbyllur punet me fene ketu e shume kohe para. po vllaznit tane kosovare ne vend te hapen drejt perendimit hapen drejt turkut qe eshte edhe shkaktari kryesor i prapambetjes sone dhe faktit qe ne sot nuk jemi nje komb i bashkuar ne nje shtet.

  4. gallata says:

   O labi Vlore ,ti tall leshte po keta koqet e gomarit si ky “net”, e marin seriozisht,e te fusin ne partine e tyre.

  5. Shkelqimi says:

   Hiqe ate emer labi… se je mistrec dhe jo lab… Kjo nene e mrekullueshme ne kete foto qe na ke sjelle ka me mijera here me shume njerezi dhe virtyte se ju o i pa cipe rrugaç, turperohu edhe vrit veten ore batakçi qe ke harruar ç’eshte rrespekti ti edhe keto menxyrat qe te vine nga pas. Kjo nene e mrekullueshme na ka bere kokat edhe na ka lare edhe ushqyer, na ka dhene shpirtin dhe gjishshka edhe kur mistraca te pa cipe si ti e tallnin dhe e shtynin ne marrezite e jetes. Po pse ore mistrec nuk te dhimbset shpirti kur poston keto foto te dhimbsura, si te ben dora edhe zemra te besh te tilla krahasime… O ZOT I MADH te falem… mos jep sa ke…
   Po ngaterroni kaq shume ndjenja ne kete Shqiperi… sa po na luani
   menç te tereve…. ooo ZOT… ooo ZOT… ooo ZOT… lerna ment e kokes.

 7. mister x says:

  ej do dilni nga orientalizmi ju popull injorant? lerini njerezit te bejne cfare duan.flisni per turp ju.ik ore njerez te ceket.

  1. bullshit says:

   ka mundesi qe ke pasur nga te afermit e tu aty dhe prandaj flet keshtu

 8. Beratsi says:

  Po ca thoni o katunar degjeneriml,o njerexbte ndrydhur deri ne mendim! Terbohuni e kenaquni si tjua doje xemra o njerezzzz

 9. net says:

  Po e filloj me disa ajete te mrekullueshme ne lidhje me prinderit:

  “Adhurone All-llahun e mos i shoqëroni Atij asnjë send, sillnu mirë ndaj prindërve, ndaj të afërmve, ndaj jetimëve, ndaj të varfërve, ndaj fqiut të afërt, ndaj fqiut të largët, ndaj shokut pranë vetes, ndaj udhëtarit të largët dhe ndaj robërve. All-llahu nuk e do atë që është kryelartë dhe atë që lavdërohet.“ (En-nisa, 36)

  “Ne njeriun e kemi urdhëruar për (sjellje të mira ndaj) prindërit të vet, sepse nëna e vet atë e barti me mund pas mundi dhe pas dy viteve ia ndau gjinin. (e porositëm) Të jeshë mirënjohës ndaj Meje dhe ndaj dy prindërve tu, pse vetëm te Unë është kthimi juaj.” (Llukman, 14)

  8 marsi supozohej te ishte dita e Nenes!!

  Meqe nena eshte edhe grua ateher u transformua ne diten e gruas.
  Termi grua do te thote nje femer e cila ka lidhur kurore, pra qe eshte e martuar dhe ka nje burre.

  Nese behet fjal per nderimin e gruas atehere keto fotot me siper jan nderimi qe i behet gruas apo nencimi dhe injorimi i gruas???

  Edhe njeriu me injorant por qe ka pak seder(turp, moral) e kupton qe ska lidhje me gruan dhe as nderimin e saje.

  Kjo eshte vetem imoralitet, eshte ne fakt BIZNES.
  Sot industria me e madhe ne bote ashte ajo e femeres, nje industri qe sjell me miliona para ne kurriz te femeres.
  Sa e sa femera jan vegla te kesaj industrie, sa e sa femra jan viktima te kesaj industrie, sa e sa femera dhunohen cdo minute nga kjo industri??????????????

  o Njerez thirrni mendjes.

  ju me percmoni mua dhe fene time dhe komentete e mia.
  Mua nuk me behet vone.

  Motrat dhe nenat e mia dhe bijat tona jan fisnike, jan te nderuara dhe jan larg ketij degjenerimi.

  Un nenen time te nderuar nuk e respektoj vetem per 8 mars por cdo dite cdo nate.

  ku mbeten 364 ditet e juaja meqe ju e nderoni kaq shum nenen apo gruan tuaj???

  Me te vertet djalli eshte shum i zgjuar dhe kurthet e tij jan me te vertet te medha.

  Por djalli nuk ka force mbi BESIMTARET te cilet ruhen nga imoraliteti, ruhen nga injoranca dhe shfrenimi.

  Pyes veten se sa prinder e dijne qe bijat e tyre jan duke pare penisin e atij zezakut?

  jam kurioz te di se burra jan ne dijeni per grate e tyre qe festojn duke shijuar lakuriqsine e disa djemve kurva striptiste te paguar jo pak per te kenaqur grate e ketyre burrave…

  jam kurioz se djem jan qe nenat e tyre por kercejn lakuriq aty duke festuar???

  Lum si ju qe keni festen e 8 marsit,

  POR LUM SI NE MUSLIMANET QE NUK E KEMI.

  1. Olti says:

   Cfare thua keshtu o Net, Po me u zhvesh nona ime dhe e jotja mbyllet klubi se ja mbathin te gjithe te tmerruar! Une se kuptoj Pse Femrat e shkreta shkojne Ne strip club per 8 Mars kur mund te shkojne sipas mundesise financiare cdo fund jave! Nejse une prap se kuptoj superioritetin tat musulman kur strip clubet i ke plot me cuna nga Kosova! Nuk punon mire Ti Net e te ka dale rinia doresh!

   1. gallata says:

    O Olti nuk duhet me i mare seriozisht keta trapat ,duhet vetem me tall k…n me keta koqet.

    1. net says:

     shum shpejt po vjen koha dhe do e shohim se kush tallet

  2. shqiptare-idiote says:

   Ti nuk je mysliman ti je nje manjak ekstermist qe sipas ligjit ne fuqi per moskriminimin duhet te denohesh. Mos abuzo me lirine e shprehjes dhe lirine e besimit. Besimi eshte vetjak ndaj nuk ke pse e tregon ketu. i lutem administratorit ta heqe kete koment diskiminues.

   Grate jane te pavarura ne shoqeri e dine vete se cfare bejne dhe ku te shkojne. Nese dikujt nuk i pelqen pune per te.

  3. mister x says:

   nuk ka vend per predikime fetare ketu, ik ne xhami

 10. razo says:

  o njerez te trashe qe keni marre nga Anglia striptista, o mjerane dhe imitus te peshtire.. Ne Angli nenave dhe grave nuk ju blihet bilete per klube seksi por lule dhe kartolina per festen e tyre…!

  Te vesh duart ne koke! Nese keni qejf te “boni qejf” me paret qe po ju dalin nga veshet, mos perdorni 8 Marsin si justifikim dhe as si preteks per tu “liruar”..

 11. arta says:

  dukeni qe jeni xheloza, ffesta vertet ka nje kuptim me altruist, por kishte mbaruar dreka tradicionale me shoqet…tani ishte sebepi per tu “hallakatur”, gjithe bota i heq breket mo njerez, ca n shpi ca n motele, ca ne lokale, kta te pakten kane kenaqur shume sy e mendje te uritura…dhe per kete fajin e ka Plaku mere, ai i shkaterroi edhe ato pak energji pozitive qe kishte shoqeria jone, Ne koh te xhaxhit nuk njihej impotenca, se njerezit flinin top. sot eshte bere viagra si aspirine, bravo Mumja

 12. ardi says:

  rrofsh o sale qe i kenaqe shqiptaret me shale!

 13. Kaninal says:

  Thuj po deshe qe nuk ka kurva ne Tirone…

 14. luli says:

  Ky eshte nje degjenerim total demokratik. Perse nuk ka vajtur edhe sala aty dhe te perulet para atyre grave.

 15. Kumarxhiu says:

  Bravo kurvat shqiptare! Jane mbledhur nje dore degjeneratash dhe po u shkon goja leng duke pare bythen e jevgut. Me vjen per te vjelle kur shikoj keto idiotet!

 16. Ana says:

  Injoranca dhe imoraliteti pasmodern!! nje turp i vertete. nje grup rrospish, qe skane asnje lidhje me grate deh femrat fisnike shqiptare. degjenerim i grave te PD-se.

 17. edi says:

  o zote kure u bene dhe shqiptarkat fshatarkat e mutit………….

 18. Horri i bulevardit says:

  Mire esht ca problemi ka ktu, kush do shkon, kush do nuk shkon, ata qe kan shku dun vet, pse i boni problem, 50-vjet na thoshte ai emershuari se kapitalizmi o kshtu e o ashtu , ne prap ja hudhem bustin, tani duroni, nji problem o tani se qujm kurva vete ato te pazarit, kto jane me patent, mos belbezoni kot.

 19. emigranti.it says:

  Festa e 8 marsit ne kete menyre?Turp!!!.Festa e nenes duhet respekt dhe vetem respekt.Fjala NENE ne bote eshte fjala me kuptimplote,po mesa duket ne ate vend cdo gje behet sprapthi,mbizoteron INJORANCA!!!!!!!!

 20. xha Jaho says:

  Fakti qe nje ngjarje e tille behet lajm gazete tregon se shqipnia eshte nje province e prapambetur.

 21. Adrio says:

  femrat tona jane keto laviret

 22. albani says:

  Fukarallek maskarallek.

 23. Mirela Hasani says:

  Ky eshte nje degjenerim total i shoqerise dhe eshte fatkeqesi.
  Ne shqiperi 8 marsi qe eshte dita nderkombetare e gruas(dhe jo festa e nenes sic shprehen disa) festohet ne menyren ala shqiptarce.Ne resrtorante dhe lokale striptizmi
  Eshte nje paradoks i madh!!!
  Ne te gjitha vendet e botes 8 marsi festohet me protesta dhe tubime te grave qe kerkojne te drejtat e tyre,liri,barazi,zhvillim.
  Mendo grate ne shqiperi me te gjitha ato probleme qe jane te shtypura ,te dhunuara ,vriten ne mes te rruges,jane te nenshtruara,te pa pune.
  Qeveria mashtron duke organizuar darka mbledhje pompoze duke treguar gjija arritjet….tamam si ne kohen e Enverit.
  ne cilin shtet te botes grate btaktisin punen dhe shkojne te hardallisen neper restorante???? Turp turp turp e injorance.

 24. Mumja says:

  zyshat e vjetra shterpa dhe perverte ishin mbledhur jo shqiptare te edukuara dhe nga familje serioze

 25. degradimi says:

  nese keto femra e kujtojne veten te qyteteruara ato jane per te ardhur keq sepse jane thjesht lavire rrugesh qe e kane degraduar veten ne objekte seksi pa tru.

  edhe kafshet kane me respekt per veten e tyre.

  qeverise plere te saliut i leverdise t’i degjeneroje dhe drogoje qytetaret e t’i ktheje ne majmun sic bente amerika ne ’60 qe njerezit te mos dalin ne rruge dhe te kerkojne dinjitet e te drejta per veten.

  te vjen per te vjelle te shikosh se sa poshte kane rene femrat dhe familjet shqiptare!

 26. malokeri hesapi says:

  Qe kur malokeria administron ate vend degjenerimi eshte ulur sheshit ne shpiperi. Me qan zemra for ty Albania por vetem per emrin tend, sepse trually te eshte shitur tek serbe, greku, turku etj…dhe ska me truall shpipetar ndersa njeresit te jane shthurur dhe degjeneruar ku s’tregohet. Mjeri une per ty ALBANIA.

 27. Redneck says:

  SKANDALOZE.Kjo eshte dita nderkombetare e grave dhe nenave????

 28. wert says:

  Injorance. Eshte per te vjelle teksa shikoj kete nivel banal te te kauarit te kohes se lire ne tiranen e zaptuar nga injoranca, padituria e pronareve te kubeve dhe indiferenca e rinise.
  se pari. Festa e 8 marsit eshte nje festeper femren, per arritjet e saj, per te protestuar per ato qe nuk jane bere akoma, per te nderuar e respektuar nenat, motrat, gjyshet tona. Ne tr, te tila koncepte nuk egzistojne, jane harruar ne lumin e shthurjes mirale, e humbjes se kncepteve minimale te sjelljes, e josndergjegjesimit qytetar, e mungeses se pergjegjesise sociale. Nje feste etille me pabuksa nga anglia, femra lakuriq me dhjam, e djem stripmale me bark une nuk kam pare. Te dalesh kakuriqe te gezosh apo cmendesh si disa femra ketu eshte fukarallek. Mbase femra shqiptare dhe shoqeria huk kane kuptuar kur dhe pse behet striptease. Kjo rini qe mbeti kubeve nukmka e ardhme. Keta pronare qe blejne epshet e te rinjve jane maskarenj. Vazhdo keshtu populli im, se kriteret e eshit keni per te plotesuar vazhdo te dalesh per piknik ne 1 maj, vazhdo te derdhesh rugeve per shen valentin si ujqer te dale nga pylli, vazhdoni e pastronileket e droges, se keniper te pare qe ne fund te fundit vetem edukata dhe puna tencojne perpara. Deri atehere, kurveri te mbare.

 29. Xhaxhi says:

  Hey festa me pelqeu por do doja te ishte
  Gjall xhaxhi ENVER e te shifte dhe ai
  Se shqiptart zot kan pas
  ENVER HOGJEN dhe shqiperis xhaxhin
  Duhet sjell prap sepse copilat e pislluku
  Qenka ne shqiperi. Rroft xhaxhi ENVER

 30. Genti35 says:

  Shqiperia ka mare fund perfundimisht.

 31. Grigor says:

  Keta qe kane shkuar ne keto festa mos duhet te na japin llogari apo te na kerkojne ne te falur? Po shkelin te drejten e dikujt? Po dhunojne dike? Jo. Edhe pse nuk pajtohem me kete menyre festimi nuk mund ta ndaloj. Eshte e drejta e cdo njeriu qe te kenaqe trupin dhe syrin si i pelqen atij. Duhet te pranojme se bota eshte e ndryshme. Nuk ka nje moral te vetem. Nuk ka nje mendje per te gjithe. Per sa kohe cilido nuk shkel ndonje ligj, nuk cenon lirine apo privatesine e dikujt tjeter per mua eshte i lire ta beje edhe pse nuk me pelqen mua. Mos valle duhet ti vrasim me gure, ti peshtyjme, apo ti tregojme me gisht vetem se nuk na pelqen ne apo ne emer te “moralit” tone te shenjte? Morali eshte nje qendrim i caktuar ne nje kohe te caktuar per nje ceshtje te caktuar. Me perpara ka qene problem nqs nusja nuk qellonte e virgjer naten e pare te marteses, tani pervecse ne fshatrat e humbura mashkulli e pranon dhe eshte ndergjegjesuar qe ndershmeria e nje femre nuk matet nga ekzistenca e nje cipe te holle. Tani eshte tabu qe njerezit te shkojne ne strip club. Po me vone? Prandaj mos e merrni moralin si nje gje te dhene njehere pergjithmone, mos paragjykoni te tjere thjesht se shkelin ca norma qe ju mendoni qe duhet te jene ligj per te gjithe. Respektoni te tjeret ne lirine e tyre ne zgjedhjen e stilit te jetes se tyre private duke patur edhe ju gjithe te drejten ti kundershtoni dhe mos i pranoni ato. Ne nje komb me origjine fshatare ku dhe aktualisht shumica jeton ne fshat do shume kohe qe te ndodhe emancipimi kulturor qytetarizimi i mendjes. E fatkeqsisht ne jemi nje komb fshatar. Uroj te civilizohemi sa me shpejt dhe te jemi tolerante ndaj personave dhe qendrimeve te ndryshme qe nuk cenojne askend apo nuk shkelin asnje ligj.

  1. X says:

   e ke gabim grigor shumica jeton ne qytet.Rrrth 53% e popullsise.

   1. Grigor says:

    I nderuar X. Jane dy faktore per te percaktuar urbanizimin. Hapja e mendjes dhe dalja nga mnetaliteti fshatar dhe zhvendosja mekanike nga fshati n qyetet. E para;- Shqiptare mendjehapur zor se mund ti kalojne 20% te popullsise.E dyta ka zhvendosje masive keto 20 vjet po nuk do te thote qe ata jane ne qytet. Hiq qendren e qytetit qe per hater po e quaj zone urbane, pasi dhe ato jane masakruar barbarisht, pjesa tjeter nuk i ploteson standartet per tu quajtur qytet. Po qe se per ty Bregu i Lumit, Bathorja, Kamza, Sauku jane qytet eshte standarti yt. Per mua jane thjesht zona te banuara apo me keq gropa septike ne qiell te hapur.

 32. Emigranti_UK says:

  A ishe Liri Berisha aty me goxen e saj?
  Turp eshte pak per ato gra qe kane marre pjes ne ate cermoni

 33. Grigor says:

  Problem per mua do ishte nqs keta do mundoheshin te paragjykonin te tjeret duke i quajtur te prapambetur. Nqs do mundoheshin ta impononin kete lloj sjellje si standart shoqeror. Nqs do mundoheshin ta promovonin kete lloj sjellje, Per sa kohe kjo ngelet zgjedhje personale, nuk dhunojne te drejtat e tjereve, nuk imponohen apo nuk ofendojne te tjeret qe nuk ndajne te njejtin mendim apo sjellje nuk kemi te drejte te sulmojme. Eshte jeta private e tyre. As une dhe asnje prej komentuesve nuk do te lejonte njeri ta ofendonte apo ti thoshte cfare ambientesh te fekuentoje, si te vishet apo si ta jetoje jeten e tij seksuale. Pasi kjo eshte eksluziviteti dhe e drejta ime dhe e cdo njeriu. E askujt tjeter. E di qe shume do me sulmojne. Por me kalimin e kohes dhe me hapjen e mendjes dhe emancipimin e shoqerise keto qendrime do jene me te pakta. Nuk kam ofenduar askend vetem kam shprehur mendimin tim. Nqs dikush do te replikoje mund te replikoje pa fyer. Mbase ky eshte hapi i pare drejt emancipimit. Te mesojme te flasim me njeri-tjetrin. Gje qe na mungon kur debatojme. Ne vend te debatit dhe argumentit perdorim denigrimin dhe fjalorin e rruges.

 34. noa says:

  Bravo Flori,

  Dhe ato pak leke qe i kane ngele shqiptareve dhe shqiptarkave ke dit si me ia marr. Por te pakten te kishe zgjedhur nje dite tjeter, jo ate te 8 marsit. Te tregoje qe je vertet fisnik dhe ke klas. Por qe normalisht keto dy virtyte eshte veshtire ti gjesh tek ti dhe nje pjese e mire e shqiptareve.

 35. nastradini says:

  Baza e cdo shoqerie te zhvilluar eshte FAMILJA, MORALI, KULTURA. Mos ja vini fajin KAPITALIZMIT o qyqare albaneze te paditur, se s’ka asgje te perbashket me keto foto qesharake bythejashte. 8 marsi eshte festa e grave ne mbare Boten, jo per te treguar dafllakun para kamerave dhe publikut, por per te drejta dhe barazi gjinore. Qe i ishin mohuar per shekuj me radhe nga shoqeria. si e drejta e votimit dhe e zgjedhjes. Ne KAPITALIZMIN e vertete keto shfaqje emocionuese, qe godasin HORMONET e mjaft te rinjve mund t’i shohesh kur paguan si frengu pulen lokalet speciale, qe tatohen nga shteti me akciza speciale. Ku aktoret nuk jane medioker dallkauke dhe injorante diletante, por profesioniste te vertete. Prandaj o qyqare albaneze te paditur mos fajesoni KPITALIZMIN per keto pamje te shemtuara ne TEMA te miletit te corroditur albanez te Sali Demokracise Komuniste. Se nastradini ju garanton, qe KAPITALIZMI i vertete nuk ka asgje te perbashket me majmunet ne keto foto te gazetes TEMA.

  1. Horri i bulevardit says:

   Nastradin, une e kam permendur kapitalizmin, por besoj se e kupton qe e kam permendur ne menyre simbolike, jo se jam antikapitalist, se duke patur nje firme, dua te behem vete kapitalist, natyrisht me pune, por e kam thene me teper si nje sarkazme e kapitalizmit shqiptar qe ska asnje moment bashkejetese me kapitalizmin e vertete.

 36. beso says:

  festa e 8 marsit eshte ne shenje respekti per nenat,grate dhe motrat tona,dhe u dedikohet kontributit te jashtezakonshem qe i sjellin femrat shoqerise.Kjo festa ketu eshte nje feste perverse,ashtu si çdo tagji per mushken e duhur.Per mendimin tim kjo eshte nje ofendim per 8 marsin!As Frojdi nuk kish parashikuar kete revolucion konsumist te seksit si industri,ndersa me shume pasion vinte ne dukje natyren tone te pevetedijshme,por ky shfrenim idiotesk nuk eshte asnjera nga keto.Ndoshta ka munguar te benin seks aty brenda,por edhe ne ndodhte nuk eshte me kuriozitet.Kam idene qe keto klubet e striptizmit jane ne dore te mafieve,ku qarklullon lirisht kriminalitet,droge,haluçinante dhe pazare te pista.Ne i quajme thjesht degjenerim,por jane me shume se kaq;jane shkaterrim total i vlerave humane,dhe bejne dem me shume se nje vrases me pagese!

  1. net says:

   beso si je?

   po citoj vetem fjalin tende te fundit:

   “”””Ne i quajme thjesht degjenerim,por jane me shume se kaq;jane shkaterrim total i vlerave humane,dhe bejne dem me shume se nje vrases me pagese!”””

 37. Emigranti_UK says:

  Pershendes Aishja prej Sauku.. Fjalet e saj jane jo vetem te sakta por ajo flet edhe si femer. Te lumet

 38. aj.vlora says:

  opo shijojeni jeten se esht shum e shkurter

 39. zani tirane says:

  Nuk ka se ku te veje me bukur.per neshkujt pija eshte cka barku nxjerr bardhaku,ndersa per femrat sapo shohin ate posht barkut jane gati tja hipin dhe plakut.

 40. Korcari1 says:

  Degjoj disa komente si i shajne dhe perbuzin grate ne festen e tyre se kane bere disa ore qef ,dhe qefi eshte deshira e cdo njeriu per ta shijuar jeten sipas menyres te tij.Mos duhet qe keto gra te veshin ferexhete dhe te vazhdojne tu lajne kembet burrave injorante.Kush mendon se ka te drejte te paragjykoje tjetrin se si e jeton jeten une mendoj se e ka gabim.

 41. juliano says:

  sa per te ardhur keq te shohesh motrat apo te dashurat apo nuset e ardhshme qe kane marre pjese ne kete shthurje morale teper te ulet per femrat,TURP per ata qe i kan ne shtepi keto femra

 42. TEFTA ALIKAJ says:

  keto jane pislleqet e kapitalizmit ,qe nuk kane lidhje me kete feste ku grate u vrane nga kapitalistet

 43. arben says:

  me vjen shume keqe qe e them po ky eshte realiteti ne shqiperi turp per ata qe e organizuan

 44. ivani i madh says:

  duke pare keto pamje dhe vidjo nje komshiu im tha pse te martohem kur ka gra e cupa ketu tek ne qe shikojne allatet e te huajve ne publik e jo te mos shekojne te mijat qe i nxjer fshehur e me lezet se per tu trembur nuk tremben se e kane mare me qef kete shthurje.Une i thashe se ato nuk kane shume faj se gruase po sjaplotesove punen do te shikoje allatet e tjetrit per te plotesuar punen e lene per gjusme ose ic fare

 45. Zigur Qarri says:

  Njeriu eshte i lir te standartizoi moralin e tij ashtu si mendon,gjitmon duke rrespektuar kodin familjar,por Shqipria eshte nje vend me probleme pa fund,sidomos kur behet fjala per femren.
  Natyrisht nuk mund te detyrosh tjetrin te mos i hypi Benzit sepse fqinji nuk ka as biçiklete,apo te mos festoje sepse fqinjit nuk i pelqen menyra se si ti feston.Problemi eshte se festa eshte nje mundesi per te sensibilizuar opinjonin per problemet sociale qe preukopojn femren dhe shoqerine shqiptare sot,qe ne Shqiperi dhe ne te gjith Europen lindore fatkeqsisht mungon.
  Ne se nje djalosh anglez kerkon te sensibilizoi opinjonin per fatin e femres ne nje nga vendet me moderne te globit siç eshte Anglia,thua se Shqiperia nuk ka te tilla,apo larg bythes time.
  Ka pas thene nje gjyshja e shokut tim,edhe ferexheja i mungonte Maries.

 46. shqipetari says:

  Shqiperi 8 mars : FESTA e PROSTITUCIONIT TE ORGANIZUAR e grave te emancipuara! E kuptoj se perse jemi kunder hapjes se bordellove private…ne jemi kthyer ne nje shtepi publike ku e gjithe shoqeria shkerdhehet ne menyre te sinqerte e ne kope(grup). Bravo gra , ajka e shoqerise se emncipuar! Gezuar festen, nga fitorja ne fitorje,. Ju jap edhe nje keshille krijoni partine e QIRJES PUBLIKE ME RASTE FESTASH.
  Vendosuni si parti e QENDRES as majtas as djathas por aty para – mbrapa !

 47. tourkofagos says:

  kjo eshte rraca ariane????
  apo rraca turkoshake……….!!!!!!!
  ku u katandiset more karagjoza te Ballkanit…………..!

  1. gallata says:

   Po ti o mavre nuk vate ne feste ?-Apo ti ishe ai kulufi me bythet jashte ?!

 48. EndOfAllHope says:

  Ne fakt nga gjith kjo zallamahi ….. turpi mo i madh jane komentet e juja! Po pune e modhe fort se qeka kthy festa ne strip club …. e ca pastaj, si osht puna ketu spaska qen asnji mo para ne noj strip club??? Edhe ju qe qenkeni prek e indinju kaq shum nga lakuriqsia ….. boll na shitet mend nga emigracioni ku lani b..thet e te hujve e shtroni pllaka …. lerini budalliqet vitit ik e pirdhu dhe hajdeni kthehuni ne kete vend, meqe keni ju mo shum mend se ne qe qenkena ketu

  1. shqipetari says:

   Ne fakt lum miku do kthehemi… aty osht falas, ketej nga ne paguhet…bejeni gjithe vitin 8 mars dhe do te kthehemi…

 49. Gazi says:

  Ato qe kan mare pjese ne kete banalitet e kan te shkruajtur ne ball qe jane familje KURVASH.

  Per turp ta ket kombi shqipetar. Dhe tani e mbyllni gajen e mos na cani trapin se jeni rracista kunder zezakeve

  Per turp ta keni

 50. tina teri says:

  Me turp ska ku behet. Turp per nje njeri me kore truri , liri veprimi per ata pa kore truri . dhe qeveritaret tane jane pa kore truri, atyre korja ju eshte shrire . Ata qe duan te hiqen si moderne s’jane moderne por jane pre kohore dmth kafshe ne kohen e sotme. C’ka ketu per tu cuditur, mos valle ata qe vene per te pare imbecilet e ardhur nga jashte jane vete pa organe genitale apo jane edhe ata imbecile . Votoj pro per te dy opsionet.
  Turp edhe per gazetat qe i botojne keto felliqesira. NUK KA ME GAZETARE KA VETEM PALACO LEKESH .. Valle Enver Hoxha u mesoi moralin ?. Morali eshte i lindur , ata qe se kishin se kane as sot , e, ne ishikojme keta njeres ne tubime te felliqurish duke u zgerdhire per te treguar inpotencat e tyre trupore e mendore.

 51. suzana (Kosove) says:

  Fakti se ato vajza (shumica te bukura) shqiptare shikojne me aq entuziazem bythet e zezakut, mund te vie edhe nga shkaku se burrat e tyre jane duke lozur kumarin ne ndonje kafene me te afert, apo edhe se Shqiperia nuk ka burra te mjaftueshem dhe me potence,

 52. befasi says:

  Jam tmeru kur e kam pa kit artikuj.. zoti na vraft zoti na shkateroft

  keni dal jasht binarav TURRP A SKAN TURP KTA?

  me zezak? CULAK FEMNAT E TONA..

  NE CFARE DO FEH ISHALLAH ZOTI NA MYT KREJT SI POPUL

  JEMI PRISH KREJT. MIRE E KA PAS ENVER HOXHA SE NA KA MSHEL SI QEJ

  SHIKONI CKA BEHET KUR SKA FUND LIRIA..

  GERDI PO ME VJEN ME PA.

 53. Erald - London says:

  Prostitutat Shqiptare qe kane bredhur neper semaforet e Italise dhe Greqise jane ulur kembe kryq ne bordello diskot e Tiranes. Femrat Shqiptare katnare dhe qytetare por ne fakt jane te gjithe katnare jane te destinuara te marrin gjestet, perversitet dhe degjenerimet me te keqija nga perendimi. Tru cullaket Shqiptare ne vend qe te protestojne per gjerat negative ato ju shtohen listes se degjenerimit pornografik. A thua kush do jene ato persona qe do marrin keto te rendomta kur shikojne pamje te tilla? Per kete kadegori rrofte kopilhanizmi se sa per te krijuar familje normale se besoj dot.

 54. DAUTI says:

  NE SE BEHET FJALE PER 8 MARSIN ATO FOTO NUK KANE ASNJE LIDHJE ME TE.ASKUSH NUK MUND TE IMAGJINOJE QE GRATE NE 8 MARS VITE ME PARE JANE NGRITUR NE PROTESTE DHE KANE ENDERUAR NJE SHFAQE TE TILLE. ATO FOTO TREGOJNE DISA PROSTITUTA QE KANE TEJKALUAR VETEN PASI NUK JANE NE DHOMAT E SEKSIT NE SHTEPI PUBLIKE POR NE LOKALE PUBLIKE NJELLOJE SI DHENTE ME DESHET NE TUFAT E BAGETIVE.NUK BESOJ SE KA NDONJE GJE MODERNE SIC DUN DISA TE NA E PARAQESIN ,POR QE SIGURISHT ESHTE ZGJEDHJE E TYRE.LAVDI ZOTIT QE NUK JANE SHUME.KJO PASI NUK DO TE KISHTE KUPTIM FJALA NENE,MOTER DHE BASHKSHORTE SIDO QE TE MUNDOHESH TI JUSTIFIKOSH ATO FOTO KAFSHERORE.

 55. EndOfAllHope says:

  Si fillim, mundohuni te flisni shqip te gjithe, pastaj hajde e na jepni mend!

  P.S: na keni ca trapin me keto pseudomoralizma te njerezve qe kur kane shku ne emigracion, nuk kane kaluar noj here nga tirona mo para

 56. Erald - London says:

  Ti me pseudonimin EnOfHope me te vertete qenke i pa shprese. Mire ja paske vene vetes nofken. Mos e kruje shume me imigrantet se imigrantet nuk jane palaco si puna jote dhe se kane pare shume here me shume boten se ti por nuk kopjonjne vese perversiste siq kopjojne tipat si ju dhi te zgebura bishtin perpjete. Njerezit me te rendomte familjarishte promovojne keto sjellje pornografiste.Ti ose ke ndonje biznes qe pa parate e imigrantve nuk do kesh konsum ose jeton si mercenare partiak qe perseri i bie qe te jetosh me parate e taxapagusve imigrant Shqiptare dhe e treta i bie te jesh njesoj si keto barbonat Anglez zezake.

  1. EndOfAllHope says:

   Degjo mer vllai! Si fillim un as nuk kam noj biznes, e as nuk merrem me politike ….. me sakte nuk me behet vone fare. Me mjafton ajo shkolle qe kam mbaruar, dhe ate profesion qe kam, e bej shume mire, prandaj nuk me interesojne shume gjerat e tjera. Si vazhdim nuk tha njeri qe 8 Marsi i famshem te Mumja eshte dicka qe duhet te ndodhi cdo dite …… pasi Shqiperia jone e famshme eshte nje vend ku ka njerez qe akoma morin buke me liste (edhe te jesh i bindur qe ka sa te duash), ku biznesi me fitimprures ketu eshte bixhozi asgje tjeter ……… por po ti shohesh tamom komentet e mia nga fillimi e kupton qe idene e kam pasur qe THERE`S NO NEED TO MAKE IT A BIG DEAL (meqe jetoke ne Londer) pse u zhveshen 2 buce ne mes te Tirones….. ketu ta kam llafin.

   Dhe sa per kulture ti vllai, te jesh i sigurte nuk ke pa asigjo mo shume se kom pa un …. (dhe ne pergjithsi nuk mor perbaze mendimet e robve qe nuk kane mbaru minimalisht 12 klase shkolle, si shumica e shqiptareve qe kane shku ne angli)

 57. naqe vlore says:

  kisha kaq kohe qe e kisha degjuar qe ka pasur nje shthurje ne nje lokal ne tiran po deri me sot nuk i kisha pare fotot sot i pash… dhe me mire mos ti kisha pare!!! un nuk jam ekstremist fanatik por jam realist fanatik dhe duke pare realitetin ne shqiperi me thoni ju te gjithe qe e merni lete kete shfaqe dhe beni si te “emancipuar” (vetem emancipim nuk eshte se duet te filloj nga rrenja emancipimi po eshte teme sh e gjate dhe nuk dua ti futem) sepse nuk eshte emancipim po eshte degjenerim a do e conit gruan tuaj, nenen tuaj, motren apo kunaten tuaj qoft edhe nje kushuriren tuaj te afert ne nje feste te tille dhe te nesermen te shikonit fotot ne krah te zezakut duke i fut llapen me falni fjalorin????? nqs po qe tani po ju kerkoj falje dhe i terheq mbrapsht keto qe po shkruaj. kam dhe dicka me ate ed detroidsin ” o ed na i sill njer gruan kete nga vlora te ta dergojme te ndezur per 1-vit rresht me qe e paske gje normale ca thua mor cun po kur u emancipove ti mor djal dhe po na trasmeton frymen amerikane me 10 vjete apo me shume a me pak qe ke ti aty po ne amerike ke 200mije kombe 27000 lloj rrace e ku ta di une see ca lloj e personalitete njerzish ke…por mbi te gjitha ke mbi 200VJET DEMOKRACI qe kan arritur njerzit ne ate pike ne amerike mor djal te vdes njeri para doktorit dhe se kap me dore nqs nuk ka siguracion apo jo??? dhe na ben moral dhe na thua ndizen grat per partneret po un jam i sigurt qe dhe aty o ed dhe te kerkoj falje po te kam ofenduar po nuk me vjen mire qe kur ikni nga shqiperia e mohoni qe jeni shqiptar ndac me dashje ndac pa dashje si po ben ti qe po e mohon pa dashje… po gjithsesi po te thoja jam i sigurt qe dhe aty ka familje te rregullta dhe aty burrat e kan qef ti ndezin vete grate jo te therrasin gjitonin ajde ndizma gruan se pastaj e vazhdoj vete ne ketu ne vlore keshtu e kemi i ndezim vete grate vella xhani nuk i cojme ne vende qe po te zgjatej dhe pak ajo vesta ddo plaste orgjia aty.aishe bravo te qofte per vetepermbajtjen dhe per llogjiken qe ke pperdorur aty po une jam vlonjat dhe i them gjerat drejt perdrejt nuk di takt. per ta mbyllur se u zgjata shume po ju beje nje thirrje ketyre “gocave” qe kan dale ketu ne foto te gjithave pa perjashtim bujrum ne vlore se do u shkerdhejne vlonjatet pa qene nevoja ti paguani apo te shpenzoni per pije do u lene dhe gati te ndezura per partneret tuaj, por jo per 8 mars se ketu eshte dite e shenjte per nenat se ju aty keni ngaterruar k… me dollarin se 8 marsi eshte dite e vlerave te gruas jo e degjenerimit te gruas po ju aty dhe vetem ju aty se ju nuk perfaqesoni grate e shqiperise e treguat se ca vlera keni dhe se cfare kerkoni pra kerkoni k…. te MADH qe tu futet ne b…. e tu dal nga goja ju flm te gjitheve

 58. EndOfAllHope says:

  Hahaha … o naqe i modh vllai! Hallall edhe ashtu mund ta shohesh kete fare muabeti! Po ideja eshte qe skishte pse te bohej kaq lajm i modh sikur kushedi sa rendesi ka … qe flet gjith mileti per kete pune.
  GJithsesi gjith te mirat vellezer edhe me mend ne koke 🙂

 59. fredi says:

  CFARE TE THEM PO SHKRUAJNE SHOKET DHE PER MUA DO ISHTE MIRE TE ISHTE DHE SALA ATY ME LIRINE E VET

 60. Officurberb says:

  Festë e çmendur për 8 marsin në Tiranë (FOTO) | Gazeta Tema
  longchamp

 61. Muhamet says:

  O moj Shqypni, e mjera Shqypni,
  Kush te ka qite me krye n’hi?
  Ti ke pas qene nje zoje e rande,
  Burrat e dheut te thirrshin nane.
  Ke pase shume t’mira e begati,
  Me varza t’bukura e me djelm t’ri,

  Por sot, Shqypni, pa m’thuej si je?
  Po sikur lisi i rrxuem perdhe,
  Shkon bota sipri, me kambe, te shklet
  E nji fjale t’ambel askush s’ta flet.
  Si mal me bore, si fushe me lule
  Ke pas qene veshun, sot je me crule,
  E s’te ka mbetun as em’n as bese;
  Vet e ke prishun per faqe t’zeze

 62. dameo says:

  Me thik ua Kisha prer fytin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22595
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22595
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X