“E kisha harruar atë film, ishte një komedi romantike idiote” | Gazeta Tema
 

“E kisha harruar atë film, ishte një komedi romantike idiote”

Postuar në: Lifestyle |

Ai ka fituar miliona zemra me rolin e luajtur në filmin Pretty Women (Gruaja e bukur).

Por në një intervistë befasuese, Richard Gere tha se filmi ndoshta më i famshëm i karrierës së tij ishte ‘një komedi romantike idiote’.

Duke folur për revistën australiane ‘Woman’s Day’, ai tha se besonte se karakteri në filmin e tij kishte ndihmuar në provokimin e krizës botërore financiare.

“Njerëzit më pyesin për filmin, por e kam harruar atë. Ishte një komedi romantike idiote”, tha Gere.

Për më tepër, roli i tij, ai i Edward Lewis, sipas tij ngrinte në qiell financierët e Wall Street.

“Ai rol i bënte financiarët të dukeshin elegantë, çka është një gabim. Falë Zotit të gjithë sot jemi më skeptikë ndaj atyre djemve,” tha Gere.

IPTV duke filluar nga 790 Leke ne muaj Na ndiqni ne Facebook Sherbimi VOD

4 Pergjigje per “E kisha harruar atë film, ishte një komedi romantike idiote”

 1. raimondi  --  20 Mars, 2012 në 5:32 am

  Ky filmi ” Pretty Woman ” ishte film i bukur shume
  –Nje foto te vogel nga ky film me Richard Gere and Julia Roberts une e mbaja te ngjitur brenda ne makine …

  Edhe kenga e filmit ishte shume e bukur …E vija ne makine kur veja me dashnoren (uf kjo fjale me keput me dysh ) andej nga Plazhi , se me na eksitonte adrenalinen si puna e Sales loool

  Te dy jane aktore klasi…..

  Julia Roberts me pelqente kur vishej me ate fustanin e zi …..dhe te qeshuren e ka shume te bukur…

  …Pretty Woman walking down the street …..nderkaq futej muzika qe ishte tip …lem o zot te roj looooooooooooooooool hahahahahahaha

  Përgjigjjuni

  • iliri uk  --  20 Mars, 2012 në 11:15 am

   raimond sa gay qe dukesh me kete komentin tend hahaha

   Përgjigjjuni

   • Shqiptari  --  20 Mars, 2012 në 12:09 pm

    Raimonda thuaj

    Përgjigjjuni

 2. biznesmeni  --  20 Mars, 2012 në 12:38 pm

  Ene ridvani me ate film ra ne dashuri :-)
  http://imageshack.us/photo/my-images/341/ridvanbode1997dhe2012.jpg/

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>