#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Fëmijët bënin seks oral në klasë, pushohet mësuesja

Një mësuese është pushuar nga puna për shkak se në klasën ku jepte mësim, dy fëmijë po bënin seks oral poshtë bankës.

Ngjarja ndodhi në një shkollë në Luiziane dhe tronditës është fakti se fëmijët janë vetëm 8-9 vjeç.

Një drejtuese e shkollës tha se mësuesja u pushua për shkak se ajo e ka detyrim që të monitorojë se çfarë ndodh në klasë.

Shkolla ndodhet në një rajon me një vlerësim shumë të dobët sa i përket performancës arsimore.

26 komente në “Fëmijët bënin seks oral në klasë, pushohet mësuesja”

 1. lupeni says:

  Kesaj bote po i vjen fundi…….

  1. Sali Ram Berisha says:

   Seksi duhet te jete i lir, ne shkolla ne pune e kudo. Do te shumohemi e te behemi si kinezet ne apo jo?!!
   http://imageshack.us/photo/my-images/809/saliberishagay2012.jpg/

  2. BERISHA LARGOHU. ESHTE FATALITET TE FESTOSH 100 VJETORIN E SHQIPERISE ME KRIMINELIN BERISHA! says:

   Veprimet te tilla krijohen nga mungesa e edukates, me keto veprime nuk po i vjen fundi kesaj bote.

 2. net says:

  doni komente nga une ?

  1. salistalin says:

   Hahahaha, jo e marim me mend se ca do shkruash !

   1. net says:

    eshte per te qare por nejse…

    1. shqipetari says:

     Net, faleminderit per gadishmerine per te na treguar perralla …ysh selafist…!

  2. Ton says:

   Jo Net ca komenti? E dime c’do thuash, t’i mbysim ne gure…

 3. Toni says:

  SHBA po kalbet nga brenda , fundi i saj do i vij jo nga jashte por brenda saj per shkak te lirise se tepruar dhe moralit te degjeneruar te banoreve te saj.

 4. ilir says:

  pune korrakesh…

 5. NUKI says:

  Kjo ndodh ne emer te te qenit “COOL”! Ky eshte “DAJJAL effect”! Mund ta shihni shume kjarte jo me larg se ne komentet me lart. Kur dikush e kritikon hapur nje kafsheri te tille ky dikush sulmohet nga kafshet e hipnotizuara qe jane qorra me 20/20 vision! Pra megjithese shikojne shume mire me syte e ballit, syrin e zemres e kane QORR, qe do te thote se jane plotesisht te humbur! Kjo pra eshte bota ne te cilen jetojme tani. Kur denojme homoseksualet, sulmohemi si jotolerant, kur denojme kafsherite si me lart, sulmohemi si njerez qe gjoja nuk kuptojne, nuk marrin ere nga bota “moderne”! Cfare do mbillni do korrni o njerez te verber me 2 sy ne balle!!!

  1. Landi- Sverige says:

   Ata jan vetem femije te cilet ate veprim (te pa-llogjikshem per moshen e tyre) e kan cilesuar si nje loje, pa ditur pasojat e atij veprimi. Kjo dhe per vet faktim qe e kryhen nje veprim te tille brenda ne nje klase ku ishin femije te tjere dhe mesuesi i tyre. Nuk mund te pergjithesohet bota ku jetojme me kete ngjarrje te vecante me keta dy femje qe skan hyre ne moshen adoleshente akoma. Ajo bote ka metoda profesionale me nje personel te shkelqyer qe punojne me femijet per cdo problem te tyre, me te cilen as qe nuk mund te krahasohet fare “bota juaj” e denimeve radikale ne sheshe publike.

   1. net says:

    femijet jan pasqyra e prinderve, prinderit jan pasqyra e shoqerise

    1. aqifi says:

     Kjo nuk ndodh ne emer te asgjeje. Eshte nje deviacion social pasoje e rritjes se pakontrollueshme te informacionit. Fatkeqesisht femijet 8-9 vjec kane mundesi te hyjne ne internet dhe te mesojne edhe per gjera qe nuk i perkasin moshes. Faji i prinderve eshte mungesa e kujdesit per ate qe shohin femijet ne internet, por edhe kjo jo plotesisht. Nje website te cilin edhe une i inkurarjoj femijet ta shohin eshte Wikipedia – nje enciklopedi gjigande online. E pra, edhe ne Wikipedia mund te mesosh rreth seksit oral dhe te perpiqesh ta imitosh…

     Zgjidhja islame ndaj problemit (qe fatkeqesisht e promovojne edhe islamet shqiptare) eshte mbulim me perce i vajzave qe ne moshe te mitur, ndarje e vajzave nga djemte ne shkolle duke krijuar qenie injorante dhe paragjykuese ndaj gjysmes se botes, etj, etj. Per te mos permendur vrasjet me gure, martesat ne djep (ne Pakistan), gjymtimin seksual (ne islamet e Afrikes se Veriut), etj, etj…

    2. Landi- Sverige says:

     Po more net dhe shoqeria eshte pasqyra e shtetit, per te cilin ne boten tende perdhenuesit e adoleshenteve nuk jan ata fajtor, por fatkeqet viktima, te cilat duhet te martohet me perdhenuesin duke arritur shpesh deri ne vetvrasje.

    3. shqipetari says:

     Net… ti je pasqyre e thyer… shembellimi yt eshte i deformuar, jashte parametrave te arsyes, ai te ben te qash e te qeshesh HA! HA!

   2. NUKI says:

    I nderuar Landi-Sverige
    Ta kam thene edhe nje here tjeter: Kusht qe te flasesh ne menyre intelegjente mbi Islamin eshte qe ti ta njohesh ate sic duhet. Kjo gje eshte shume e thjeshte dhe nuk kerkon ndonje nivel skolarshipi te jashtezakonshem (flas gjithmone per bazen pasi dija mbi Islamin nuk ka fund). Fillimisht merr nje Kuran dhe lexoje (po nuk e gjete librin, shko on-line dhe e ke falas p.sh quran.com). Se dyti lexo mbi jeten e profetit te Islamit Muhammad a.s. Pasi te kesh bere nje gje te tille pa bias dhe me mendje te hapur hajde prape ne forum dhe diskutojme.
    Njohuria qe ke ti per Islamin ose per “boten tone”(sic thua me lart) kufizohet nga snippets dhe snap-shots qe ty te jep media e manipuluar. Ne rast se une do te doja te mesoja matematike atehere do te merrja nje liber matemtike, ne rast se do te doja te mesoj fizike, natyrshem qe do te merrja nje liber fizike, dhe po te doja te mesoja mbi Islamin rrjedhimisht, llogjikisht do te studjoja Kuranin dhe historine e profeteve. Ndersa juve beni te kunderten! Ne vend qe te mesoni nga burimi i dijes, juve zgjidhni te mesoni mbi Islamin nga main-stream MEDIA qe ne fakt eshte burimi i fundit qe duhet ti referohemi per kete qellim. Eshte njesoj si te marresh nje hidraulik dhe ti kerkosh qe te beje “open heart surgery”.
    Pra, bazat e njohurise tuaj mbi Islamin e vertete jane te kalbura, qe do te thote se cdo gje qe ti nderton mbi keto baza te kalbura eshte e predispozuar per tu shembur ne menyre violente dhe me shume pasoja negative…per askend tjeter pervecse per TY!
    Do te tregoj nje histori te verte te nje mikut tim amerikan qe para disa vitesh pranoi Islamin. Emri nuk ka rendesi, po i referohemi me John. John ishte nje i bardhe, gati 2 metra, blond me sy blu dhe me tatuazhe naziskine ne te dy krahet. John i perkiste nje organizate naziskine te quajtur “arian brotherhood”. Ai urrente te zinjte dhe te gjithe pakicat dhe ishte ekstremist ne kulm. Ai kishte shume probleme me ligjin dhe jeta e tij ishte teper e shthurur dhe me probleme. John duke treguar historine e tij thote: Pozita ne te cilen isha ne ate pike te jetes time me beri nje gje te qarte, se keshtu nuk mund te vazhdohej me. Si pasoje une vendosa qe te kerkoj zotin. Fillova thote John me Kristianizmin, Judaismin, hindusimin, budismin etj etj. Kur pyeta per Islamin me thane, thote John, se eshte feja e njerezve te shkretetires ne Arabi qe i luten nje guri te zi dhe qe duan ta zhdukin te gjithe boten! Ne ate moment John thote: “Une mund te zgjedh cdo lloj feje por Islamin nuk do e zgjedh KURRE !!!”
    Kaluan disa vite dhe John thote nje dite godita nenen time dhe per tju fshehur policise qe po me ndiqte shkova dhe u fsheha ne bibloteken publike pasi mendoja se ky do te ishte vendi i fundit qe ata do te kerkonin per mua. Duke ndenjur ne bibloteke rastisa qe te shoh nje kopje te Kuranit. Fillova ta lexoj dhe kur kisha lexuar jo me shume se 2 Sura ndalova dhe thashe: une jam Mysliman. Kuptova qe nuk isha une ai qe po lexonte librin por ishte KY LIBER qe po me lexonte mua!
    John tani eshte i martuar me nje myslimane te zeze (afrikane) dhe ka 5 femije. John tani punon per City of NY Correctional Department dhe merret me korrektimin e te burgosurve me tendenca naziskine dhe eshte nje nder rehabilituesit me te sukseshem qe ka arritur te ndyshje jeten e qindra te rinjve duke u bazuar ne mesimet e Kuranit dhe te Sunes se profetit tone Muhammad s.a.a.s.

    Po e mbyll me keshillen “Don’t judge a Book by its cover, open it up and read it for yourself!!!”

    paqja qofte me ju

    1. shqipetari says:

     NETit i djek e NUKIt i kruhet :nuk jane as hoxhallare se do te ishin njerez te nderuar e te respektuar. Kontribojne per perhapjen e se vertetes sic jua pret…shpesh edhe me arme e duke vrare !
     Johni, naziskini i NUKit e ka per nder te jete taleban se ate naziskinin asgje nuk e dallon nga talebani.
     Eh, Nuki nuk te shkon lekura e qingjit megjithese edhe mjekrren mund ta kesh rruar! Perrallat tuaja me kujtojne te MARROSURIN e allahut |
     Ore kot po te pyes mos valle John e perqafoi islamin duke studiuar ne Afganistan a Pakistan ! Se te gjithe ju qe shkolloheni ne Pakistan vini me nje derrase mangut e ju duket vetja Rambo !

     1. net says:

      gjate kohes qe ti dhe gjysherit e tipit prototip si puna jote merreshin me llafe sic ben ti sot muslimanet bene punen dhe fale tyre ende sot feja ime eshte gjall, eshte dominuese.

      Islami eshte e vetmja fe qe i ka bere balle cdo rryme cdo sistemi cdo tendence qe eshte anti morale, anti vlerave njerzore.

      Po shihja rastesisht nje fjalim te nje rabini cifut ku i cili ishte shum i ditur ne te njeten kohe dhe deklaronte qe islami eshte i vetmi shpetim per njerezit pasi menyra se si eshte i ndertuar islami ne kushtetuten e tij i ben ball cdo gjeje, biles me plot bindje thoshte se shum shpejt njerzit ne te tere globin do ta kerkojn vete islamin si opsionin me te mire kunder dhunuesve dhe shtypesve te elites

      1. NUKI says:

       net, mos i kthe pergjigje ketij gomari. Nuk ka njeri me te trashe ne te gjithe forumin se ky! Ne fakt ky eshte nje ekstremist dhe terrorist i vertete. Mjere njerezit qe e kane afer. Cdo gje qe ka te beje me Islamin ky e urren duke harruar se me shume se 20% e globit jane myslimane. Lere aman le te mbytet ne urrejtjen dhe erresiren qe e ka pllakosur! Nuk meriton pergjigje ky bozo, le te lehe si zagar qe eshte, karvani ecen perpara!

       s.a.

 6. niku says:

  po mesuesja car faji ka se eshte 60 vjec dhe nuk sheh mire
  ahhahaha
  skane car ti bejne gomarit dhe i bien ,,,,, mesueses

 7. Ca ke bo says:

  Fajin e kane islamiket!

 8. Edison says:

  Cuditet Amerika nga keto, po s’e dine se neper disa vende ne bote (psh ne Arabi) qe 7-8 vjec e cojne vajzen te burri. Pale’ e quajne “martese te ligjshme”!

 9. Rani says:

  Keshtu eshte kur shihet familjarisht gangbang ne pornhub.

 10. kapo says:

  PO cfaj kane cilimijte, shofin porno gjith diten e pastaj i vene ne zbatim.

 11. bylis says:

  o net ik o cun se je thjesht nje i paguar per te ber propagand feje,,,mos na hap barkun me fe myslimane se ti lexhoj komentet e tua dhe filloj shterngoj dhembet,,cdo gje ti e lidh me fen,,ik o i semur ik,,bota eshte ateiste pavarsisht se nuk e shpreh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22626
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22626
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X