Së shpejti filmi i parë porno me aktore shqiptare | Gazeta Tema
 

Së shpejti filmi i parë porno me aktore shqiptare

Postuar në: Lifestyle |

Nëse deri dje keni parë filma të zhanrit “Hard XXX” me personazhe të huaj, këtë vit për herë të parë shqiptarët (+18) do të kenë mundësinë të ndjekin në një kanal digital, një film të këtij zhanri, por me personazhe shqiptarë. “Panorama plus” ju sjell ekskluzivisht rrëfimin e Erionit 25 vjeç, i cili në film do ketë edhe rolin e regjisorit. Për të gjitha sfidat rreth realizimit të filmit, fillimet si striptizer dhe punën deri më tani, ai flet në vazhdim.

 

Erion, ju keni xhiruar edhe një film porno, të parin në Shqipëri, mund të na flisni më shumë rreth këtij projekti?

Filmi është i ndarë në tri pjesë nga një çift secila, çdo pjesë zgjat 20 minuta, të tri pjesët janë vende xhirimi në ambiente të ndryshme, skenografia është shumë e bukur, pasi çdo pjesë ka një fillim të bukur dhe situata të ndryshme.

 

Na rrëfe sfidat që ke kaluar për të realizuar filmin, si ju erdhi ideja?

Si fillim, kur mendova që të realizoja një film porno, mendova se si do të gjeja elementet, si do të gjeja sponsorat, fillova të shkruaja në word çdo detaj dhe kostoja më doli disi e lartë dhe pa ndihmën e sponsorave nuk munda ta bëja. Kështu, projektin që unë e kisha mbaruar, e prezantova në disa televizione dixhitale shqiptare, dhe njëri prej tyre e pranoi dhe ramë dakord që të bashkëpunonim, dhe televizioni në fjalë mori përsipër blerjen e filmit. Regjisori i filmit cili është? Vetë i kam bërë të gjitha. Unë jam marrë vetë me çdo gjë, duke filluar nga gjetja e elementeve që janë 3 djem dhe 3 vajza.

 

Janë shqiptarë të gjithë protagonistët?

Po, janë shqiptarë.

 

Një pyetje e fundit, si është të bësh seks para disa njerëzve?

Të bësh seks në intimitet është diçka e bukur dhe bën lirshëm çdo veprim, por elementet që janë pjesë e filmit janë po aq të lirë sikur janë në intimitet. Dhe në fakt, gjatë xhirimit të duket sikur je vetëm me partneren. Edhe kolegët e mi e kanë pasur me qejf të bëjnë diçka të tillë dhe mezi kanë pritur që t’u jepej një mundësi për të realizuar dëshirat e tyre dhe gjatë xhirimeve kanë qenë mjaft të qetë të gjithë.

 

 

31 Pergjigje per Së shpejti filmi i parë porno me aktore shqiptare

 1. aqif kapertoni  --  31 Mars, 2012 në 6:41 pm

  hahahahaha

  Përgjigjjuni

  • Shkodrani  --  31 Mars, 2012 në 11:36 pm

   Ishalla nuk i prishet mendja dhe Lirise :-)
   http://imageshack.us/photo/my-images/844/erdhiprilli.jpg/

   Përgjigjjuni

  • andi  --  1 Prill, 2012 në 10:19 am

   Nuk eshte e vertete o njerez – eshte 1 prilli sot dhe Tema do te beje shaka.
   Filmi i pare porno eshte prodhuar para 10 vitesh dhe eshte pasuar nga disa te tjere ( 5 te tille)
   me financimin e nje milioneri shqipetar.
   Deri tani ketu filma nuk jane shfaqur as’nje here per publikun dhe jane te veteçensuruar .
   aktoret jane paguar 25 000 $ per femrat dhe 10 000 $ meshkujt.

   Përgjigjjuni

 2. Tironci Lugano  --  31 Mars, 2012 në 6:42 pm

  Se di se si do e presi Net kete “ngjarje”?

  Përgjigjjuni

  • Rani  --  31 Mars, 2012 në 7:13 pm

   Si mendon ti per kete tironco? “Shtyperia” po merr dhene ne ate vend.

   Përgjigjjuni

   • Tironci Lugano  --  31 Mars, 2012 në 7:56 pm

    Rani
    Shtyperia ka kohe miku im qe ka marre dhene ne ate vend.Kjo tani eshte si te thuash si nje vule si nje certifikim.

    Përgjigjjuni

 3. arti  --  31 Mars, 2012 në 7:01 pm

  Keto ne shqiperi i quame baxhella, ne amerike i quajne low life. Pse mor regjizor me leto elemente do te besh buj ti. Femrat shqiptare jane shume me te bukura se keto baxhella dhe ai meksikani qe eshte midis tyre nuk mund te perfaqesoje djemte shqiptare.

  Përgjigjjuni

 4. Henry  --  31 Mars, 2012 në 7:09 pm

  Me falni por ishte nevoja qe ta publikonit kete lajm kaq shume te rendesishem?
  duhet te jini pak me te kujdesshem sepse tek faqja juaj ne FB ndodhen dhe shume adoleshent nen -18 vjec qe nuk eshte gje e mire te mesojne shume hollesira per keto ngjarje,ne fund te fundit do jeni ju qe do humbni dhe shume fan-sa ngta faqja e juaj sepse shume njerez i lexojne dhe familjarisht keto lajme…

  Përgjigjjuni

 5. katarakti  --  31 Mars, 2012 në 8:07 pm

  He mo ju lumsha. Keshtu shkohet ne Europe. Me kurva,bordello, bandite dhe filma X. Ben qef rinia sot. Jo si ne kohen e Dulles kur i nisnin te rinjte me zor te ndertonin hekurudha dhe hidrocentrale. Sot me pak kodoshllik, hajdutllik dhe korrupsion ben jete. E pat thene Sala: Do e bejme Shqiperine si gjithe Europa. Jo vetem qe e beri, por edhe ia kaloi asaj. Burre i vertete malcie paska qene.

  Përgjigjjuni

 6. hitler  --  31 Mars, 2012 në 8:38 pm

  keshtu po perparon shqiperia me GAY PRIDE, baxhella. salla bixhozi per cdo moshe dhe ku te duash, shembyllin e shkelqyer qe japin politikant e ndershem shqiptar + dhe disa extemista fetar. Tani jemi gati te marim statusin e antarsimit per ne FERR

  Përgjigjjuni

 7. O ju mshifte kolerjA!  --  31 Mars, 2012 në 8:44 pm

  O j’u mshifte kalerjA o degjenerata, ju ene
  Ata qe ju lejne juve me ndy dynjon o murtaje!

  Përgjigjjuni

 8. niku  --  31 Mars, 2012 në 8:51 pm

  allahu ju shkaterrofte po se keni kuptu akoma
  si e doni shkaterrimin ju ?

  Përgjigjjuni

 9. lolita  --  31 Mars, 2012 në 9:02 pm

  I THONE NJE FJALE TE GJITHA I KISHTE SALMEJA I MUNGONTE FEREXHEJA;KETE KISHIM MANGUT;TE GJITHA I KEMI NE REGULL;NE EKONOMI JEMI MBAS GJERMANI NE MOS JA KEMI KALUAR;KRYETARI I QEVERIS NUK KA PASUR KOHE TE MERET ME KETO GJERA;I KA DAL PUNE E MADHE ME INTERNETIN NE FSHAT;SE ATE KANE MANGUT;TE NGOPUR ME BUKE;ME STANDART JETESE;TANI JU SHKON DHE INTERNETI QE TE USHQEJNE DHE TRURIN ME DIJE;Z KRYEMINISTER DO JETE PA TJETER;KUR TE JEPET KY FILM;QE TE MBLEDHE BYRON POLITIKE TE PD TU JAPE PERVOJEN E MESUAR:

  Përgjigjjuni

 10. AJ  --  31 Mars, 2012 në 9:15 pm

  o jevg sa fytyr e shemtuar qe qenke mor lal,po ta shikosh ate filmin tuaj vetem nje gje mund te ndodhi ky shoku poshtsa te shikoj ftyrat tuaja qe jan sikur kandal nga kazani plerave do tmerohet e se gre koken per nje muaj apo e keni ber per komunitetin rom kte film.

  Përgjigjjuni

 11. albani  --  31 Mars, 2012 në 9:22 pm

  kjo eshte nje mjerim per popullin shqiptar

  Përgjigjjuni

 12. nga deti kuq e zi  --  31 Mars, 2012 në 10:50 pm

  ky do jet filmi me i rendesishem i kinematografise shqiptare !!! do shikojm te vetmen gje, qe din te bejn shqiptaret si gjith bota !

  Përgjigjjuni

  • x  --  1 Prill, 2012 në 12:08 am

   ha ha, nuk e besoj qe edhe kete “pune” dijne ta bejne shqiptaret si gjithe bota, edhe ketu jemi shume mbrapa.

   Përgjigjjuni

 13. Cakalli7  --  1 Prill, 2012 në 12:19 am

  tobestafrullah, cjane keta infidele o mulla rrjeta qe po prishin emrin e mire te shqiptareve midis vellezerve te tyre b..perpjete

  Përgjigjjuni

 14. Vasil Gjika  --  1 Prill, 2012 në 12:45 am

  Vitet e fundit kinematografia Shqiptare po flinte gjume…
  Mire qe do bejne kete filmin……

  Përgjigjjuni

 15. S.Berisha  --  1 Prill, 2012 në 1:24 am

  Yaaa Habibi…cbehet …skam dhene urdher una

  Përgjigjjuni

 16. Nebi  --  1 Prill, 2012 në 2:48 am

  edhe kete kishim manget…..forca SHQIPERIA PO SHKALLON.

  Përgjigjjuni

 17. klodi  --  1 Prill, 2012 në 5:35 am

  ju nuk jeni vetem se klysha te atyre qe duan te prishin shqipetaret te cilet nderin e kane pase me rronje kurse sot me keto pisa po na prishin femijet dhe rinine Zoti ju ardh hakut ju coft nai rrufe te ngelni sic ngelin qente.

  Përgjigjjuni

 18. Cakalli7  --  1 Prill, 2012 në 8:05 am

  Kush do ta ngarkoje ne rapidshare kete ta shome edhe ne?

  Përgjigjjuni

 19. vlora 1  --  1 Prill, 2012 në 9:13 am

  Ne kohen e Enver Hoxhes behej filmi “Kapedani” ose “Pallati 176” ,ne kohen e demokracise Salihane behet porno…dhe cfare niveli :)

  Përgjigjjuni

 20. miri suedi  --  1 Prill, 2012 në 9:18 am

  o tironco…………….do kenaqemi tu u kenaq, sex ne shqip. te shohim kolonen zanore.uh uh uh oh oh oh ah ah ah ah oooooooooooooooooooooooooooooooo

  Përgjigjjuni

  • tironci Lugano  --  1 Prill, 2012 në 11:05 am

   miro
   A thua do jete me zo?

   Përgjigjjuni

  • Nadia Shabani  --  1 Prill, 2012 në 11:41 am

   Nuk kam gje me gazeten Tema si cdo gazete tjeter ka per detyre te informoje opinioinin por me dhemb shpirti ne palce per ata djem dhe vajza te reja qe i futen kesaj jete te felliqur. Nuk eshte lek ai more djem, shume gabim dhe per televizionin dicital qe ka pranuar nje marreveshje te tille, nuk mbahet bisnesi me para te pista. Kemi qene te paster si popull nga felliqesira te tille por filloj ndotja edhe tek ne. Turp!!!!!

   Përgjigjjuni

 21. HOXHA QEFLI  --  1 Prill, 2012 në 10:27 am

  JU LUMTE! LERE SE CTHONE HIPOKRITET. GJITHE NATEN SHOHIN PORNO, DITEN BEHEN ME QIBER E KTHEHEN NE HOXHALLARE. QAHEMI NGA SHTEPITE PUBLIKE DHE E KEMI KTHYER PARLAMENTIN NE BORDELLO. SHIHNI ZHOZIN, KA ME LAPERE, ME PROSTITUTE POLITIKE, PA AS NJE LLOJ MORALI, DINJITETI, IDEJE VECSE TE LEPIJE BYTHEN E BERISHES E TE RREGULLOJE SOJIN NE AMBASADA. PO ALIBEAJ,BUMCI,E TE GJITHE PD-TET, NUK JU DUKEN JO SI PEDEISTE PO SI PEDERASTE? LEJONI SHTEPITE PUBLIKE JU QE KENI KTHYER SHTETIN NE BORDELLO, LERENI MORALIN SE JEMI SHOQERIA ME E PAMORALTE NE EUROPE:VJEDHIM, PERDHUNOJME, KURVEROHEMI,VRASIM. LERENI POPULLIN TE BEJE DASHURI SA TE DOJE. DHE LERINI DENGLAT: NE QE NE BOTE KEMI 50000 PROSTITUTA, FLASIM PER MORAL. PO ATO NUK JENE MOTRAT TONA? PO KUR HIQEMI SI KURVARE QE TE GJITHE: ME KE U BEME KURVARE? UNE ME MOTREN TENDE E TI ME TIMEN. KURVERIA ESHTE BIJE E HIPOKRIZISE. KUR TE GJITHE TE JEMI TE NDERSHEM E REALISTE SDO EGSISTOJNE ME KURVAT, PO VETEM NJEREZ QE DINE TE JETOJNE.

  Përgjigjjuni

  • zvastika  --  2 Prill, 2012 në 11:43 am

   po ka me kurva se ju te ps ,apo keni kryetarin homoseksual pa merak se me grupin do parakaloi dhe ai ,pastaj cdo njeri e ka ne karakter ate gje ok .per sa i perket historis qe kemi dhe tradites kjo gje nuk duhet te ndodhi .mir qe qeke dhe pak feta gjasme po te them dhe ket tjetren nese e kupton ,gjithkush do mari ate qe meriton ………..

   Përgjigjjuni

 22. nardi  --  1 Prill, 2012 në 1:10 pm

  Keta duket qe jane qe te tre magjupa.

  Përgjigjjuni

 23. Edi  --  1 Prill, 2012 në 1:32 pm

  Pornoja dhe pranohet por homoseksualiteti jo.
  Nuk jam per te mos i lene te lire homoseksualet qe te shprehen por thjeshte nuk e pranoj dot qe shqiptaret te jene homoseksuale. Sinqerisht qe me vjen per te vjelle. Se si me duket.
  Gjithsesi besoj qe parada do jete nje deshtim i madh. Nuk do kete pjesmarrje.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *