#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Arian Çani- Nasip Naços: Sa të pagoi Berisha për votën? (VIDEO)

Ne emisionin Fakt ne UFO TV, gazetaret Andi Bushati dhe Arjan Çani kane debatuar me ministrin e Ekonomise, Nasip Naco, rreth votes se tij kunder LSI-se ne Kuvend. Arjan Çani ka pyetur Nacon nese Berisha e ka paguar per voten, ndersa Naco ka shpjeguar se do te votonte Adrian Vishen, nese do ishte me kuti te mbyllur.

 

 

 

 

24 komente në “Arian Çani- Nasip Naços: Sa të pagoi Berisha për votën? (VIDEO)”

 1. Arian Çani says:

  Moderatori: Nuk eshte pjesa e videos kur une pyeta Nacon: Sa te pagoi Berisha per voten?
  http://imazheshqip.blogspot.com/2012/04/parku-zoologjik-gjiri-i-lalzit.html

  1. Nje Student qe studion jashte says:

   Zoti Cani,

   Uroj te jeni vertete ju personi qe keni komentuar pasi doja nje pergjigje nga ju. Duke marre pjese ne emisionin e mesiperm dhe per pyetjet e drejta qe bete, i keni bere si Shqiptar qe ndjehet i vjedhur apo si nje perkrahes (militant) i LSI?

   1. Arian Çani says:

    Une te tregoj ujkun, ti me thua ku jane gjurmet. me je bere si publiku i Don Boskos 🙂
    http://imazheshqip.blogspot.com/2012/04/e-kane-zgjedhur-vete.html

    1. Nje Student qe studion jashte says:

     Publiku i Don Boskos? Nuk e di cdo te thote se nuk rri ne Shqiperi por ska gje.

     Gjurmet duam se “ujkun” e kemi, se kemi hall se nuk eshte i njejti ujk!!!!

     1. Arian Çani says:

      Ne mos ujk, gorilla. Jane nje tufe keta me lloj lloj kafshesh, o student qe studjon jashte studjos 🙂
      Po Gjirin e lalzit e di? Une kam qene nja dy here, e kam pa ene vilen e Mones e Lilit 🙂
      http://imazheshqip.blogspot.com/2012/04/parku-zoologjik-gjiri-i-lalzit.html

    2. Ed says:

     Na merzite me keta imazhe ti, ball rreklamove o njeri

  2. bullshit says:

   sa para i dhe berishes ti arian ?

   1. Arian Çani says:

    Une vetem marr para, nuk jap. Duhet ta kishe mesuar kete o bajge, me fal bullshit 🙂
    http://imazheshqip.blogspot.com/2012/04/e-kane-zgjedhur-vete.html

 2. enio says:

  ore ky na merr per te marre ne apo si?! do e votoja ne kuti, por jo me elektronike. mire qe genjen, por s’di as te genjeje ky zotnia nga skrapari!!!!!

 3. Vlora says:

  vazhdoj te perseris qe jan lojrat e kokmadhit meta leto…

  i jep nje vot te nacos per ta mbajtur ne kembe berishen,,, dhe nga ana tjeter kerkon pazare me ps per ta pranuar,, se e di qe ska me te ardhme ne politike….

  po berisha te shtrydhi mir o kokmadh dhe ska per te te futur ne listat e tij ne 2013,,,vet ti nuk fiton dot.

  keshtu qe kenaqu duke i dhene ca vota te te japi ndonje drejtori.

  se ti ate parlament ske per ta pare me,,,apo sdo ta bej xhozi per 100 vjetorin dhe te ri e te bukur.ha ha ha.

 4. hajriu says:

  Naco ka shpjeguar se do te votonte Adrian Vishen, nese do ishte me kuti te mbyllur …………….. hajde bure hajde . Ky kerkon te laje m*tin me shurre

 5. e verteta says:

  Qe te gjithe ju mender analistet e politikanet duhet te rrefeheni duke filluar nga ty i pari Cani sa te pagoi Berisha qe u hodhe ne prehrin e tij gollomesh?jeni njerez pa moral,shikoni si beheni per nje cike para e pushtet.Ti dhe Zhei jeni figurat me anadollake te spikatura ne drejtim te shitblerjes.Vertet analistet Hoxha dhe Peka jane te deklaruar haour qe jane te PD-s,por jane me dinjitet,dine te mbrojne me inteligjence idete e tyre,kurse ju nuk jeni pos se mjeran medioker.

  1. adriatikasi says:

   harrove fevziun dhe shkullakun

 6. teleskopi. says:

  Si ILIR mETA dhe si NASIP NAçO me vjen keq qe jeni nga Skrapari,po pse xhanem juve ju kishte vetem Skrapari,o sa fatkeqesi per ty or Ilir qe akoma vazhdon me pislleqe dhe gjoja duke thene se keshtu e ka politika . Po çfar politike more dite zi dhe pune zi qe turperove dynjane more KOLABORACIONIST dje me te huajt sote me te vendit.

 7. BUJAR HASANI says:

  ore te gjithe prerja 3/4 jane keta?

 8. zajmi says:

  Po cfare legeni!!!!!!!
  Po pse more na fyen inteligjencen ti neve keshtu apo cfare???
  Si ishte z. prokuror si ishte kjo?? Gjeti pretekst opozita e? Se ne fakt keshtu behet e, fletet firmosen para cdo votimi? Ik more plere, mos dil fare se le nam, more kokra e bq.

  Hahahaa, merr edhe Vishen me te mire…. U na gajase.

 9. Doris says:

  Qe partickat e vogla shiten e blihen si peseleksha nga i rrjedhuri i vicidolit kjo dihet pa qene nevoje te pyesi Cani. Ndersa ky Cani eshte gomar e inkompetent. Kush e le te dale ne publik kete rrugac. Niveli i tij e i emisioneve te tij eshte Red Light District. Vdes per tu dukur o Zot sa mbrapa jemi.

 10. england says:

  Dridhe like me lesh fabrike boje trike!
  ju jeni ca bytheqira,ca bura me fustan qe sa here Saliu do
  t’ju shkerdheje,ju ulni fustanin tak-fak
  Po shqiptaret jane dorzuar tashme,thjesht kenaqen me shprehjen
  se eshte kohe e maskarenjve…

 11. Cari vari says:

  Ore minister! po kaq LESHKO qenke mo mavriu ti… po ti qenke rrota e Ka…lit,mire thote enio,per car na mer ti ne,per te marre apo je vete i marre e i shkare nga trute e kujton se jemi edhe ne? cjane keto idiotlleqe qe thua,jo me kuti po elektronike,jo e dogji po e poqi,e kam pas shoke,po se votova e brockullat e tua o IDIOT minister por dhe njeri,dmth ti KURV bure minister,per inat te sat vjerre fjete dje me mullixhine,dmth. se votove shokun tend qe pretendon se e ke,per faktin qe e propozoje PSja.Mender nje mut jeni si ti e Visha se dhe ai nuk eshte me i mire se ty,qe te dy pa pike dinjiteti jeni,ate e ka bere lolo Mediu e ty Berisha e Meta.Po te ishe burre e ta kishe shok,ashtu sic thua nuk e votoje tjetrin,ste detyronte njeri me zor,apo ju iken shurra neper shale kur ju shikon shoku Sali ENVER Berisha venger,perpara votimit.Ahhh ju jeni bura pa bythe o te mjere.Jeni bere gazi i popullit qe te tere ju.

 12. BARO CORROGJAFI says:

  NA DOLE I SHITUR EDHE TI ,O ZOTI NACO ! NUK SHITEN BURRAT PER NJE KARRIKE,O ZOTI NACO ! TE NJIHNIM PER BURRE TE MIRE,O ZOTI NACO ! PO TI QENKERKE PALACO, O ZOTI NACO !

 13. timo says:

  Ky është një sofizëm i trashë z. Naço.

 14. kelmendasi says:

  Artur Canit ty sa te pagoi Rama te besh pyetjen?
  Edhe une po te tregoj ujkun mos kerko gjurmet

 15. beso says:

  publiku i Don Boskos i ben pyetje Nasi naçit;sa jep sala per nje te lyer te kepuces?Nasi naçi i thote qe berisha njeh vetem bojen e zeze te keuces,ose t’a nxin ftyren si balla,ose syrin si ndreca i prendes.Publiku i Don Boskos nuk eshte optimist;ai do qe t’i nxihet syri saliut…Ne fakt publiku i don Boskos keka”vari leshte”.Arjan Cani ka kujtuar se kamerat jane fikur;hahahhahaa,me kujtoi gallaten me zezake qe beri berluskoni ne Moske kur u zgjodh Obama president.O Don Bosko,keka bere Red bull-i si Pegaso;te ben te fluturosh pertej stines se preshit!

 16. lungara limaj says:

  nasip naco dhe ilir meta loja e nisur “per inat te sime vjerre vete fle me millonane”ka mbaruar prijani benzinen felliqesires qe edhe ju e urreni aq shume te lehtesohet populli shqipetar dhe dote jeni te nderuar per jete .mos hezitoni eshte ora juaj mos kujtoni ndonje cast miqesie me kafshen e eger sepse cdo gje e ka me hipokrizi ndoshta njeh temperamentin tuaj qe nuk beheni buke shkale por ai vepron vetem me plan per te fituar per vete.mos vononi historia do ju vleresoje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82084
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82084
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34798
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34798
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 24815
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 24815
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X