Mësuesja bën seks me nxënësin në dollap gjatë punës | Gazeta Tema
 

Mësuesja bën seks me nxënësin në dollap gjatë punës

Postuar në: Lifestyle |

Një mësuese 28 vjeçare është nën akuzë se ka bërë seks me një nxënësin e saj të virgjër, 16 vjeçar.

Policia tha se ka arrestuar mësuesen Kacy Christine Wilson nga Florida, SHBA, e cila akuzohet për aktivitet seksual të paligjshëm me minoren, por edhe për transmetim të pornografisë, për shkak se i kishte dërguar nxënësit 16 vjeçar fotot e saj topless.

Një zëdhënëse e policisë tha: “Ajo bëri seks me një prej nxënësve ndërkohë që ishte në orar pune. Mësuesja e thirri nxënësin nga klasa e tij duke i thënë se kishte harruar diçka në klasën e saj. Kur ai erdhi, ajo e shtyu tek muri dhe nisi ta prekte. Më pas e drejtoi tek një dollap, u futën brenda dhe bënë seks”.

Në deklaratën e tij, nxënësi tha se i vinte turp nga ajo që kishte ndodhur. Ai tha se mësuesja i mori virgjërinë. “Është shumë keq që kur të rritem dhe të mendoj për herën e parë që bëra seks, do kem në mendje mësuesen,” u shpreh ai.

Kacy Christine Wilson

IPTV duke filluar nga 790 Leke ne muaj Na ndiqni ne Facebook Sherbimi VOD

15 Pergjigje per Mësuesja bën seks me nxënësin në dollap gjatë punës

 1. ???  --  7 Maj, 2012 në 7:19 pm

  ne ato vite ishin mesueset bolldoza, tani sa me fat jan te rite.

  Përgjigjjuni

 2. daku  --  7 Maj, 2012 në 7:20 pm

  si sme ra i zysh kshu mu,

  Përgjigjjuni

  • Aishja prej Sauku  --  8 Maj, 2012 në 12:20 am

   O dako ,rri urt ene mos e kruj me zyshat shqiptare,se ato ta shkulin …veshin krej…Nuk jena n’Hamerik ne ala

   Përgjigjjuni

 3. ben  --  7 Maj, 2012 në 7:24 pm

  Gjynof me e fut ne burg per kete muhabet.Edhe ky cuni vogel e ka gabim qe mendon keq qe humbi virgjerine nga zysha.Do ta kujtoje me nostalgji ate cast me zyshen, tarallaku.

  Përgjigjjuni

 4. wert  --  7 Maj, 2012 në 8:10 pm

  Only in America…..pffff

  Përgjigjjuni

  • Ton  --  7 Maj, 2012 në 10:32 pm

   Mos u merzit o Fart,ooops wert, se Amerika ka 320 milione dhe nje rast si ky behet problem.

   Përgjigjjuni

   • Edi Detroit  --  7 Maj, 2012 në 10:51 pm

    Weird,eshte komunist grek,dhe si te gjithe greket e urren Ameriken.

    Përgjigjjuni

  • daku  --  8 Maj, 2012 në 10:28 am

   ti werto,i shpetove per pak priftit ne greqi,dhe ta ka fajin usa.Po ky i norvegjise,77 veta te vdek,,,apo u harru ajo.Kush nuk ta dha vizen per USA ty,tregoi xhaxhit.Na myten kalamojt

   Përgjigjjuni

 5. salistalin  --  7 Maj, 2012 në 8:49 pm

  e c’te keqe ka ?

  Përgjigjjuni

 6. lulash  --  7 Maj, 2012 në 10:12 pm

  GJYNAH PER NXENESIN, SEPSE E KA PASUR PER HERE TE PARE,POR DHE MESUESJA E SHKRETA,KUSHEDI SE SI E KA PATUR HALLIN.

  Përgjigjjuni

 7. Misiri  --  7 Maj, 2012 në 10:14 pm

  pa koment????????
  ruhuni nga zyshat
  http://www.freealbania.blogspot.com

  Përgjigjjuni

 8. JC  --  8 Maj, 2012 në 4:09 am

  mjafton te lexosh komentet e tjera per te kuptuar gjendjen tone si komb. Duam edhe politikane me te mire, pale!

  Nuk ka ndryshim kjo nga nje burre 30 vjecar te perdhunoje nje 16 vjecare.

  Përgjigjjuni

  • abdul  --  8 Maj, 2012 në 10:45 am

   shum e vertet

   Përgjigjjuni

 9. Erald  --  8 Maj, 2012 në 11:14 am

  Une per vete e kam zhdepur me dru mesuesen e kimise ne Croydon College University, London. E kam fjalen per drurin qe i shtonte kenaqesi. Ms Cathy ne tavoline pas orarit te mesimit. Nuk ishte faji im po qendroja pas mesimit per shpjegime studimore sentimentale.

  Përgjigjjuni

 10. Cakalli7  --  9 Maj, 2012 në 5:54 am

  Ku jane ata kriptoselefet ameriqene me, ca o kjo imoralitet ne shkollat tuaja mer

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>