Çifti bën seks në zyrë i pashqetësuar nga audienca (FOTO) | Gazeta Tema
 

Çifti bën seks në zyrë i pashqetësuar nga audienca (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Banorët e një godine në Nottingham në Britaninë e Madhe mbetën të shokuar kur panë që në godinën përballë një çift po bënte seks në zyrë. Ata nuk kishin denjuar të mbyllnin perdet, por vazhduan seksin të pashqetësuar. Një dëshmitar tha se ata dukeshin të pashqetësuar për audiencën në godinën përballë. Madje mashkulli hodhi sytë njëherë jashtë dritares, por vazhdoi i qetë, edhe pse pa që njerëzit po e shihnin. “Ajo ishte një vajzë e pashme. Hyri në zyrë dhe nisi të zhvishej. Më pas nisi të zhveshë rrobat e tij. Më pas bënë seks mbi karrige, në tavolinë, në këmbë,” tha një dëshmitar që filmoi skenën për 20 minuta.

 

 

12 Pergjigje per Çifti bën seks në zyrë i pashqetësuar nga audienca (FOTO)

 1. Albann  --  30 Maj, 2012 në 6:38 pm

  Se kane fajin ata…se ishin ne ambient “privat” jo ne rruge.Fajin e kane syte kureshtare 😛

  Përgjigjjuni

 2. aqifi  --  30 Maj, 2012 në 6:45 pm

  C’te keqe ka ketu?

  Përgjigjjuni

 3. palla  --  30 Maj, 2012 në 6:53 pm

  ec atyyyyyyy

  Përgjigjjuni

 4. palla  --  30 Maj, 2012 në 6:54 pm

  ec atyyyyyyyy

  Përgjigjjuni

 5. balzac  --  30 Maj, 2012 në 8:04 pm

  Kane kenaqur kurreshtjen e nje audience”VOAJERE!”nuk eshte per tu cuditur neqoftese dikush u ka mbajtur edhe qiririn.

  Përgjigjjuni

 6. elinor  --  30 Maj, 2012 në 8:16 pm

  Eshte e qellimte per te terhequr vemendje. Mendojne se keshtu mund te behen te famshem; bote e cuditshme!!

  Përgjigjjuni

 7. malcori  --  30 Maj, 2012 në 10:05 pm

  po qi saliha xhozin te kryeministria,i ka premtu per presidente konsensuale,neser do ja beje edi

  Përgjigjjuni

 8. ndushipa  --  30 Maj, 2012 në 10:09 pm

  dmth me pak fjale komshiju e pashka kenaq peshkun e tij per 20 min

  Përgjigjjuni

 9. Agroni, Detroit, Michiga,USA.  --  31 Maj, 2012 në 3:04 am

  Sot kam ditelindjen…plot 60-vjec.

  Mendoj qe seksi me deshire ndermjet burrit dhe gruas..momenti kur bejne tamom seks..eshte nje nga momentet me hyjnore, me njerzore, me paqesore dhe me normal.

  Dhe do te me besoni apo jo …une kurren e kurres ne jeten time deri tani , nje seks te vertete…dicka kaq hyjnore njerezore dhe paqesore nuk kam pare me syte e mij deri tani…as ne film jo.

  Thone qe eshte turp…por kam pare ne jete duke ja ngulur thiken njeri tjetri dhe kam frike te shoh film te TV SE DO TE SHOH VRASJE.

  TE SHOHESH SEKS LIVE…DUHET TE JESH ME FAT.

  Përgjigjjuni

  • bullshit  --  31 Maj, 2012 në 10:00 am

   ti her agroni her agimi her agushi je nga detroid? Pall,..

   Përgjigjjuni

   • suzana  --  31 Maj, 2012 në 10:32 am

    Edhe Agron edhe 60 vjec,ka shume munci me qene tip GENCI!

    Përgjigjjuni

 10. altini  --  31 Maj, 2012 në 11:26 am

  zana beji nje strip me kamera ne interneti ketij agronit, kushesi po ti jep 100 dollar

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *