Agron Llakaj braktis TV Klanin për Vizion Plus | Gazeta Tema
 

Agron Llakaj braktis TV Klanin për Vizion Plus

Postuar në: Lifestyle |

Moderatori dhe humoristi Agron Llakaj do të largohet nga TV Klan, bën të ditur Bluetooth. Prej një viti e gjysëm ai drejtonte emisionin “Kush do të bëhet milioner”. Sipas suplementit të GSH, mësohet se Llakaj do të shkojë tek Vizion Plus, për të drejtuar një emision tjetër, por nuk janë bërë të ditura më shumë detaje për formatin e ri. Lajmi se Agron Llakaj do braktiste Portokallinë në Top Channel shkaktoi shumë komente.

27 Pergjigje per Agron Llakaj braktis TV Klanin për Vizion Plus

 1. Tironsi "ZZ"  --  9 Qershor, 2012 në 11:03 am

  Arsyet do t’i marrim vesh me vone, por ama shume mire ka bere! Tani nuk besoj se do censurohet me!
  Na kane munguar shume imitimet e tij :-)
  Mbetet i pa arritshem ne imitimet, por tek milioner ishte medioker!
  Suksese te Vizioni!!!

  Përgjigjjuni

  • Vlora  --  9 Qershor, 2012 në 11:18 am

   ka bere mjaft mire pavaresisht arsyes qe ka pasur.

   agroni edhe pse nje figure mjaft popullore dhe e pelqyer ,,tek klani humbi se nuk e shifte njeri.

   vizion plus eshte vertet nje kanal dinjitoz.

   mirese u ktheve ne ekranin e shqiptareve agron llakaj.

   Përgjigjjuni

   • raimon di  --  9 Qershor, 2012 në 3:05 pm

    O Llakaj sa i dhjere dole o bure ?

    Si ke humbur fare ti ore dreq dhe e ka haruar Salen ?

    Kete Gonen do e kete helmuar Sala rencem ndaj edhe nuk ndihet ..hahahahahaha

    Gone tani duhet me punue fort , per me kap kohen e humbur per tranazh
    looooooooooool

    O Gone , Sala vazhdon akoma me avazin e …Pjo-se –loooooooooooool
    Ndaj kqyre njecike kete pune

    Përgjigjjuni

  • GREKU SYNETLI  --  9 Qershor, 2012 në 1:55 pm

   hajde katunaria,filloni edhe shani,ose politizojeni ket lajm,se pervec rritjes se lopeve,keni edhe internet tashti

   Përgjigjjuni

 2. Deni  --  9 Qershor, 2012 në 11:04 am

  Bravo qe vendose te largohesh nga TV KLAN qe e drejton nje delenxhi,lapanjoz e injorant si Aleksander Grangaj.

  Përgjigjjuni

 3. Ramy  --  9 Qershor, 2012 në 11:09 am

  Ku qendron rêndesia e kêti lajêmi apo i faijn ka Saliu

  Përgjigjjuni

  • Rilind  --  9 Qershor, 2012 në 1:22 pm

   Natyrisht fajin e ka Saliu. Se e censuronin per Saliun.

   Përgjigjjuni

 4. aqifi  --  9 Qershor, 2012 në 11:10 am

  Agron Llakaj beri gabim kur u largua nga portokallia dhe humori ne pergjithesi. Njelloj si ata futbollistet qe jane te medhenj ne nje klub, por kur shkojne ne nje tjeter bejne fiasko. I uroj qe ne Vizion plus te rigjeje veten…

  Përgjigjjuni

 5. Pacavurja  --  9 Qershor, 2012 në 11:33 am

  Humbje kohe per “TEMA” qe i kushton qofte dhe nje rresht ketij sharlatani qe jo vetem nuk te ben per te qeshur po te prish dhe at pak humor qe mezi e ke mbledh gjate javes.

  Përgjigjjuni

 6. Shkodrani  --  9 Qershor, 2012 në 11:43 am

  Le te mbetej artist i komedise e humorit.Ai u ba vegel e politikes.Vetem mos me vu ne loje tutkunin Berisha,Sandri i lokes kurve,i shtoi rrogen,per ta marre ne klan.Llakaj tashma e ka humb respektin si artist. Ai eshte kthyer ne nje vegel politike servile.Te shkoje edhe atje nga ka dale,prape mbetet vegel e mjere e servil deri ne neveritje Fuck off

  Përgjigjjuni

 7. hajriu  --  9 Qershor, 2012 në 12:27 pm

  Kudo qe te shkoje dhe çfardo qe te beje , ate qe arriti ne Top Channel dhe se si u trajtua nga ky televizion , nuk ka per ta gjetur ne asnje TV tjeter . Gaboi qe u largua nga TC , megjithate suksese kudo shkofsh.

  Përgjigjjuni

 8. Taulant  --  9 Qershor, 2012 në 12:28 pm

  Titulli duhet te ishte:Agron Llakajt i afrojne me shume para te Vizioni se tek Klani,

  Përgjigjjuni

 9. ardi  --  9 Qershor, 2012 në 12:55 pm

  Agro KAKAJ i shkon me shum,jo LLakaj

  Përgjigjjuni

 10. tomori beratit  --  9 Qershor, 2012 në 1:01 pm

  Agron LLakaj nuk ka nevoj per lek se ato nuk i mungonin edhe me pare.Aresyeja kryesore per mendimin tim eshte SE ATIJ I MUNGON HUMORI.Humori eshte vet jeta e tij prandaj une e uroj nga zemra qe ti rikthehet humorit.POPULLI E DO DHE PO E PRET.

  Përgjigjjuni

 11. samy ferraj  --  9 Qershor, 2012 në 1:12 pm

  jame me nje mendim me shkodranin u be vegel e bajges se saliut.E shite veten per nje cape buke qe shkoje tek klani,dhe tani do shkoje ne vizion plus se e trajtonte keq top-channel……

  Përgjigjjuni

 12. albani  --  9 Qershor, 2012 në 1:41 pm

  Mos ndoshta ky, pra Z. Arben Llakaj, eshte i pari qe po nuhat fundin e nje dinastie, ate te Z. Sali Berisha, dhe si rrjedhoje edhe te dinastise se Klanit, sepse Klani jo vetem qwe eshte vegel e Berishes, por ne tevertete eshte pronbe e tij e administruar nga nje dhjeraman frikacak dhe kurvar qer quhet Aleksander Frangaj, te cilin pasi e futi brenda (ne burg), i beri shurren, i grabiti edhe parate qe kishte fituar me intriga dhe se fundi e la rrugeve.

  Prisni edhe pak, se kur njerezit e tij, tevetet e Berishes, te kuptojne se Berisha ka marre fund, te fillojne te gjithe, nje nga nje, si minjte, do te largohen prej tij, duke e lene vetem me Lirine, se femijet, do te jene te paret fare qe do e braktisin. Duket se fundi eshte afer. Te lumte Z. Agron Llakaj.

  Përgjigjjuni

 13. vlora 1  --  9 Qershor, 2012 në 1:41 pm

  Beri mire qe iku nga portokallia se dyshe me te bukur se Eneida Tarifa dhe Salsano Rapi nuk ka

  Përgjigjjuni

 14. irena  --  9 Qershor, 2012 në 1:57 pm

  Bravo Goni.
  Bravo.
  Te them te verteten tek ai televizion dukej si ai zogu pa krahe. Shume e zgjate deri kaq.
  Bej nje prgram te mire humori tek Vizion, keshtu qe do kemi dy show te mrekullueshem, nje ne top-channel edhe tjetra ne Vizion.

  Përgjigjjuni

 15. rrahman kosova  --  9 Qershor, 2012 në 2:05 pm

  fevzi berishes duhet mbyll ai tv,qe manipulon me publikun.

  Përgjigjjuni

 16. semi  --  9 Qershor, 2012 në 2:17 pm

  Bravo Agron me ne fund Ste shkonte fare ne ate germadhe

  Përgjigjjuni

 17. info media albania  --  9 Qershor, 2012 në 2:19 pm

  Ky lajm eshte burim ekskluziv i INFO MEDIA – ALBANIA
  Lajmi u be i ditur dje ne pasdite nga staffi yne!!
  te pakten thuani burimin origjinal ,respekte

  Përgjigjjuni

  • dulla  --  9 Qershor, 2012 në 2:37 pm

   Mire e ke ti,se nuk po na zete gjumi NE,,,,,se ku do mori me shume leke goni

   Përgjigjjuni

 18. Engjell Shehu  --  9 Qershor, 2012 në 2:20 pm

  Nuk eshte ai Agron LLaka qe ka qene ka ndryshuar shume ne te gjitha senset ate humoristike ekonomike dhe politike.

  Përgjigjjuni

 19. ben  --  9 Qershor, 2012 në 2:55 pm

  Kur behet objekt diskutimi ky fshatari Agron,lene mo.Me e forta se media,publiku e mbajne per aktor te madh.Ky eshte niveli i vendit dhe i njerzeve ne fakt.

  Përgjigjjuni

  • (@-@)  --  9 Qershor, 2012 në 6:00 pm

   tamam e ke thene!

   Përgjigjjuni

 20. Obergruppenfuhrer  --  9 Qershor, 2012 në 3:22 pm

  Agron Llakaj eshte presidenti konsensual! Apo jo?

  Përgjigjjuni

 21. lec li  --  9 Qershor, 2012 në 4:05 pm

  iku se ishte i pa sukseshem i dobet dhe ……

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *