Ilari-Melisa-Mishel, betejë për vithet më të mira (FOTO) | Gazeta Tema
 

Ilari-Melisa-Mishel, betejë për vithet më të mira (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Tre nga femrat më të famshme në Itali, Ilari Blazi, Melisa Satta dhe Mishel Hunzinker, ndodhen për pushime me të dashurit e tyre. Ato kanë ekspozuar linjat e tyre, ndërsa në Itali pyesin se kush janë vithet më të mirë? Natyrisht, përgjigjia është e vështirë.

(Olycom)Ilary Blasi e Francesco Totti in vacanza a Miami (Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

Mano nella mano Melissa Satta e il fidanzato Kevin Prince Boateng a Miami (Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

(Olycom)

12 Pergjigje per Ilari-Melisa-Mishel, betejë për vithet më të mira (FOTO)

 1. Tironci Lugano  --  9 Qershor, 2012 në 2:29 pm

  Melisa ska konkurence ketu.Eshte thjeshte me e mire se keto te dyja.

  Përgjigjjuni

 2. Shkodrani  --  9 Qershor, 2012 në 2:41 pm

  Nxirrni edhe bythte e qejbuna te Jozit,Mesiles eMajlindes,harrova edhe bythte e Argites e Edi Palokes.Kulmi me nxjerr edhe bythte e Fahri Balliut e frrok Cupit

  Përgjigjjuni

  • Tirona  --  9 Qershor, 2012 në 3:00 pm

   I Like this

   Përgjigjjuni

  • opozitka  --  10 Qershor, 2012 në 5:17 am

   ka ene bythe erion veliaj, ilir meta kokemadhi monika, kane bythka edhe erion brakca si ka keq si sytjena nr 1.

   Përgjigjjuni

 3. GREKU SYNETLI  --  9 Qershor, 2012 në 2:51 pm

  Ka edhe bythe te valentina leskaj,arta dade,apo i gjati, toples ne france,sidomos gramozi me bythet e vogla,apo jo shkodran prej puket

  Përgjigjjuni

  • Vlora  --  9 Qershor, 2012 në 6:41 pm

   e greku do te doje qe te ishin edhe te tuat aty, ëëëë????!!!!

   Përgjigjjuni

 4. filan fisteku  --  9 Qershor, 2012 në 3:22 pm

  blasi (ajo me te bardha), ka lidur 3 femije. sata (ajo me jeshile), eshte 20 e ca vjec, normale qe i ka te bukura……kurse hunziker (ajo me te zeza)….ka pasur bythet me te bukura ne histori! tani eshte 40 e ca vjec…….shifni posterin me te njohur te saj http://www.fabbricainter.com/wp-content/uploads/2011/11/culo7.jpg

  Përgjigjjuni

 5. poshte berisha  --  9 Qershor, 2012 në 3:59 pm

  bythet qe dalin ne shesh gjithmone jane te bregut , jozit , bulkut ,argites , ciljetes , te balliut po e po se jane shume te medha dhe tronditet qypi i hales kur ai shkon atje , po keta bythe palare do tju dale boja

  Përgjigjjuni

 6. miri suedi  --  9 Qershor, 2012 në 5:24 pm

  mishel.

  Përgjigjjuni

  • Tironci Lugano  --  9 Qershor, 2012 në 5:51 pm

   Ah mer Mir ka nje karakter kjo….

   Përgjigjjuni

 7. ora  --  9 Qershor, 2012 në 6:23 pm

  Ca gjera duhet edhe te provohen qe te vlersohen jo vetem shikohen.

  Përgjigjjuni

 8. miri suedi  --  10 Qershor, 2012 në 12:40 am

  ashtu i kam qef tironco.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *