“Kam fjetur me 177 meshkuj, por nuk jam lavire” | Gazeta Tema
 

“Kam fjetur me 177 meshkuj, por nuk jam lavire”

Postuar në: Lifestyle |

Biannca Lake, e cila mori pjesë në “X Factor” këtë sezon, ka pohuar se ka shkuar me plot 177 meshkuj. 28-vjeçarja, ish-striptiste, e cila tashmë kërkon të bëhet këngëtare, ka thënë se, pavarësisht faktit se ka shkuar me kaq shumë meshkuj, ajo nuk është një lavire. “Mund të ketë shumë femra që mendojnë se unë jam lavire, por në fakt thellë brenda vetes së tyre, ato duan të jenë si unë”, është shprehur 28-vjeçarja, e cila mendon se femrat që e kritikojnë ndihen xheloze për të.

 

 

21 Pergjigje per “Kam fjetur me 177 meshkuj, por nuk jam lavire”

 1. hajriu  --  17 Qershor, 2012 në 5:41 pm

  Atehere si duhet ta quajme hallatethithesin qe ka shkuar me 177.000 meshkuj ? …………………… thjesht grek?

  Përgjigjjuni

  • gjethi i thate  --  17 Qershor, 2012 në 6:29 pm

   S’guxo robi me bo shaka! Që të quhesh lavire,duhen 178 copë.Një shaka boni njona,viuuuu,ju sulët në kokë. BAXHELLË thuaj!

   Përgjigjjuni

   • kalemi  --  18 Qershor, 2012 në 12:09 am

    Si ka ardhur koha do te quhen femra pa karakter ato qe kane shku me 1 apo 2 meshkuj,,kurse ato te tjerat qe i ndrojne per nate,prejashto ditet e menstruacioneve ,do te quhen me karakter shume te fort,sepse ne fund te fundit e kane perdorur veglen me efikasitetgje per te cilen ajo eshte krijuar.

    Përgjigjjuni

 2. Argita_B  --  17 Qershor, 2012 në 5:43 pm

  Me 28 meshkuj apo me 177 meshkuj ka flejtur, jo per gje po spo na ze gjumi..?

  Përgjigjjuni

  • Koli  --  20 Qershor, 2012 në 10:15 am

   Besoj se 177 duhet te jene. Me 28 meshkuj ka shkuar edhe turkofagosi dhe ne greqi ky nuk perben rekord… :)

   Përgjigjjuni

 3. katunari  --  17 Qershor, 2012 në 5:43 pm

  O Tema,me 177 apo me 28 meshkuj ka shkuar kjo signorina.Titulli nuk i korrespondon shkrimit.

  Përgjigjjuni

 4. Robi  --  17 Qershor, 2012 në 5:46 pm

  Po ,jo moj te keqen , cfare lavire qenke ti”! Je, thjesht kartore!

  Përgjigjjuni

 5. Sali=Geddaf  --  17 Qershor, 2012 në 6:19 pm

  Jo mo, cne ti lavire !!

  Përgjigjjuni

 6. Papa Jani thote ;  --  17 Qershor, 2012 në 6:20 pm

  Aaaaaaa, po ty ta paska kaluar agapi mou Torkoarxidifagos me 3 me shume !

  Përgjigjjuni

 7. Mane  --  17 Qershor, 2012 në 6:26 pm

  Fli e qet vajze e mbare se po fjete me mbi 200 quhesh lavire. me 177 je thjesht qeflie **rit

  Përgjigjjuni

 8. kapo  --  17 Qershor, 2012 në 6:47 pm

  Jo mir e ke ti motra , beji 200 se mbi 200 e merr ate emer

  Përgjigjjuni

 9. hidrauliku  --  17 Qershor, 2012 në 7:26 pm

  Njerezia jane ziliqare moj çupe,te shajne e te shajne vetem nga inati.Ja a ke degjuar si e shajne saliun ketu ?-E pse do te thuash ti ?!-Po edhe ai ka fjetur me 177 femra , ishin dele e dhi po prape femra ishin ndaj dhe e shajne aq shume .

  Përgjigjjuni

 10. Qerramudhi  --  17 Qershor, 2012 në 8:08 pm

  Te Lumte Budaku moj Goce . I bie qe edhe meshkujt qe kan shkuar me 177 femra te jene Kurva .

  Përgjigjjuni

 11. pinxho kapellja  --  17 Qershor, 2012 në 8:48 pm

  Ka shume te drejte kjo, gruaja e fagosit , Elpiniqia ka shkuar me gjysmen e Athines dhe as ajo nuk ndihet lavire.

  Përgjigjjuni

 12. Tourkofagos  --  17 Qershor, 2012 në 10:14 pm

  Cju duhet juve me da ka shkuar. Shume normale eshte.
  Yyyy turq korrak

  Përgjigjjuni

 13. artur sejdarasi  --  17 Qershor, 2012 në 10:32 pm

  besoj se ka fjetur me 200 men,redaksia me e sakte te jete ne shifrat.ja dhe lajmeme te fundit per teBiannca Lake: ‘Deep down all girls want to be like me’: The woman who’s slept with 200 men, but insists she’s not a slut

  Daily Mail‎ – 6 hours ago
  Biannca Lake, 28, who once auditioned for X Factor with a girl group called Dice, denied that she was a slut and said people who criticised her …

  Përgjigjjuni

 14. Bujari ju degjon  --  17 Qershor, 2012 në 10:54 pm

  Kjo quhet dalezotese,do ta marri Nano ke levizja e tij.

  Përgjigjjuni

 15. dalezotes  --  17 Qershor, 2012 në 11:13 pm

  qenka akoma e virgjer?

  Përgjigjjuni

 16. Anonimi  --  18 Qershor, 2012 në 11:28 am

  Nuk eshte Lavire por Kurve :D.

  Përgjigjjuni

 17. Belisarius  --  18 Qershor, 2012 në 2:01 pm

  Ku eshte problemi? Cfare i duhet te tjereve se me sa vete ka qene kjo? Secili ben cfare te doje me veten. Them qe nese cdo here ka perdorur masa mbrojtese atehere kjo tipja eshte shume ok.

  Përgjigjjuni

 18. AdTirana  --  18 Qershor, 2012 në 2:39 pm

  Tani ti vetem ke fjetur apo edhe ke shkuar ?
  Mbase ke parasysh drejtimin e fjetjes. Ke fjetur nga perpara ? Nga pas?
  Ke fjetur duke lepire akullore si Znj.Lewinski ? Apo nga te gjtha drejtimet ?
  Sidoqofte nuk ka si te jesh lavire. Kjo fjale vjen nga italishtja “lavare” dmth. te lash.
  Besoj se ti ne keto 177 here nuk je lare. Pra ska si te jesh lavire.
  Vazhdo moj vajze mos u tut deri sa te plasi kapsolla brenda.
  Po e mbyll me kengen:
  Shoqet ty te kan inat, sepse je…………(s´je lavire)

  Ah po, nje pyetje kisha – Mos numri 178 eshte S.B. ?
  Atehere e ke te sigurt qe nuk je lavire.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *