#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Nëna bën video porno me të birin: “Nuk është incest” (FOTO)

Një grua, që regjistroi një video duke bërë seks me të birin e saj adoleshent, tha se ky nuk është incest, por një tërheqje gjenetike.

Ajo bëri seks me të birin pas u ribashkuan pas 15 vitesh të ndarë.

Amerikania Mistie Rebecca Atkinson, 32 vjeç, u dënua me katër vite e tetë muaj burg në Kaliforni.

Ajo u kap në një motel me 16 vjeçarin, që kishte regjistruar videon kur mamaja i bënte seks oral.

Ajo kishte 15 vite që nuk e shihte të birin.

“Nuk ndjej se duhet të akuzohen për incest për shkak se kjo është një tërheqje gjenetike. Është një fenomen shumë i fuqishëm që u ndodh 50 përqind të njerëzve kur ribashkohen me një të afërm pas shumë kohësh,” tha ajo.

Pak studime ka në lidhje me këtë çështje. Por disa psikologë thonë se anëtarët e familjes që kanë shumë kohë të ndarë tërhiqen seksualisht kur takohen si të rritur.

Djaloshi jetonte me babain e tij. Mamaja nuk kishte pasur të drejta kujdestarie mbi të.

39 komente në “Nëna bën video porno me të birin: “Nuk është incest” (FOTO)”

 1. lili says:

  tjesh krishter dotethot kafsh kjo esht

  1. Kreshnik Kaurri says:

   Kafshe me brire je ti qe s’di se ça flet…

  2. Shtegtari says:

   Ku e sheh ti fajin e krishterimit si fe moj “lili” moj debile?
   Njerez te semure apo te degjeneruar qe nuk ndryshojne nga kafshet ka ne te gjitha fete.
   Po te kujtoj moj injorante se krishterimi lejon martesen vetem me nje grua, madje prifterinjte katolike nuk kane te drejte te martohen fare
   Per kundrazi eshte feja muslimane qe lejon poligamine dhe me keq akoma; lejohet martese midis KUSHERINJVE e KUSHERIRAVE te PARA, qe ne te krishteret i konsiderojme si MOTRA ne kuptimin e plote te fjales;
   Ne shqiptaret themi; kur je i dhjere mos e ngri koken…
   Nga ana tjeter theksoj se nuk i ngaterroj bashkekombasit e mij te besimit mysliman me ty moj e rrugeve…

   1. lili says:

    qfar flet oiqmendur priftrinjet nukan drejt mumartu kurse dhunojn fmit tezezat qe ibajn grishtert tbetohem vetem kafsht ibajn

    1. aldo says:

     Po pse moj lilke, a nuk perdhunojne edhe myslymanet femije duke u martuar me zor, apo ato nuk i quan ti. ik moj shushke se ti qenke e qirmendur nga truri.

    2. Marin says:

     Kursin per kamikaz ta mbarosh me suksese !

    3. dritani says:

     Sa gjynah qe je!

    4. Ibrahim K says:

     Ik meso me shkrujt njehere dhe pastaj hajde komento…. se nuk dukesh se ke bagazh me dhen mendim, nuk dukesh nga ata/o qe ke bagazh te tille………

  3. BERISHA LARGOHU PER TI HAPE RRUGE INTEGRIMIT. says:

   IiIi, ka mundesi qe edhe ti mund ta besh kete skandal sepse je injorant. Kjo grua dhe mekati i saj, nuk ka lidhje me kristianizimin.

  4. Marin says:

   Te jesh musliman, atehere, dmth te jesh djalli vete.

  5. Aishja prej Sauku says:

   osht motra e Birishes kjo kacorja thithse-oraliste
   ,Kriemisri Salushjajon , bon sikur lufton kundra karipsionit me goj,kursa Arbitha,vajza e tij vjedh pasurin e shqiptarve…Por ne darke,bab e cik paret i namurojn bashk.Kshu osht kjo puna e ngjitjeve gjenetike ene ne Shqipni.Baba Salush vesh jelekun anti plun ene cika Arbitha vesh minifun,ene i duken kamet e shtremta…kur bon striptiz tek Cicet e Lalesit per shoqnusit e Kardes se Ren-publikes.

   1. Ibrahim K says:

    pa lidhje………taman aishe ma

    1. Aishja prej Sauku says:

     Lidhjen se kapton ti mre ibrahimo,,…un jom si Pikaso,,shgaravis,por mrena fshifen domethonje te mdhoja ..Mso artin mudern te te shprehit.Nuk te mbaj meri,po nuk murzitem un hiqi fare,se jom pak e ndarlakume une. ;).e di ket gjo se ma ka zhon TL.

  6. Ben Chicago says:

   e di kete rast
   por kjo grua ishte konvertuar ne myslymane si mohamed ali

  7. Albi says:

   Trape femer! Trushplare!

 2. Robi says:

  U bu bu-ja cfare rrote kurve! Kjo eshte e lindur per kete zanat.Prandaj gjykatat ia kishin hequr te drejten te kujdesej per femije,por sapo ky vendim bie per shkak te moshes se femijes,shiko cfare beri.Te tilla putana duhet te kene te drejte te bejne jete vetem ne bordello dhe jo ne mesin e shoqerise se jane ne gjendje te molepsin kedo,perfshire edhe pjellat e saj,(midis te tjerash,duhet edhe t’u hiqet e drejta e shumezimit).

 3. net says:

  bota e krishtere eshte ne shkaterrim e siper.

  ka ende te krishtere te drejte dhe keta te fundit do ti pergjerohen islamit qe te vije, do ta kerkojne si qorri buken

  1. hajriu says:

   O net kjo eshte nje kafsheri qe dhe kafsha do ta denonte . Ky eshte nje veprim qe denohet nga te gjitha fete , nga te krishteret , myslimanet , budistet , induistet , ebraistet…etj . Tani ç’hyne kristianizmi ketu une nuk e kuptoj ? Aq me keq per ty net qe je fetar praktikant nuk duhet ti mendosh dhe jo ti shprehesh keto idiotesira. Si s’keni turp te gjithe ju qe veprimin e nje felliqesire e lidhni me fene ? Net kurre mos i hidh zjarrit benxine .

 4. VALENTIN says:

  o lili o kokrra e injorantes mendohu nji here para se te flasesh, njerezit si ty e kane lene mbrapa ket vend. ska lidhje feja ketu ai qe lind dhe rritet i degjeneruar i tille ngelet.

 5. KERCOVARI says:

  o kryqa krishter lereni ket fe te pist qe vetem u sjell te keqia si incesti me vlera qe s`njehe familje vlla, moter, babe e nene, nje fe e pa moralte..

  bashkohuni fes islame

  1. Kkoli says:

   Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyshtë’rret korak Islamist.

 6. Marin says:

  Nje kur…, me gjasa ateiste/agnostike ben incest.
  5 talebane, me gjasa muslimane te devotshem vrasin 20 persona, mes te cileve disa familje.
  Rreziku #1 nga te vije valle? Me siguri jo nga islami.

 7. balzac says:

  Ky degjenerim eshte produkt i nje lirie te c’thurur e cila nuk ka te ndalur.

 8. sa te padrejte qe jeni ju komentuesit, kur ndodh dicka ne vendet arabe hidheni te gjithe e shani islamin si fe e prapambetur, maskiliste apo ku di une. ndersa kur ndodh ne vendet perendemore me baza kristiane dhe me demokraci te zhvilluar e quani nje rast te izoluar. po ju kujtoj se ne amerike 3% e popullsise jane te perfshire ne incest dhe kjo e thene ne vlera te tjera i bie te jene nja 3 mln e kusur me pak fjale sa shqiperia. kjo nuk eshte statistike muslimane por nga vete mediat perendimore. te keni turp qe kapeni dhe ne kete rast me islamin se ju nuk i dini rregullat fare. do tju sjell me poshte nje paragraf nga surja en-nisa (gruaja) ku percaktohet se me ke eshte e ndaluar te martohet njeriu>
  19. O ju që besuat, nuk është lejuar për ju të trashëgoni gratë (e të vdekurve) në mënyrë të dhunshme, e as t’i shtrëngoni për t’u marrë diçka nga ajo që ju keni dhënë atyre, përveç nëse ato bëjnë ndonjë imoralitet të hapur. Çoni jetë të mirë me to. Nëse i urreni ato, bëni durim pse ndodh që All-llahu të japë shumë të mira në një send që ju e urreni.
  20. Në qoftë se dëshironi të ndërroni (ta merrni) një grua në vend të një gruaje (të lëshuar), e asaj (të lëshuares) i keni pas dhënë shumë të madhe, mos merrni prej saj asnjë send. A do të merrni atë pa të drejtë e në mënyrë mizore?
  21. Dhe si mund të merrni atë kur njëri-tjetri iu keni bashkuar (në një shtrat) dhe kur ato kanë marrë prej jush një besë të fortë?
  22. Mos u martoni me ato gra me të cilat qenë të martuar prindërit tuaj, me përjashtim të asaj që ka kaluar (para islamizmit) pse ajo ishte turpësi, përbuzje e traditë e shëmtuar.
  23. U janë ndaluar juve (të martoheni me): nënat tuaja, bijat tuaja, motrat tuaja, hallat tuaja, tezet tuaja, bijat e vëllaut, bijat e motrës, nënat tuaja që ju kanë dhënë gji, motrat nga gjiri, nënat e grave tuaja (vjehrrat) dhe vajzat që janë nën kujdesin tuaj e të lindura (prej tjetër babai) nga gratë tuaja me të cilat patët kontakt, e nëse nuk ken pasur kontakt me to (me gratë), atëherë s’ka pengesë (të martoheni me ato vajza), dhe (janë të ndaluara) gratë e bijve tuaj që janë të lindjes suaj (jo të bijëve të adoptuar), dhe të bashkoni (përnjeherë në një niqah) dy motra, përpos asaj që ka kaluar. Vërtetë, All-llahu falë shumë, është mëshirues i madh.
  24. (Nuk u lejohet të martoheni) Edhe me gra të martuara (që kanë burrat e nuk janë të lëshuara), përveç atyre që i keni futur në pushtetin tuaj (robëreshat e luftës). (Ky është) obligim mbi ju nga All-llahu. U janë lejuar, pos këtyre (që u përmendën), të tjerat që t’i merrni me pasurinë tuaj (me niqah) duke pasur për qëllim bashkëshortësi e jo prostitucion. E për atë që përjetuat ju nga ato (gratë me të cilat patët kurorë), jepuani shpërblimin e tyre të caktuar se është obligim. E nuk ka pengesë për ju, pas përcaktimit (të niqahut), në atë që ju pëlqeni mes vete. All-llahu është i gjithëdijshmi, i urti.

  1. balzac says:

   Argumente te fuqishme per ata qe rendom i quajme injorante.P.S.Ju pergezoj per komentin.

  2. Kkoli says:

   O debil Kuranin po na lexon tani???????
   Po sa jan shtu Islamistët nëShqipëri????
   O debila e kuptoni sensin e artikullit , një plehërë
   Bëri sex me të birin , por jo në emër të Krishtërizmit,
   Ç’lidhje ka kjo me të krishterët, dhe ndodh e kundërta
   me ju Islamistët e qelbur, që çdo gjë e bëni në emër të
   Islamit, edhe fëmijëve tuaj gjënë e parë që ju
   mësoni është se si të lidhin brezin e dinamitit, për
   tê vrarë të tjerë.
   Gjeja më e keqe që ju kan ndodh Shqipetareve
   është injektimi I Islamit,,, o Turqi ç’farë I ke bërë këtij vendi…
   Edhe Ty Kercovari të garantoj unë që pjesa më e Madhe
   në Shqiperi se rruajn shumë për Islamin …..

 9. Lola says:

  Lili boll fole pallavra dhe meso te flasesh dhe te shkruash SHQIP

 10. Turk fuck shit says:

  Si puna e tourkofagos. Edhe tourkofagos u kthye ne vendlindje mbas 18 vjetesh dhe meqenese e kishte amanet nga babai ta puthte vendin e lindjes, ashtu beri I shkreti e puthi vendlindjen per 2_3 ore.

 11. ah sikur... says:

  Nuk eshte mire keto qe ndodhin ti lidhim me fene,nuk me pelqen qe dy krahet shajne fete.Ska pyll pa derra,te mire dhe te keqinj ka kudo,krishtere dhe myslyman,katolik dhe budist,indu dhe protestante.I lexova me vemendje te gjitha cf shkruhen dhe te them te drejten sme vjen mire,nuk me pelqen qe disa bejne dhe thirrje qe nga kristiane te perkrahin fene myslimane.Kam 1 pyetje po pse cf te mire ka feja myslimane nga feja ime (ortodokse),a mund te ma shpjegoni?E dyta lajmin mesiperm mos ngaterroni me fene se kam njohur dhe une nje turk qe e kishte dashnore cupen e tezes(se turqit bejne seks me te gjitha kusherirat pervec vajzave te xhaxhait)pas disa kohesh vajza e la kete djale dhe a e dini cf beri?Morri pistoleten dhe e goditi ne koke per ta vrare fati saj ajo eshte gjalle,ai ne burg.Dhe a e dini se cf tha ky icmendur? natyrisht se jo? Po ja u them kur te dal do ta vras.Ai eshte akoma ne burg ne Zvicer.E kam degjuar me veshet e mi kur e ka thene.

 12. llesh says:

  kryq= me i degjenerum pffffffffffff

 13. aishe says:

  turp qe i publikoni o njerez pa kultur e pa edukate .se ne bote ka gjithfare bagetish por nuk duhet ti shoh njeri .duhen zhdukur nga faqja e dheut keta shtaze ,megjithe te birin .

 14. ermalix says:

  @ Net, Lili dhe “Only the truth will prevail (lesh lesh)”…po cja fusni kot aman, pse beni sikur ju na paskeni qene me gjenit e kesaj toke e gjithe historise se njerezimit dhe civilizimi i tij. A nuk eshte ai profeti (a si leshin e quani ju) Muhamedi, qe eshte martuar me gruan e djalit te vet (pavaresisht se ishte i adobtuar, prap mbetet femija, po ketu eshte histori me vete per ta analizuar me ju derra qe sbesoj se do mund), dhe gjithashtu eshte martuar me nje minorene (9 vjec nese nuk gaboj)? Kur u bete ju te beni moral per shoqerine? Cfare keni bere ju qe te beheni si shembuj per te tjeret? Po a e dini ju, o ju qe rridhni nga raca ime (jo myslymanet por ti lili, neti etj, e kur them race nenkuptoj vetem gjakun!!!), pellazg, ilir, arber, shqiptar, qe ate MUT feje myslymane e ka rrenjosur turku me dhune, me perdhunime, me rrahje, me lufte ekonomike dhe psikologjike? A e dini ju qe ajo MUT feje ka arritur deri tek ne duke (qellimisht) shkaterruar civilizimin tone deri ne ate moment (sepse ne kishim nje shoqeri, per kohen te shendosh)? Po clidhje ka krishterimi ne kete mes? Jo se krishterimi eshte ajka dhe “parajsa” e asaj qe ne mund te konceptojme me keto fjale, por gjithesesi, mbetet me lart se ajo cfare eshte myslymanizmi dhe historia e tij deri tani!!!
  Po kur karin u bet ju myslyman xhanm???
  se pikerisht, kjo MUT feje ska lidhje fare me historine dhe rrenjet tona!!!
  O derrraaaa…eshte thjeshte psikologjike, pirxh pirxh se do gjeni xhenetit!!!! Vrit se do gjeni xhenetin!!! Urre se do gjeni xhenetin!!!
  Po ju jeni per tu zhdukur nga kjo toke, se vetem urrejtje perhapni, ne kete toke…(kur them ju, nuk nenkuptoj ju fizikisht, por mentaliteti juaj per derri)!!!
  Ju dhjefsha mu ne profet pedofilo manjak qe keni!!!!
  Ajo grua qe ka bere ate, kush e di si i ka pas hallet e shkreta, ndoshta eshte per tu mbyllur ne psikiatri (sic jeni shumica e ju myslymaneve), ose ka pas nevoje per ndihme…ku i dihet!!! Perse dreqin gjykoni (dhe per me teper jepni keshilla – ce gjeti shqiperin 50 vjet pa asnje fe???? Esht me mire se cfare ishte, kjo e garantuar!!!), kur veprimi i saj ne fund te fundit eshte i pademshem per te tjeret (sepse eshte i kontrolluar nga ajo qe ju e quani “krishterim” – u fut 4 vjet ne burg nga organet perkatese!), nderkohe qe veprimet tuaja, ne boten perendimore (dhe ketu spo them te krishtere; dhe per mos te fol per boten myslymane) jane makabre dhe te pa kuptimta!!!!
  Mos na e ngaterroni racen tone me ate te evgjiterve te myslymanizmit ju lutem, merruni me evgjiterit greke, ndoshta do ta keni me te lehte me ata per shkak te origjines!!!!
  RROFSHIN NJEREZIT E LIRE!!!

 15. Toni says:

  Ky debat nuk ka pike vlere nqs kthehet ne debat pikpamjesh fetare.Te gjithe jane te lire te besojne Fene qe duan e mendojne se ajo i perfaqson.
  Ajo monster ska lidhje me fene as kristjane e as islame: le te bashkohemi duke e denuar ate e jo te shahemi e ofendohemi me njeri tjetrin.Kemi nevoje per moral te paster e jo per propagande baltosese pa lidhje.

 16. ermalix says:

  jam dakord me aishe!

 17. pallëlart says:

  Kot merreni me fetë.Lërini në punë të vet se skanë lidhje fare me këtë ngjarje.Të gjitha fetë i kanë të ndaluara raporte të tilla që shkojnë ndesh me sensin e familjes.
  Nga njëra anë nga vendet perëndimore dalin statistika dhe ngjarjet bëhen publike,nga ana tjetër në vendet ku vepron sheriati nuk merret vesh asgjë.Unë them më mirë shikojeni mamin në fytyrë dhe do ta kuptoni që ajo është gati të shkojë dhe me qentë e lagjes.Duket shumë e korruptuar…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22612
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22612
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X