#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Marku: Berisha e Meta, përgjegjës që propozuan ish-sigurimsa për president. PD-së i duhet një akt rithemelimi

Deputeti i PD, Mark Marku, është ndoshta i vetmi që ka nisur të flasë pas ndryshimeve të fundit në qeveri. Marku thotë në një intervistë për Panorama se ndryshimet janë kundër logjikës politike.

“Flamur Ndoka është një funksionar i përkushtuar partiak dhe nuk më duket çudi pse ai është shpërblyer për përkushtimin ndaj PD-së dhe kryetarit të saj, zotit Berisha. Problemi nuk qëndron tek emrat, por te logjika apo filozofia e ndryshimeve. Ndryshimet që bëhen në vitin e fundit të qeverisjes, bëhen për dy arsye. E para, për të treguar se një maxhorancë nuk e ka humbur forcën e reagimit, se e ka ende aftësinë për të analizuar vetveten dhe se e ka vullnetin për t’u vetëkorrigjuar. E dyta, për të treguar profilin politik të së ardhmes. Ndryshimi i fundit nuk i përgjigjet një logjike të tillë. E njëjta gjë mund të thuhet edhe për ndryshimet e bëra nga LSI. Janë ndryshime emrash, jo rikonceptim i qeverisjes. Madje ato rikonfirmojnë edhe një herë një parim të liderëve shqiptarë për sa i përket shpërndarjes së ofiqeve: askush në vendin e vet. Haxhinasto, i cili ka një formim në fushën e shkencave humane, shkon ministër i Ekonomisë, Panariti, i cili ka një formim ekonomik, shkon në Ministrinë e Jashtme e kështu me radhë. E njëjta gjë është ndeshur edhe më parë, kur ka ndodhur që aktori të bëhet ministër i Mbrojtjes, e jo i Kulturës, inxhinieri, ministër i Kulturës e jo ministër i Ekonomisë, ushtaraku, ministër i Drejtësisë… Edhe pse posti i ministrit është funksion politik, do të ishte mirë që kur është e mundur dimensioni politik dhe teknik të kombinohen. Shoh pak logjikë politike në këto emërime, për të mos thënë se ato shkojnë edhe përkundër logjikës politike. Mendoja se Kryeministri Berisha, tashmë i pakushtëzuar nga numrat në Parlament, mund të bënte ndryshime më konceptuale,” tha Marku.

Deputeti ka rezerva edhe për procesin e zgjedhjes së Nishanit.

“Nga ana tjetër, edhe pse ka zgjedhur një figurë që respektohet jo pak brenda formacionit të vet politik, Berisha ka krijuar edhe një herë tjetër një problem të karrierës brenda PD-së, meqenëse zoti Nishani ishte më pak i kuotuar politikisht si kandidat për President sesa disa figura të tjera të PD-së, që realisht kishin më tepër peshë përfaqësimi real, institucional, politik dhe simbolik se zoti Nishani.”

Marku tha se Berisha e Meta janë fajtorë që propozojnë ish- sigurimsa për postin e kreut të shtetit.

“Zoti Berisha si ish-president dhe Kryeministër, zoti Meta si ish-kryeministër dhe ministër i Jashtëm duhet ta kenë ditur implikimin apo mosimplikimin e secilit prej kandidatëve në Sigurimin e Shtetit, sepse njëri prej tyre ka qenë ambasador dhe tjetri ministër. Atëherë, pse u gjetën pikërisht ata?”

“Më shqetësues është fakti se në PD përfaqësimi i të djathtës është bërë gjithnjë e më fluid dhe më i parëndësishëm dhe kjo u duk edhe në procesin e fundit të zgjedhjes së Presidentit. Kandidaturat që nxori e djathta, ishin ose ish-bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit, ose funksionarë të regjimit, ose ish-komunistë…

Mendoj se ka ardhur momenti i një akti rithemelues të PD-së. Me akt rithemelues kam parasysh atë që ka ndodhur me formacionet politike të majta dhe të djathta në Francë, Itali, apo në demokracitë e tjera perëndimore, sa herë ka lindur nevoja për rivitalizimin e formacioneve politike. Rithemelim nuk do të thotë humbje e identitetit politik, por ripërcaktim identiteti.”

 

48 komente në “Marku: Berisha e Meta, përgjegjës që propozuan ish-sigurimsa për president. PD-së i duhet një akt rithemelimi”

 1. ZOTI mark NA THUAJ diçka edhe per KOMUNISTIN SALI.

  1. Vlora says:

   marku te na thote, a ja dha, apo jo voten nishanit.

  2. artiles says:

   Marku kritikon Salen se nuk pranoi kandidaturen e Aleksander Lleshit me origjine Mirditor si Marku!

 2. whatthehell says:

  Or marki po ti pse habitesh per ish sigurimsat,shikohu njehere ne pasqyre si te duket vetja.ju keni ish sigurimsin per kryminister mor kodosh.ju doni te gjithe lakun ne fyt se plumbi eshte nder per ju kodoshat e ketyre 22vjeteve.komunistat ishin burra para jush o kelysha hajna morra qen te poshter qe poshteruat ket popull kaq keq keto 22vjet.

 3. Harmonia says:

  Nje xhest brillant.
  Z.Marku kam menduar shume keq per ju,kur ju degjoj ne emisionet TV-zive,ndersa me kete shkrimin e sotem po shoh qe paske ne karakter edhe pjesen tuaj te shndricme e cila me shume se kure na duhet tani prej te gjithe peqelepeve qe ende mbrojne makiavelin supermekatar.
  Kjo kethesa tuaj drejt drejtesise,ndershmerise,trasparences,lirise se mendimit,po te behej nga mjaft shqiptare te mashtruar prej nje lloj helmi me sheqer,e gjithe Shqiperia dhe populli yne do begatohej si askure duke mare edhe statusin aq shpetimitar.
  Sinqerisht ju pergezoj dhe ju shterngoj duart Zoti Mark Marku,xhesti taj eshte brillant,marc pas teje edhe mekataret e tjere.

 4. sindikalisti says:

  zoti mark kujdes se mos ju quajne lapangjoze tani me shoke ,,,

 5. qeveria JOTE o marku, kaq qene shume e sukseshme, INTEGRUESI ILIR e kamunisti SALI EKONOMINE SHQIPTARE e vune ne vendin e 1,???. PO FLET shume vone o MARK. KETO qe shktuan ti nuk eshte se i degjove tani.

  1. I have a dream! says:

   Sado larg te kesh ecur ne rruge ne drejtimin e gabuar, KTHEHU!!!

 6. Erion S. says:

  Marku ben trimin me lejen e Sales!!!!! Marku dhe gjithe te tjeret e dine se njeshi i ka tredhur te gjithe dhe pak rendesi ka kush eshte dhe c’poste ka….kur ben ndonje levizje te tille Beu ..kushedi se c’uje po rrjedh nen rrogoz. Marku ty per ortopaland te ka Beu edhe ti e di vete kete gje po rri vegjeto sic thoshte gjyshja ime rahmet paste ..Ha nje kotke buke dhe bej nje kotke m….

 7. Burgaxhiu UK says:

  Marku asht komunist mirditet a i squt e ka pa se anija po fundoset, o burra te shpetoj kush te munet….

 8. dulja says:

  Zoti mark ca prralla jane keto kur ste pelqeu nishani pse e votove kujt ja shet ti keto brockulla apo ke deshir te hidhesh me topin ki kujdes se te sala skethehesh me

 9. 100 vjet shtet says:

  Cfare ka ndodhur qe po flet Zoti Mark? Mos valle priste ndonje vend ministri apo eshte bere xheloz se te tjeret po majmen ne kurriz te ketij populli qe po i bie bretku.
  Mos valle po vjen ere lecke e djegur ne PD apo i ka bere ndonje ftese PFRD e Zotit Bamir.

 10. andino says:

  Hahahhaaa , kur ngeli nji vend te pres nga surreter te tille si macoku restorantit Marku oo zooooooooooooooooooooot me mir thuaj tthirr fundin sepse nji injorim i tille kalon cdo permase dinjiteti njerezor te nji kombi .
  Ju shkerdhatat e zbrit nga malet me gjithe Partine e PeDeve qe e cuat ket vend ne humneren e njerezimit duhet te zhdukeni nga politikberja o plera te njerezimit .Guxoka akoma te exzistoj nji parti e tille shkerdhatash kriminelesh ,tradhetaresh te Shqiperise,shkaterrusish e njerezit me te pacivilizuar e Primitive te flasin per politika Partish ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fare e peshtire e njerezimit ,perse jetoni ju akoam e i rendoni ksaj Bote.

 11. gjon says:

  O MARKE ME KEQARDHJE POR ME DUHET TE TA THEM SE JE SJELLE SI ZVARRANIK NE PARTINE E BERISHES.DUHET T6E DISHE NJE GJE SI KATOLIK QE JE BERISHA AS TE KA DASHUR E AS DO TE TE DOJE KURRE,PO VAZHDOVE KESHTU SALIU DO TE TE SHKELE ME BYTHE.

  1. dritani says:

   Ka vite qe Saliu ia ka vene bythen ne surrat Markut por duke qene se Saliu ka bythe sa per gjithe PD ketij i ka qelluar vrima.
   Vrima i duket si dritarja e Titanikut dhe Marku ka 4 vjet qe thote “sa nate e kendshme”!
   Keto dite Marku po ndjen t’i rrahe fytyren nje puhize e ngrohte qe paralajmeron stuhine.
   Saliu po behet gati te shtype bidene qe te laje mutin qe ka pas bythe…

   1. oh says:

    Hahaha:) Sa kom qesh! RRofsh per metaforen e Titanikut.

 12. Delli USA says:

  Mark,e ke helmatisur opinionin publik njelloj si i ngjashmi juaj sigurimsi Artan Hoxha,do zoti te kan ardhur ment dhe nuk je dhe ti ish sigurims.Sa per PD-en ashtu si e ka menderosur Sala me lulra e kompani nuk ka polic qe e ndreq me,mos ki asnje iluzion.

 13. lora1 says:

  mos e frikesoni tani qe foli bukur , nuk na intereson te futet perseri ne vathen e birishes

 14. Selam Musa Salaria says:

  Bravo z. Mark, por je vetem, pse Aldo Bumçi apo Halimi nuk kane koqe per te reformuar gje. Merr nje mirditor tjeter: Gjergj Ndrecen dhe reformojini ne hu anetaret e kryesise se PD-se dhe Kokelopen e Skraparit, hajdutin e Bagdadit, Lir Floririn.

 15. tironci says:

  Po te shkruj dikush kunder Ed Romes ai e perjashto menjehere. Si ja Boni Kac Islomit?!

 16. Qytetari i Vertete says:

  Z.Mark!Me keqardhje po ju them se eshte nje shqetesim qe nuk eshte çuar deri ne fund.Nuk ndryshojne filozofite nese nuk ndryshojne emrat e atyre qe qeverisin. Emrat kane nje rendesi shume te madhe se me to identifikohet ai subjekt.Çdo njeri emrin e ka marre nga te tjeret, por ne identiten e tij pervec ndikimit te tjereve ka nje rol vete ne formimin e tij.Drejtuesit e kualicionit qeverises kane bere zgjedhje te emrave, se ato emra kane identitete qe atyre u interesojne.Persa i takon shperndarjes se ofiqeve mos valle goditjen e ke me lart, se edhe ato nuk jane ne vendin e duhur?Per sa i takon rithemelimit te P.D edhe vete duhet te jesh i bindur se nuk mund te behet ,pasi identiteti politik i P.D barazohet me identitetin konstatnt te liderit te saj dhe te frymes qe shperndan.

 17. antispiuni says:

  Marku eshte i pezmatuar qe nuk i miratuan per president patriotin e tij Sander Lleshi. Marku e kishte propozuar me interpolacion nepermjet zotit Kadare, por Berishes ” nuk i kalon miu nen mustak” dhe eshte bere hataja…
  Marku e di se Berisha e di, dhe rezultati: vitin tjeter Marku nuk eshte me ne liste per deputet. Berisha po e mbane “pa zë”, se i duhet vota e tij deri atehere….

 18. e verteta says:

  Marku dhe Cili pjerdhin ne nje hale bashke,duket qe jane qe te dy te pakenaqur,shpresonin si dhelpra pas koqeve te tashit.Por dashi edhe pse i ka te fishkura i ka origjinakle e jo te tredhura si keta mjerane Cili Marku.Hoxha Zhei.Cani a Fevziu

 19. lungara limaj says:

  mark,eshte koha te shpetoni pd dhe shqiperine ,detyre e pak intelektualeve te paster qe ka e djathta

 20. Trota jemi te tan says:

  Me fal po nuk ishe spiun i Sigurimit a ish komunist si mund te besh kariere tek PD?
  Eshte bo me keq se jane shtu edhe plerat e laviret e qeverive te meparshme Socialiste.
  Kush eshte me Salen eshte ose Komunist i korruptuar ose Idiot.

 21. zekthi says:

  si shume jane merzitur katoliket me presidentin…
  po ky kot ishte e kot do ngelet, pse ben si lojtar tashti?

 22. HUDHRA says:

  nuk iken era e hudhrave me nje çimçakes o MARK

 23. mira says:

  Fshatari i moderuar, qenie e peshtire dhe zvaranik gjirizesh, po te kish pak mend me shume, duhej te rinte pafolur.
  Por si nje zog-bufi-kete pershtypje me le kur e shoh-zaptoi emisionet e TV duke helmuar mendjen e shqiptareve naive se bashku me plehrat e tjera pseudoanaliste.
  Keta jane specie bythlepirese qe mbijetojne ne te gjitha pushtetet.
  Gjeja me e mire eshte ti cjerresh masken dhe mos kene me fytyre te dalin jo me neper TV-ra por dhe ne ruge te dalin naten si lakuriqet.

  1. Cur says:

   qenke e hidhur si “bith trangulli”!

 24. beni says:

  Nese e ke me ndergjegje te paster duhet thene me mire vone se kurre qe e more vesh se ishe ne nje mbrojtje te gabuar, tana eshte koha qe te shprehesh i lire per te gjitha keto prapsira qeverisese qe po behen ne kete vend ku populli eshte perjashtuar totalisht nga pasuria e ketij vendi ,qe cdo gje po privatizohet dhe populli nuk po perfiton asnje nje gje,ketu eshte e gjithe thelbi i kesaj qeverisje.Ky popull sot eshte pa opozite, dhe kjo eshte nje fatkeqesi e madhe, se ne asnje vend te botes opozita nuk lejon qe te vrase shteti,qete vjedhe shteti qytetaret e vet, qete largoje shteti qytetaret e vet, ne cilin vend te botes eshte e gjysma e popullsise jashte shteti, dhe berisha flet per ngritje ekonomike, njerezit tane pranojne te punojne ne greqi ku dihet se cfare vendi eshte vetem qe te mos vijne ne vendin e tyre se nuk kane se cfare te bejne,nuk shohin te ardheme shohin vetem disa qafe trashe qeveritare qe genjejne mengjes deri ne deke dhe nuk bejne gje tjeter vetem se ja fusin popullit.

 25. shume VONE says:

  SA kohe tu desh o MARK te nxjerresh kete konkluzion?????

 26. per ty atdhe says:

  Rrofte Pal Mlyshi! Marku baze diversantesh te strehuar ne Jugosllavi.Njerez,zgjohuni,thyejuni hundet ketyre horeve e tradhetareve antishqiptare.

 27. E.Vlora says:

  Bravo Mark me mire von se kurr.

 28. JU lutem , ka ndonje nga ju, QE njeh ndonje KASAP, qe bene elektricistin, se mua me jane prishur rubinetat e banjos.

 29. inf says:

  O Mark po si ju beri tradhtari berisha si halet e pazarit si nuk keni kurajo ti flisni nji llaf atij Komunistit qe e keni kryetar te perjetshem po si kshu mor Mark djali ,nuk me harrohet kur Repilkove te Top Stori me ate ish komandantin e Gardes dhe i dhe te drejte Kriminelave berish lul basha ilir metes e kompanise,mbrojte me te madhe komandatin e Gardes dhe i qujte kok palare 4 BURRAT QE U VRANE PARA SYVE TE TU DHE GJITH SHQIPTAREVE.
  Ti Mark ke guxim por nuk je Trim te thush te pakten njiher te vetme me Burrni me dinjitet nji fjale te vetme .
  Kundeshto tani sa te dush ty Shoki Mark te ka dale Kallai dhe tani ndyshkesh shpejt nuk te ben derman as falja Publike qe ke marre neper Goje 4 BURRA QE HYN NE TOKE QE TI ME BANDEN TATE TE RRISH NE KARRIGE.
  POLITIKA ASHT KURVE POR JU QEKENI KURVAT MA TE MEDHAJA TE KESAJ POLITIKE RUSPI E CILA SHKATARROI NJI KOMB TE MJERE
  IK MARK IK SE TE ZOTNI BAMIR TOPI TI NUK DO FUTESH NUK ESHTE FRD.MAGAZINE PLERASH PER JU IK RRI ATY DHE BEJI OPOZITE HAJDUTIT KOMUNISTIT HORRIT GERDECARIT TRADHATRIT QE SHET TROJE SALIUT TEND….

 30. durrsaku says:

  PIRDH O MARK PIRDH SE LIROHESH…

 31. kelmendasi says:

  Po kur ka pase mirditor besnik edhe ky si P.Zogaj.Ani se ne 2013 shkon tek Ngjela ose Rama.

 32. kel ukaj says:

  Z. Mark, a ke degjuar per luften e klasave ne kohen e komunizmit! Z. Mark a ke degjuar ndonjehere nga padroni yt Sali al Asad Gedafi “krimet e komunizmit”. A ke degjuar se lufta e klasave here ulet e here ngrihet por ajo nuk shuhet. Atehere Z. Mark ti je nje komunist ne sens te kundert. Ja ta shpjegoj Z. Mark se pse je “komunist”. Te ishe oficer i sigurimit ne kohet e komunizmit nuk ishte dhe nuk eshte krim. Ma gjej Z. Mark ku eshte shkruajtur se nje ish-sigurims ose nje ish-ambasador etj etj, eshte baras me kriminel dhe nuk mund te kryeje funksione te larta shteterore. Kjo eshte nje lufte e re klasash. Jo Z. Mark per krimet e komunizmit Sali krimineli nuk ka denuar askend, Ai i perdor kriminelet e komunizmit per krimet e tija. Z. Mark pergjegjesia penale eshte individuale e jo kolektive se Saliu eshte vrares, deshmitare i rreme ne procese politike ne komunizem, etj etj, une nuk them te njejten gje per JU. Por per Ju mund te them se i keni sherbyer me zell e pa asnje kusht nje krimineli si Sali al Asad Gedafi. Asnje ligj nuk mund te Ju denoje, por turp te keni. Antikomunistet e vertete deshirojne denimin e krimeve te komunizmit dhe krimet e Saliut e bashkepuntoreve te tij. Por jemi kunder krimineleve te cilet po i pijne gjakut atij populli prej 100 vjetesh. A ke degjuar Z. Mark se nje ish-denuar politik me emerin GJERGJ NDRECA ka goditur ish-hetuesin e çeshtjes se tij. A din perse? Sepse i ka fikur cigaren ne balle. Z. Mark e din se turtura me ligj ishte e ndaluar ne kohen e Enverit dhe ky hetus ka turturuar nje te paraburgosur. A e din Z. Mark se ky hetues me ligjet e Enverit duhet te perfundoje ne burg dhe jo me pak se dy nene kpp e denojne me burg. Sa dite burg ka bere ky ish-hetues ne demokraci, ndoshta eshte nje sherbetor i Saliut per te rrah akoma te paraburgosurit siç denoncojne organizatat internacionale. Keshtu Z. Mark duhet te thuash qe te mospropozohen kriminele e njerz qe nuk respektojne ligjet, dhe jo per shkak te nje funksioni qe ka kryer, ndryshe biem ne gabimet e komunistave si Saliu qe i gjente armiqt ne teorine e M-L e mesimet e SH.Sali, Enver deshta me thene. Meqenese e ke emrin Mark te them lej 10 mesimet e komunistave, edhe 10 mesimet e Saliut e meso 10 urdherat e krishtit. E meqenese ra fjala tek Krishti ai thote “nuk erdha ne kete bote per te ndryshuar ligjet por per ti respektuar deri ne presjen e fundit”. Vetem ligji e zgjidh shapin nga sheqeri, vetem shteti i se drejtes i len si “peshku pa uje” kriminelet. Niveli i ulet i parlamentareve, servilizmi i intelektualeve, heshtja perpara krimit e korrupsionit, heshtja perpara vrasjeve te protestuesve me 21 janar, mungesa e nje shoqeri civile, ekzitenca e tribuve qe luftojne si ne Afganistan, mungesa e ligjeve e rregullave, jane shkaku dhe do te jene per nje periudhe te gjate ne shqiperi. Per kete Z. Mark se je i ndershem mos zbulo armiqe si komunistet per fituar pike nga idiotet por thuaj me emer gjerat si psh. Sali al Asad Gedafi eshte kriminel jo se ka qene komunist por se ka urdheruar vrasjen e manifestuesve me 21 janar e ligji KPP parashikon “denim me burg te perjetshem”. Turtura eshte e ndaluar me ligj ne shqiperi nga ana e tjeter policia shqiptare perdor dhune e Ju si parlamentar beni detyren Tuaj te shkoni e verifikoni situaten e te paraburgoserve qe jane si ne kohen e komunizmit e ndoshta edhe me keq.

 33. ilir says:

  Prite mbas Markut do flasi Frok Cpi,Zef Bushati etj ,o njersz mos kini besim te njerzit qe jan me nje rrrokjeeeeeeeeeeeeeeeee

 34. art says:

  Nuk e kam shume idene kush eshte ky Mark Marku dhe sa te verteta jane keto qe thote ky artikull. Por te pakten ai ka meriten te dale kunder nje krimineli me pushtet te pakufizuar sic eshte Sala.
  Ndersa jam i bindur se ky Myftari nuk eshte gje tjeter vecse nje psikopat pervers qe nuk le mut pa ngrene… dhe prandaj eshte si nje nga ato derrat qe paska mbajtur dikur Marku.

 35. Cakalli7 says:

  Fol mark hape zemren ku te ka ngel qefi, cili ishte kantidati yt per president, minister edhe ne fund mos harro cfare posti deshe per vete.

 36. kem says:

  Haj Katolike,

  po e kuptoni se bashku me Jozin se kujt i keni sherbyer, me mire kujt ja keni lepire by… te pakten bejeni nje here tua lepije. Do ndjeni kenaqsi te vecante, plaku mere ka nje uri te madhe per lepirje e ka nga koha kur slinte enver pa ja lepire.

 37. Cur Gjeloshi says:

  Ky eshte nje shkrim i sajuar nga Agim Doçi.
  Me gjith antipatine qe kam per Markun se punon “nen rrogoz”etc, prap se prap nuk mund te rri pa treguar shpirtin e keq te modelit te keq te spiunit mirditor ” me mire te ngordh lopa jote dhe te pjedh lopa ime”:)

 38. sa kitare e bukur says:

  i dasur platoniku mark. n.q.s. dosja a.h. u fut ne loje, perse nje sherrbim euro atlantik me bekim amerikan sulmohet nga pushteti. une kam nje pergjigje jo katolike por shqipetare. dhe ajo eshte le te hapen nga ju , pra politika ose tyi hapin ish oficerat e sherbimit per ju dhe rezidentet qe ju manaxhojne. te kuptohemi jo amerikano anglez.

 39. Kop IL says:

  Marko, ka ardhur koha qe ti te rithemelohesh dhe te dalesh ne identitet, nga njeri ne zvarranik. S’e kuptoj si ke fytyre e flet!

 40. SKENDER BEU I VJETER says:

  O MARK QE TE KAN THRIT DIKUR MARKS,TE MBET HATRI QE BERISHA PROPOZOJ SIGURIMSIN A.HOXHA PER PRESIDENT DHE JO TY?S’KA GAJLE BACA KA MENTU DHE PER TY ME TE BE BAJRAKTAR TE MIRDITES SI STERUNGJI MARK MARKA GJONI DHE KE ME BO PARE SE KANE MBET DO MINJERA ANDEJ NGA KURBINI.OSE ME SIGURI BERISHA TE KA KERKUAR TI PARAQETESH DIPLOMEN FALLCO TE MASTERIT SIKUR NISHANIT DHE TI NUK JA KE DHANE,KURSE NISHANI JA KA DHENE ME KONDITE TE MOS JA LENDOJ KEMBEN E NGRIRE.QE ANIJA E PD KA MARE UJE NGA VRIMAT QE HAPET TE GJITHE BASHKE ME TIMONIERIN QE KAPERCEJ JANCENE ME NOT,DHE TE DUKEN TOPAT E TOPIT SI KOMARDARE SHPETIMI,TE RIFORMOHEMI THONI.MBI CBAZE ?MBI RUAJTJEN E FIGURES SE BERISHES SI THEMELUS DHE SUNDUS NUK KA REFORMIM .ME MIRE SHKONI GJEKUNDI JASHTE NE MERGATEN E RE SE DJAJTE KANE DALE NGA SHISHJA DHE BURECI I SHTETIT TE KALBUR NUK KA FUQI TI MLEDHE DHE PER ME TEPER PO NGORDH.

 41. d.ademi says:

  Mark urgjent largohu nga PD kalo me Topin se vitin tjeter do te vije turp qe je antar i asaj bande hajdutesh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82618
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82618
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34866
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34866
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 25023
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 25023
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X