Ja një përgjigje ndaj faturës së kompanisë celulare (VIDEO) | Gazeta Tema
 

Ja një përgjigje ndaj faturës së kompanisë celulare (VIDEO)

Postuar në: Lifestyle |

Një klient i pakënaqur shkatërroi një dyqan të kompanisë celulare T- Mobile në Mançester, Britani e Madhe. Pas një zënke në lidhje me kontratën e tij, ai nisi të shkatërronte dyqanin në qendër të qytetit. Videoja e tij është bërë hit në internet, ndërkohë që shumë njerëz thonë se ai ka të drejtë të jetë i zemëruar me kompanitë celulare. Siç duket 42 vjeçari Jason Codner nuk ka dëgjuar kryeministrin tonë kur flet njëherë në dy ditë për çmimet e ulura të telefonisë mobile.

5 Pergjigje per Ja një përgjigje ndaj faturës së kompanisë celulare (VIDEO)

 1. Shkodrani prej Puket  --  2 Korrik, 2012 në 7:32 pm

  Jo mor zot, na jena mir boll!
  http://imazheshqip.blogspot.com/2012/04/non-stop-one-stop-shop-albania-made-in.html

  Përgjigjjuni

 2. Free Jason Codner  --  2 Korrik, 2012 në 8:25 pm

  Let the man do his job, arrest T-Mobile Boss… He did the best thing someone has to do…He need to be free. Enough with the arrogance of Monopilism.
  F*** T-Mobile, Vodafone , AMC, and AT&T.

  Përgjigjjuni

 3. elinor  --  2 Korrik, 2012 në 9:11 pm

  I ziu budalla si gjithmone. Ai arrestohet nderkohe qe siguracioni paguan per demet…asgje nuk zgjidhet.

  Përgjigjjuni

  • arsen  --  3 Korrik, 2012 në 12:50 am

   Ka dem publicitar te pallogaritshem per kompanine dhe terheq negativisht vemendjen klienteve te saj.

   Përgjigjjuni

 4. katunari  --  3 Korrik, 2012 në 2:59 am

  S’po del ndonjoni ketu tek ne qe te shkatarroje AMC,VODAFONE ,EAGLE,PLUS,TELEKOM,se te gjithe mashtruesa jane,vetem genjejne.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *