Të pasmet më të bukura të kësaj vere të nxehtë (FOTO) | Gazeta Tema
 

Të pasmet më të bukura të kësaj vere të nxehtë (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Ndonjëherë jeta është e padrejtë. Irina Shayk, Candice Swanepoel, Elisabeta Gregoraci, Rihanna, kanë jo vetëm sytë, flokët, fytyrën dhe gjoksin e bukur, por edhe të pasmet më seksi. Gazeta Bild i ka përzgjedhur si të pasmet më seksi të kësaj vere që po kap kulmin, me një lutje drejtuar tyre: Ju lutem, mos u ktheni përpara!

Candice Swanepoel

Elisabeta Gregoraci

Irina Shayk

Rihanna

11 Pergjigje per Të pasmet më të bukura të kësaj vere të nxehtë (FOTO)

 1. BERISHA LARGOHU PER TI HAPE RRUGE INTEGRIMIT.  --  5 Korrik, 2012 në 8:36 pm

  Kjo fotoja e fundit eshte sexy! I feel i’m hard now ha ha ha ha!

  Përgjigjjuni

  • Papa Jani  --  5 Korrik, 2012 në 9:01 pm

   File mou cne ti more me arapka heeeeee ?

   Përgjigjjuni

   • BERISHA LARGOHU PER TI HAPE RRUGE INTEGRIMIT.  --  5 Korrik, 2012 në 9:10 pm

    ha ha ha ha, me pelqejne.

    Përgjigjjuni

 2. Toni.I.  --  5 Korrik, 2012 në 9:01 pm

  Qè Femna tè jetè super-seksi duhet qè ndèrmjet dy kofshave dhe zogut
  bananja tè kalojè pa prek,jan seksi Zojat-Zojushat qè pèrfolet mè sipèr
  por doja tè theksoja qè Cicat e Z.Grgoraci janè tè ftohta.

  Përgjigjjuni

 3. Endri  --  5 Korrik, 2012 në 9:18 pm

  Per mu turren me te mire e ka topalli.

  Përgjigjjuni

  • Dean  --  5 Korrik, 2012 në 9:56 pm

   Heu bre,si keshtu???
   Po Gita dhe Lil berisa qekan me poshte se Tapolli???
   C’a ka me shume Tapolli se ato te dyja???
   Po Xen berisen,a e ke pa si i ka mullaqet???Mu si 1 travesti.

   Përgjigjjuni

   • Tironci Lugano  --  5 Korrik, 2012 në 10:27 pm

    Dean
    Rrezim stili.

    Përgjigjjuni

    • Dean  --  6 Korrik, 2012 në 1:38 am

     Hahahaaa…
     Po shyqyr qe u bere i gjalle,mo plako,se kam kaq kohe qe s’te kam pa.Une vazhdoje prap me ato budallalleqet e mija,megjithese u zotova se do hiqja dore.10 ore para kompjuterit plako,s’kam me c’a te merrem.Shtyjm kohen.
     Gjith te mirat,Tironci Lugano dhe po e pe edhe ”Plakun” gjekundi beji te fala nga une.As ata se kam pa prej kohesh.

     Përgjigjjuni

     • Tironci Lugano  --  6 Korrik, 2012 në 12:16 pm

      Dean
      Te kuptoj me semiri.Kam qene disa dit ne Tirane ndaj dhe skam hyre.Por edhe sja vle me koemntu se sheh gjithfare..pikat po ti le ti plotesosh ti:)))))Plakut ne fakt i fola mbreme dhe sapo fola me te ne telefon.Edhe ai ka qene i zene por heren tjeter do ti them qe ke te falat Zotit Dean.T e uroj me te miren e mundeshme

      Përgjigjjuni

 4. Na kenaqe  --  6 Korrik, 2012 në 12:05 am

  O cna kenaqe me byth o mera

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *