#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Victoria Beckham, çfarë elegance! (FOTO)

Victoria Beckham është nënë e katër fëmijëve dhe për më tepër është 38 vjeç. Por, ajo vazhdon të jetë në një gjendje të shkëlqyer fizike. Këtë gjë ajo e ka treguar gjatë një evenimenti mode gjatë ditës së djeshme në Londër, teksa është shfaqur në krah të bashkëshortit të saj, Devid Beckham, me një fustan portokalli të ngjitur pas trupit, që tregonte gjithë linjat e saj.

Swanky: The party was held in Carlos Place in Mayfair

Power crowd: David and Victoria posed with hosts Simon Fuller and designer Roland Mouret at the summer cocktail party

Looking sharp: David was dapper as ever in a smart suit

Tangerine dream: Victoria Beckham is pictured arriving at a party in London wearing one of her own designsTangerine dream: Victoria Beckham is pictured arriving at a party in London wearing one of her own designs

3 komente në “Victoria Beckham, çfarë elegance! (FOTO)”

 1. Sharon Bejtja says:

  E mire eshte qenia dhe mbahet goxha!
  Shoqet e saj e kane gjoksin tek gjunjet 🙂
  http://fashional2012.blogspot.com/2012/07/best-and-worst-dressed-celebrities-of.html

 2. Andi says:

  C’mi ka lene ato mustaqe dhe ate mjeker bekami aman kur pashe gati sa nuk e njoha.

 3. hahaha says:

  nuk e njohe se ja kut botox me keq se e skarlatine qe ka ne krah.

  po shume te merzitur duken nga ndarja e tom me kate se helbete dhe keta jane scientologiests.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22626
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22626
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X