Të lindësh një fëmijë sipas stilit kinez (FOTO) | Gazeta Tema
 

Të lindësh një fëmijë sipas stilit kinez (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Një çift kinez ishte nisur rrugës për në maternitet për të lindur, por gruaja ndjeu se nuk mund të vazhdonte dhe u shtri në mes të rrugës, ku edhe lindi beben e saj. Ngjarja ndodhi në qytetin Guangzhou.

Burri kërkoi ndihmë nga një klinikë dentare aty afër, por dentisti i tha se ata nuk ishin trajnuar për një gjë të tillë. Atëherë bashkëshorti mori vetë rolin e mamisë dhe ndihmoi të shoqen që të lindte beben, i ndihmuar edhe nga disa kalimtarë. Fëmija dhe gruaja janë në gjendje shumë të mirë.

3 Pergjigje per Të lindësh një fëmijë sipas stilit kinez (FOTO)

 1. 100 vjet shtet  --  13 Korrik, 2012 në 1:27 pm

  Ky qenka burre qe i del zot gruas se tij. Hallall ja befte zoti, qenka ba edhe mami,(doktor grash).

  Përgjigjjuni

 2. Cur Gjeloshi  --  13 Korrik, 2012 në 7:51 pm

  Nuk ka çudi ketu;
  kinezet udhetojne me biçikleta si shkodranet :)
  dhe ajo nuk ka duruar më udhetimin me biçiklete dhe kaq.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *