#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Të lindësh një fëmijë sipas stilit kinez (FOTO)

Një çift kinez ishte nisur rrugës për në maternitet për të lindur, por gruaja ndjeu se nuk mund të vazhdonte dhe u shtri në mes të rrugës, ku edhe lindi beben e saj. Ngjarja ndodhi në qytetin Guangzhou.

Burri kërkoi ndihmë nga një klinikë dentare aty afër, por dentisti i tha se ata nuk ishin trajnuar për një gjë të tillë. Atëherë bashkëshorti mori vetë rolin e mamisë dhe ndihmoi të shoqen që të lindte beben, i ndihmuar edhe nga disa kalimtarë. Fëmija dhe gruaja janë në gjendje shumë të mirë.

3 komente në “Të lindësh një fëmijë sipas stilit kinez (FOTO)”

 1. 100 vjet shtet says:

  Ky qenka burre qe i del zot gruas se tij. Hallall ja befte zoti, qenka ba edhe mami,(doktor grash).

 2. Cur Gjeloshi says:

  Nuk ka çudi ketu;
  kinezet udhetojne me biçikleta si shkodranet 🙂
  dhe ajo nuk ka duruar më udhetimin me biçiklete dhe kaq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22639
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22639
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X