#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Aksident i rëndë në Shkodër, 3 viktima

Një aksident me pasojë vdekjen e tre personave dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Ngjarja e rëndë është shënuar në hyrje të qytetit verior në urën e Bunës ku një makinë nga dalë nga rruga duke përplasur dy gra, të cilat udhëtonin me biçikletë, raporton Ora News.

Viktima të aksidentit kanë mbetur drejtuesi i mjetit Glaser Zaganjori, 21 vjeç, dhe dy gratë që udhëtonin me biçikletë, Xhevahire Dibra 67 vjeç dhe Sabdere Belinova, 59 vjeç, ndërsa ka mbetur e plagosur një pasagjere, e cila ndodhej në automjetin që u aksidentua.

Dyshohet se shkak për aksidentin është bërë humbja e kontrollit nga drejtuesi i mjetit, ndërkohë që policia e cila ka shkuar në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

5 komente në “Aksident i rëndë në Shkodër, 3 viktima”

 1. Per te ardhur keq. says:

  Bilanc lufte! Infrastruktura rrugore primitive dhe papergjegjeshmeria dhe traplleku i drejtuesve te mjeteve, po i kthejne rruget e Shqiperise ne lumenj gjaku.

 2. coku says:

  si gjithmone policia shkon per te bere bilancin asnjehere parandalim. keta duan te na shuajn, njehere me gjakmarje, pastaj me aksidente, me gerdec, me protestues, e me shume vdekje qe kryhen ne shqiperi.

  1. Fahriu nga veriu says:

   C’fare thu mor shoku ,pse mor ,c’do makine do kete nje polic nga pas . Ngushellime familjareve te 3 viktimave .

 3. ervin.dini says:

  nuk them sejan rruget e mira,por aty ku ka ndodh aksidenti eshte shum e mire

 4. skifteri says:

  nuk jan drejtuesit e mire dhe shteti qe nuk i sekuestron makinat qe nuk bejne kolaudimin, qe nuk nderrojne gomat etj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82084
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82084
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 6
      [name] => Kronika
      [slug] => kronika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 6
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 16248
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 6
      [category_count] => 16248
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kronika
      [category_nicename] => kronika
      [category_parent] => 3
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34799
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34799
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X