#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Heidi Klum poston FOTO provokuese për fansat e saj

Divorci i tyre ka habitur shumëkënd. Ata mendohej se ishin çifti perfekt dhe ndarja erdhi si rrufe në qiell të pastër.

Por që prej ndarjes nga këngëtari Seal, topmodelja Heidi Klum nuk lë rast pa u ekspozuar, ndonjëherë edhe më shumë se ç’duhet. Pasi u fotografua në një spektakël si në skenat e Basic Instict, modelja ka postuar për fansat e saj në Twitter një foto ku i duken të brendshmet ngjyrë të artë, duke shkruar: Whoopsie!

39 vjeçarja ka postuar edhe një foto duke ngrënë pica.

Nëna e katër fëmijëve u divorcua me Seal pas thuajse shtatë vitesh.

5 komente në “Heidi Klum poston FOTO provokuese për fansat e saj”

 1. koleci says:

  te tre fmijt xaxa i paska bo
  si ish hazbendi i saj.
  kto bjondet e martume me zezake qe pjellin zezake te vegjel ne perndim i quajn “thas me qymyr”!!!

  1. komandanti says:

   kolec,,,,,mos je kaleceeeeeeee

 2. bilal says:

  Thjesht, i pelqen “lopthi” dhe “gojore” (foto 1 , 2).Per kontakt Haidi ka mailin tim ne redaksi, se edhe kjo e lexon TemA, femijet do t”i dalin bjonde me me opinga me xhufke.

 3. koleci says:

  e ca lesh komandanti je ti
  ti je i komanduar,i mbaruar
  he se mos harroj.
  mos harro me i mbajt mir ere komve te zezakve…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22688
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22688
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X