#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Geri Halliwell, një 40-vjeçare që nuk e ndjen peshën e viteve (FOTO)

Ajo ka mbushur 40 vjeç dhe për më tepër është nënë. Por, ish anëtarja e grupit të famshëm Spice Girls, Geri Halliwell duket në një formë të shkëlqyer fizike. Këtë gjë ajo e tregoi gjatë ceremonisë së mbylljes së Lojërave Olimpike, por edhe në një set fotografish që ka bërë së fundmi për revistën “Hello”.

The full interview is in the new issue of Hello! magazine, on sale now

Red hot: Geri wore a red dress with a Union Jack bustle as she sang on top of the taxi cabRed hot: Geri wore a red dress with a Union Jack bustle as she sang on top of the taxi cab

3 komente në “Geri Halliwell, një 40-vjeçare që nuk e ndjen peshën e viteve (FOTO)”

 1. x says:

  Kjo vetem peshen e burrave ka provuar se per peshat e tjera si lodhja dhe stresi nga puna kjo as ja ka idene.

  1. Gary Cooper says:

   Me ate ftyre qe ka, e ka ndjere qe 15 vjec prandaj. S’ka cfare ndjen me 🙂
   http://fashionguests.blogspot.com/2012/07/rule-your-summer-sexy-scents.html

 2. miri suedi says:

  nuk e ndjen geri peshen, po e ndjen zogu qe ka prit dhe ka percjell mysafiret .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22614
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22614
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X