#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Bleona Qereti, VIDEO nudo (+18)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti pritet të mbajë të shtunën një koncert të madh në sheshin “Nënë Tereza” të Prishtinës. Ky turne i Bleonës vjen pas atij që mbajti në Shqipëri, ku mblodhi numër të madh të simpatizantëve të saj.

Mirëpo, lajmi kësaj radhe nuk ka të bëjë me muzikën e saj, por me një video që po qarkullon në internet, video në të cilën Bleona shfaqet nudo. Video duket të jetë incizuar gjatë përgatitjeve të këngëtares për një koncert të sajin, raporton Zeri.

Bleona në këtë video shihet komplet lakuriq, e rrethuar nga disa persona, që për çudi, këngëtarja shqiptare nuk e ka fare problem të zhvishet në praninë e tyre.

Me sa duket, dikush ka shfrytëzuar rastin që gjatë kësaj kohe, ta incizojë këngëtaren dhe video e postuar në YouTube, tani ka bërë xhiron e botës.

Kujdes: Video përmban pamje që nuk lejohet të shikohen nga persona nën moshën 18 vjeçare!

 

http://www.dailymotion.com/video/xtd54k_bleona-qereti-nudo-18_sexy

28 komente në “Bleona Qereti, VIDEO nudo (+18)”

 1. Dean says:

  Duket qe Bleona ”se rruan fare”,dhe ne kete rast Humbamenot jane ata qe shajne Bleonen.
  Une kujtoja se kjo ishte femer fallco,por kjo me te vertet qe as e rruan fare per asnjeri.Atehere s’na mbetet gje tjeter vecse t’a leme rehat Bleonen ne punen e saj dhe kush do edhe t’i urroj suksese.

  1. aqifi says:

   E rrethuar nga stafi i vet, duke u bere gati per koncert! Gje me normale nuk mund te kete. Edhe paparaci bravo! Ka gjetur deren e hapur dhe ke bere nje scoop! Gjithcka me se normale…

   1. Vlora says:

    vet e ka bere dhe jo paparaci.

    mendon se eshte amerike ketu,dhe ben ate qe beri kim kardeshia,e cila u be e famshme pikerisht pas vidios porno.

    bleona per fame eshte gati te dale te sheshi nene tereza nudo.

    femer e dale boje.

  2. I.Sh. says:

   Në fakt, po ta shikosh me vëmëndje, nuk është komplet nudo. Ka veshur geta të trasha poshtë të mbathurave të zeza.
   Kuptohet që e bën për të tërhequr vëmëndjen. A nuk e bëri edhe Madonna disa herë gjatë turit të saj të fundit!
   Problemi është se Madonës nuk i kërkon kush llogari!
   Po Bleonës?
   A është publiku shqiptar i përgatitur, a do e mirëpresë?
   A është dakord Gani Bardhi?
   Po Berisha?
   Shumë pyetje, që koha do t’i japë përgjigje së shpejti!
   http://imazheshqip.blogspot.com/2012/09/bleona-qereti-topless-foto.html

   1. arrixhiu says:

    Bleona merr keshillen e doktorit, Zvhishuni 😀

 2. analist says:

  Po kur Bleona vete e nxjerr ne shesh zogun e saj,ju te gazetes pse ja censuroni duke i vene zhurmues siper? Eshte i juaji apo i saj ky hallati qe del ne fotografi?

  1. Vlora says:

   ha ha ha ,shum e madhe kjo.

 3. emigranti.it says:

  Mese normale per boten e artit

 4. anticensurë says:

  pse ja fusni kot!ajo sështë lakuriq!
  ka një rrip në bel!

 5. Anti talebani says:

  Hec mo, ju plotesuan deshirat atyre qe kishin qef tja shikonin zogun (e qethur-po qe nuk shikohet dhe aq qarte) dhe gjoksin (qe hallall ja befte zoti).

  Mos vrit mendjen shume Bleona, do te riten fansat normal dhe bobat me leke qe duan te ta mbeshtjellin njehere te pakten.

 6. saliberberi says:

  kurva nen kurve bie

 7. toni says:

  PER BLEONEN NGA QERRETI KJO ESHTE NORMALE AJO PARA 7 A 8 VJETESH KA BERE DISA FILMA PORNO NE GJERMANI PROBLEMI I VETEM ESHTE QERRETI KESAJ JA KA MBESHTJELLE ILIR FLORIRI KUR I PUNONTE E I DHA DHE SHTEPI SIKUR PUNONTE NE KRYEMINISTRI.

 8. qerramudhi says:

  Hahahaha Me e bukura e vidios eshte ai qe e ka filmuar edhe thote qi.a Motren

 9. ENDRI says:

  PO TI E TUTKUN QE KE BO VIDEON PSE NUK E RREGULLOVE NJE CIK SE NA KPUTI KOKEN…

  1. Andon says:

   Hahahahaha, e forte kjo.
   ENDRI, po ti nuk e rregullon dot vete?
   Apo i ke duart e zena?
   😉

 10. DuaPune says:

  Bleona o yll. Je bombe fare..

 11. anonim says:

  Nuk eshte Bleona; nuk i ngjan fare asaj, Bleona mund te jete debile, por shikoeni foton me vemendje nuk eshte ajo, eshte montazh ku dikush ia don te keqen, jam i bindur.

 12. QORRI says:

  Dil sa meshpesh keshtu o Bleona se po na vine syte ne vend

 13. Kanada says:

  Per njeresit e pa pune dhe njerezit pa karakter ,kjo foto do te thote shume,por per boten e nje artisti kjo duhet te jete tejet normale.
  Nese dikush ketu do edukate,duhet te jete ai qe e nxorri kete foto ne youtube,por ne realitet njerezit qe mundohen ti poshtersojne te tjeret ,ne realitet poshtersojne veteveten.
  Te kesh pune me njerez te nivelit te ulet dhe te jesh e famshme ,do te thote te humbasesh kohen kote.
  Bleones i uroj suksese te metutjeshme,si dhe mos te caj koken per ate kosovarin e ndyer qe paraqet vidio te saj.Ai vet mund te kete gjakun e majmunit apo te serbeve.
  Shume fat artiste ,bukuroshe…

 14. Bardhyli says:

  Femrat Shqipetare kane degjeneruar. Kjo gjenerate e re perben laviret e botes. Se c’kujtojne kur nxierrin trupin si prostituta! Kujtojne se eshte civilizim i perparuar, kujtojne se eshte pamvarsi e madhe. Laviret e botes jeni. Dhe dru do te thyni gjithe jetes se mend nuk keni. Turp, turp per nder.

  1. A mund te permbaheni says:

   o Bardhyl mbahu pak, se mos te prishet gjaku.
   Ne fakt sa per te qene korrekte, une them se shqiptaret meshkuj jane laviret e botes..
   Kalojne ne ekstaze dhe histerizma kur shohin nje femer lakuriq, por hane mut apo hiqen zvarre kur eshte per te zgjidhur ceshtje me te rendesishme.
   Bleona, mund te jete preokupimi i fundit i cdo qytetari te vertete.
   Nuk ju vret syte mizerabiliteti ku jetoni?

   1. Bardhyli says:

    Une isha ne shesh me heronj ne 21 Janare te vitit te kaluar po ti ku ishe o pasardhes i Bajron-it. Na qenke si ajo “dhia” e zgjebosur me bishtin perpiete. Gjendia socio-economike ne Shqiperi nuk eshte pergjegjesi e nje individi por e nje populli. Ky artikull nuk flet per gjeo politiken Shqipetare por lajthitjen e nje shumice te femrave te nje kombi. Un nuk kerkoj brohoritje dhe lavdi per detyren time si Shqipetare. Por arsyetoj nje here, atehere nese eshte e arsyshme, kritikoj. Ne kete bote ka njerez qe pretendojne dhe ato qe jan.

    1. A mund te permbaheni says:

     Tani po, na e mbushe mendjen.
     Nga individi kalove te shumica e femrave shqiptare.
     Po i ben kundershti vetes ne logjike.
     Pike kisha te drejte.
     Ca te kembyer nga trute dhe histerike jeni,kur perkufizoni femrat,,(shumice) e Shqiperise duke u bazuar mbi fotot e nje “artisteje”, qe per mendimin tim me vjen te peshtire ta shikoj.,por nuk e konsideroj fenomen shoqeror.
     Shikoni veten ku harboni neper lokale nate me striptise serbe.
     Palo burra.

     1. albatros says:

      SA PER SHUMICEN e femrave shqiptare dhe veshjen shume me keq se prostitutat prostituta apo tualetin si kllouna, per kete ka shkruajt dhe wikki leaks,BBC, The rimes,new York Times dhe i famshmi gjenerali Klark qe udhehoqi trupat e Nato ne Kosove qe kur erdhi ne Ahqiper tha qe kam qene ne 169 vende te botes por femra me veshje me banale dhe skandaloze nuk ka pare asgjekundi sic pa ne Shqiperi, keni lene nam dhe ne bote kudo qe vene femrat Shqiptare jane me llumi, Ne new york eshte nje shprehje kur kalon ndonje rrugace, sa rrugace e madhe kjo me keq se nje shqiptare. U ka dale nami se jeni debile te babezitura dhe vetem kanuni dhe disiplina e meshkujve u ka mbajt gjalle dhe tani qe u dhane pak liri e corret masken e gjirizit

 15. ani says:

  tani cpun ka nje femer te shum femra e tek e fundit fare asaj jakan ber me puc kete qe i kan ber asaj mund tja bejn cdo kengetare te njohur filluar na madona bionce e tetjera apo aty ne shqiperi duan njerzit thashetheme nuk rin dot pa ber komente kurva kurva po ajo e ka ber nje far lek ka dhe fam si ne shqiperi dhe ne amerik po ata qe nuk dilnin dot deri die mezi vinin deri ne gjirokaster se i kthenin mbrapsh po po ca behet cdo njeri te shofi hallet e veta e mos te shikojn te tjret kujt i rjeth catia

 16. rimi says:

  pershendetje kjo vidio eshte bere kur erdhi ne vlore qe dha koncert se isha vete prezen kur shikonim qe venin kalamaq qe venin dhe benin vidio kur ajo vishej se (dhoma )qe cvishej ishte vec cader as nje gje me shume dhe po ta digjoni bleona po vishej dhe po behej gati per daljen e radhes ne sfond degjohen etno engjej qe ishin te ftuar dhe ajo.me vjen keq qe publikohen keto gjera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22676
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22676
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X