Berishën E SULMOJNE me miell, ndërsa hynte në Kuvend | Gazeta Tema
 

Berishën E SULMOJNE me miell, ndërsa hynte në Kuvend

Postuar në: Aktualitet,Kronika,Kryesore |

Një grup protestuesish kanë qëlluar me miell makinën e kryeministrit Sali Berisha ndërsa hynte në Kuvendin e Shqipërisë.

 

Berisha është shoqëruar nën panik nga rojet e tij dhe ka hyrë brenda sallës së Kuvendit.

 

Fillimisht u mendua se protestuesit janë qytetarë të prekur nga akti normativ i lirimit urgjent të shtëpive të pronarëve. Përpara parlamentit ka pasur edhe të përndjekur politikë, të cilët po protestonin gjithashtu.

 

Dy persona janë arrestuar. Ata janë ish- të përndjekurit Agim Kollçaku e Skënder Tufa, që janë përfshirë edhe në të tjera aksione kundër qeveritarëve.

 

“Kemi 2-3 ditë që përgatitemi për t’i dhënë një përgjigje kryeministrit. Sa herë që ne dalim dhe bëjmë një protestë, ai nxjerr një ligj. Ligji i fundit ishte që duhet të jesh i sëmurë me kancer, të kalosh një komision me 15 mjekë që të marrësh lekët e burgut. Pra këto janë një tallje, vazhdë talljesh që bën me ish-të burgosurit politikë. Ne ishim parapërgatitur, ne të dy me Agimin, pa të tjerë, shkuam dhe qëlluam me miell, në mënyrë simbolike është brenda normave demokratike”, tha Skënder Tufa.

 

“Kjo e sotmja ka qenë vetëm fillimi i ndërgjegjes së popullit shqiptar. Të gjithë të marrin vesh se Sali Berisha, diktatori i Shqipërisë është një karton prej letre, i cili edhe mundet të kapet me dorë. Të largohet nga qeveria sepse vuajtjet tona, dhimbjet tona ashtu si çdo shqiptari, janë duke u shtuar përditë. I presim para parlamentit për të ngritur zërin dhe t’i themi kësaj qeveria, largohu”, deklaroi ai për News 24.

 

Tufa theksoi se pas gjestit me miell, është dhunuar nga eskorta e kryeministrisë.

 

“Jam qëlluar barbarisht nga eskorta e kryeministrit. Më kanë marrë zvarrë, më kanë thyer syzet, orën, më bënë me gjak. Protesta jonë ka filluar prej 21 vitesh dhe prapë po vazhdon. Na liruan sot që të mos bënim zhurmë”.

 

Ndërsa Agim Kollçaku tha se, “i gjuajtëm kryeministrit, nesër do japim dhe jetën po qe se nevojitet vetëm për të drejtat tona. Mielli ishte gjest simbolik, vetëm për ti kujtuar kryeministrit se jemi në pikë të hallit, jemi pa punë, pa dreq pa shejtan. Në parlament janë të gjithë miliarderë, të burgosurit e ndershëm dhe të sinqertë janë pa lekë pa bukë në shtëpi”.

 

 

 

78 Pergjigje per Berishën E SULMOJNE me miell, ndërsa hynte në Kuvend

 1. Vlora  --  13 Shtator, 2012 në 11:31 am

  HALLALL…………..djemve

  qenkan per tu puthur ne balle.

  Përgjigjjuni

  • Ramy  --  13 Shtator, 2012 në 11:43 am

   Berisha êshte legjend e gjllê, ske c’te bêsh militanteve te verbuar bythosocialist, dembelet kerkojen per ta zhvatur pushtetin

   Përgjigjjuni

   • Burgaxhiu UK  --  13 Shtator, 2012 në 11:49 am

    ku je o rrahman djali se na shkon dita ters pa ty,, si perhere ajo lajthia qe ke ne vend te trunit nuk rrotullohet me shume se 45°

    Je i pavdekshem legjende

    Përgjigjjuni

   • sabri  --  13 Shtator, 2012 në 11:53 am

    Pash zotin, meso te shkruash shqip se na e shpife!!!

    Përgjigjjuni

    • qyfliu  --  13 Shtator, 2012 në 4:16 pm

     Kaq sa ka shkruajtur duhet vleresuar,sepse duhet te jete mercenar serb.Si gjuhe te dyte qe e ka meriton noten dhjete.

     Përgjigjjuni

   • shqiptar  --  13 Shtator, 2012 në 11:55 am

    TI RAMY ANTISHQIPTARI DO BOMBEN NE GOJ TA RRASI SHQIPTARI DERI NE GURRMAZ E ATJE TE SHPERTHEJ .

    Përgjigjjuni

   • Dean  --  13 Shtator, 2012 në 11:57 am

    Eh moj Ramize,sikur t’i kishin fut ndo1 koqe plumbi atehere do ish bo tamam legjend.Edhe ti do kishe mundesine me rremby Lahuten ene me kendu do kang per prijsin tat.

    Përgjigjjuni

    • Ramy  --  13 Shtator, 2012 në 12:37 pm

     hahahah Deanushe sikur Saliu qê eshte legjenda e Shqiptareve t’i do behesh legjenda e kêti forumi me ideologjine tende geg vs tosk

     Përgjigjjuni

     • Dean  --  13 Shtator, 2012 në 1:45 pm

      Legjenda e BARBARVE,Jo legjenda e Shqiptareve,moj ramize e shpellave.

      Përgjigjjuni

     • BERISHA LARGOHU. ESHTE TURP PER SHQIPTARET QE DO TE FESTOJNE 100 VJETORIN ME BERISHEN!  --  13 Shtator, 2012 në 3:12 pm

      Ramy mendon se eshte i zgjuar, por del e kunderta. Ramy, me mbeshtetjen qe i jep Berishes edhe familja e jua vuan sepse je idiot dhe nuk e kupton te keqen qe i ben familjes me mbeshtetjen pro Berishes. Ti e hedh nje bombe pro Berishes ketu ne forum dhe nuk i pergjigjesh shqiptareve qe te replikojne sepse nuk te punon truri, ti mor idiot ke lindur per te bere keq, edhe familja e juaj cuditet me marrezirat e t’ua pro Berishes.

      Përgjigjjuni

   • e verteta  --  13 Shtator, 2012 në 12:44 pm

    E ke gabim Ramy,socialistet quhen karsocialist,kurse soji jot i pederasteve quhet e vleresohet nga te gjithe si bythecarepedeist.

    Përgjigjjuni

   • shpendi  --  13 Shtator, 2012 në 2:48 pm

    hej ti qe dukesh sikur je ulur ne uturak,po te vjen fundi
    pilafi nuk mban me uje , shqipetaret nuk i ben me budallenj

    Përgjigjjuni

   • lupeni  --  13 Shtator, 2012 në 5:15 pm

    sa te kete dele si punaj ote ky vend vetem mbrapsh do ecim ne mo ramiiii,se atij i gjuajten me miell po ty eshte me te gjet e me gjujt me vaj te nxehte dhe jo ne fytyre po ne vesh….pjelle e qelbur i ketij pushteti bastard

    Përgjigjjuni

  • N.V.  --  13 Shtator, 2012 në 11:59 am

   I paskan bere nder!….
   Krimineli dhe Kusari duhet qelluar me Shajze!….
   Me Mut, ore me mut!….

   Përgjigjjuni

  • mjalti  --  13 Shtator, 2012 në 12:19 pm

   respekt per kete grup njerzisht te vuajtur,
   te cileve i eshte sosur durimi, por shpresoj qe
   se shpejti keto te jene nje shembul i mire per
   te ghithe shqipetaret , jam gati te vij dhe une
   ne shqiperi ,per te permbysur kete qeveri te
   poshtere qe ka njerz te korruptuar qe nuk
   mendojne per popullin e tij , poshte berisha , rama
   meta sharlatan ,felliqsira te pa para ,

   Përgjigjjuni

  • MIGJEN B.  --  13 Shtator, 2012 në 12:36 pm

   JU LUMTE BIJ TE KETIJ POPULLI!
   ME VEZE TE PRISHURA DUHET GJUAJTUR DIKTATORI.
   NUK JA VLEN TE HARXHOSH PLUMBA TE VERTETE PER TE!
   INJORIMI E VRET ME SHUME SE PLUMBI, SE E MBAN GJALLE TE SHOHE TE ARDHMEN E TIJ!
   http://imazheshqip.blogspot.com/2012/09/the-dictator-and.html

   Përgjigjjuni

   • DENI  --  14 Shtator, 2012 në 10:06 am

    NUK KA NDERGJEEGJE QQE TA VRASE PRANDJA NUK I BEN DOBI AS VEZA E AS MIELLI, MJERE NE KUSH PO NA UDHEHEQ.

    Përgjigjjuni

  • Hysa  --  13 Shtator, 2012 në 1:31 pm

   Edhe keta i kane arrestuar.kjo eshte demokracia qe na kane sjelle saliu me partneret nderkombetare. Keta dy fukarenjte mire qe nuk i kane vrare me akuzen se donin te sulmonin me bomba dore dhe pluhur kimik

   Përgjigjjuni

  • adriatiku  --  13 Shtator, 2012 në 2:37 pm

   qenka kapardisur si gheli ne pleh , me makine antiplumb
   me fytyre hipokriti

   Përgjigjjuni

 2. ipashpresi  --  13 Shtator, 2012 në 11:34 am

  pederasti do plumba

  Përgjigjjuni

 3. Kreshniku i Partise  --  13 Shtator, 2012 në 11:36 am

  Sali Berisha nuk duhet qelluar me veze dhe miell,por duhet qelluar me kokrra …… misri.
  Ky eshte njeriu qe e ka derguar 100 vjet mbrapa Shqiperine.

  Përgjigjjuni

 4. Deti  --  13 Shtator, 2012 në 11:36 am

  O sa mir heres tjeter me gur pastaj me pushke po me pelqen se po rritet inteligjenca e popullut shqipetar kete gje duhet ta bejne per dit dhe respekt per ato qe e kan bere kete gje

  Përgjigjjuni

 5. adam  --  13 Shtator, 2012 në 11:37 am

  po fillon te dale lava e vullkanit te sovranit .me ne fund shqiptaret po bejne ate qe duhet te kishin bere kohe me pare .me mire vone se sa kurre . shtoni protestat do te shikoni se sa frikacak eshte berisha . sa me shume krime te kesh bere mbi popullin tend aq me shume frike e ke ate

  Përgjigjjuni

 6. Kazani po valon  --  13 Shtator, 2012 në 11:38 am

  Hahahaha qenka dhjere ne breke “trimi” nga Vicidoli. Te ushtrohet pak me vezet dhe miellin sot, qe neser t’i presi plumbat si duhet. O Sali Krimineli te jesh i bindur ti dhe familja jote se nje dite te afert do ta merrni prej shqiptareve ate qe ju keni dhene sot e 22 vite PLUMBIN NE BALLE. Mos kujtoni se do ti gezoni ato qe i keni vjedhur dhe i vidhni cdo dite ketij vendi.

  Përgjigjjuni

 7. Drini  --  13 Shtator, 2012 në 11:38 am

  Me copa muti ta kishin qelluar plehun.

  Përgjigjjuni

  • anticensurë  --  13 Shtator, 2012 në 12:15 pm

   je në vete drino!
   të ndysh durët për saliun???
   jo mr vlla!më mirë me vezë e domate se me mut!
   pastaj mutin ske se si e bën pis me mut!
   të bardhën duhet ta bësh pis me të zezë!kurse të zezën me të bardhë!
   kështuqë mutin vetëm me të kundërtën e tij e bën pis!
   me ushqim!
   këta trimat e kanë bërë atë që duhet!

   Përgjigjjuni

 8. salistalin  --  13 Shtator, 2012 në 11:40 am

  nuk ishin veze e miell, ishin granata kimike e pluhur cianuri, i njejti plan me ate te kryeministrise ne 21 janar !
  Kapini kapini dhe varini te palmat !

  Përgjigjjuni

 9. brace  --  13 Shtator, 2012 në 11:40 am

  Ju lumte per gjestin,paralajmerim per plakun,qe shqiptare skane vdekur akoma,keshtu plakut i futet friga ne palce,ai i dine mire zollumet,dhe sa ka per te paguar,fundi i tije eshte i aferte,dhe do jete tragjike.

  Përgjigjjuni

 10. Arberor  --  13 Shtator, 2012 në 11:44 am

  Mos harrxhoni vezet dhe miellin, se do e perdori Saliu per tu thene, se kaq mire u kam bere, saqe edhe i abuzoni ushqimet. Mbushni nje kove me b*jga lopesh me mire…do vije pak era, po jo me era se Saliu. hahaha

  Përgjigjjuni

 11. cami  --  13 Shtator, 2012 në 11:44 am

  haleluia! Dicka leviz.
  Armiqte e jashtem dhe agjente te brendshem e kane sulmuar me miell me krunde dhe veze te prishura, kishte informacione te sigurta. :)

  Përgjigjjuni

  • mesila  --  13 Shtator, 2012 në 4:21 pm

   Shhhhhhhhht,se degjon ai i shirit…….

   Përgjigjjuni

 12. Tersi Pojanit  --  13 Shtator, 2012 në 11:44 am

  E di une cdo ky.KY do ate qe kemi ne mend te gjithe.

  Përgjigjjuni

 13. Avenir  --  13 Shtator, 2012 në 11:45 am

  Haaaaaaaaaaa shume e bukkur kjo por keta duhet te ikin se ju turri maloket qe ti kafshojne

  Përgjigjjuni

 14. geno  --  13 Shtator, 2012 në 11:46 am

  Saliu duhet kapur dhe i duhet futur koka ne MUT tek pusetat e romëve

  Përgjigjjuni

 15. Drini  --  13 Shtator, 2012 në 11:47 am

  Ky eshte reagimi direkt, kunder maskarait te vicidolit. Fillimi i shperthimit te nje llave qe do djege gjithe plehrat e politikes Shqiptare te ketyre viteve.

  Përgjigjjuni

 16. Kreshniku i Partise  --  13 Shtator, 2012 në 11:47 am

  O popull ngrihu nga gjumi qe te ka pllakosur.Aq te vyera jane vargjet:
  Shqiperine e mori Saliu i vu zjarre
  Shqipetare mos rri po duku shqipetare.
  Mjaft punove per Saline me oborrtare,
  Ngrehuni dhe bjeruni,korrini dhe shtypni qet shpetojme nje here e mire nga kjo e zeze qe ka mbjelle per 22 vjet me radhe.

  Përgjigjjuni

 17. Latif Dreqi  --  13 Shtator, 2012 në 11:47 am

  eh si reagojne shqipet kur iu preket interesi, pasuria..

  Përgjigjjuni

 18. xha Kasua  --  13 Shtator, 2012 në 11:48 am

  Bravo bravo bravo! Sot me veze neser me plumba. Keshtu nis. E kishte harruar ca kohe pa veshur jelekun antiplumb Sali Plehu, pas kesaj do dali dhe Liria me jelek antiplumb kurse Sali Plehu do vishet si ushtaret e NATO.

  Përgjigjjuni

 19. anticensurë  --  13 Shtator, 2012 në 11:48 am

  dhe ju nuk besoni ndrea prendin për ato që thotë!!??
  e shikoni kanë filluar ta sulmojnë me lëndë kimike!!
  tashti të presim snajperin!
  vetëm një gjë mos harroni!
  ndrea prendi e ka thënë me kohë!!

  Përgjigjjuni

 20. HOXHA i KUCIT  --  13 Shtator, 2012 në 11:49 am

  shkoni e beni petulla me ato veze e miellin o pronare-hajduta.Kuptojeni se nuk mund te mbani pronen e tjeter kujt vetem se jua ka dhuruar enveri.gjithe ju komunista jeni

  Përgjigjjuni

 21. george  --  13 Shtator, 2012 në 11:50 am

  po he de te shkreten,,,,,me bajga gomari e lope bashke,,,,ky eshte kryebajga e shqiptareve.e per ateRAMHAMYN,,,,,rri e beji hyzmet socialit mo ramham e leri komentet se te njohim tani vjen nga fisi i bajgave,,te me falin te tjeret per fjalorin e perdorur.

  Përgjigjjuni

 22. tuna  --  13 Shtator, 2012 në 11:51 am

  po me ne fund dolen disa shqiptar te indinjuar

  Përgjigjjuni

 23. dua buke  --  13 Shtator, 2012 në 11:53 am

  ju lumt dora vllezer. po pse nuk i gjujtet me mut atit sali mutit. le te dali arvizu tani dhe te thot se keni ber gabim qe i gjujtet se sali muti esht burr shteti.

  Përgjigjjuni

 24. ismeti  --  13 Shtator, 2012 në 11:54 am

  bini QENIT BINI DJEMA , ta SHPORRIM ket TRADHTAR nga shqipria

  Përgjigjjuni

 25. Kreshniku i Partise  --  13 Shtator, 2012 në 11:55 am

  Po bisedoja nje dite me nje mikun tim i cili me thoshte:Ne shqiptaret jemi nje popull pa bosht fare.Si ka mundesi qe vellai vret vellane per nje vije uji,per nje pule qe i kalon ne token e tij etj,djali vret Babain per nje zenke dhe Sali Berisha ka lene te veshura me te zeza mbi 3500 Nena shqipetare mbasi i ka vrare ne vitin 1997 bijt e tyre dhe nuk del nje qe te kerkoi llogari ,te marre hakun per cfare ka bere ky njeri kriminel.

  Përgjigjjuni

 26. peci luku  --  13 Shtator, 2012 në 11:56 am

  ju lumte filloj populli te levize krimineli esht kriminel varje ne litar

  Përgjigjjuni

 27. Rigert  --  13 Shtator, 2012 në 12:01 pm

  POPULLI PO I KTHEN MIELLIN SALIUT ME TE CILIN JU KA BLER VOTAT….
  POPULLI THOT O SALI NUK BLIEMI ME ME MIELL..
  O SALI MIELLIN JEPJA LIRIS.

  Përgjigjjuni

 28. Daja nga Kavaja  --  13 Shtator, 2012 në 12:06 pm

  Me plumb ballit meriton krimineli i Vicidolit.Po ta njohe urrejtjen e popullit per te duhet ta marre seriozisht se jeleku antiplumb qe mban veshur si idiot nuk i ben derman.

  Përgjigjjuni

 29. sheqerja  --  13 Shtator, 2012 në 12:13 pm

  Djalin tim qe ka bere kaq shume per shqioerine e goditet me miell dhe veze,turp per ju social-komunistat

  Përgjigjjuni

 30. erion  --  13 Shtator, 2012 në 12:16 pm

  cudi si nuk e ka thithur por ka ikur me vrap!! thone se e ka shume qejf “miellin” kodoshi i vucidolit :).

  Përgjigjjuni

 31. qytetar  --  13 Shtator, 2012 në 12:16 pm

  Nuk ka me frikacak se krimineli dhe maloku jasht lukunie.

  Përgjigjjuni

 32. buni  --  13 Shtator, 2012 në 12:23 pm

  po shyqyr me se fundi u shenua nje proteste kunder te pa prekshmit kryeminister.le te kthejme ndonje gur permbys sic thote populli

  Përgjigjjuni

 33. Çami  --  13 Shtator, 2012 në 12:24 pm

  Më në fund u zgjuam edhe ne, megjithatë ai do qëlluar me plumb të shpëtojmë njëherë e mirë prej tij.

  Përgjigjjuni

 34. Erjon Bregu  --  13 Shtator, 2012 në 12:32 pm

  Breshen nuk e trembin ca halabage qe kane bere burg ne kohen e Enverit, keta tipa duan prape Enver Edvinin qe tjua qije nonen dhe njehere, kot e shajme Enverin qe jua paska pa koken ketyre horrave qe u qiu nonen dhe tash i thone babe, oh sa mir jua ka bo per 50 vjet ja lumsha se paska qene fenomenal per keta tipa pederastesh se ne burg me ato pune jane marre u eshte bere bytha vrime qenefi.

  Përgjigjjuni

  • laluci  --  13 Shtator, 2012 në 6:57 pm

   Erjon Bregu ne emer te popullit do te te qijet nona e motra….je i denuar nga ropte

   Përgjigjjuni

 35. kola  --  13 Shtator, 2012 në 12:44 pm

  nje gje ta dini dhe vereni vath ne vesh ARIU NUK TREMBET NGA ZHURMAT , hahahh,

  Përgjigjjuni

 36. pjeshka  --  13 Shtator, 2012 në 12:50 pm

  po jo me miell more djema ,,, POR me pjeshke se ato i ha shume ai…. UNE JAM me ju e ju jeni me MUE

  Përgjigjjuni

 37. v ze gjirokastriti  --  13 Shtator, 2012 në 1:06 pm

  Erjon Bregut,disa here ne jete duhet qe kohen ta kaloshe per njerz fatkeq qe kane ardhe ne jete pas nje te qire te njerzeve qe nuk jane
  me teper se vlera e nje kafshe te eger,Erioni tim nuk ke faj,ti ke
  ardhur nga te qiret e dy kafsheve qe rojne ne teritorin shqiptar,qe vetem flasin nje gjuhe ,gjuhen shqipe

  Je Erion je dhe Breg
  je nje kafshe,qe nuk gjen shteg
  je nje krimb ,brez pas brez
  i buluar terre ves

  Je Erion ,je pederast
  qe nga fisi e ne fshat
  turp me vjen qe te thrase
  e te them qe je kafshe

  Përgjigjjuni

  • anticensurë  --  13 Shtator, 2012 në 4:51 pm

   v ze gjirokastriti ,
   të forta i ke vargjet e më poshtëme!
   sa për këtë trapin kodra pas bregut,mos e merr mundimin të shkruash!duhet të ketë qënë nga ata që kanë mbrojtur me zjarr dhe partinë e asaj kohe!është si puna e qënit,lidhe te dera jepi të hajë dhe lehjen e ka për zakon!
   kuptohet që nuk bën dallim se te kush derë është lidhur!ai bën zanatin!

   Përgjigjjuni

 38. trashegimim  --  13 Shtator, 2012 në 1:09 pm

  ato gure qe engri ajo nena fatkeqe,qe vdiq e masakruar duhet ti hante ky plak lugati,qe na i shpif me ato dhembe si te qenve pleq.kur zgerdhihet duke genjyer per aritiet e medha qe ka aritur qeveria e korupsionit,per aritiet personale po,ato jane shume te sukseshme,po keta e dine shum mire,qe populli i lodhur i merzitur,i pa pune,ku pasurohen njerezit e pa afte,vetem e vetem se jane militante te ppsh te cilen e ka zevendesuar pd vetem emeri eshte i tille se keta jane me te keqinj ,me te posher,tani po heqin nga puna njerez te pa fajshem vetem se jane fis me partine e re.po vendin e dine mire ku e kane,prandai kane mare masa,informacion i sigurt me pashaporta diplomatike,ose kane dy pashaporta,dmth dy neneshtetesi,keta e udheqin shqiperine e shkrete,nje levizie e vgel ju lumte ju jeni trima,jo ne qe bejme llaka llaka,me duart e tjetri duam te zeme zjarin,shqiperia ka njerez,qeveritar ose ne kualicin qe duan te behen multimiliardera,ne nje kohe qe ka femije qe nuk kane lek te blejne libra kreshniku i maleve i qan hallin femijeve shqipetar ne zvicer ,kjo eshte dicka qe vetem nje njeri qe ska tru ne koke mund ta beje,ne zvicer ne cdo kanton ka shkolla shqipe ku mesuesit paguhen nga shteti zviceran,gjithashtu dhe ne qytetet e gjermanise,kreshniku mos shkonte aq larg,po te shkonte te ajo familia ne kavaje,ku per vec librave ju mungonte,gjeja kryesore ushqimi,qe nuk mund te dilte femija ne pushim se nuk i shite dot kur shoket e tij hanin buke,ne shqiperi ka me mijra te tille,politikanet tane duan pushtet per tu pasurua per te lene trashgimi brezave,vazhdoni votoni

  Përgjigjjuni

  • lagjja vjeter  --  13 Shtator, 2012 në 7:36 pm

   Trashegim

   Komenti yt eshte 100% real,kjo eshte politika dhe jeta ne Shqiperi sot!

   Përgjigjjuni

 39. TROJA  --  13 Shtator, 2012 në 1:11 pm

  Nuk jane socialiste,socialistet jane fshehur,ca jane ne zyrat e Saliut,si Kaçi,Padeliu,Arben Malaj,te tjeret kane ikur ne Dajt.Eshte populli fukara,eshte urejtja e akumuluar,jane dhimbjet qe po heqim perdite nga pushteti fashist.
  Keshtu e nisen vendet arabe,nga indiferenca e mbreterve,e sheikeve,e diktatoreve.

  Përgjigjjuni

 40. Fatmir  --  13 Shtator, 2012 në 1:12 pm

  NJerez gjynah qe merreni akoma me dy partite e tranzicionit qe kan len vendin fatkeqsisht ne kete gjendje .. ( PD PS ) .. hidhini syt nga shpresat e reja Aleanca Kuqe Zi dhe Fryma e Re Demokratike merritojn me shum vemendje se cdo kush tjeter.

  Përgjigjjuni

 41. Tropojani  --  13 Shtator, 2012 në 1:17 pm

  Dalengadale po futemi ne Europe. U lumte, te perndjekurve qe po na futin ne Europe. Mielli, vezet e prishura, domatet e demtuara kunder pushtetareve te korruptuar Europa ka vite qe i perdor. Filloi te perdoren edhe ketu, ne Shqiperi. Shenje shume e mire. U lumte te perndjekurve qe po na mesojne se ç’eshte demokracia reale!

  Përgjigjjuni

 42. Vali  --  13 Shtator, 2012 në 1:28 pm

  Bravo, kjo tregon se ka akoma trima ne Shqiperi….

  Përgjigjjuni

 43. daja  --  13 Shtator, 2012 në 2:03 pm

  Po sikur te isha une ne vend te dy te perndjekureve?
  A e dini se si do te analizonin cupet,henret,hoxhet apo disa te tjere…
  Me te vertete me kurajo kete persona.Ju lumte.

  Përgjigjjuni

 44. NDESHKUESI  --  13 Shtator, 2012 në 3:31 pm

  Bravo ketyre njerezve te vuajtur ne komunizem, dhe te shperfillur ne demokraci. Treguan qe kane qene dhe mbeten njerez me kurajo si atehere dhe tani, jo si disa nga komentuesit ketu te tipit RAM(Y)BERISHA apo Erjon (Majlinda) BREGU.Tani eshte koha te na hapen syte dhe te na vije kurajo NE dhe OPOZITES per ti dhene fund ketij sistemi diktatorial se ka shkuar ku nuk mban me. Meqe ra fjala ishte rritur cmimi i vezeve dhe meillit sot

  Përgjigjjuni

 45. borgjezi  --  13 Shtator, 2012 në 3:38 pm

  po nuk keni turp se ju qe shani jeni nje dore alabakesh me keq se saliu qe ju ka ruajtur nderin deri ne keto dite qe jetojme po kusare dhe kelusha te enveritkini qene, tju vije turp qe prononcoheni per shtepite e ishonareve keni 60 vjet qe rrini dshe tju vije turp qe pretendoni se jane tuajat, une timet i hoqa zvare se ishin kelyshe te sistemit komunist. por turp te kini q

  Përgjigjjuni

 46. borgjezi  --  13 Shtator, 2012 në 3:41 pm

  po nuk keni turp se ju qe shani jeni nje dore alabakesh me keq se saliu qe ju ka ruajtur nderin deri ne keto dite qe jetojme po kusare dhe kelusha te enveritkini qene, tju vije turp qe prononcoheni per shtepite e ishonareve keni 60 vjet qe rrini dshe tju vije turp qe pretendoni se jane tuajat, une timet i hoqa zvare se ishin kelyshe te sistemit komunist. por turp te kini qe doni te beni tuajat shtepite e ish pronareve qe kane vuajur tere jeten dhe nuk jane hakmare karshi jush o spiuna te regjimit komunist po spo ju hpin dosjet se saliu eshte me keq se ju spiun dhe e shani kot se po ju perkedhel doni enverin ju jazek

  Përgjigjjuni

 47. Treviso  --  13 Shtator, 2012 në 3:49 pm

  Kush eshte ai lepur brenda ne makine.Nuk merka fryme nga frika.
  Pershendes ish te protestues.Mjafton vetem me veze heren tjeter.Dhe po ira te fiket nga frika, mos u beni merak se nuk vdes kollaj.

  Përgjigjjuni

 48. Zeni  --  13 Shtator, 2012 në 3:57 pm

  Mire ja kane bere ndyresires. Por derri do plumb, thote nje fjale e urte.Vertete ky eshte poshterimi me i madh qe i behet ketij dallkauku,injoranti,bajraktari etj.etj.Ai eshte njesoj tradhtar i vendit dhe i kombit si idhujt e tij Ahmet Zogu,Esat Toptani,ai eshte nje agjent i futur nga Serbia si nje “Kal Troje” ne SHqiperi dhe drejtesia shqiptare duhet t’i tregoje vendin.

  Përgjigjjuni

 49. Kritiku  --  13 Shtator, 2012 në 4:19 pm

  I paskan hedhur “miell” makines se Saliut? :) Po Saliu kur flet duket sikur i ka mbushur te dy hundet me miell dhe nuk pyet per “miellin” e te tjereve. Shikoni kur te dalin ne Konference Shtypi ata te PD-se dhe te thone qe i bene Saliut atentat me “lende kimike”….

  Përgjigjjuni

 50. tradita  --  13 Shtator, 2012 në 4:59 pm

  ju jeni aq pa mend dhe i beni dem te madh opozites kur mbeshtetni 2-3 persona te çmendur qe ne fakt jane vegla te pozites asgjw mw shume. sa te verber jeni.

  Përgjigjjuni

 51. mali  --  13 Shtator, 2012 në 5:08 pm

  mutin kot qe ta qellosh me mut. e kan gjetur mire me miell dhe vez….

  Përgjigjjuni

 52. beso  --  13 Shtator, 2012 në 5:22 pm

  Kripe do hedhur,se kripen meriton,qe t’i ece ters,se muti ka shans…

  Përgjigjjuni

 53. lali  --  14 Shtator, 2012 në 8:34 am

  Her tjeter te marin vez…

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *