mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Ina Rama siç nuk e keni parë, FOTO seksi në plazh

Kryeprokurorja Ina Rama vjen si kurrë më parë për publikun. Këtë radhë jo si një zyrtare strikte, por si një femër seksi. Panorama Plus ka mundur që t’i bëjë disa foto kryeprokurorse në plazh, teksa ajo shfaqet me bikini. Duhet thënë se kryeprokurorja ka një trup të hatashëm.

ina9

ina8

ina7

ina6

ina5

ina4

ina3

ina2

45 komente në “Ina Rama siç nuk e keni parë, FOTO seksi në plazh”

 1. Ben Gazzara says:

  Simpatike qenka!
  Gabim, “asking for more” duhet ta kishit nxjerre topless 🙂
  http://fashionguests.blogspot.com/2012/09/embrace-beautiful-princess.html

  1. Kopenhagen says:

   Po sikur nuk lejohen motorrat e ujit.
   Kemi apo s kemi moratorium?

   1. Ti says:

    epo tashti ca pret ti te denoje veten e vete ajo…?? ato nuk lejohen po per Kryeprokuroren behet nje perjashtim..hajt se po e mbyllim nej sy

    1. nga vlora says:

     E po kjo pike e zeze.Foto sexi ne Plazh!!!
     Si duhet te lahet kjo ne Det?-Me pantallona
     dhe Golf.
     Gjeja me normale qe mund te thuhet per kete zonje eshte:-
     C,fare i ka falur Zoti:
     Zgjuarsi,Trmeri,Bukuri,e tera nje Mbrekulli.

     1. Agimi says:

      Shume bukur e ke thene Vlora !

      1. raimondi says:

       Bravo Ina ! Shume bukur dukesh.

       Tani e shef Sala dhe i hipin xhindet ..loool

     2. mendim i lire says:

      shume mire e ke thene!!!

   2. 1 says:

    moratoriumi eshte per skafet e gomonet jo per zockat…

 2. Demiri says:

  Kjo me ambasadorin amerikan Withers e mbyllen Gerdecin http://www.youtube.com/watch?v=WCQjZtU-iww

  1. Kallezuesi says:

   DEMIRI ESHTE “LETRA E HAPUR, PJESA E PARE’ 🙂

   1. Illyricum says:

    Hhaha, rrofsh more kallezues, demiri na hapi lo..et me kete letren e hapur. Si nuk u lodh?!!!!

 3. KOSTA says:

  Neqoftese keto foto plazhi jane te vecanta dhe ju i quani foto seksi, na thoni si dalin grate tuaja ne plazhe……..apo ato dalin me shallvare veshur?!!!!!dhe ate ….foto…seksi e nxjerrin vetem ne krevatet tuaja….apo……

  1. Naimi says:

   Komplimente po i bejne,mo Koqo, ajo e ka per nder se ka pozuar edhe me pare, te jesh seksi, nuk nenkupon te dalesh nudo ose dicka fyese ( ka foto te Kol Malaj, nudo ne Palase tek “tokat e veta”,por nuk i nxjerrin se u ben presion me kallzim penal),sa per ate… foto… nuk e di sa here edhe ku e ke nxjerre dhe e nxjerr ti, po kjo thone se eshte e fiksuar….

 4. ajdin says:

  Hajde mis,hajde.Lume si ne.

 5. elinor says:

  I paska vu sala SHISH-in nga mbrapa Ines me shprese se po e zen ndokund keq!

  1. sofra says:

   drejte e ke thene, duket qe jane foto te marra nga kende te ndryshme,,ndoshta nga “ambulantet”.ose ndonje femer qe ka pas”bizhuteri” ne trup…

 6. SHQIPTARI says:

  NUK SHOF NDO 1 GJE JO NORMALE, NJE GRUA QE KA SHKUR NE PLAZH QE BENE QEFIN E VETE… NE FUNDE ESHTE NJE NJERI NORMAL, NUK SHOF ASGJE ANORMALE…

 7. Gjuha says:

  Ç’do me thënë “trup i hatashëm”, oj ti TEMA? A do flisni (shkruani) me logjikën e fjalës shqipe, apo do ia fusni edhe ju si ……? Shprehja “… e/i hatashëm” është një zhargon rrugësh, jo një shprehje normale gjuhësore.

 8. Kolonja says:

  Vetem nje injorant mund t’i quaj foto seksi,keto foto plazhi qe nuk kane asnje gje te vecante nga robat e plazhit qe veshin te gjitha femrat.Kjo eshte nje veshje normale,po si duket fotografi qe ka bere keto foto do ket ardhur per here te pare ne plazh e s’do kete pare ndonjehere femra kaq te xhveshura. Ose,kete po e them me hamendje,e kane derguar te shkretin per ta filmuar mbase e “gjente” ashtu si e quajti kryeministriicili ka filluar te behet edhe gjuhetar e kur ka hapur fjalorin si duket i ka pelqyer vetem fjala “LAVIRE” Po per te dy rastet je i gabuar zoti fotograf.Jo cdo femer simpatike eshte ashtu si mendon ti,e sidomos kete qe ke fotografuar.Jeni shume larg si nga edukata dhe kultura e kesaj familje ,si ti dhe ai qe e cilesoi me ate fjale. Kur te shkoni ju ne plazh i vishni grate tuaja me brekushe ,mbase edhe prej leshi .Ke deshtuar ne qellimin tend,mbase edhe te atyre qe te kane derguar.

  1. elinor says:

   @Kolonja; kam pershtypje se te ka marre pak superxhiro motorri. Kushdo qe e ka shkruajtur kete artikull, jam i sigurte qe nuk ka pasur aspak si qellim denigrimin e figures se Ines por, perkundrazi, eshte munduar te veje ne dukje edhe bukurine e saj fizike pervec asaj mendore qe njohim te gjithe.

 9. AHA says:

  nje grua ne plazh si shume te tjera,asgje e vecante e per me teper asgje seksi,seksi nenkupton dicka eksituese e misterioze e bashke si per shembull ne intervisten me ate debilin qe e beri lecke e ju pergjigj:ne se kam frike nga ndonje gje ky eshte ligji,ose gjakftohtesia e saj perpara “komisionit parlamentar”ku vendosi te mos u pergjigjej ….
  Me pak fjale INA RAMA eshte me seksi se kurre kur zbaton detyren qe i kane caktuar e ben kryeministrin te bjeri aq poshte sa ta shaje me fjalor rrugaci e perseri ruan gjakftohtesine .Personalisht do ta votoja per PRESIDENTE,do te ndjehesha shume krenar te isha perfaqesuar nga nje presidente e tille…INA TE DUAM AJO QE JE ,MOS U LMERZIT NGA KETO BUDALLALLEQE GAZETARESH E SHIKOJE MENDIMIN E KANDIDIMIT PER PRESIDENT NE NJE SITUATE ME NORMALE PER SHQIPERINE !
  INA FOR EVER!

 10. HORRI bulevardit says:

  Vertet trup i bukur, por sot salistanin e ka mbytur talibanizmi dhe i duket dicka e mbinatyrshme, te shofin nje plazh normal me veshje normale plazhi dhe harrojne ose ngaqe kane ardhur vete nga malet ku mbuloheshin koke e kembe, ku Prena dhe Prenga benin dashuri ne shpellen ku kishin fqinj ariun, se plazhi ka qene shume me heret se kta talibane te zbrisnin nga shpellat, i populluar dhe me veshje plazhi.
  Ndoshta keta talebane shpellash mendojne se Deti sic i thone, eshte ashtu sic e kane bere talibanet, ku gra bejne plazh me dymija turqish dhe nxjerrin pulpat e kembeve edhe ato duke i mbuluar me rere, ose zall sic i thone ne gjuhen talebane.
  Natyrisht keto foto i ka bere panorama, por nuk do te thote gje se si ne cdo vend te mire pune edhe aty jane futur talebanet shpellare, qe mbasi kane marre nje diplome te shoqeruar me teseren e PD-se, jane konvertuar ne gazetare e paparace.
  Keta i shohim kudo, dhe i dallojme nga emrat dhe mbiemrat, ku per tu dukur sa me qytetar, kane filluar te zbusin zerin, qe me sjell ndermend Levantinet e famshen te Faik Konices, personazhe humoristike dhe tragjike, te shkruar ne nje liber me novela, nga ky publicist i shquar shqiptar.
  Ina Rama, eshte nje grua e pashme me nje stil te shkelqyer, nje grua qe shkelqen.

 11. po ca keni me kete prokuroren qe e shani kot pa arsye?se ajo ne plazh si gjitha te tjerat ka shku e shum normale esht ne tana drejtimet si ne veshje dhe ne pun e nah shiptaret kena me e kerkuar nje prokurore te tille e nuk kena me e gjet kund?se nah shq vec me fyer kot dim

 12. xhuli says:

  Pse habiteni,ajo eshte lindur dhe rritur ne durres dhe plazhi per te eshte si buka qe ha,Duhet te habiteni,po,me “ndonje tjeter” qe vjen nga malli dhe ben gara noti.Keshtu qe komentet me duken kot fare.

 13. NjeQytetarOptimist says:

  Kjo puqistja smuni me thy rekordin e Doktorrit Lymo..

 14. Kolonja says:

  I nderuari Elinor. Ne radhe te pare te falenderoj qe paske lexuar mendimin tim per keto foto.
  Une nuk kam makine,prandaj nuk ka pse t’me marre xhiro motorri.Mendimi qe ke dhene se nepermjet fotove ,kushdo qofte ai,ka dashur te tregoje
  bukurine fizike,ky eshte mendimi juaj.Po une them :-Pse u dashka cilesuar ne titull”FOTO seksi ne plash”,kur nuk ka asgje te vecante,pervecse nje veshje shume normale plazhi.Po ma do mendja se me shume do te kene djegur fjalite e tjera. Me gjithe ate te falenderoj per
  vrejtjet.Po me ate fjaline ,se kam mendimin se te ka marr pak super xhiuro motorri,nuk e di si ta marr.Per mendimin tim nuk ka lidhje me ato qe kam shkruar. Edhe nje here pershendetje.

  1. elinor says:

   Kolonja; superxhiroja e motorrit nuk ishte me te keq. Thjeshte krijova pershtypjen se po e qelloje me bresheri kete artikullshkruesin. Ndoshta titulli eshte pak i tepruar, por kur kemi parasysh se kemi te bejme me kryeprokuroren, qe jemi mesuar ta shohim me dosje kriminale ne dore, nuk ke se si te mos impresionohesh. “Nuk e dija qe edhe kryeprokuroret paskan gjoks dhe linja”, mendon robi, hah…klm!

 15. FUTJA KOT says:

  Pse beni sikur skeni pare femer me sy. Ajo ka nje trup te rregull dhe kaq.Pastaj keto pushime sme duken ne Shqiperi, sepse atje eshte bere mode vajtja jashte shtetit mqs deti jone eshte bere i verdhe nga shurra

 16. lulja says:

  FSHATI DIGJET INUSHKA KRIFET !!

 17. A do vish sivjet ne plazh says:

  Normale,si te gjitha grate qe dalin ne plazh,e veçanta vetem detyra.

 18. kel ukaj says:

  Kam thene here tjeter qe shqiperia nuk ka Prokurore te Pergjithshme, e para eshte frikacake, e dyta e ka “lye gishtin e gjizes” ose si thone ka henger ne “çorben e prishur”, e treta eshte e paafte si person e si intitucion. Per kete do te tregoj nje histori te jetueme ne vete te pare. Banoja ne katin e parafundit ne katin e fundit jetonte nje Prokuror. Nje dite pallati vendosi pompe per te pompuar ujin e ujesjellesit te Bashkise. Ky veprim denohet sipas KPP te shqiperise me gjobe deri ne dy vjet burg. Nuk mjaftoj kjo por Prokurori nje dite e biroj çatine e pallatit per te futur hekurin e antenes se televizorit. Ne kete vrime te hapur nga Prokurori hyente uje e binte si nje shaterrvan ne ballkonin tim. Binte shi me kazan, keshtu vendosa te shkoj te therras Prokurorin qe banonte ne katin e fundit. I kerkova me miresjellje per çfare ndodh e çova ne vend-ngjarje e pa si binte uje si shaterrvan. Sigurisht qe kam te drejte te them “te lutem lexoje KPP dhe KPCivile” pasi kjo denohet penalmente e civilmente. E çfare mund te themi per “rrushen” qe shkel ligjet!… Nuk e di une i mjeri…. Kur isha ne shqiperi ne kohen e komunizmit thoja “ose une jam i çmendur ose te gjithe shqiptaret, meqenese te gjithe eshte hipoteze qe nuk mund te provohet atehere jam une i çmendur”. Prume Sali QENIN, pas nje muaj fillova te them te njejten gje “une jam i çmendur pasi nuk ka mundesi qe te gjithe shqiptaret te jene te çmendur”. Ika nga shqiperia dhe e kuptova se une isha me se normal, i çmendur ishte miku im Prokuror te çmendur jane shqiptaret te marret, e çmendur, budallaqe, e paafte eshte Prokurorja e Shqiperise pasi me ligj jane te ndaluara skafet. I terheq fjalet se jane liberalizuar skafet por jo fjalen “e paafte” e “frikacace” “qe edhe ajo eshte nje shkelse e ligjeve shqiptare”.

  1. Une says:

   Te drejte ke o kel po ne Albanistan njerezit vleresohen subjektivisht e jo objektivisht siç ben bota. Ketyre ju duket “trimereshe” nje adoleshente e vonuar qe s’ka bere asgje, ah harrova kujdeset per imazhin e saj si “goce zyrash”. Nuk i kuptoj disa qe thone se do ta votonin per presidente nderkohe qe ky personazh ka marre kete detyre si rrjedhoje e pazareve te Argites vajzes se babit, po shqipet si gjithmone i harrojne gjerat shpejt siç harruan 97. Nqs tani marredheniet me babin e Argites jane keqesuar kjo nuk eshte per merite te “Silvia Kontit” po rrjedhe logjike e zhvillimit te ngjarjeve ne Albanistan. Mungesa e reagimit te saj kur Saliu nuk la gje pa thene qofte kunder institucionit te saj qofte kunder saj si person tregon frike dhe mungese personaliteti si shumica e popullit albanistanas dhe jo kulture siç mundohen ta paraqesin disa ketu. Edhe ato pordhet qe gjoja nuk e le Saliu te beje detyren nuk jane justifikime, nqs nuk te lene te besh detyren atehere bertit me te madhe ne televizor ta marrin vesh te brendshmit dhe te huajt se ne Albanistan nuk ka shtet, keshtu te pakten na ben nder se duke qene funksionare e larte ndoshta te huajt e besojne dhe ata ndryshojne gjuhen me Saliun nga zori per te mos u turperuar ne syte e opinionit te tyre te brendshem se per opinionin tone se fshijne fare. Shqiptaret i vleresojne njerezit se sa shpesh dalin ne televizor o kel, sa me shpesh del aq me shume ju ngulitesh ne mendje shqipeve qe mendojne se duke e pare shpesh “ky apo kjo duhet te jete dikush” edhe pse ai apo ajo mund te jene plehra dhe s’jane te afte per asgje si shumica e plehrave politike shqiptare qe e kane treguar veten qe nga 1991. Problemi eshte se shqiptaret kane formim te ulet intelektual nuk njohin ate qe quhet “perceptim i realitetit ne menyre objektive” dhe raporti i tyre me shtetin dhe ligjin eshte zero, raporti i vetem me ta eshte forca, po ta diten friken ju ben ç’te duash siç po jau ben Saliu. Se desh harrova, per ndonjerin qe mund ti shkoje mendja te me shaje nqs nuk i pelqen komenti i them se ja shtyp motren apo gruan paradhenie se jane bere disa legene qe i japin gojes ketu, ndersa te tjeret jane te respektuar dhe te mirepritur per komente te kulturuara.

 19. Sali Kari says:

  Me e mire se Kim Kardashi si na perziet zorret cdo dite me te, JUICY eshte

 20. gjinevra says:

  pse mer jahu nuk esht njeri ajo /te pakten esht e re dhe cdo gje brenda etikes .kur del dhe ai kufoma ene na thyn rrekordin e peshkut ne not me at mbajtje koke e me ato dur si invalid …..

 21. Sali Cari says:

  Goxha mire si mami, goxha. Kot nuk e zgjodhen Kryeparukjere kete. Per kete trup e zgjodhen se per te tjerat…aha, nuk ja thote hic e shkreta.

 22. nastradini says:

  Kryeprokurorja Ina Rama me te vertet eshte BUKUROSHE-SEXY me trup, ne fytyre dhe dhe pamje, qe sic duket edhe ne TEMA kenaq syrin e shqiptareve kureshtare. Mund te quhet edhe MIS-NDESHKIMI albaneze si YLL i filmave prej Holivudi, enderra e gjithe Kryeprokuroreve Famoze ne Bote dhe deri ketu nuk ka asgje te keqe. Prandaj o milet dallkauk dhe fanatik gazeta PANORAMA nuk ka bere krim, qe e ka fotografuar apo filmuar ne plazh me familjne e vet. E keqja ketu eshte, se BUKUROSHJA Ina Rama ne punen e saj eshte si BUKUROSHJA E FJETUR e perralles, qe kishte kafshuar MOLLEN E NDALUME te Saliut. Dhe i la te gjitha DOSJET e krimit pushtetar ne harrese, te mbyllura ne kasaforta me shume celsa dhe dryna. Prandaj nastradini thote se me mire Ina Rama te vinte mbi bikinat e plazhit nje PATLLAKE PROKURORI qe te dukej te pakten si Karla del Ponte, kryeprokurorja prej Zvicre, qe t’i fuste lemerine BADITEVE me imunitet dhe pa imunitet te Saliut. Ne vend qe te bente shurren ne breke kur Saliu e quajti si LAVIRE BULEVARDI.

 23. djali says:

  Nuk e di ku jetoni qe pretendoni zgjidhjet e gjithe problemeve nga prokurorja.
  Mos harroni se eshte prokurorja e vetme qe ka guxuar,eshte e vetmja qe ka cu ne gjykate zvkryministrin,ministrin e transporteve dhe ministrin e mbrojtjes.
  Mos me beni te ju permend emrat se ma merr mendja i dini.
  Nje here shkoj ne burg nje politikan i larte(Fatos Nano) ne opozite dhe e coj ne burg nje politikan tjeter dhe jo nje kryeprokuror.
  Nuk merren iniciativa te tilla pa vullnet politik.
  Ne Itali si lufta kunder mafies si lufta kunder se famshmes tangentopoli ne te famshmin operacion manipulite u bene kur kishte vullnet politik.
  Aty ishin ato prokuror dhe gjyqtar qe mbyllnin sy per 40 vjet rresht dhe asnje nuk coj ne gjykate politikane te larte me perpara.
  Po ju theksoj qe eshte e vetmja qe ka guxuar ne 20 vjet tranzicion dhe nuk eshte turp as te jesh i ri dhe as te jesh i hijshem…….

 24. A T Z says:

  Tani qe e fotografuat me bikini zonjen kryeprokurore ka mundesi te ti zgjuhet tigri i narkosur ketu e dekada te tera zotit krye..r te qeverise dhe te ndryshoje mendje per te.

 25. lef sinani says:

  ina rama komplimenti.si femer,si nene,si bashkshorte dhe si kryeprokurore.familje per se mbari.argita e sales ta shpif e veshur e me kostum banjoje

 26. Elife says:

  Sa inat ka PD ndaj femrave te bukura dhe inteligjente. Domosdo, se Jozefina e rreshkur ne surrat dhe shpirt, Argita qe te fut friken diten e lere naten, Edithja qe paguan paparacet t’i bejne foto teksa kredh hiret e veta te plota ne ujin blu te Sarandes dhe plot shemtira te tjera te kampit blu te shfytyruara nga filozofia e Saliut nuk durojne dot qe te shihen ne pasqyre dhe pastaj te shohin qe bota ka dhe bukuri te tilla si Ina.

 27. eni says:

  turp i madh per nje drejtuse te larte shteti.asnje politikane ne bote nuk nxjerr trupin ne shitje ….por mendjen.kjo me duket paska arritur aty ku eshte me trup jo me mendje.te shkoje dhe te pozoje ne pasarela se u be gazi i botes.e gjithe medja botrore po qesh me karakterin e saj te ulet.

 28. Rovi says:

  I referohem komenteve te “une” dhe te asaj “eni” dhe do me vinte shume keq nese kjo e fundit do te ishte femer. Une e kam bere plazhin ne Drimadhe afer cadres se kryeprokurores dhe po te mos me kishin treguar qe ajo ishte Ina Rama s’do e kisha njohur per shkak te modestise dhe thjeshtesise se saj dhe njerezve qe e rrethonin. Yll mu duk dhe mua , jo vetem per pamjen e jashtme , por per ate qe eshte perpjekur te beje kur perballe ka mafien shqiptare ne politike. Nuk ishte e veshtire per te fotografuar prokuroren se ishte ne plazh masiv, si shume te tjere. Edhe une kisha aparat , por kam respekt per te dhe privatesine e saj.A ka ndonje paparac te fotografoje Salin? Jo, vetem kur lejon ai, kur genjen qe thyen rekord noti, po Xhozin e ka pare njeri ne plazh? Jo se kam degjuar qe “plazhitet” te ish Vila Mehmet Shehut ne Vlore, te ajo vila per te cilen u harxhuan 500 milion leke per rikonstruksion para veres, se do plazhiteshin bllokmenet e rinj, (prandaj I ishte dukur Vlora si Gjermani Xhozit se e ka bere plazhin aty). Po kur tipa si ai I komentit “une” me shkrin fare kur pretendon trimeri nga Ina Rama , gje te cilen ajo e ka perballe nje lukunie burrash qe sa here gjejne rastin c’nuk nxjerrin nga gojet e hidhura per te , dhe ajo ka treguar qytetari dhe si eshte pergjigjur me te njejten monedhe se eshte qytetare , s’eshte si ata. Flisni ju per trimeri qe kur u vrane 4 qytetare ne bulevard , u zhduket vrimave dhe lokaleve ju o “bura trima”, ne vend qe t’ju ikte truri se si ne 2011 , nje kryeminister palaco vret 4 burra kot qe te na tregoje qe ” bejeni prape po jua mbajti” se une me ca gorilla mali te Gardes ju zhduk nga faqja e dheut. Flisni ju dhe une bashke me ju per trimeri kur dhe nje koment qe bejme kemi frike te veme emer mbiemer se te nesermen pushohemi nga puna. Une kam frike per vete se keta njerez qe kemi ne krye ,qe jane zgjatim I komunizmit te para 90 -es , te heqin buken e gojes se femijeve po te dine emrin, prandaj kam respekt per Znj. Ina Rama qe I del perballe ketyre njerezve qe abuzojne me pushtetin qe s’do ta kene perjete. I uroj gjithe te mirat Znj. Prokurore ne jeten e saj, mbi te gjitha uroj ti vlej kjo sakrifice e madhe qe ka bere per shqiptare si une qe ja kuptoj, por dhe per ata qe sot se kuptojne punen dhe sakrificen e saj, shpresoj te vije shpejt dita qe Shqiperia te drejtohet nga njerez te tille, se patjeter qe duhet te kete dhe te tjere.

  1. Une says:

   Me duket se si qenke referuar fare komentit tim ashtu siç pretendon se nqs do ta kishe bere do te me kishe lexuar me vemendje dhe jo me pasion verbues per Inen. Ate trimerine qe thua ti zoteri ajo e ushtron si institucion se nuk do te dale te rrihet me boksa me ata plehrat dhe kur thua se ju pergjigj me kulture plehrave une po ta kujtoj se ajo nuk eshte aty per tu pergjigjur me kulture po eshte per te bere detyren, dhe kete gje ajo se ka bere per nje arsye apo per tjetren. Pse nuk e permend faktin se ajo ka ardhur ne detyre pas rekomandimit qe ju be Saliut nga vajza e tij? Edhe ti vuan nga ajo sindroma qe kam pershkruar me siper dmth nuk arrin te ndash ndjenjat e tua personale per Inen nga vleresimi objektiv qe duhet ti besh si fuksionare e larte e drejtesise qe eshte. Nuk eshte bere bota nga “te folurit me kulture” po nga aplikimi i ligjit ose e thene ndryshe nga represioni. Sidoqofte falemnderit per komentin e rregullt.

 29. al says:

  po te mos e kish pasur mbiemrin( rama )kjo te gjithe do ta kishit share e car nuk do kishit thene ,

 30. Asllan Guri says:

  Mori nje detyre te veshtire ne drejtim te organit te akuzes , dhe detyren e ka kryer ne bashkepunim me te tjerit. Stafi i saj ka qene jo profesional shoket dhe shoqet e saj per korupsion . Per kete korupsion e ka fajin Sali Berisha i cili e miratoi , dhe etikoi me emrin SILVA KONDI !?
  Kujdes z.Berisha mos ta hellin prape ne caktimin e Prokurorit te Ri te Pergjitheshn , ndersa per fotot e saja eshte jeta e saj private, dhe kur udhetonte ne vitin 1997 nga Lushnja per ne Durres ka bere foto akoma me te bukura se keto qe jane shfaqur .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22564
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22564
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X