#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Një konkurs me FOTOT më të bukura të qenve nëpër botë

Më shumë se pesë mijë njerëz dërgojnë fotografitë e tyre në konkursin “Kennel Club Dog Photographer of the Year”, ku përzgjidhen fotot më të bukura të mikut më besnik të njeriut.

Kësaj here fitues doli fotoja e qenit që sheh pas perdes, pasi ka bërë një banjo.

8 komente në “Një konkurs me FOTOT më të bukura të qenve nëpër botë”

 1. test says:

  foto e fundit eshte fituese…

  1. DaDy says:

   foto fituese,eshte 140 deputet tone,,,,,qen e bijsh qensh.Gjynah ti thuash qen, nje kafshe aq te dashur, si keto foto

 2. artiles says:

  Per mua fotografia me e mire eshte e femijes me qenin e zi. Po te shikosh syte e qenit, dallon ne to shume dashuri.

 3. Anduelinda says:

  Te njejtin mendim me ty Artiles. veshtrim shume domethenes.
  te pershendes.

 4. tonini says:

  Te gjitha foto fantastike, veshtire te zgjedhesh. E perbashketa eshte qe qeni jep dashuri pa fund dhe pa kushte, gjithshka e tregon qarte nga syte. Me vjen keq kur shikoj gjendjen ne te cilen jane te ne dhe shpresoj qe edhe aty nje dite te mos jene neper rruge sepse nuk e meritojne dhe e ndjejne vuajtjen ne shpirt.

  Kafshet jane te mira por mik si qeni nuk ka.

 5. Adi says:

  Si ky qeni i fundit kame edhe une nje, me sy bojqelli. Siberian Husky jane qene fantastike

 6. eza says:

  une i dua kafshet dhe ditelindja ime eshte me 4 tetor eshte dita e kafsheve kjo gje me habiti miq dhe jam edhe krenare qe e kam ditelindjen me ate date

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22659
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22659
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X