Një konkurs me FOTOT më të bukura të qenve nëpër botë | Gazeta Tema
 

Një konkurs me FOTOT më të bukura të qenve nëpër botë

Postuar në: Lifestyle |

Më shumë se pesë mijë njerëz dërgojnë fotografitë e tyre në konkursin “Kennel Club Dog Photographer of the Year”, ku përzgjidhen fotot më të bukura të mikut më besnik të njeriut.

Kësaj here fitues doli fotoja e qenit që sheh pas perdes, pasi ka bërë një banjo.

8 Pergjigje per Një konkurs me FOTOT më të bukura të qenve nëpër botë

 1. test  --  4 Tetor, 2012 në 11:58 am

  foto e fundit eshte fituese…

  Përgjigjjuni

  • DaDy  --  4 Tetor, 2012 në 2:26 pm

   foto fituese,eshte 140 deputet tone,,,,,qen e bijsh qensh.Gjynah ti thuash qen, nje kafshe aq te dashur, si keto foto

   Përgjigjjuni

 2. artiles  --  4 Tetor, 2012 në 1:59 pm

  Per mua fotografia me e mire eshte e femijes me qenin e zi. Po te shikosh syte e qenit, dallon ne to shume dashuri.

  Përgjigjjuni

 3. Anduelinda  --  4 Tetor, 2012 në 2:19 pm

  Te njejtin mendim me ty Artiles. veshtrim shume domethenes.
  te pershendes.

  Përgjigjjuni

 4. tonini  --  4 Tetor, 2012 në 2:39 pm

  Te gjitha foto fantastike, veshtire te zgjedhesh. E perbashketa eshte qe qeni jep dashuri pa fund dhe pa kushte, gjithshka e tregon qarte nga syte. Me vjen keq kur shikoj gjendjen ne te cilen jane te ne dhe shpresoj qe edhe aty nje dite te mos jene neper rruge sepse nuk e meritojne dhe e ndjejne vuajtjen ne shpirt.

  Kafshet jane te mira por mik si qeni nuk ka.

  Përgjigjjuni

 5. mirel  --  4 Tetor, 2012 në 4:22 pm

  E fundit.

  Përgjigjjuni

 6. Adi  --  4 Tetor, 2012 në 5:26 pm

  Si ky qeni i fundit kame edhe une nje, me sy bojqelli. Siberian Husky jane qene fantastike

  Përgjigjjuni

 7. eza  --  4 Korrik, 2015 në 9:49 am

  une i dua kafshet dhe ditelindja ime eshte me 4 tetor eshte dita e kafsheve kjo gje me habiti miq dhe jam edhe krenare qe e kam ditelindjen me ate date

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *