A është kjo femra më seksi shqiptare? (FOTO) | Gazeta Tema
 

A është kjo femra më seksi shqiptare? (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Këngëtarja Shkëndije Mujaj, e cila është krahasuar me femrat më seksi të kësaj kohe, gjatë një interviste për “Kosova Sot” ka konfirmuar pjesëmarrjen në edicionin e tretë të shout  “VIP Shpija”, ndërsa ka thënë se e konsideron veten si njëra nga femrat shqiptare më seksi.

Arsyeja pse duhet ta shohim Shkëndijen në këtë shou është: “Sepse ka ardhur koha të më njihni më afër se flitet shumë rreth meje dhe askush nuk më njeh nga afër”.

E pyetur nëse e sheh veten si një prej femrave më seksi shqiptare, ajo është përgjigjur: “Po, natyrisht…”.

26 Pergjigje per A është kjo femra më seksi shqiptare? (FOTO)

 1. krt  --  6 Tetor, 2012 në 12:08 pm

  po kjo nuk ishte per fotografi me salen dhe vip-at a?

  Përgjigjjuni

 2. HORRI bulevardit  --  6 Tetor, 2012 në 12:15 pm

  Megjithmen qenka bombe fare, shyqyr o TEMA, qe na hoqet ate Kardashjan se u cmenem me ate dos, kjo po, ke lezet me e pa, leje ta kesh, lum ai qe e ka paska le me kmish, por mjer ai qe pretendo me u martu me kte, se kjo ska burr qe ta maj, kjo qeka reaktiv supersonik, sa hap e myll syt, shko ne anen tjeter te botes dhe se merr vesh ka shkoj.

  Përgjigjjuni

  • Dean  --  6 Tetor, 2012 në 12:33 pm

   C’a bomb,mo plako??? Ajo duket tamam si 1 Transvesti .

   Përgjigjjuni

 3. mali  --  6 Tetor, 2012 në 12:21 pm

  Më seksi nuk di,por duket që është bombë fare.

  Përgjigjjuni

 4. shvejk  --  6 Tetor, 2012 në 12:35 pm

  Dy tubeta silikon ka perdorur vetem per buzet,me siguri edhe diku tjeter.Nuk ka asgje natyrale.

  Përgjigjjuni

 5. bato  --  6 Tetor, 2012 në 1:00 pm

  Vetem shqipetare nuk mund ti thuash kesaj,fytyren tiparet ika si jevg harixhi magjyp apo prejardhje egjyptiane !
  Eshte shqip-folese po jo shqipetare.

  Përgjigjjuni

 6. Eri  --  6 Tetor, 2012 në 1:01 pm

  Ca seksi mo njerez, tha mire ai vellai perpara jo Tranvestit po edhe ata jane me te bukur se kjo.
  Kjo eshte ka bere aq shume operacione plastike sa po i plasin nga te tera anet. Ta shpif me e pa. po nuk e di kush e paska shpall femra me seksi, se me e bomja e meriton. Ne kemi gjithe ate Anxhela Martinaj qe eshte yll dhe natrale jo keshtu fare mostrash.

  Përgjigjjuni

 7. edi tirane  --  6 Tetor, 2012 në 1:59 pm

  E si mund te votojme ne pa e vene doren ne plage kur i thone ,se kto pune jane me zarar

  Përgjigjjuni

 8. fieraku4u  --  6 Tetor, 2012 në 2:03 pm

  PO DHE RINOCERONTI BYTHEN E MADHE E KA, POR NUK DO TE THOTE QE ESHTE SEKSI…PO CFARE THONI, CFARE SEKSI ESHTE KJO MO. KJO E KA FYTYREN SI TRANVESTIT.

  Përgjigjjuni

 9. E shikon?  --  6 Tetor, 2012 në 2:45 pm

  E shikon turkofagos? Nuk eshte me mustaqe si ato greket. Ka bythe sa gjithe grate e verraepirit

  Përgjigjjuni

 10. Ereniku  --  6 Tetor, 2012 në 3:23 pm

  Per PORNO qenke shume e mire

  Përgjigjjuni

 11. miri suedi  --  6 Tetor, 2012 në 4:37 pm

  nuk eshte bio…….

  Përgjigjjuni

 12. mimoza hajdari  --  6 Tetor, 2012 në 4:42 pm

  dua te di se si ndihet familja me kete vajze ,krenare apo e turperuar?
  Te ishin te gjitha vajzat si modeli i kesaj prapsire,do ishte mire te zhdukeshin nga kjo bote !

  Përgjigjjuni

 13. Joni  --  6 Tetor, 2012 në 5:00 pm

  Femra nuk eshte seksi vetem me rrotacile te madhe. S’ka asnje gje qe te terheq. Mua me duket shume bajate….
  Femrat shqiptare jane shume me te mira …

  Përgjigjjuni

 14. edra  --  6 Tetor, 2012 në 5:15 pm

  aman kur bejne ca sikur nuk u duket sexy.shume sexy eshte,por banale,si bushtrat bullgare te viteve 90.Po sexy eshte qe c’ke me te.Ve bast qe kane erektuar gjithe meshkujt qe e kane pare.
  Ore njerez,u mundova te gjej vitin e lindjes te kesaj,s’me del gjekundi.me del vetem qe ka emigruar kur ishte femije te tezja e saj dhe kish ikur dhe qe andej ne strehe feminore ne Zvicer.datelondjet i ka fshire motra.do jete te 37 them une.

  Përgjigjjuni

 15. kk  --  6 Tetor, 2012 në 5:38 pm

  kjo i paska bo te gjitha fotografit ne hale the guzhine

  Përgjigjjuni

 16. ella  --  6 Tetor, 2012 në 5:54 pm

  edra moj, qna polli valle, si bushtrat bullgare apo ,hahahhaha do ti jepje shumqka te kishe qerekun e bushtres bullgare moj motra.

  Përgjigjjuni

 17. Ciao cara.../  --  6 Tetor, 2012 në 6:08 pm

  Ou yeah baby, ti dukesh vertet si nji dhurate e zotit ,
  sjelle ne kte bote posacerisht per cazzon tim , sexMashine .

  Përgjigjjuni

 18. tonini  --  6 Tetor, 2012 në 7:09 pm

  Fytyra sikur i ka plas bumja ne dore, buzet fallco, b*thet fallco stil gheto, gjoksi fallco, pa klas dhe tipike evgjite. C’a k*rin ka ketu per seksi e aq me pak per me te miren, a jeni ne vete ore Tema apo keni ndonje 80 vjecar qe i shikon keto fotot dhe i duken te mira. Po kesaj s’i hidhen as qurrat.

  Përgjigjjuni

  • Tayson  --  6 Tetor, 2012 në 7:27 pm

   Tonin m’lejo te pergjigjem me nji batute ty brutalisht te sinqerte !
   Me vjen keq por paske “Sy Impotent” lol .

   Përgjigjjuni

   • tonini  --  6 Tetor, 2012 në 9:30 pm

    @Tayson: dukesh c’a niveli je sepse nuk di as kuptimin e fjales qe perdor o by*q*r. nese cdo evgjite rruge ose ne ndonje geto te Bronx te duket mire ty, ne rregull por t’i qaji hallin kaloresit se une kam shume me te mira. Batura ime per ty “Ik te okulisti urgjent dhe nderro numrin e syzeve”.

    Përgjigjjuni

 19. silvi  --  9 Tetor, 2012 në 5:31 pm

  vari leshte qenka kjo

  Përgjigjjuni

 20. prishtin  --  16 Tetor, 2012 në 4:00 pm

  vlla shum femna bukura
  nuke di kur ksi femna si ktu skam par kur shum forta

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *