#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Berisha, nesër në Deçan. 300 gardistë dhe policë nga Tirana spostojnë policinë e Kosovës

TemA

Rreth 300 forca të Gardës dhe Policisë së Shtetit kanë kaluar kufirin për në Kosovë, në përpjekje për të siguruar vizitën e kryeministrit Berisha në Deçan, të premten më 12 tetor. Berisha do të jetë të premte në Deçan për te inauguruar një statujë të Isa Buletinit dhe ku do të bëhet “Qytetar Nderi”. Ai do të vizitojë dhe varrezat e dëshmoreve të UÇK-së në Gllogjan.

Supermasat e sigurisë kanë krijuar probleme në marrëdhëniet e policisë shqiptare me atë të Kosovës, e cila ka mbetur jashtë skemës së sigurimit të kryeministrit të Shqipërisë.

Të 300 forcat e Gardës dhe policisë shqiptare, që do jene për mbrojtjen e tij, nuk kanë pranuar asnjë bashkëpunim formal me Policinë e Kosovës, përveç njoftimit që do të jenë në zonën në fjalë.

Policia e Kosovës është komplet jashtë skemës mbrojtëse të kryeministrit, çka ka krijuar dhe një lloj pakënaqësie, për shkak të asaj që duket si mungesë besimi ndaj tyre. Edhe pse zyrtarët e lartë të Policisë së Kosovës nuk pranojnë të bëjnë komente për këtë rast, për shkak të specifikës së ngjarjes, ata jashtë deklaratave publike shprehin pakënaqësinë e tyre për këtë lloj raporti që u është imponuar nga Policia e Tiranës.

I njëjti problem duket se ndodh dhe me institucionet vendore të Deçanit, të cilave thjesht u është komunikuar axhenda.

Një burim i Policisë së Kosovës tha se informatorët e Gardës dhe Policisë së Shqipërisë janë përqendruar në sigurimin e kufirit Tropojë- Gjakovë dhe kontrollin e qytetarëve që kalojnë në atë zonë ditët e fundit. Sipas tyre, në fokus të sigurisë janë ende hasmëritë e vjetra të Berishës në Tropojë dhe frika se dikush mund të shfaqet në tubimin e tij në Deçan.

Kjo është vizita më e supersiguruar që ndonjë politikan shqiptar bën në Kosovë. Ish- presidenti Bamir Topi, presidenti Nishani, lideri i opozitës, Edi Rama etj, kanë udhëtuar në këto vende thuajse të pashoqëruar nga forca të Policisë së Kosovës, përveç atyre të qarkullimit rrugor.

55 komente në “Berisha, nesër në Deçan. 300 gardistë dhe policë nga Tirana spostojnë policinë e Kosovës”

 1. mirel says:

  Opa , e pushtoi dhe Kosoven ky serbi i mutit.

  1. LORA says:

   Hajde ishalla, behet top pushka e Haklajve.
   Sa per policine dhe shtetin e Kosoves,ndjej vecse neveri, per kete pozicionim eunukesh ndaj dr.dhjeramanit.

   1. fule says:

    Eshte bere si Qazim Mulleti i komedise, qe deshte gjithmone xhandaret me vete.

    Kam nje gezim me vete ne clirimin e Shqiperise nga Sali Ram Berisha; mos shof tufen e stermadhe te malo-gardisteve te Saliut.

  2. G says:

   Sali: Monstra i Viçidolit

   Zbrite trokthi në Tiranë
   Kurrë më s’e ktheve kokën
   I pa nder, i pa Kuran
   Spiunove të gjithë botën.

   Shqipërisë i vure flakën
   Se kështu deshi Serbia!
   Kush të fryn ty në vesh natën,
   Sllobodanka apo Liria?!

   Hasëm me ndërgjegjen tënde
   Intrigant, anti-shqiptar,
   Se ti kurrë nuk u gdhënde
   Mbete gjer në fund shpellar!

   Në PëDë ti do të mbetesh
   Gjer në vdekje kryetar,
   Brez pas brezi do kujtohesh
   Si; I dhjerë por, … krenar!

  3. Neser Sali Berisha mer cmimin Nobel te paqes, duke u bere qytetar nderi ne Decan. aahaa i fort je o Sali, mos harro edhe Arafatit ja dhane cifutat cmimn nobel te paqes pastaj e helmuan si mi

  4. Mark says:

   Ftoj Kosovaret te kujtojne qe agjenti i UDB-se dhe burri i Sllobodankes Sali Berisha (PENICILINA) ka kryer me perpikmeri detyrat e ngarkuara nga Serbia.

   1.Mbushjen e tankeve te Milloshevicit me nafte
   2. Vrasjen e patriotit Remzi Hoxha sepse e filmoi ne takim te fshehte me Milloshevic dhe Grigorov.
   3.Arrestimin dhe vrasjet e ushtareve te UCK.
   4.Mbeshteti palen Serbe dhe kerkoi mos nenshkrimin e marrveshjes se Rambujese nga Shqiptaret.
   5. SHIK-u shqiptar beri marrveshje me Arkanin.
   6.Serbi Damir Fazllic merr pjese ne mbledhjet e keshillit te sigurise kombetare te qeverise shqiptare.
   7.Linja e konjeksionit e tensionit te larte me Kosoven i jepet Serbit Fazllic.
   8.Porti i Shengjinit i premtuar per perdorim Kosoves i jepet per perdorim Fazllicit.
   9. Kontrabande armesh e ministrise se mbrojtjes shqiptare me Serbin Tesic.
   10.Monopoli i skrapit ne Shqiperi u jepet firmave Serbe.
   11.Ndertimi i rrugeve ne Shqiperi u jepet firmave Serbe.
   12. Sali Berisha kundershton nje bashkim te mundshem Shqiperi-Kosove.
   13.Sali Berisha i fal detin Jon (i yni dhe i juaji) Greqise.

   Keerkoj falje nqs kam harruar dicka.Shqiptare te Kosoves ndiqni keshillen e Ramy-t dhe jepini ketij anti-shqiptari ate qe meriton.

  5. Nadia Shabani says:

   Shko e gjej nje ……..m……… ne Decan.

 2. Guri Durollari says:

  Sali Harram Berisha Mreti i te tan shqiptarvet :p
  http://imazheshqip.blogspot.com/2012/09/zogu-berisha.html

 3. liri a vdekje says:

  care bohet keshtu mer jahu aq forca nuk i ka dhe presidenti i amerikes kur shkon ne vende lufte .kjo moster merr gjith ket lukuni me vete per cfar nderi doni ti boni ju mer kosovar kesaj bushtre a nuk thyu embargon kjo qelbesir e furnizoj serbin me nafte etj ndiqeni mer jahu me miell e veze se nuk keni pa e nuk do shifni te mira prej kesaj bajge shekullore nuk e shikoni si po i djeg te burgosmit ..jashte fekalen nga decani

 4. elinor says:

  Po shkon me cliru Mitrovicen prej serbeve! Priteni kosovare bacen tuaj se po vjen si pellumb i shurruar…

 5. england says:

  Kjo quhet dashuri qe Shqiptaret kane per liderin e tyre?

  1. skenderbeu says:

   ESHTE FRIKACAKU ME I MADH I BOTES .
   FR. MERKEL SHKOJ NE GREQI PO NUK MORI POLICE GJERMAN JO 300
   POR AS 3 . U SIGURUA NGA POLICET E GREQISE.
   NUK KA TURP ME TE MADH SE KY .
   PO TI MORE FAQEZI SHKON NE KOSOVE NE SHQIPERI
   TE KA HYRE FRIKA NE PALCE , KE FRKKE DHE NGA HIJA JOTE
   .HAJDE KRYEMINISTER HAJDE. KJO TREGON SEMIRI QE JU E DINI
   QE NUK JU DON ME NJERI AS HIJA JOTE NUK TE DON SE EDHE NGA AJO KE FRIKE.

 6. ardian says:

  ore psiqik dukesh ti e ke te shkruar ne surratin prej uturaku qe je dhjaks po shkon te lidhesh ndonje kontrate me ate halen tjeter THACIN qe te sjelli ca kosovar per votime eee car bastard vicidoli qe je ti do te kushtoje shume ajo lekure ty more plere per krimet qe i ke bere shqiperise dhe shqiptareve …

 7. mergimtari fv says:

  Qeni i pa bese i kujton te gjithe te tjeret te pa bese si vehten e tij , ky veprim i hafijes serbe duhet ti bej te mendohen shume nje pjese naive te vellezerve tone kosovar , per patriotizmin fals te ketij gjakprishuri qe poshteron aftesite profesionale te sigurise se Kosoves , policine dhe sigurine e Kosoves ky tradhetar nuk e quan pjese integrale per sigurim mbare kombetar , ai diferencon ata bij shqiptare qe dolen nga lufta e Uçks-se .

 8. Juniku says:

  Mbasi,300 policet e Derrishes jane sigurishte Serbe te veshure nën petkun e P.Shqiptare sepse vetem P.Serbis nuk pranon me bashkpunu me Policin e Kosoves dhe per keta Polic te Derrishes jame shume i siguret,ndoshta edhe Shqiptare apo Shqiptaroviqa si i quajm ne Kosovaret Shqiptaret si Derrisha,a e dini ju Shqiptaret e Shqiperis se ky Deqani qe po e nderon Derrishen dikur e ka pase Bazen Aleksander Rankoviqi apo ish koka e UDB-së serbe oooooo Deqan o baza e UDB-ashave dilni e gjuani me gure kete tradhtare te kombit Shqiptare

  1. Burgaxhiu UK says:

   Hahaaaaaa shtepia e Brishes baza e UCK-se hahaaaaaaaaaaaa o koqe po Berisha furnizoi me nafte Sllobodanin dhe arrestoi Hashim Thacin si terrorist jane gjera qe dihen publikisht o bole…..! uuueeeeeeeeee sa sa jane shtuar idiotet qe te bardhen e shohin ZI sterre….

   1. Burgaxhiu UK says:

    E kam marre me mend qe ke qene ushtar i Brishes se normal analfabet, por nejse kjo eshte fatkeqesi ske faj,,,,por SHIK-u I Berishes e ka arrestuar apo jo Hashim Thacin si krijues organizate terroriste apo jo???? kush e rrembeu Remzi Hoxhen???

 9. Ben Chicago says:

  te varezat e deshmoreve te U.C.K. nuk ka pse te shkoje
  dikur i quante teroriste ashtu si padroni serb

 10. kol tivari says:

  Pse te shkoje ky ne Kosove?Atje duhet te shkoje kryeministri ardheshem ne vitin 2039 heroji yne i ardheshem Edvin Kristaq Rama.Ky RAma duhet te zbuloje nje bust te Hivzi Nelajt po u be

 11. durim says:

  Decani po nderon Sali kriminelin qytetar nderi, nuk po ndalen pislliqet edhe ne Kosove turp i madhe ,nderoni edhe Sllobodanin pas vdekje O injoranta

 12. LIQUID says:

  Shqiptare te kosoves mos e pranoni kete maskara ,mos e beni qytetar nderi se ai nder nuk ka ,mos e duartrokisni se ai duartroket kur vret nga ministrite ,mos e perfillni se ai nuk perfill njeri ,mos e admironi se ai nuk admiron njeri ,mos e mbroni se ai nuk mbron njeri ,kaq pak paskan qene ambicijet e juaja o shqiptare nga kosova ? vetem per ter mbajtur ne fuqi nje maskara vetem e vetem se eshte geg ??

 13. zhduku says:

  mbaeni mos e sillni me ,nuk e duam ,beheni synet bacen tuaj ,heroin tuaj ,krenarin tuaj ,saliu juaj ghaku s behet uje

 14. isa says:

  me kete sjellje te sigurise se kryeministrit kosovaret duhet ta bojkotojne e te shohim pastaj si do e marri ate titull qytetar nderi!!!!

 15. luis says:

  Duket se sa trim eshte ky zagar megjithese askush nuk di ta mbledh mendjen njehere sepse ne vend qe te mos vetflijohet dhe do thone budallai dilni e hiqeni qafe kete mut dhe do mbeteni ne histori per tere jeten.

 16. HORRI bulevardit says:

  A ju mbushet mendja se ky Sali Berisha eshte me i dhjere se Enver Hoxha?,
  Enver Hoxha kur dilte jasht Tirane, skishte me shume se 10 vete permrapa.
  Ky vetem atje me bodigardet eshte i sigurt

 17. burreli says:

  Ky eshte nje gjarper qe helmoj shqiperine per 22 vjet qe beri ndarje qe perçau popullin e vrau dhe po e djeg.

 18. tomori beratit says:

  E di plehra qe KOMBI SHQIPETAR nuk e do prandaj mer armaten e tere me vete.NGA KUSH KE FRIK ORE DERR.Duhet ti kesh bere diçka ketij kombi qe “te do” kaq shum o bish e terbuar e viçidolit.Si nuk u vjen rend ketyre anjerezve qe i trumbetojn akoma bemat e ketij krimineliANTISHQIPTAR.

 19. Viktor says:

  Intelektualet e Decanit dhe gjithe Kosoves duhet ta BOJKOTOJNE ceremonine e dekorimit te tij .Ai ska bere asgje per Kosoven e lire. Edhe per rrugen ju kujtoj se ishte ideja e Majkos te cilen e pervetesoi menjehere Sala per te mos ja kujtuar ndihmen qe i dha makines serbe te luftes ,injorimit te UCK qe i quajti terroriste,nuk mbeshteti marreveshjen e Rambujese,mbeti deri ne fund kunder luftes clirimtare te Kosoves e mbeshtetur edhe nga perendimi e SHBA.Ka edhe te tjera por edhe kaq mjaftojne per ta bojkotuar.

 20. duro says:

  ishalla te vrasin

 21. al says:

  me habit vetem dicka pse nuk ka besim tek policia kopsovare pasi ajo eshte mikpritesja dhe mban pergjegjesi per cdo ndodhi. dhe sa per dashurine qe kane kosovaret per salen ai duhet te kete me teper besim. eshte nder i madh te behesh komunar nderi i komunes decan. dala ka pas gjithmone respekt te madh per uck.

 22. katnari says:

  e forte kjo… po me habit jo policia e ks sepse qekan vk… po EULEX-i !
  sepse pervec rrethit te pare te sigurise qe mund te levizin te armatosur vetem ne prosimitet te “vipit”
  e te armatosur nenkuptohet :vetem arme brezi! te tjeret skane shans te hyne,jo per gje por esht ligji!
  edhe Merkel (shume me e kercenuar se sal bisha iku ne greqi me 11efektiva BND!
  ja ta zeme se ndodhi incident..??? cdo bejne kta? do bejne lufte?
  nejse ishalla ne kronike te zeze i pafsha,kta legena!
  e plus : JU DHJEFSHA POLICINE E SHTETIN O KOSOVE …
  I ULET BREKET EDHE JU… edhe presidenti serb kur erdhi kishte shume me pak roje!!!

 23. ENDRI says:

  ky ramyyyyyy paska qene kudo sic duket qenka djali i kurves se ata bredhin kudo si kafshet e veriut e kosovaret e ndyre

 24. shiku shiku matan e nketan ,saloja duhet te kaloj mir nuk duhet te ndodhin gjerat e dobeta ne pergjithsi,nuk duhet te mbes hero,aji esht kryeminister fatbarthsia e ti humb zgjedhjet e te shofim me pastaj me kend do te mirreni se saloja ju ka ardh te hunda, po ai tjetri ka me jau thy hundet sikur qe ju ka thy ne te kaluaren.

 25. Devolliu says:

  TURP; lejohet ky kriminel, ky bashkëpuntor i Milosheviçit, që të vizitojë varezat e dëshmorëve të UÇK-së; ky tradhtar që luftëtarët e UÇK-së i ka quajtur terroristë.

 26. kel ukaj says:

  Z. Mark i ke reshtue mire bamat e Sali QENIT por nje te rendesishme na e paske harrue.
  Kosova e “pavarur dhe indipendente” pushtohet nga Sali Berisha. Ska turp shteti i Kosoves qe lejon nje perulje te tille. Ska turp Kosova qe nuk eshte ne gjendje te garantoje vizitoret e turistet ne Kosove. E pabesueshme edhe me kanun duhet ti dorezojne armet ne kufi. Eshte e kote jane shkel nga turku dhe nuk ka me shqipetare. Paskemi pas iluzione te kota per kosovaret nje mut jane si shqiperia.

 27. Tingujt e Kosoves says:

  NUK eshte problemi se nuk keni besimin ke ne, por eshte ceshtja se deshironi te tregoheni “dikushi” karshi kosovareve! Ndersa provoni ndjenjen e dominimit, nuk ju ngelet tjeter vetem se te kenaqeni me ate qe po mendoni.

  Juve nuk i dini njesitet speciale te Policise se Kosoves, jane super te avancuara nga FBI., kam une nje kolege qe eshte Toger, dhe ma ka treguar. Nuk i tregojne opinionit, jo se frikesohemi, por thjeshte jane per ceshtje te bendshme sigurie.

  Juve duhet t’a kuptoni se ju mirekuptojme, dhe keto fjale si: “…krejtesisht jashte skemes, apo spostim te PK…” nuk i kane hije rastit. Per hir te se vertetes, poqese duam, ju ndalojme qe te kaloni kufirin, jo vetem ju, por edhe atyre serbeve kriminele, por ja qe s’e bejme, sidomos karshi vellezerve tane shqiptar. Sa per ata serbe; Paj, jo qe s’duam, por s’i ka hije t’i kthehet fjala Amerikes, kuptoni?!

  Ndaj, mos thuani fjale “devalvimi karshi policise se Kosoves, se si njihni ju kapacitetet qe i ka., se dini ju qe ka kapacitete me pushtu veriun e Kosoves, madje-madje poqese eshte nevoja edhe Shkupin apo Tiranen, apo Himaren e juaj qe mburreni se keni njesite te specializuara, nderkohe qe Greqia i ka agjentet e vet atje dhe ju sguxoni t’i beni ‘bam’?!

  Duhet patur kujdes me Kosovendhe kosovaret, kemi hequr te zijt e ullirit per Pavaresi dhe sju kemi firkue serbit, e po i frikohemi nipave te xhaxhit Enver!
  phaaaaaaa cfare injorance…!

 28. Juniku says:

  o Ramy une jame vete Deqanas por punoj ne Junik, Remy ti qenke shume i ri dhe axhami,Rankoviqi ka pasur VILLEN E DEQANIT(tani HOTEL) si pushimore aty ka kontaktuare me krejt agjentat e UDB-se per Kosove dhe Shqiperi prej kesaj ville jan hudhur”patrijotat ne detyre”kuptove….tjetra Ramy se sa jane “atdhetare”vendasit e mi une shume mire e di po s’kam q’ka te bej….o Remy te tregoj nje ndodhi:Vinte Albin Kurti nga Prishtina ne Deqan qe te protestonte per faljen e 800hktareve toke Manastiri te Deqanit(falje Ortodoksve Shqiptare)e din ti se q’ka benim ne Deqanasit i ofendonim i ngucnim vajzat protestuse qe vinin nga Prishtina me nje fjal …e sa per Junikun ne ate luft djem juniku shum pak ka pasur mos te them se barazi me zero,Remy une i njof vendast e mi por nje fjal popullore thot “pështyj te nalt se te bjen ftyres”kupton tani,perseris edhe nje here 300 P.e Derrishes jane Serbe ose Shqiptaroviq si Derrisha

 29. vlora says:

  Mendon Sala se do ti kete gjithemone keta? Do ti marre me vehte? C’ mund te ndodhe me vone?

 30. shqiptari says:

  Le ta mbajne pergjithmone.Ja falim dhe ta mbajne me shendet.
  Popull shqipfoles,mund ta mbani per ata qe e duahn .
  Mbajeni tju ndertoje rruge,shkolla,restorante ku do te haje vete,e juve mudn ta shikoni nga dritaret.Spitale mos pretendoni tju ndertoje,se ju ritetet jetegjatesia.Te vdisni sa me shpejte.
  Merreni dhuraten dhe shancin e fundit qe keni,nese doni te jetoni si Evropa.Se edhe Evropes ja kalon ,nese e merni.
  Nese e mbani eshte njesoje sikur keni fituar Lloten miliardere.

 31. fatmiri says:

  ne kosove me 300 gardiste ne serbi e greqi ska nevoj se e duan o popull shifeni neser mostren qe keni respekt ruhuni nga ky se ju shtyp ruani femit nga rruget o ramy odebil i bathores o fahri ske lidhje nga realiteti ti ti je klysh qe ushqen komunizmin

 32. albert says:

  na qau trapin ky saliu e gjith qendra e gjakoves sonte ishte bllokuar thuaje se do i plas kuj per ket legen po qa ti bejm se gjith nxensat jane te detyrar te dalin biles edhe ju kane thene te vishen sa me mire se vjen nje kryepallosh

 33. timi says:

  Kosova eshte ne dileme te madhe. As eshte qe ndalon te mos hyje e as qe ta lejoje te hyje. E sa per qytetar nderi te Deqanit kete une nuk e kuptoj. Ketij si ka mbet pike nderi ne Tirane e lere me ne Deqan. Len grevistet te rrethuar me police dhe vjen ne Deqan e shet patriotizem. I vetmi sherbim qe mund ti beje popullit ky eshte qe te marre Jozefinen e te ike prej qeverise apo prej Shqiperise. Ndoshta e pranojn Greket apo Serbet si azilkerkues. Vellezer shqipetare te Shqiperise. Ne ne kosove me disa perjashtime e kuptuam se kush eshte Sala por ju mbetet juve qe ta hiqni qafe. Nuk na takon neve te nderhyjm e te bejm perqarje ne popull. Kam besim qe vitin tjeter do shkelqeje dielli ne qeverisjen shqipetare. Rrofte populli shqipetare.

  1. LORA says:

   Kur e kuptuat se c’ishte dr.dhjeramani???????Kur erdhet me turma per te mbytur vullnetin e popullit te Tiranes,me 8 maj 2011??????Me jep pergjigje per kete z.Timi dhe te lutem mos e permend me fjalen vellezer;kete fjale ju keni cbere me vullnetin tuaj dhe te qeverise tuaj
   bukeshkale.
   I kam dashur me shpirt kosovaret,nuk dua t’ja di me per ta.
   Mos na qani hallin, se kete hall te madh qe na ka zene ne do ta zgjidhim vete;ju mos i fusni me hundet.

 34. SKENDER BEU I VJETER says:

  PO IKEN DERI NE STROFULL PO A DO TE KETHEHET VALLE?ISHALLA METESH ATYRE GRYKAVE DHE SKERKAVE,OSE NE NDONJE SHPELLE.HASMERITE E BERISHAJVE JANE TE MEDHA QE NGA CURRAJT,HAKLAJT,KRASNIQET,DHE LIMAJT.MOS HARONI DHE HEROIN HARADINAJ I TRADHETUAR DHE NXITUR SHPIFJE NGA BERISHAJT DHE BANDA E TYRE.MOS HARONI DISI ME POSHTE NE MAQEDONI,REMZI HOXHEN DHE TE TJERE.DIKUSH DUHET TE MARE HAK.PO KESHTU DIBRANET E TRADHETUAR.

 35. WTF says:

  Sala ka parimin, Trimi i Dhjere me ushtare shume.Kaq forca sa po merr ai me vete ska patur NATO ne Kosove, por si duket do ti tregoje Kosovareve qe populli shqiptar e do shume ndaj dhe e ndjekin nga pas kudo qe shkon.

 36. VL.HAS says:

  Nese ka burra te forte ne Deqane duhet ta tregojne vehten e ti thojne Sali kriminelit ktheu e rregulloj gjerat ne Tirane me GRVISTET QE VETEFLIJOHEN NGA QE TI O I DALEN BOJET SALIH I KE TRADHETUAR E LENE SI MOS ME KEQ..se edhe ne kemi vuajtur si dhe ata …..dhe dijme se qeshte vuajtja ….

 37. lili says:

  normal qe vetem ne deçan mund te shkoje edhe te behet qytetar nderi:ate rruge baba e tij e ka pas ba per me takuar rankoviqin,ate rruge vjehrri tij edhe milicja,shefja e udbse edhe nena e slobodenkes(liri berisha) e ka ba per me takuar rankoviqin,ate rruge tash e bane ky per me takuar pasueset e rankoviqit! decani njihet ne gjithe kosoven per bashkpunimin me udbashet e milosheviqit!
  deçanaset jane ashtu se cka ka dashtur UDBa me ba atje e ka ba,se cdo gje kane pranuar deçanaset !pra mos u cuditeni qe sot ata nderrojne kete surrat serbi qe deri dje ka anatemuar UCkne!!

 38. Derri do plumb. says:

  A ka fund per kete monster,a ka burra ti japin plumbin.Dhe sa kohe duhet ta durojme???

  1. LORA says:

   Po te kishte burra,nuk do te kalerohej fati i Shqiperise e shqiptareve
   prej nje dhjeramani gjakprishur. Patjeter qe derri do plumb;s’mbetet alternative tjeter.

 39. GJILANASI says:

  Ju vraft gjaku i dëshmorëve u ju pakurrizor- pushtetar të Deqanit, po si mor nuk u vije pak turp ta nderoni këtë TALEBAN mutin të cilit i vetëvriten njerëzit me benzin, e ju i bëni ndere… TURP TURP TURP…

 40. Fatos Ashiku says:

  Turpi ma i madh eshte per “familjen” pasardhes te Isa Boletinit qe e perdhosin ate Hero duke u bere marjoneta te politikes antikombtare.Por ta dijne se atje nuk i pret asnje gjurme e heroit, Ai ka kohe qe ka ik nga kjo farse , sikur tane deshmoret e herojt e kombit Shqiptare.
  Isa Boletini ishte ne Kruje me 6 Tetore 2012 ku u firmos deklarat e Shqiperise Bashkuar. Aje ishin herojt e medhej te pavaresimit.Keta pinjolle te pa turpo po e njollosin veten e tyre .Ndersa u sherbejne kesaj farse pavaresimi.Perpjekja qe behet per te deshmuat atdhetarizme ne kete 100 vjetore eshte perpjekje e deshtuar. Shqipetaret krahas nderimit te asaj ngjarje te madhe historike, asgje si ben te perbashket te besojne se 100 vjet ishin vite skllaverije edhe jo pavaresimi. Kjo farse tenton ta ligjeroje skllaverimin e bere permes skemes se copetimit. Por le ta harrojne , keta po luajne teatrin e vetvetes qe do u mbetet ne histori tragjedi e pashlyshme.

 41. Treviso says:

  Si mundet ti besoje kosovareve vrasesi sali Berisha kur Popullin Kosovar e ka tradhetuar qe ne vitin 1990 duke bashkpunuar me Millosheviçi
  Harkanin dhe Fazlliçin.

 42. real says:

  Duhet mju ardh turp ishte zotri salihu i cili beri shqiptaret e lir, beri liberqalizimin e vizave e shum gjera tjera . Ky eshte kryeministri i gjith shqiptaris..WE LOVE YOU SALI BERISHA.

 43. hekuran says:

  duhet te ju vij turp me poshtersu deri ne at mas Sali berishen me kesi fjal te ulta sidomos ju te shqipris ju veq dy persona ti kishit påas si sala shum ma perpara do kisht shku po ne shqiptart nuk dim me vlersu gjakun ton sepse ne shqiptarizem jan perzi shum gjakra prej turqis e knej per ata edhe spo hy me fell, nuk po mirna me fjal te kota,se shum shqiptarve me ja limu ballin pale qka dalin,me respekt per te gjith ata shqiptar desha tju them edhe nje gje lereni plumbat se nuk jeni te plumbave

 44. i kasumaj says:

  z.Sali berisha asht nder I kombit shqiptar
  ju qe shkruani fjal banale,fjalt I keni te kqija por mamajat ndoshta I keni te mira qojani sales I fort asht jau qpordh
  mos jau ka q..i nonen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82152
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82152
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 6
      [name] => Kronika
      [slug] => kronika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 6
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 16255
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 6
      [category_count] => 16255
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kronika
      [category_nicename] => kronika
      [category_parent] => 3
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34805
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34805
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X