#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Kjo që po shihni nuk është një foto

Diego Fazio është vetëm 22 vjeç, por konsiderohet si një nga artistët më të talentuar. Ai ka bërë shumë punime, por kjo e mëposhtmja është e mahnitshme. Vetëm me anë të një lapsi grafik, ai ka mundur që të krijojë këtë imazh, që ngjan njësoj me një fotografi. Falë punës së tij, ai ka mundur që të marrë shumë çmime dhe shpërblime.

3 komente në “Kjo që po shihni nuk është një foto”

 1. EliSa says:

  Tamam si fotografi reale. Une kujtova se ishte seksbomba Salma Hayek.
  http://fashionguests.blogspot.com/2012/10/salma-hayek-sexy-scene.html

 2. te krijosh fotografi, nuk eshte art por je ne vend te aparatit

 3. ciu says:

  per mua keta artiste jane talent puro hyjnor i misheruar. nuk arrij te kuptoj sesi kane ne tru gjithe raportet midis formave largesive dritehijeve. e pabesueshme. duket si foto se eshte e perkryer. sikur vetem diku te gabonte sadopak do vihej re por ska gabime pothuajse fare te pakten syri nuk sheh te tilla. i lumte ai eshte supertalent

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22688
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22688
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X