Kjo që po shihni nuk është një foto | Gazeta Tema
 

Kjo që po shihni nuk është një foto

Postuar në: Lifestyle |

Diego Fazio është vetëm 22 vjeç, por konsiderohet si një nga artistët më të talentuar. Ai ka bërë shumë punime, por kjo e mëposhtmja është e mahnitshme. Vetëm me anë të një lapsi grafik, ai ka mundur që të krijojë këtë imazh, që ngjan njësoj me një fotografi. Falë punës së tij, ai ka mundur që të marrë shumë çmime dhe shpërblime.

3 Pergjigje per Kjo që po shihni nuk është një foto

 1. EliSa  --  27 Tetor, 2012 në 11:09 am

  Tamam si fotografi reale. Une kujtova se ishte seksbomba Salma Hayek.
  http://fashionguests.blogspot.com/2012/10/salma-hayek-sexy-scene.html

  Përgjigjjuni

 2. sgjylbegaj@yahoo.com  --  27 Tetor, 2012 në 12:07 pm

  te krijosh fotografi, nuk eshte art por je ne vend te aparatit

  Përgjigjjuni

 3. ciu  --  27 Tetor, 2012 në 5:32 pm

  per mua keta artiste jane talent puro hyjnor i misheruar. nuk arrij te kuptoj sesi kane ne tru gjithe raportet midis formave largesive dritehijeve. e pabesueshme. duket si foto se eshte e perkryer. sikur vetem diku te gabonte sadopak do vihej re por ska gabime pothuajse fare te pakten syri nuk sheh te tilla. i lumte ai eshte supertalent

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *