#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

“Bebja jonë është djall, eci 4 javësh e nxjerr flakë nga goja”

Prindërit e një bebeje në Kolumbi thonë se fëmijën e tyre e ka pushtuar djalli, pasi ai eci katër javë pas lindjes dhe nxjerr flakë nga goja.

Ana Feria Santos e lindi fëmijën muajin e shkuar, por gëzimi i saj është kthyer në frikë pasi fëmija nuk është normal.

Komuniteti mendon se ai është djalli i maskuar si bebe.

Ajo thotë se fëmija ecën që kur ka mbushur katër javësh dhe madje fshihet në shtëpi. Prindërit thonë se sytë e tij kanë një shikim që të kall datën.

Psikologët dhe mjekët do të kontrollojnë fëmijën.

Ata kanë deklaruar se ai ka shenja dhune.

Ata kanë lëshuar një paralajmërim për familjen.

13 komente në ““Bebja jonë është djall, eci 4 javësh e nxjerr flakë nga goja””

 1. besniku says:

  E njejta gje ka ndodhur edhe me Sali Berishen ne Vucidol. Deri ne moshen 14 vjecare, ai ishte tmerri i fshatit, i trembte femijet jo vetm naten por edhe diten. Dhe fshati mendoi shpetoi kur ai shkoi ne Tirane per t’u shkolluar. Por me kete rast, as fshati dhe as shqiptaret nuk shpetuan dot, ai eshte bere tmerri dhe gogoli dhe djalli i te gjitheve. Te mjeret shqiptare!

  1. EON says:

   Aman pash zotin te nderrojme teme sa na mbyti Sala gjithandej!
   Nje opsion interesant 🙂
   http://fashionguests.blogspot.com/2012/10/blog-post.html

  2. eno.dr says:

   lol……….e madhe kjo !!!

  3. agustin says:

   hahahahahahhaha, krahasim i bukur

 2. Pamvarësia says:

  Duhet të presim konfirmime të sakta nga për vërtetësinë e këtij lajmi, nga shkencëtarë të fushës përkatëse. Në se nuk ka informacione të tjerë bindës, lajmi është një trillim për qëllime të caktuar.

 3. net says:

  allah allah, kjo eshte nje shenje e dexhalit. na ruaj o zot!

  1. Disk says:

   Ma shpjego pak me gjere te ltm,clidhje ka me dexhalin ky fmiu?

  2. net says:

   disk,
   nuk eshte komenti im, eshte nje debil qe ben komente me nickun tim, ja ka henger derri trute dhe kujton se argetohet keshtu…

  3. bullshit says:

   perse e ngacmon netin o shejtan?

   me siguri ndonje derr i lagjes ka pllenuar ate qe te ka nxjerr ty ne erresire (se ne drite nuk je ti)

   ske bythe te flasesh me nickun tend apo emerin tend?
   te te kem nje here pran, te ti kepus ata gishta…

 4. Delli USA says:

  Nuk ka ndrim teme pa ndruar Sali Djallin,Shqiperia do bjeri ne qetesi kur te largohet llapaqeni.

 5. xhevahir kraja says:

  o i po edhe po nuk ka jete ne mars prap salen do fajesosh.

 6. besim says:

  O besnik burri po leje more salen mos i perzi temat se per ty ka qen dasht me qen ende gjall enveri.rroft sali berisha posht skllavet si besniku

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22614
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22614
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X