#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Tiago Mesi dhe koincidenca me djalin e Ronaldos

Lionel Mesi është bërë dje pasdite baba për herë të parë në jetën e tij, pasi partnerja e tij, Antonela, rreth orës 17:15 lindi vogëlushin Tiago. Mesi ka qenë i pranishëm gjatq lindjes së djalit të tij dhe nuk e ka fshehur entuziazmin për këtë ngjarje të veçantë në jetën e tij.

“Sot jam njeriu më i lumtur në botë, lindi djali im. Falënderoj Zotin për këtë dhuratë! Falënderoj familjen time për mbështetjen! Një përqafim të gjithëve”, ishte postimi i tij i menjëhershëm në faqen zyrtare të Facebook.

Por adhuruesit e statistikave, menjëherë kanë zbuluar një të dhënë mjaft të veçantë, që ka lidhje si gjithmonë rivalin e madh të Lionel Mesit, Kristiano Ronaldon. I sapolinduri Tiago është 869 ditë më i vogël se Kristiano Ronaldo Xhunior, djali i lojtarit portugez.

Kjo shifër nuk do të ishte domethënëse nëse nuk do të vihej re se edhe Kristiano Ronaldo është 869 ditë më i madh se Lionel Mesi. Mos vallë ky është sinjali i parë i një rivaliteti familjar?

4 komente në “Tiago Mesi dhe koincidenca me djalin e Ronaldos”

 1. TOTILA says:

  Nuk jam dakord me vulgaritete te tilla sikur lindi i BIRI i ZEUSIT . Nuk eshte lajm ky dhe ato te tjerat qe nxjerrin gopin e femrave te degjeneruara dhe na i japin te nxehta ne skakieren e gazetes qe ne ti degustojme . LINDI nje femije krejt,krejt i zakonshem dhe kaq .

  1. Uarda says:

   Totilla,
   Hera e pare qe lexoj komentet e tua dhe nuk me vjen per te vjelle…

 2. TOTILA says:

  UARDA” TE faleminderit. Por ne se une shkruaj me Emocion mendimet e mia kjo sdo te thote qe ne jemi ARMIQ!

 3. dmc says:

  ka nje ndryshim cr7 e bleu me leke cunin nga prosti,kurse ky duroi 869 dite po e ka taze te vetin.:-)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 17
      [name] => Sport
      [slug] => sport
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 17
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 11728
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 17
      [category_count] => 11728
      [category_description] => 
      [cat_name] => Sport
      [category_nicename] => sport
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X