Portretet befasuese të kafshëve (thuajse njerëzore) (FOTO) | Gazeta Tema
 

Portretet befasuese të kafshëve (thuajse njerëzore) (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Se si ia ka dalë që të realizojë këto portrete, nuk e dimë. Por fotografi i njohur Tim Flach ka arritur të sjellë këto imazhe fantastike të kafshëve, që në njëfarë mënyrë ngjajnë shumë me njerëzit në emocionet që shfaqin.

IPTV duke filluar nga 790 Leke ne muaj Na ndiqni ne Facebook Sherbimi VOD

7 Pergjigje per Portretet befasuese të kafshëve (thuajse njerëzore) (FOTO)

 1. loni  --  15 Nëntor, 2012 në 2:48 pm

  Keni harruar kafshen me emrin SALI!

  Përgjigjjuni

  • dritani  --  15 Nëntor, 2012 në 4:21 pm

   Foto Nr6
   Eshte Version out of Windows 1997 i Saliut.

   Përgjigjjuni

  • UPDATED  --  15 Nëntor, 2012 në 4:56 pm

   Lexuesit tena falin; Ja ku eshte dhe versioni i perditsuar i shkrimit:p
   http://imazheshqip.blogspot.com/2012/04/familja-salgita-lirixen-berisha.html

   Përgjigjjuni

  • Tani  --  15 Nëntor, 2012 në 5:20 pm

   Saliu eshte shtaze jo kafshe. Kafsha eshte e pafajshme ne sjelljen e saj. Kur asaj i jepet ndergjegja eshte Njeri dhe kur vendin e Ndergjegjes e ze Ligesia – rasti i Saliut – kemi te bejme me Shtazen.
   Keto me lart jane krijesa te mrekullueshme dale nga gjenialiteti i Krijuesit.. Saliu eshte shume me poshte ne evolucion..

   Përgjigjjuni

 2. SKEMI HARUAR  --  15 Nëntor, 2012 në 3:28 pm

  JO JOOOOOO SE KEMI ARUAR ESHTE NE FOTON E PARA FUNIT ME LIRINE (SLLOBODAN)NE FOTON E PESTE GITA ME XENIN;NE TE GJASHTEN;SALA NE KONCERT PER TE PRITUR;MIKUN E FAMILES ZOGOLL TRADHETARIN;HAJDUTIN:

  Përgjigjjuni

 3. i  --  15 Nëntor, 2012 në 5:01 pm

  une si puna ketyre ftyrave kam pare sa te duash ne kamez dhe bathore

  Përgjigjjuni

 4. NY  --  15 Nëntor, 2012 në 6:42 pm

  SA I NGJAKA SALES KY GJELI RJEPS…ORIGJINALI SAME SKIN.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>