#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Portretet befasuese të kafshëve (thuajse njerëzore) (FOTO)

Se si ia ka dalë që të realizojë këto portrete, nuk e dimë. Por fotografi i njohur Tim Flach ka arritur të sjellë këto imazhe fantastike të kafshëve, që në njëfarë mënyrë ngjajnë shumë me njerëzit në emocionet që shfaqin.

7 komente në “Portretet befasuese të kafshëve (thuajse njerëzore) (FOTO)”

 1. loni says:

  Keni harruar kafshen me emrin SALI!

  1. dritani says:

   Foto Nr6
   Eshte Version out of Windows 1997 i Saliut.

  2. UPDATED says:

   Lexuesit tena falin; Ja ku eshte dhe versioni i perditsuar i shkrimit:p
   http://imazheshqip.blogspot.com/2012/04/familja-salgita-lirixen-berisha.html

  3. Tani says:

   Saliu eshte shtaze jo kafshe. Kafsha eshte e pafajshme ne sjelljen e saj. Kur asaj i jepet ndergjegja eshte Njeri dhe kur vendin e Ndergjegjes e ze Ligesia – rasti i Saliut – kemi te bejme me Shtazen.
   Keto me lart jane krijesa te mrekullueshme dale nga gjenialiteti i Krijuesit.. Saliu eshte shume me poshte ne evolucion..

 2. SKEMI HARUAR says:

  JO JOOOOOO SE KEMI ARUAR ESHTE NE FOTON E PARA FUNIT ME LIRINE (SLLOBODAN)NE FOTON E PESTE GITA ME XENIN;NE TE GJASHTEN;SALA NE KONCERT PER TE PRITUR;MIKUN E FAMILES ZOGOLL TRADHETARIN;HAJDUTIN:

 3. i says:

  une si puna ketyre ftyrave kam pare sa te duash ne kamez dhe bathore

 4. NY says:

  SA I NGJAKA SALES KY GJELI RJEPS…ORIGJINALI SAME SKIN.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22614
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22614
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X