Nuk është e lehtë të heqësh dorë nga një Miss Bumbum (FOTO) | Gazeta Tema
 

Nuk është e lehtë të heqësh dorë nga një Miss Bumbum (FOTO)

Postuar në: Lifestyle |

Ajo është një nga femrat më të nxehta në Brazil dhe për më tepër ëshë shpallur Miss Bumbum, për të pasmet më seksi në vend. Për këtë arsye kishte tërhequr vëmendjen e legjendës braziliane të futbollit, Romario, që tashmë është deputet në Kuvendin e Brazilit.

Romario braktisi të shoqen, me të cilën ishte i martuar prej 12 vitesh, për Cibelle Ribeiro. Por, pikërisht dashuria për të shoqen, duket se ka bërë që Romario të heqë dorë nga Ribeiro. Vetëm se ish-bashkëshortja e legjendës braziliane është shprehur se, “për mua Romario nuk është burrë, tashmë është një kapitull i mbyllur”.

Romario e Bumbum insieme

Bumbum Cibelle Ribeiro

Bumbum Cibelle Ribeiro

Bumbum Cibelle Ribeiro

Bumbum Cibelle Ribeiro

Bumbum Cibelle Ribeiro

Bumbum Cibelle Ribeiro

Bumbum Cibelle Ribeiro

Bumbum Cibelle Ribeiro

6 Pergjigje per Nuk është e lehtë të heqësh dorë nga një Miss Bumbum (FOTO)

 1. sony  --  16 Nëntor, 2012 në 9:58 pm

  ne kete koh pa dria pa uje kemi cik nevoje per shale ..bravo tema

  Përgjigjjuni

  • Llazi  --  16 Nëntor, 2012 në 10:38 pm

   O Soni! Keto jane bithe vella!

   Përgjigjjuni

 2. Taqo Dhemballa  --  16 Nëntor, 2012 në 10:01 pm

  Si xhinsat e Taqo macokut.

  Përgjigjjuni

 3. kurvari demokratik  --  16 Nëntor, 2012 në 10:19 pm

  artistet pedera pikturista me gjyslyke qorrash nuk i thone “byth braziljone” por ….”vithe vraziljane”

  Përgjigjjuni

 4. sokol  --  17 Nëntor, 2012 në 1:59 am

  te morsha Kasemi te ligat

  Përgjigjjuni

 5. vlonjati  --  17 Nëntor, 2012 në 2:44 am

  S’me pelqen te puth byth, por keto bythe meritojne çdo nenshtrim,

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *