Jo vetëm që nuk e rriti dot penisin, por ia prenë të gjithin | Gazeta Tema
 

Jo vetëm që nuk e rriti dot penisin, por ia prenë të gjithin

Postuar në: Lifestyle |

Zyrtarët e shëndetësisë në Tajlandë kanë dalë publikisht për të paralajmëruar meshkujt se madhësia e penisit nuk ka rëndësi dhe se ata duhet të heqin dorë nga metodat e çuditshme për rritjen e tij.

Paralajmërimi vjen pasi një 50 vjeçari iu hoq penisi me operacion, pasi kishte injektuar në të për vite të tëra vaj ulliri.

Miqtë i kishin thënë atij se vaji i ullirit e rrit penisin dhe ai kishte nxituar të bënte injeksione vazhdimisht.

Autoritetet thonë se rreth 40 pacientë shtrohen në kryeqytetin Bangkok çdo muaj pasi injektojnë në penis dyll, silikon ose dhe parafin, duke menduar se e rrisin penisin.

50 vjeçari që injektonte vaj ulliri në penis kaloi një infeksion të rëndë. Infeksioni ishte kancerogjen dhe mjekët u detyruan t’ia presin gjenitalet.

“Një grua nuk e do një burrë për shkak të madhësisë së penisit,” thanë autoritetet.

E kush e beson sidomos tani që ka dalë një studim shkencor që thotë se femrat e duan penisin e madh?

17 Pergjigje per Jo vetëm që nuk e rriti dot penisin, por ia prenë të gjithin

 1. FLORA  --  19 Nëntor, 2012 në 6:08 pm

  ha ha ha ha, so fun :-)
  Nuk ka rendesi madhesia,por teknika dhe fortesia or te uruar!
  http://fashionguests.blogspot.com/2012/11/blog-post_19.html

  Përgjigjjuni

  • FLORIU  --  19 Nëntor, 2012 në 6:24 pm

   NGA EKSPERIENCA E KE O FLORA
   SHARE MORE EXP WITH US 😉

   Përgjigjjuni

  • Agroni Detroit MI  --  19 Nëntor, 2012 në 6:28 pm

   Edhe madhesia..edhe madhesia…ka njeren e vet.

   Mos me barazo me zero fare o Flora ..ajo (madhesia) eshte e vetmja vlere ose fat qe me ka dhene natyra ose ndoshta Zoti .
   Nuk kam pothuajse asnje vlere jete per shoqerine .
   Me vleresojne vetem per ate privilegj qe kam.
   Nese nuk ka vlere madhsia ..Une jam i pavlere fare.
   Please….me meshiro !

   Përgjigjjuni

   • FLORA  --  19 Nëntor, 2012 në 7:18 pm

    Ahh te genjen mendja o Agroni Detroit MI
    Merr nj kineze e do plotesosh endrren tende mbi permasat 😉

    Përgjigjjuni

   • Andon  --  19 Nëntor, 2012 në 9:14 pm

    Agroni detroit MI, nese ka vlere madhesia, dhe ti mendon qe eshte e vetmja vlere qe ke, shumezoje me 2, se edhe nga trute KR dukesh.

    Përgjigjjuni

 2. kulmaku  --  19 Nëntor, 2012 në 6:09 pm

  Idiotet,,,po te hash dy luge gjelle ne dite me mjalt dhe arra dhe nje luge me vaj ulliri eshte kura me e mire per ate pune,pikerisht per kete kryeministri shqiptar kembngul per kultivimin e arroreve dhe ullinjeve dhe kohet e fundit edhe te bletarise.

  Përgjigjjuni

 3. LONI  --  19 Nëntor, 2012 në 6:16 pm

  Kjo nuk duhet te shkruhet,per shkak se mbjell ndjenj negative ne mes cifteve .Njeriu qe beson ne ALLAHUN fuqiplot nuk e pengon kurgje dashurija mbretron e paster.

  Përgjigjjuni

  • Cakalli7  --  19 Nëntor, 2012 në 11:40 pm

   e byrazeri allahu allahu po edhe nje te shtyre e do

   Përgjigjjuni

 4. miri suedi  --  19 Nëntor, 2012 në 6:29 pm

  jo… duhet ferku me gjethe mullage heret, kur dhjesin qente ne 3 te mengjezit pastaj me e ly me vaj armesh, pastaj duhet me e bo synet kapelon qe te zgjatet bibironi.

  Përgjigjjuni

 5. peci luku  --  19 Nëntor, 2012 në 6:51 pm

  E CI HAPEN PUNE SALIUT DO DALI TE FLASE MENJEHERE ME QE ESHTE DOKTORI I KARIT E I ANALIZAVE TE MUTIT

  Përgjigjjuni

  • raimondi  --  20 Nëntor, 2012 në 7:30 am

   Po Sala nuk do flase per veten se nuk e ka lene mendja lol

   Përgjigjjuni

 6. Tarrasi  --  19 Nëntor, 2012 në 7:28 pm

  Mos e genjeni veten shumica e femrave nuk e duan te madh por ankohen se i dhemb. Trashesia eshte zakonisht me e preferuar por me karar.

  Pastaj ka dhe femra si “Pela” qe ska gje qe ti ngopi … po ato raste jane te vecanta … ose jane te sprovuara dhe vetem nje qe e ka si gomari i vjen per hije.

  Përgjigjjuni

 7. Andon  --  19 Nëntor, 2012 në 8:39 pm

  “It’s not the size of the ship that matters. It’s the motion in the ocean” hahaha

  Përgjigjjuni

 8. tani milano.  --  19 Nëntor, 2012 në 9:12 pm

  Qe te gjithe jeni shume te pa informuar ju e komentoni deri tani :vagina ka nje gjatesi 9cm ! dhe mjaftojne 9 cm per te kenaqur nje femer trashesia nuk ka rendesi se mjafton qe te prek nje ane te vagines dhe e bene te vije ne orgazem.

  Përgjigjjuni

  • kulla bjeshkve  --  20 Nëntor, 2012 në 6:25 am

   Ca thuaj o Tani,,vaginat ne kete periudhe kane shku nga 29 cm,,te pakten ketej nga Amerika kur bene ate pune duhet me marr edhe nje artificial 32 cm.

   Përgjigjjuni

 9. Cakalli7  --  20 Nëntor, 2012 në 5:05 am

  voji osht per me lyjt ate qe ngre perjete ti jo pi ate qi ngrifet perjet vet

  Përgjigjjuni

 10. Ulliri  --  20 Nëntor, 2012 në 8:45 am

  Relkam te keqe i keni bere ullirit. Tani Berisha nuk do ta perdor ne fushat se ka frigen qe meshkujt nuk do ja japin voten.

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *